Voyager Koşu Bantları

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve formda kalmak herkesin hayalidir. İdeal kiloya ve mükemmel vücut hatlarına sahip olmanın en kolay yolu düzenli spor yapmaktan geçer. Açık havada spor yapmak oldukça keyifli olsa da, hava koşulları her zaman açık hava sporu için uygun olmayabilir.

Düzenli spor yapmak için birçok kişi ev ya da kapalı spor salonlarını tercih eder. Voyager koşu bantları da kapalı alanlarda spor yapmayı tercih edenler için tasarlanmış spor aletlerinden biridir. Bu koşu bantları, size her gün düzenli egzersiz yapma imkanıyla birlikte, spor yapmanın en keyifli halini de sunar.

Voyager Koşu Bandı

Koşu bandı çeşitleri sağlıklı bir vücuda sahip olmayı hedefleyen herkes için farklı seçenekler sunar. Saatte 15 km’ye yakın hıza yükselebilen Voyager koşu bandı çeşitleri, tercihinize göre eğimli olarak da kullanılabilir. Yapacağınız bu seçim, egzersizinizin zorluk seviyesini arttırarak düz bir zeminde koşmak yerine, eğimli zemine tırmanma hissi yaratır. Bacak kaslarını güçlendirmek ve egzersizi yoğun tempoda sürdürmek isteyenler için bu özellik idealdir.

Egzersiz programınıza başlamadan önce, günlük olarak hedef belirlemek, size günden güne gelişiminizi gözlemlemeniz ve motivasyonunuzu arttırmanız konusunda yardımcı olur. Kalori, mesafe ve hız hedefleri belirleyerek başarıya ulaşabilir, hedefinizi LCD ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Tutma kollarında hız azaltma ve arttırma seçenekleri bulunur. Bu sayede kolaylıkla egzersizinizin seviyesini belirleyebilirsiniz. Hedefinize ulaşmak için çalışırken de cihazda bulunan MP3 girişi ve hoparlör üzerinden müzik dinleyebilir, sporun en keyifli halini deneyimleyebilirsiniz.

Voyager koşu bantları evde kullanım açısından oldukça rahattır. Son hızda kullanılsa dahi, evin diğer üyelerini ve komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde sessiz çalışır. Darbe emici bant ile daha yumuşak adımlar atmanızı sağlayan Voyager koşu bantları, esnek zeminde egzersiz yapma imkanı sunar. Koşu bandıyla işiniz bittikten sonra kolayca katlayabilir, ön tekerlekleri sayesinde başka bir alana taşıyabilirsiniz.

Voyager Koşu Bandı Fiyatları

Sunduğu özelliklere göre farklılık gösteren Voyager koşu bantları hem profesyonel hem de ev kullanımı için idealdir. Koşu bandı fiyatları özellik, program sayısı, cihaz ebatları ve maksimum taşıma kapasitesi bakımından farklılık gösterir. Bazı modellerde koşu bandı ile birlikte farklı aparatlar da yer alır. Bu aparatlar, spor aletinin çok yönlü kullanımını sağlar. Örneğin bazı modellerde yer alan masaj bandı seçeneği, kullanıcılara spor sonrası rahatlama imkanı sağlar. Masaj cihazının yanı sıra anti-selülit bandı da bulunan cihaz, düzenli kullanımda basen ve bacak bölgenizdeki selülit görünümünü yok eder. Yine bazı modellerle birlikte gönderilen mekik aparatı sayesinde, aynı spor aleti ile vücudunuzun farklı bölümlerini çalıştırabilirsiniz. Bu ekstra avantaj sağlayan aparatlar da fiyat değişimlerindeki etkenlerden biridir.

Program sayısı çeşitliliği ve hız limiti seçenekleri, özellikle spor salonlarında kullanılacak koşu bantlarının seçiminde belirleyici etkenlerdendir. Hız limitinin yüksekliği ve eğim kapasitesi yoğun programda egzersiz yapan kullanıcılar için oldukça önemli özelliklerdendir. Ürün verimliliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve diğer kullanıcıların fikirlerini öğrenmek isterseniz, kullanıcı yorumları bölümünü inceleyebilirsiniz. Evde kurulum ya da kullanımının kolaylığı hakkında sorularınız varsa, ürün özellikleri bölümünden cihazın kurulum videosunu seyredebilir, katlanabilme ve kullanım rahatlığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Tüm Voyager koşu bantları yüksek güvenlik önlemleri ile üretilmiştir. Sağlığınızı ve güvenliğinizi ön planda tutan koşu bandı çeşitleri, tutma kollarından nabzınızı ölçerek LCD ekranda eş zamanlı olarak görüntülenmesini sağlar. Spor sırasında vücudunuzu zorlamamanız ve sizin için belirlenen programın üzerinde çalışmamanız önerilir. Herhangi bir sağlık sorunu ya da tehlike anında cihazın çalışmasını durdurmanız için cihaz üzerinde emniyet anahtarı bulunur.

Voyager Koşu Bandı Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hattrick
  2. Voit
  3. Dynamic
  4. Dunlop
  5. Altis
  6. Kettler
  7. Fox Fitness
  8. Rovera
  9. Teamwork
  10. Voyager
  11. Life Fitness
  12. Nordictrack
 2. Cinsiyet
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Taşıma Kapasitesi
 7. Çalışma Tipi
 8. Max.Hız
 • Marka Voyager
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249
BAŞA DÖN