Weewell WHC730 Soğuk Buhar Üfleyici (U. Kumanda) - İonizerli - Filtre teknolojisi - Otomatik nem ayarı - Oda sıcaklığını gösterme, 5L Yorumları

(143 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Beş Yıldız
  (28.02.2017)

  kaliteli ve başarılı.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Yeterli
  (24.02.2017)

  Biraz geç ulaştı, buhar performansı tatmin edici, sesiz denemez sürekli motor sesi ve su akma sesi geliyor ama beni rahatsız etmiyor. hassas kimseleri rahatsı edecektir. ışığının kapatılamaması negatif özellik. Fiyat performans olarak tavsiye edilebilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çok şık,kullanımı ve su tankı doldurulması kolay
  (10.02.2017)

  Ürünüm akşam sipariş verdim. Ertesi gün öğlen elime ulaştı. Çabuk geldi. Gayet iyi paketli. Sertifikalı. Kurulumu kolay haznesi, su tankı ve buhar çıkış parçası. İçinde kireçlenme önleyici filtresi. Güzel bir ürün. Işık gece lambası gibi. Suyun içini aydınlatıyor, tabiki dışarıda yansıyor. Ama ışık olmasa çarpma tehlikesi ile karşı karşıya kalırdı cihaz böyle gayet iyi. Buhar ayarı nem oranının artırılma doğrultusunda 3 kademe şeklinde ayarlanabiliyor. Büyüklüğü tahmin ettiğim gibi çıktı. işte 5 tl lik pet boyutunda düşünün. Suyun 5 de biri gibi miktarı haznenin alt kısmına doluyor, o yüzden büyüklük kaba değil. Her odaya rahatça dikkatli bir şekilde taşıyabilirsiniz dökülmüyor çok sallamazsanız. Yerden biraz yukarıda olması tavana yakın olmaması kullanma klavuzunda belirtiliyor o şekilde ayarladım. Ne yere ne tavana buhar yapmadı. Evet kumanda kapatıp, açılmasında cihaz ses cikarıyor . Sürekli açıp kapatmayacaksanız Buda sorun değil. 2 şer saat arttırılarak zaman ayarı yapılabiliyor. Nem ayarını da yaparsanız çok sık kumandaya gerek kalmaz. Sadece su tıkırtsı şeklinde arada cihazdan ses geliyor. Ama çocukları uyandırmaz. Ben yanıbaşıma koydum daha çok duyuyorum. 2 metre ileride daha az hissedilebilir. Tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım. Bu fiyata işlev ve fiyatı, görünümü tahmin ettiğimden iyi çıktı. Ben alerjik tıkanıklığım olduğu için aldım. Yetişkinim. Çocuk için fikrim yok. Bana her şartta eski odamın havasında iyi geldi.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • ses
  (09.02.2017)

  yorumlardan okuyarak aldım sesten çok şikayet vardı lakin hiç ses yok tavsye ederim

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tavsiye ederim
  (02.02.2017)

  Ürünü alalı 2 gün oldu. Oldukça memnunuz çok ses çıkarmıyor ama biraz ses var bir de su sesi oluyor kulağınız çok hassas ise memnun kalmazsınız ama burun tıkanıklığı problemi oluyordu o problem şu anda hal olmuş gözüküyor. Tavsiye ederim ürünü.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Hızlı Kargo, güzel, sessiz çalışan mükemmel bir ürün.
  (02.02.2017)

  Ürünü sipariş verdiğimin ertesi günü kapımdaydı.Açıkçası bu kadar hızlı beklemiyordum. Teşekkürler Hepsiburada.com. Ürünü 11 aylık çocuğumun boğazında ve genzinde rahatsızlık olduğu için aldım. Keşke daha önce almış olsaydım. Ürüne gelince. Ürün güzel,çok sessiz çalışıyor. Bulunduğu ortamın sıcaklığını ve nem oranını sayısal ekranda daima gösteriyor, kapalı olsa bile. Ses olarak sadece belli belirsiz bir damlama ve şırıltı sesi var. Çok dikkat edilirse ve sessiz ortamda duyulabilir. Rahatsız edici değil kesinlikle. hatta uyumak için güzel bir ses olarak düşünülebilir bile. :) Ancak kumanda aleti ile kullanırsanız hatırı sayılır, uykusu derin olmayan bebekleri uyandırabilecek derecede bir tuşa basıldığını bildiren bir ses var. Geceleri ve bebeğin yanında kumanda kumanda kullanmayarak bu ses sorunu da çözülebilir. Tuşlara elle basıldığında hafif bir mekanik tuş sesi var. Bunu da ekleyeyim. Ancak kesinlikle rahatsız edici değil. Buhar çıkışı gayet güzel, sessiz, kesinlikle herhangi bir fışırtı, hışırtı duyulmuyor. Su kullanımı da çok güzel. Yani su bir gece bitivermiyor. Saatlerce kullandığım halde suda bir azalma hissedilmiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  DOMANİÇ - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok başarılı...
  (24.12.2016)

  dizayn estetik performans kumanda lcd ekran cok sik bir mavi isik esliğinde hem sicakliği hem de nemi gorebiliyirsunuz... Tesekkurler ise yarar kesinlikle tavsiye ederim...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (23.12.2016)

  Ürünü tam 1 ay önce aldım ve kullanıyorum. Sessiz çalışması, iyonizerli olması, nem göstergesi ve nem oranının ayarlanabiliyor olması, su tank kapasitesi çok iyi, memnun ve tatmin edici. Ancak karanlık ortamda uyumaya alışmış olanlar için ışığı fazla gelebilir. Düğmelerden çıkan ses hakikaten de fazla. Benim çocuğumu uyandırıyor.Bir de, durmasını istediğiniz nem oranını ayarlayıp başlatıyorsunuz, birkaç saat içinde tekrar kontrol edip ayar güncellemek gerekebiliyor. Gece yarısı tesadüfen uyanıp baktığımda, 50 yi geçmesin diye ayarladığım nem oranı 77 olmuştu. Ve halen de bazı zamanlar böyle yapıyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (23.12.2016)

  Ürünün her özelliği çalışıyor. ozonun faydası ne kadar var bilemiyorum. 3 kademe buhar üfleme ayarı, 10 saate kadar zamanlama, ayarlanan neme gelince otomatik duruyor diyor ama kapı açık olduğu için o nem seviyesine gelemedik. Cihaz fişe takılıysa çalışmazken bile içinde mavi ışık hep yanıyor. Üzerindeki tuşa basınca tak tak diye ses GELMİYOR. kumandada bütün tuşlar var. Düğmeye basınca hemen buhar üflemeye başlıyor. kullanışlı bir ürün. Buhar üflediği yerin havasını 1-2 derece düşürebilir diye düşünüyorum. Başka ürün kullanmadım ama tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Rahat uyku
  (14.12.2016)

  Ürünü 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Oğlum için almıştım. 3,5 yaşında şu anda. Sayesinde biz de faydalandık.Tıkanma ve boğazda kuruluk oluyordu. O kadar güzel ve kaliteli uyuyoruz ki anlatamam . Tek handikap ses ve mavi ışığı. Daha sessiz çalışsaydı Ve ışık kapanabilseydi daha iyi olurdu. Ama yine de rahat uyku için almaya değer. Çocuğunuz yoksa bile , kendiniz için alın bence.

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (19.11.2016)

  Hızlı kargo güzel ürün teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Üç Yıldız
  (16.11.2016)

  merhaba geçen hafta aldım 1 haftadır kullanıyoruz sesi cok az cıkıyor bu iyi mavi işiği cok fazla keşke buhar uflemeyi otomatik bıraktıgında ışığıda otomatik kapansaydı :( düğmelere basıldığında çıkan ses fazla cocuk odada uyurken ayarladıgımız için fazla ses çıkıyor. en önemlisi halen kızımın burnu tıkalı ben bi faydasını göremedim gibi diğer yorumlarda bebekler gibi uyuduk denmiş ama biz halen onu hissetmedik. tüm gecemi çalışması gerekli anlamadım 4 saat falan çalıştırıyoruz biz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (7)

 • Bende düşünüyorum
  (02.08.2016)

  bende bu ürünü almayı düşünüyorum tsk ederim yorumlar için

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (11)

 • nem ve iyonizer iyi
  (03.07.2016)

  nem ve iyonizer yonunden cogu urune gore cok iyi mavi isigi kapatabilme ve dugmelere basarkenki sesler engellenebilse 5 yildizi alirdi.5 uzerinden 4:)

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Alınabilir.
  (24.06.2016)

  Ürün siparişini verdikten 1 gün sonra elimdeydi. Sevkiyat süper. ÜRÜNÜN ARTILARI + Malzemesi kaliteli İstenilen rutubete otomatik ayar yapılması süper İonizer özellikli olması güzel(yeni aldığım için ne denli etkili bilemiyorum tabi) Kablosu yeteri uzunlukta Uzaktan kumandalı olması güzel. İdeal şartlarda çalıştırılması durumunda ortamın nemini kısa sürede ayarlıyor(15 metrekare) Su haznesi 5 lt bu yüzden daha az dolum ile kolaylık sağlıyor. ÜRÜNÜN EKSİLERİ -- Gece lambası gibi olan mavi ışığın açıp kapatılamaması,sürekli açık(ama bazılarının dediği gibi rahatsız edici değil) Su haznesinin dolumunun ve takılması biraz zahmetli.Alışınca problem olmayacaktır. Uzaktan kumanda ile komut verirken yüksek sesli dijital algılama sesi (bip) geliyor.Çoçuk uyurken uyandırabilir.Önceden ayarlanması daha doğru olacaktır. Cihaz üzerindeki düğmeler kaliteli ancak basınca tak tak diye ses çıkarıyor.(dijital ses değil fiziksel) Çalışma sırasında ses bir miktar var.Aşırı rahatsız edici değil ancak sese çok hassassanız sorun olabilir.Su damlama sesi de var ancak rahatsız edici değil. Genel olarak işlevsel olarak görevini başarıyla yerine getirdiği için alınabilir bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (1)

 • kaliteli
  (15.03.2016)

  uzun süre böyle bir makina aradık ve herkese sorarak bize bu markayı modeli önerdi. gercekten hic ses yapmıyor ve işini iyi yapıyor. diger ürünlere gitmeye gerek yok atun sepete gitsin

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • İonier özelliği hakkını veriyor
  (21.02.2016)

  ben sigara kullanan biriyim ve kaloriferler de çok yandığı için yatak odası doğal olarak sigara ve ter kokuyordu sabaha kadar. bu makinayı aldıktan sonra koku net olarak gitti. makinanın kullanma kılavuzundaki ionizer bilgilerinin yazdığı gibi kötü kokular yok oluyor. çocugun gece öksürmeleri de kesildi. kısaca memnunuz.

  EMİRDAĞ - Afyon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • süper ötesi
  (02.02.2016)

  ürünü alalı 2 gün oldu hızlı gönderi ayrıca bir harika teşekkürler HEPSİBURADA. odadaki havanın değişimi inanılmaz derecede hissedildi gece su damlama sesi hariç sessiz denebilir mavi ışığı ise gece lambası niteliğinde. ürün beklentilerinde üzerinde kesinlikle tavsiye ederim. fakat benmi anlamadım yoksa çalışma sistemimi böyle su kazanının altındaki elektrik bölümündeki oyuklar su ile doluyor sıkıntılı durummu bilemedim...

  MERKEZ - Aksaray - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • iyi sayilir
  (25.01.2016)

  urunu burdaki yorumlara bakarak aldim. 4 aylik bebegim gece hiriltilarla uyuyordu..doktor tavsiyesiyle aldim. sabaha kadar calisitiryorum. nem 27lerden 45e cikiyor. bu super bise ama bebegim hala rahatlamadi.. bende cok fark hissetmedim. alacaklar bir kere daha dusunsun derim

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • ses ve tikirtiya sinir olan almasin
  (19.01.2016)

  Ürünü alali 2 sene oldu kullaniyorum ara ara cocuklarin odasinda yalniz nem oranini degistirmem gerekecek diye korkuyorum. o tustan öyle bir ses çıkıyor ki çocuğu uyandirmaya yeterli bence. bir de su alirken deposundan fazla ses cikartiyor. makineyi sese göre tasarlamislar sanki. bundan önce farklı bir markanin ürününü kullandim hicbir yerinden ses gelmiyordu. gelen gideni aratir oldu. birde belli bir zaman sonra depo kapagi elinizde kalabilir plastigi cok dandik üretilmiş.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN