Visco-Pro Nova Visco Yatak 80X160 Cm-1 Adet Visco Yastık Hediye! Yorumları

(39 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Olağanüstü bir yatak, herkese tavsiye ederim
  (20.12.2016)

  Olağanüstü bir yatak, olağanüstü bir rahatlık veriyor. Almadan önce bu yorumları okudum, geneli memnun olmakla birlikte, sertliğinden ve kokusundan şikayet eden var. Sert de değil yumuşak da değil, tamda vücudun istediği şekildedir. Ayrıca hiçbir koku da görmedim. Hediye olarak gelen yastıklar da aynı şekilde mükemmel..Anında kargoya verildi, çok güzel paketlenmiş şekilde kapıya geldi.Kendini ve eşini sevenler bu yatağı alsın ;)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Sırt ağrılarımı geçirdi
  (06.11.2016)

  Visco arayışında hiçbir tavsiye alamayınca ben de uzun zamandır gözüme kestirdiğim bu modeli riske girip aldım. Daha önce arkadaşımda range 3d modelinde 10 gün kadar yatmış ve çok beğenmiştim. Kilolu olduğum için daha kalın ve yoğun visko katmanına sahip diye bunu tercih ettim. 1 haftada üretilip gönderildi, güzel paketlenmiş geliyor, açınca 5 dakikada tamamen şişiyor. Ben 4-5 gün açık camlı odada havalandırdım, birkaç gün daha bekleyip yatmaya başladım. Bir haftadır yatıyorum koku hala tamamen geçmedi diyebilirim. Yanında parça parça değil tek parça visco yastık hediyesi ve aloe vera kılıfla geldi. Önceki istikbal blue star modelim 1 senede çökmüştü ve sırt ağrısıyla kalkmaktan, dinlenemeden uyanmaktan bıkmıştım. Bu yatakla ilk geceden itibaren sırt ağrılarım anında kesildi. Dinlenerek uyanıyor ve yataktan çıkmak istemiyorum. Visko vücudunuzun ağır bölgelerine karşı kuvveti sertlikle vermiyor, ağırlığı geniş alana dengeleyerek yayıyor bundan dolayı bel, sırt, omuz bölgelerinizde klasik yaylı yataklardaki gibi sert baskı hissetmiyorsunuz, sabah da ağrınız olmuyor. Umarım uzun süre çökmez çünkü şu haliyle çok rahat bir yatak. Eğer kilolu değilseniz range 3d de çok rahat ama 80kilo ve üzeriyseniz nova almalısınız. Evet klasik yataklara göre bir miktar sıcak tutma olayı var ama uyutmayacak seviyede değil, fakat yazın ne olur bilemiyorum.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Memnuniyet
  (07.10.2016)

  Arkadaşlar bu markayı ilk olarak çocuğuma almıştım. Sonra 1 adet daha aldım. Kendime alırkende düşündüm bayada araştırdım ve buna kanaat getirdim tekrardan. Ürün gayet iyi. Çok sert değil belki 70 ds olabilirmiş. Memnun kaldığım için 1 adet daha aldım. Toplamda 2 yetişkin 2 çocuk yatağı aldım...

  İNEGÖL - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • harika
  (25.09.2016)

  vücut şeklini alması ve vücuda göre ısı vermesi harika, ağrısız uyanıyor insan. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben çok menunum tavsiye ederim.

  ALİAĞA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • sırt ağrılarım çok azaldı
  (08.09.2016)

  Ürünü kullanalı bir hafta oldu, eski yatağım yumuşaktı her sabah sırt ağrısıyla uyanıyorum, bu yatak fiyatına göre çok iyi, biraz sert fakat çok rahat uyuyor alışıyorsunuz. Ağrılarım çok çok azaldı. Ayrıca ürün elime çok çabuk ulaştı. Teşekkür ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Çok yumuşak yatak olmasa da, bel ağrısı olmadan uyanmak güzel
  (21.08.2016)

  Bu ürünü, Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Genel itibariyle memnunum. Çok yatak değiştirmiş birisi olarak tecrübelerimi paylaşayım; Bende hafif bel kayması rahatsızlığı var. Daha önce yumuşak yaylı bir yatak da yatıyordum. Yumuşaklık ve yaylanma güzel olsa da, ne yazık ki sabahları belim ağrıyarak uyanıyordum. Çok araştırdıktan sonra bu visko yatağı aldım. Yatağı ilk aldığımda ambalajını açtım. Bir kenarda kokusunun gitmesi için 15 gün beklettim, koku gittikten sonra ilk yatışımı yaptım. Daha ilk sabah ve sonraki günlerde bel ağrısı olmadan uyandım. Evet, visko yataklarda yaylı yatakların konforlu yaylanışı yok. Ama önemli olan sağlık değil mi. Ne yazık ki konfor ve sağlık çoğu zaman bir araya gelmiyor. Ben sağlığı tercih ettim. Alt tabanı sert bir yatak olmasına rağmen üstteki 7 cm lik visko yatağı nispeten yumuşak hale getiriyor. Yanlış anlaşılmasın bu sertlik kötü bir sertlik değil. Üst tabakanın orta derece yumuşaklığı insanı rahatlatıyor. Visko maddesi sıcaklığa karşı duyarlı olduğu için, yaz mevsiminde 25 derecenin üzerinde ki sıcaklıklar da, bu yatak daha da yumuşak oluyor. Özetle söyleyecek olursam;bel ağrısı olmadan uyanmak istiyorsanız, edindiğim tecrübeye göre, ister yaylı yatak, isterse de visko yatak alın, eğer yaylı yatak aldıysanız yayları sert (ortopedik) olacak ve üstte ki 5 veya 7 cm lik tabakası yumuşak olacak, eğer visko yatak alacaksanız yine aynı şekilde alt tabaka sert olacak ve üst tabaka yumuşak ve en az 7 cm olmalıdır (bu yatak da olduğu gibi). Bu açıklamaya göre, bu üründe üstte ki 7 cm lik visko tabaka 80 değilde 60 densite olsaymış, o zaman yatak hem ortopedik hemde yumuşak bir yatak olurdu diye düşünüyorum. Her şeye rağmen şu anda yatağa alıştım ve sabahları bel ağrısını unuttum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Tavsiye edilmez
  (18.04.2016)

  Gereğinden fazla sert bir yatak olduğu için bel ve sırt ağrılarında herhangi bir olumlu etkisi bulunmuyor. Geceleri sürekli dönüyorsunuz ve oldukça kesintili bir uyku sunuyor.Dokusunda da hava geçirgenliği az olduğundan terleme yapıyor. Sert yatak sevmeyenler için kesinlikle tavsiye edilmez.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (7)

 • çok güzel
  (04.04.2016)

  sipariş verdikten 2 gün sonra ürün elimdeydi. kargo itinalı yapılmış. üründen çok memnun kaldım. üretici firmayı arayarak aklımdaki soruları giderdim. çok memnun kaldım. uyku kalitesi değişiyor insanın.

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Visco_Nova
  (27.02.2016)

  Merhabalar; Bende bu yatak tan ( Nova) geçen hafta şipariş ettim. Söylendiğinden daha önce kargoya verilip elime ulaştı. Yataktan ilk başta çok şey bekliyordum herhalde daha ilk geceden bel ağrılarımın geçmesini bekledim. ama maalesef öyle olmuyor. Herhalde vucudunda alışması gerekiyor. 3-4 gece sonra vucudum dengeye geldi. şimdi yataktan kalkarken ağrısız kalkabiliyorum.Yatakta model etiketi veya ebatı ile ilgili etiket yok. Yatak kılıfında Aloevera yazıyor. İnşallah memnun kalacağımız bir yatak olur.

  KESTEL - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • SAGLIK
  (24.02.2016)

  Düsündügüm gibi güzel ve rahat edebilecegim bir yatak ayni yatakdan isvivrede kullanmisdim bu biraz farklisi ama sanucda rahat bir uyku uyuyabileceginiz ve sabah dinc kalakbileceginiz yatak diyebilirim. Teslimatida bir hafta önceden geldi,hepsiburada.com calisanlarini tebrik ederim, islerini iyi takip ediyorlar...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Visco Pro Nova Yatak
  (06.02.2016)

  Ürün zamanında Teslim edildi,Yorumlar ve araştımalarım sonrası beklediğim Kaliteyi buldum.1 Aydır kullanmaktayım sorun yok.Emegi geçenlere Teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • hızlı kargo
  (25.12.2015)

  Teslimat 12 ocak yazdı ama 3 günde teslimat yapıldı. Hızlı teslimat için teşekkürler. yatak beklediğim gibi çıktı .Hediye yastıklar için çok şek beklemeyin

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • fiyatına göre güzel
  (14.12.2015)

  kargoya verilme işleminde, siparişin son güne kadar bekletilmesi hariç diğer yönleri güzel.hediye yastıklar visco sünger kalıntılarından yapılmış ve biraz koku var ama zamanla gidiyor. Rahat ve beklentilerimi karşıladı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • fiyat/performans ürünü
  (05.11.2015)

  ürün siparişi verdikten 16 gün sonra elime ulaştı. vakumlanmış ve rulo haline getirilmiş bir biçimde kargolanmış, ürünü açtıktan 15-20 dk sonra normal boyutlarına geldi. diğer yorumların aksine ürünü açıktan sonra kimyasal kokusu yoktu, sadece yanında gelen hediye yastıklarda biraz koku vardı. yastıklar demişken normal visco yastıklar gibi değil, diğer ürünlerden artan süngerlerden yapılmış visco yastıklar. benim gibi 2 yastıkla yatan kişiler için destek yastığı olarak kullanılabilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • sorumlu satıcı
  (19.09.2015)

  ürün sınıfına, kalitesine göre hesaplı. paketleme çok özenli. zahmetten maliyettten kaçınılmamış. ayrıca satıcının iletişimi de çok iyi. tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • Çok iyi
  (10.09.2015)

  160x200 ebatlarında olanlardan aldık ve ürünün kargoya verilmesi 10 günü buldu. Dış kılıfı resimdeki kadar kaliteli durmuyor. Ancak yine de konfor olarak beklentimi karşıladı. Hediye gelen yastıklar idare eder. Bana gelenlerden biri lekeli idi. O yüzden kullanmıyorum. Yastıkların haricinde almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • mükemmel
  (31.08.2015)

  merhabalar yatak sipariş verdikten 2 gün sonra geldi kullanmaya başladık mükemmel bel ve sırt ağrıları azaldı ayrıyeten daha önceki yorumlarda sıcak tuuttuğunu belirtmişler fakat ben bu sıcaklığı göremedim almak isteyenlere tavsiye ederim sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

  BAYRAMPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (11)

 • HARBİ İYİ,
  (19.08.2015)

  TESLİMAT FİYAT KALİTE. HARBİ İYİ.

  MERKEZ - Gümüşhane - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (05.08.2015)

  Teslimat 1-2 hafta deniliyor ama 3 günde teslimat yapıldı. Hızlı teslimat için teşekkürler. Yıllardır Visco yatak kullanıyorum. Fakat kullandığım yatağın dansitesi düşük olduğundan rahat bir uyku olmuyordu. Kilom 85 kg.olunca bu yatağı almaya karar verdim.Çok iyi bir yatak. Ancak 90x190 ebadındaki yatağın içine koruyucu astar koymamışlar. Hediye yastık da fena değil.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok iyi
  (30.07.2015)

  Öncelikle çok teşekkür ederim hızlı gönderim için yatakta umduğundan çok fazla iyi çıktı herkese tavsiye ederim..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN