Weewell WHC752 Soğuk ve Sıcak Buhar Makinası Yorumları

(25 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Çok Güzel
  (16.11.2016)

  Tuşları dokunmatik, küçük çocuğunuz varsa kesinlikle gelip dokunup ayarlarını bozacaktır. Herhangi bir tuş kiliti yok. Siyah yüzeyi çok şık ancak çıkan buhar üzerinde yağlı kireç tozu gibi bir leke bırakıyor kuru bir bezle silinince kolaylıkla çıkıyor. Üst kısmından buharı iki farklı yöne verebiliyor. Ön yöne sürekli ve istediğiniz diğer bir yöne ise ayarlanabilir. Su tankının içinde mavi bir led var. Ancak çok parlak değil sadece su tankında ne kadar su kalmış bunu daha kolay fark edebilmenizi sağlıyor. Ön paneldeki led gösterge siz herhangi bir ayar yaparken parlak ayarlama işiniz bittikten sonra görebileceğiniz ancak pek rahatsız etmeyecek şekilde soluk yanıyor. Su haznesini kulpundan tutup kolaylıkla çıkarıp doldurabiliyorsunuz. Su dolumu yaptığınız kapak altında kaliteli bir conta var. Bir duvar saati kadar ses çıkartıyor ancak bu ses uyurken rahatsız etmeyecek şekilde. Sıcak buharı 24 derece sıcaklığında çıkarıyor. Sıcak yazıyor ancak ilk çalıştıktan 10 dakika sonra oda sıcaklığında bir ısı veriyor, ısıyı hissedemiyorsunuz. Buhar debisini 3 farklı kademede ayarlayabiliyorsunuz. Nem yoğunluğunun 45-90 arasında 5 er 5 er arttırarak ayarlayabiliyorsunuz. Ayarladığınız nem yoğunluğuna ulaşınca kendi kapanıyor. Örneğin nem oranını 55'e ayarladığınız. Odanızın nemini 55 e getirinceye kadar çalışıyor ve duruyor. Nem oranı 54 olunca tekrar çalışıyor. Veya zamanlayıcısını 1-12 saat aralığında ayarlayabiliyorsunuz, bu süre içerisinde çalışıyor. Diğer markaların ürünlerine göre biraz daha iri duruyor ancak tasarımı şık, kaba durmuyor. Su haznesinini içinde seramik misket büyüklüğünde özel haznesinde toplar var. Ben HB içerisindeki bir mağazadan indirimdeyken aldım ürünü. Sorunsuz ve çok hızlı teslim edildi. HB sistemi teslimat öncesinde ve sonrasında sürekli e-posta ve mesajlarla beni bilgilendirdi ve yönledirdi. Tavsiye edebileceğim bir ürün.

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • TAVSİYE EDERİM
  (07.11.2016)

  Ürün oldukça kaliteli. Belki fiyatı biraz pahalı gelebilir ama kesinlikle bu fiyata değer.Biz ürünü kendimiz için aldık,özellikle uyurken boğaz kuruluğu olması sebebi ile. Hem eşim hem ben çok memnun kaldık.Rahatça uyuyabiliyor, gece boğaz kuruluğu veya rahatsızlığı ile uyanmıyorsunuz.Ayarladığınız nem oranını kendisi takip ediyor, nem oranı düşerse yeniden çalışıyor, süre ayarlamış iseniz süresi dolunca kendiliğinden duruyor.Üstelik dijital olması odadaki sıcaklık ve nem oranını takip etmeniz için müthiş bir kolaylık.Su haznesi de geniş olduğu için takip etmek zorunda kalmıyorsunuz.Su akıtmıyor. Sesi sizi rahatsız etmiyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Bir Yıldız
  (04.11.2016)

  ürün basit,sessiz ama şu soğuk-sıcak buhar derken sıcağı sallamışsınız,sıcak buhar diye birşey yok sadece biraz ılık o kadar .biraz hayal kırıklığı var ,aldığıma pişman mıyım evet pişmanım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Soğuk ve Ilık Olarak Değerlendirin
  (26.10.2016)

  Ürün, satıcı ve teslimat kısmında problem yok. Yalnızca sıcak buhar diye bir şey yok. Aradım sordum buharı ılık üflermiş... Aynen bu şekilde söylediler. Ilık üflüyor ama sıcak diye satılıyor. Ürünü kullanmaya devam edeceğim. Galiba soğuk ve ılık üfleyen en iyi ürün bu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Ürün İyi...
  (20.10.2016)

  Ürün iyi. Söylenen özelliklerin tümü var ve kullanışlı. Sadece sıcak buhardan emin olamadım. İstenilen nem oranına ulaştığında kendisi duruyor düştüğünde yeniden çalışıyor. Böylelikle sürekli takip etmek zorunda kalmıyorsunuz. Ancak tedarikçinin bana gönderdiği ürün ufak hasarlıydı.(küçük ezik)

  - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Süper
  (20.06.2016)

  Ürünü buradan indirimde iken aldım. Alacaklara tavsiye ederim ürün gayet sessiz çalışıyor. Çift buğar çıkışı var buharı farklı yönlere verebiliyorsunuz. Sabaha kadar çalıştırıyorum yerde ıslaklık falan olmuyor. Tamam fiyatı pahalı ama bu kaliteye değer. Da önce sinbo kullanıyordum içi sürekli yosunlaşıyordu ve yerler nemleniyordu yere havlu atıyordum. Bunda kesinlikle böyle bişey yok. Temizlemesi kolay kumandası küçük ve kullanışlı. Hem soğuk hem sıcak buğar özelliği var

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Çok şık kullanışlı
  (05.04.2016)

  Emeğinize sağlık çok beğendim tek sıkıntı sıcak buharı bi tık daha sıcak olsaymış süper olcakmış onun dışında su tankına su doldurdum ağzı kapalı olarak yerleştirince yerine su doldu içindeki boşluğa ona çok şaşırdım daha önce görmemiştim böyle bi ürün çok farklı geldi bana motoruna su kaçtı diye tereddüt ettim

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • kullanisli güzel
  (10.03.2016)

  İster ılık ister soğuk buhar verebiliyorsunuz çok şık buhar seviyesi yeterli ozon ozelligi var odanin nem orani hep 55 te onu dusunmuyorsunuz ben çok beğendim umarım seramik toplarına rağmen hemen kireç tutmaz ben cesme suyu kullaniyorum tek sıkıntı kombinin ısısı yüksekse makinenin sıcak buhar etkisiyle sırılsıklam terlemis bir şekilde uyanabiliyorsunuz

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Plastik kokusu
  (25.02.2016)

  Ürünü alalı 1 hafta oldu. Bir süre çalıştıktan sonra odayı plastik kokusu kaplıyor. İnsanın ağzı zehir gibi acı oluyor. Hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Bir de nem programlaması etkin değil. Durup durup çalışıyor.

  MERKEZ - Çanakkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • Güzel
  (22.02.2016)

  Ürün genel olarak başarılı eksik bulduğum yönü belirlemiş olduğum nem oranı örneğin 55 diyelim 55 e geldiğinde otomatik atıyor 54 e düşüyor 5 saniye sonra 55 oluyor sonra atıyor 54 düşüyor yani bazen sürekli çalışıp kapanıyor en azından 55 belirlediğimizde 5 derece referans aralığı olsa 60 da atar ve ara ara çalışır , diğer husus ise sıcak su buhar kısmı tam çalışmıyor.. artı yönlerine gelirsem piyasadaki en teknolojik buhar makinası, dokunmatik tuşlar uzaktan kumanda vb.

  - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • kesinlikle tavsiye ederim
  (26.01.2016)

  ürün şık sıcak ve soğuk buhar verebiliyor koku yapmıyor malzemesi çok kaliteli doktor tavsiyesi ile oğlum için aldım verdiğiniz paranın hakkını veriyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Gayet güzel
  (26.01.2016)

  kullandığım başka bir marka arızalandığı için aldım. Fiyat olarak benzerürünlerden pahalı bir ürün,ancak hepsiburadadaki fiyat internette araştırdığım en düşük fiyattı.Bozulan kullandığım ürünle kıyaslayacak olursam sesi biraz daha fazla fakat büyük bir odada kullandığım için bizim açımızdan çok problem olmadı. Buharı oldukça yoğun veriyor. Buda güzel bir özellik.Muhtemelen satılan diğer cihazlardan daha büyük.Su tankının büyük olması, Sıcak buhar ve kumandasının olmasıda artıları.Arıza durumunda Servisinin kapıdan kargo ile alıp tekrar kapınıza getirmeside bence mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir.Büyüklüğü ve sesini sorun etmeyeceklere tavsiye ederim.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tavsiye ederim
  (25.01.2016)

  Fiyatı biraz pahalı lakin fiyatı gibi kaliteside yüksek.Sessiz çalışıyor ve su akıtmıyor ayrıca şık duruyor.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kesinlikle tavsiye ederim
  (20.01.2016)

  Uzun zamandir aradığım birşeydi. Kaloriferden dolayı her sabah bogazlarimda kuruluk ve burun tıkanıklığı ile uyanirdim. Dolayisi ile güne yorgun basliyordum. Uzun süre arastirdiktan sonra bu makinayi aldım ve daha ilk aksamdan farkı yaşadım. Normalde oda nem orani %40-45 olması gerekirken benim odam %20 idi. Led ekraninda nem ve oda sıcaklığı ölçmesi, istediginiz nem oranina göre ayarlanabilmesi ve istenilen orana geldiğinde kendini uyku moduna alıp oran düştüğünde tekrar çalışması, saat ayarlamasi, sıcak- soğuk buhar ayari gibi özellikleri harika ve kesinlikle tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • GERÇEKTEN MUHTEŞEM BİR ÜRÜN
  (08.01.2016)

  ÖNCELİKLE SATICI ARKADAŞIN TİTİZLİĞİNE VE KARGOLAMA SÜRECİNE HAYRAN KALDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM.ÜRÜN İÇİN İSE ÇOK SESSİZ VE ORTAMIN NEM KALİTESİNE GÖRE KENDİSİNİ OTOMATİK OLARAK AYARLAYABİLMESİ MUHTEŞEM BİR ÖZELLİK BİR SAAT GİBİ BİR SÜREDE EVİMİN 40 METREKARELİK SALON BÖLÜMÜNÜ İNANILMAZ ŞEKİLDE HAVASINI DEĞİŞTİRDİ.GERÇEKTEN ÇOK TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR ÜRÜN TEŞEKKÜRLER....

  - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • VERİLEN PARAYA DEĞER
  (12.11.2015)

  çok iyi bir makina dereceni ayarla arkana bakma. ıslatıyomus kötü koku yapıyomuş fasafiso. hem sonra çokta sessiz yaptığı işe bakarsan.kesinlikle tavsiye ediyorum bebeğim artık çok mutlu.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • ürün gayet başarılı
  (24.03.2015)

  ürünü 4-5 gündür kullanıyrum. su haznesi oldukça geniş 5lt. bu nedenle biraz büyük duruyor ama görüntüsü şık ayrıca sürekli su eklemek zorunda kalmıyorsunuz. Sıcak soğuk arasındaki farkı çok anlayamadım ama vardır bi farkı diyorum :)

  MERKEZ - Erzincan - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Güzel bir ürün
  (17.02.2015)

  1 haftadır kullanıyorum. Fan motoru gibi bir sesi var gece sessizliğinde hassassanız rahatsız edebilir. Arada damlama sesleri gelebiliyor ama kendi içinde etrafta su falan olmuyor. Hava temizleme ozon özelliği çok iyi hava tazeleniyor. Sıcak buhar öyle banyodaki gibi değil hatta soğuktan farkı yok, servisi Aradım sıcak buhar vermiyor diye.. Belki de benim ürünüm arızalıdır. Odanın nemini ve sıcaklığını anlık gösteriyor ona göre buhar çalışıyor. Alınabilir.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • tavsiye ederim . fakat gülünde dikeni var
  (20.01.2015)

  Ürün süper tek sıkıntısı her gün temizlemek ve içme suyu kullanma zorunluluğu

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (1)

 • gercekten cok iyi bir urun
  (02.01.2015)

  calistirdiginiz odaya bir saat sonra girdiginizde aradaki farki cok net hissediyorsunuz fiyatini hak eden bir urun dusunenlere tavsiye pisman olmazsiniz gercekten kullanisli ve cok iyi

  - Burdur - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN