Vestel Ütüler

Ütüler, elektrikli ev aletleri içerisinde en pratik, en kullanışlı ürünlerin başında gelir. Günlük kıyafetlerinizden çocuklarınızın giysilerine, örtülerden perdelere kadar pek çok şey ütü gerektirir. Bu uzun ütüleme zamanını azaltmak, kullanışlı ve performansı yüksek bir ütü ile mümkündür. Hayatınıza kolaylık ve yeniliği bir arada getiren Vestel, kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri ile kullancısına çeşitli ütüler sunar.

Vestel Ütü

Ütüler, buhar basıncı uygulayarak kıyafet ve diğer eşyalardaki kırışıklıkları gideren elektrikli küçük ev aletleridir. Sıcak buhar, yıkama ya da taşınma sebebi ile kırışan kıyafetleri muntazam hale getirir ve kıyafetlerinizin daha şık olmasını sağlar. Bir ütüden alabileceğiniz maksimum performans, ürünün açıklama bölümünde yer aldığı gibi, watt aralığı ya da buhar basıncı ile belirlenir. Ütülerin performansları, ütünün kullanım alanı ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Buhar basıncı, performans ile doğru orantılıdır. Buhar basıncı, dilerseniz ütüleme sırasında azaltılıp arttırılabilir, böylece farklı kumaşlara farklı ısılar uygulayabilirsiniz.

Vestel ütüler, yüksek performanslarının yanında, çeşitli özellikler ile kullanıcılarına kolaylıklar sunar. Tecrübe ve titiz çalışmalar sonrasında üretilen birden çok taban seçeneği, cihazlara yeni özellikler getirir. Ütüde kullanılan suyun zamanla kireç yapmasına karşı, kireç önleyici sistemler ile ütünün ömrü uzatılabilir. Kireci önlemek, ütüden beklenen performansın uzun süre sağlanmasını ve kıyafetlerinizin ilk günkü gibi ütülenmesini kolaylaştırır. Ütüler, buharlı ya da kazanlı olarak bilinen jeneratörlü modellerde olabilir. Pek çok taban özelliği, performans oranı ve buhar kazanı seçenekleri doğrultusunda, ihtiyacınız olan ütüye karar verebilirsiniz.

Vestel Ütü Fiyatları

Vestel ütü fiyatları, ütünün verebileceği maksimum buhar basıncı, kazan tipi ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ortalama performansa sahip bir ütü, kırışmış çamaşırlarınızı ya da yıkadığınız örtülerinizi ütülemenizde yeterli olacağı gibi, çok daha yüksek performanslı ürünler de tercih edebilirsiniz. Buhar basıncı aralığı arttıkça, ütünün performansı da artacağı için, daha kolay ütü yapabilirsiniz. Böylece, ütüye ayırdığınız zaman kısalırken, kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Ütü fiyatlarını etkileyen diğer etmen, ütünün taban özellikleridir. Ütüler; seramik ya da nano seramik gibi farklı taban seçeneğine sahip olabilir. Tercih ettiğiniz ütü tabanı, kıyafetlerinize özel buhar ve ısı vererek, renk ve dokularının korunmasında yardımcı olur. Son olarak, buharlı ya da kazanlı ütü tercihleriniz de ürün fiyatlarında farklılık yaratacaktır. Bütçenize uygun bir ütüyü, dilediğiniz özeliklerde buharlı ya da kazanlı olarak tercih edebilirsiniz.

Vestel Ütü Modelleri

Vestel, çeşitli özellik ve avantajlar sağlayan pek çok ütü modeline sahiptir. Ürettiği yeni model ütüler ile farklı ihtiyaçlara yönelik, farklı ürünler piyasaya sunar. Günlük, kolay ütüleme işlemleri yapanlar için, küçük su hazneli buharlı ütüler yeterli olur. Çok miktarda, zorlu çamaşırları ütüleyenler için ise, daha büyük su haznesi bulunan buhar kazanlı ütüler kullanışlı olur. Buhar kazanlı ütülerin büyük su hazneleri sayesinde, suyu kolay bitmez ve daha yüksek basınç ile daha güçlü performans verirler. Her iki tür ütünün de çeşitli avantajları olduğu gibi, en doğru kararı ihtiyacınız ve tercihleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz.

Vestel, taban seçenekleri ile de farklı modelde ürünler sunar. Yüksek buhar çıkış oranı sağlayan seramik tabanlı modeller, bu ürün çeşitlerinden biridir. Hazneyi otomatik olarak temizleyen kireç temizleme sistemi, ütünüzü kireçten korur. Otomatik kapanma özelliği sayesinde, ütüyü fişte unutmanız halinde ütünüz kendiliğinden kapanır. Dikey ütüleme özellikli ürünler ile ceket ve perdeleriniz, askıdayken bile kolayca ütülenebilir. Profesyonel çözümler sunan ütü modellerinden, ihtiyacınız olan bir ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Vestel Ütü Fiyatları

13 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Tefal
  3. Philips
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Fakir
  7. Bosch
  8. Siemens
  9. Beko
  10. Goldmaster
  11. King
  12. Arçelik
  13. Sinbo
  14. Arnica
  15. Premier
  16. Conti
  17. Silter
  18. Hotpoint Ariston
  19. Profilo
  20. Cvs
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Watt Aralığı
 6. Taban
 7. Satıcı A-Z
 8. Buhar Kazanı
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN