Vestfrost Derin Dondurucular

Mevsiminde alınmış taze sebzeleri ve balık, et türündeki gıdaları uzun süre taze ve sağlıklı bir şekilde saklamak için geliştirilen derin dondurucular, farklı modellere sahiptir. Ebatları da değişiklik gösteren derin dondurucuları sandık tipi ve dolap tipi olarak iki farklı modelde bulabilirsiniz. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri, Vestfrost derin dondurucular arasından inceleyebilirsiniz.

Vestfrost Derin Dondurucu

1963 yılında Danimarka’da kurulan Vestfrost; ürettiği buzdolabı ve derin dondurucular ile tanınır. Son yıllarda ocak ve bulaşık makinesi gibi ürünler ile de öne çıkmaya başlayan marka; enerjiyi doğru kullanan tasarruflu ürünlere sahiptir. Özellikle buzdolapları ve derin dondurucu modellerinde uzun yıllar yüksek performanslarda kullanılan modeller üreten Vestfrost, detaylı testlerden geçirdiği ürünleri piyasaya sürer. Kaliteli üretim anlayışı ile uzun yıllar sorunsuz çalışan donduruculara sahip olan marka, ünlü beyaz eşya markası Vestel garantisi ile Türkiye’de satış yapar.

Kullanıcı dostu derin dondurucuları ile tanınan marka, geniş hacimli ürünlere sahiptir. Üstten açılır kapağı bulunan sandık tipi ürünler kalabalık aileler için uygun bir seçim olur. Vestfrost derin dondurucuların dikkat çeken diğer özelliği ise kolay kurulumdur. Modeller kolay kurulabildiği için pratik şekilde hemen işinizi kolaylaştıracak dondurucuları tercih edebilirsiniz.

Vestfrost Derin Dondurucu Fiyatları

Vestfrost derin dondurucular, ürün ebatlarına bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Dolap tipi derin dondurucular hacimleri ve performansları ile farklı fiyatlar ile satılır. Üç çekmeceli dolap tipi derin dondurucular, 90 litre brüt iç hacmi ile 3 ya da 4 kişilik aileler için ideal bir kullanım sunarken uygun fiyatlar ile de kullanıcının dikkatini çeker.

Dolap tipi derin dondurucular arasında altı çekmeceli büyük ürün tipleri de bulunur. Özellikle 210 litrelik brüt iç hacmi ile kalabalık aileler için oldukça uygun olan derin dondurucular ekonomik fiyatlara sahiptir. Hızlı soğutma özelliği ve kolay kullanımı ile öne çıkan, geniş hacimli dolap tipi derin dondurucular arasında, fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Vestfrost Derin Dondurucu Yorumları

Vestfrost derin dondurucular sessiz çalışma özelliği ve hızlı soğutma sistemi ile müşteri memnuniyeti yaratan ürünlerdir. Düşük ses düzeyi ile rahatsızlık vermeyen dondurucu modelleri arasında, dolap tipi ürünler rahat kullanımı ile öne çıkar.

Kolay açılan ve gıdaları kolay istiflemeye imkan tanıyan modeller, uygun ebatları ile tezgah altına, buzdolabı yanına veya kilere kolayca yerleştirilebilir.

Vestfrost derin dondurucuların diğer bir tercih edilme nedeni ise fiyat ve performans özellikleridir. Başarılı soğutma sistemi ve uygun fiyatı ile olumlu yorumlar alan derin dondurucular, Vestel garantisine sahip olduğu için tavsiye edilir.

Altı çekmeceli dolap tipi derin dondurucular üç kapaklı ürünlere oranla kademeli soğutma sistemleri ile öne çıkar. Gıdaları düzenli depolamaya izin veren ürünler, özellikle geniş aileleri için doğru bir seçim olur.

Vestfrost Derin Dondurucu Modelleri

Vestfrost derin dondurucular arasında sandık tipi ürünler ve dolap tipi ürünler yer alır. Dolap tipi ürünlerde ebatları birbirinden farklı olan modellere ulaşabilirsiniz.

Üç çekmeceli, A+ enerji sınıfı, değiştirilebilir kapı açılış yönü gibi özelliklere sahip ürünler farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılara hitap eder. Tezgah altı veya dolap altına sığabilen üç çekmeceli ürünler, kolay açılır kapağı ve gıdalara kolay ulaşmaya imkan veren çekmeceleri ile tercih edilir.

Altı çekmeceli ve üst kısmında tepsi koymak için uygun bölmeye sahip olan derin dondurucular ise, hızlı ve tasarruflu soğutma özelliklerine sahiptir. Yüksek dondurma kapasitesine, değiştirilebilir ayarlara ve 210 litrelik brüt iç hacme sahip ürünler, farklı türlerde gıdaları başarıyla stoklamanıza izin verir.

Vestfrost Derin Dondurucu Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestfrost
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Electrolux
  5. Liebherr
  6. Şenocak
  7. Sunny
  8. AEG
  9. Vestel
  10. Arçelik
  11. Hoover
  12. Regal
  13. Indesit
  14. Siemens
  15. Simfer
  16. Beko
  17. Delta
  18. Grundig
  19. Hotpoint Ariston
  20. Profilo
  21. Bosch
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Dondurucu Tipi
 8. Renk
 9. Enerji Sınıfı
 10. Satıcı
 • Marka Vestfrost
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN