Weewell WHC752 Soğuk ve Sıcak Buhar Makinası Yorumları

(41 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Tavsiye ediyorum
  (27.03.2017)

  Hamileyim doktorumun tavsiyesi üzerine bu ürünü aldım, 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Teknik servisi de çok ilgili , su tankından su dökülme ihtimali yok, basınçtan dolayı zor açılan dolum kapağı 5 dk saç kurutma makinesiyle ısıtıldığında rahatlıkla açılıyor.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Eksileri biraz fazla
  (18.03.2017)

  Sıcak buhar yerine ılık buhar üflüyor. Cihazı kapalı odada kullanamıyorsunuz kötü koku yapıyor. Kullanım kılavuzunda da yazdığı üzere hava sirkülasyonu olması lazım kullanırken. Odanın kapısını hep aralık olmalı yani. Su doldurma haznesinin kapağı çok zor açılıyor. Hava yapıyor sanırım, sıkışıyor o yüzden. Sessizlikte çok hafif bir su damlası sesi oluyor. Bir daha alacak olsam daha uygun fiyata ve sadece soğuk buhar üfleyen cihaz alırım.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Kesinlikle tavsiye ederim
  (13.03.2017)

  4 yıldır kullanıyoruz. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık. Eviniz kaloriferli ve çocuklarınız varsa kesinlikle hava nemlendiriciniz olmalı. Ben özelliklerine bakarak bu ürünü tercih ettim. Hiç pişman olmadım. Başka bir markanın ürününü de kullandım ama bu bence en iyisi. Gürültülü çalışıyor diyenler zaten neredeyse bütün hava nemlendiciler gürültülü çalışıyor. Bir süre sonra ninni gibi geliyor. Sese duyarlı kızlarım bile mışıl mışıl uyuyor :) uzaktan kumandası olması çok iyi. Oturduğunuz ya da yattığınız yerden ayarlayabiliyorsunuz. Odada olması gereken nemi, kaç saat çalışması gerektiğini, buhar çıkış hızını.,sıcak mı soğuk buhar mı vs. Kullanma kılavuzunda yazanları iyice okuyup bakımlarını da yaparsanız o da amacınıza iyi hizmet edecektir. HB ye ve tedarikçi firmaya sonsuz teşekkürler.

  - Kars - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Sesli çalışıyor.
  (27.02.2017)

  Arkadaşlar 7 yıl Wollex İyonizer Özellikli Ultrasonik Buhar Makinasi kullandım. O bozulunca bu cihazı aldım o cihaza göre oldukça sesli çalışıyor. Nemlendiyi oldukça iyi yapıyor.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • idare eder
  (26.02.2017)

  görseli güzel, sıcak hava özelliği var ama sıcak değil sadece biraz ılık hava veriyor. su haznesi geniş ancak doldurması biraz zahmetli. ön gösterge panelinde ki bilgiler gerçeği pek yansıtmıyor. ama işinizi görür.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • KAĞAN
  (17.02.2017)

  Su haznesinin konduğu yerde sanki sızıntı var. su bittiğinde tekrar doldurmak için su haznesini çıkardığımda bu haznenin girdiği yerin suyla dolu olduğunu görüyorum. Ama normal bir şey mi bilemiyorum. Ayrıca su dolum yeri oldukça zor bir yerde, su doldurmak zahmetli oluyor. Sıcak buhar özelliği iş görmüyor, soğuktan biraz daha sıcak sadece. yani soğukla ılık arasında ama soğuğa daha yakın. Başka da üflemesi iyi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Parasının hakediyor
  (15.02.2017)

  Sürekli sinüzit geçiren biri olarak bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Öncelikle ürünün görüntüsü güzel, şık duruyor. Tamamen sessiz çalıştığını soylemek doğru olmaz ancak ses seviyesi makul rahatsız etmiyor. Şebeke suyunuz yeterince temiz değilse koku yapabilir, ben arıtma cihazının suyunu kullanıyorum. Cihazın tek problemi nemi belli bir orana ayarlarsaniz 1-2 dakika sonra nem 1 derece bile düşse cihaz hemen devreye giriyor, böylece surekli ac kapa ac kapa belli bir sure sonra rahatsizlik veriyor, ancak cihazi maksimum neme ayarlasaniz herhangi bir problem olmuyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Rahat uyumak için, sağlık için..
  (12.02.2017)

  yatak odamizda bunsuz nasıl uyumuşuz daha önce? Rahat nefes alıp verebildiginiz huzurlu, burun cekmesiz bir uyku kesin. Eşimle coook memnunuz... ankara gibi kuru havası olan şehirlerde hele ki gripal durumlarda hızlı iyileşmeye etkisi var. çok iyi ürün.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Böyle Çin malına para vermeye değmez. Kesinlikle tavsiye etmek
  (30.01.2017)

  en düşük nem oranı %45. daha düşük oranlar olmadığı için , bu orana gelmeden otomatik kapanmıyor. bu orana da 7 saat çalışmakla anca getirebiliyor,. %45 e gelince de otomatik duruyor ancak 1 saniye sonra tekrar %44 e düşünce tekrar çalışıyor. belli bir aralıka inince çalışmalıydı. mesela %40 a inince. en düşük oranı %30 dan başlamalıydı. nem oranını da çok doğru gösterdiği söylenemez. ayrıca baya bir gürültüsü var, uyumakta zorlanabilirsiniz, o çalışırken. saatli otomatik kapanma ayarı var, ancak saatli otomatik kapanma ayarı da olmalıydı. yani pek işe yarıyan bir cihaz değil. böyle çin mallarına para vermeye değmez.

  Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

 • Beş Yıldız
  (18.01.2017)

  Ürün çok kullanışlı nem oranı ve saat ayarınızı yaptıktan sonra rahatlıkla yatabilirsiniz. Hazır su kullanmanızı tavsiye ederim ve artık sabahları kalktığımızda kuruluk hissi olmuyor. Gayet başarılı bir ürün. teşekkürler hepsiburada.com

  - Burdur - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (4)

 • Parasının karşılığını veriyor
  (13.01.2017)

  Göstergelerin hatalı olması dışında yeterli ve faydalı bir ürün. Ses yok, verimli ve amacına hizmet ediyor. Nem göstergesinde %10 sapma, sıcaklık göstergesinde de %3' lük bir sapma söz konusu. Göstergeler önemliyse sizin için mutlaka profesyonel bir sayaç almanızı tavsiye ederim.

  BEŞİKTAŞ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • idare eder
  (04.01.2017)

  dez avantajı elektrik gittiğinde tekrar açmanız gerekiyor. nem oranı ayarlmanız gerekiyor. gece yarısı kesintilerde zor oluyor. nem oranı istenilen seviyeye geldiğinde kapanıp tekrar açılıyor.. tık sesiyle beraber.. rahatsz edici. diğer yönleri güzell..

  KOZLUK - Batman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • başarılı
  (02.01.2017)

  hiç ses yok,ekran dokunmatik,kaliteli,ışığı rahatsız etmiyor,sıcak buhar kısmında sıcaklık beklemeyin sadece birazcık ılık,deposu büyük,şık

  TATVAN - Bitlis - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Güzel ve kullanışlı
  (24.12.2016)

  Çok şık ve kullanıllı bir makina ısıtıcısını acınca odaya ısıda bile baya etki yapıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • iyi fakat
  (17.12.2016)

  malzeme kalite,şık tamamda benim nem göstergesi 20 sıcaklık 50 oluyo.sanırım ters ayarlamışlar,yada ben bilemedim

  - Bolu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • İyi kullananışlı
  (07.12.2016)

  Kaloriferli her evde kesinlikle olması gerekiyor. Şu ana kadar kullandiklarim arasinda en sessiz olanı. Yanlız benim manuel nem ölçerim %35 gösterirken cihaz %50 nem gösteriyor. Manuel olanın yanlış olma ihtimali çok düşük. Onun dışında şık kaliteli buhar yoğunluğu yeterli daha çok verirse çevresini islatmaya başlayacaktır. Sıcak buhar değil ılıktan daha soguk bir buhar. Tank kapasitesi iyi. Tek bir sorun gördüm oda ayarladiginiz nem oranina geldiğinde biraz bocaliyor. Degere geldiginde kapatiyor kapatinca 1 derece düşüyor tekrar açıyor tekrar kapatıyor bir sure bocaliyor ozaman surekli bir tik sesi geliyor

  GEMLİK - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • Çok Güzel
  (16.11.2016)

  Tuşları dokunmatik, küçük çocuğunuz varsa kesinlikle gelip dokunup ayarlarını bozacaktır. Herhangi bir tuş kiliti yok. Siyah yüzeyi çok şık ancak çıkan buhar üzerinde yağlı kireç tozu gibi bir leke bırakıyor kuru bir bezle silinince kolaylıkla çıkıyor. Üst kısmından buharı iki farklı yöne verebiliyor. Ön yöne sürekli ve istediğiniz diğer bir yöne ise ayarlanabilir. Su tankının içinde mavi bir led var. Ancak çok parlak değil sadece su tankında ne kadar su kalmış bunu daha kolay fark edebilmenizi sağlıyor. Ön paneldeki led gösterge siz herhangi bir ayar yaparken parlak ayarlama işiniz bittikten sonra görebileceğiniz ancak pek rahatsız etmeyecek şekilde soluk yanıyor. Su haznesini kulpundan tutup kolaylıkla çıkarıp doldurabiliyorsunuz. Su dolumu yaptığınız kapak altında kaliteli bir conta var. Bir duvar saati kadar ses çıkartıyor ancak bu ses uyurken rahatsız etmeyecek şekilde. Sıcak buharı 24 derece sıcaklığında çıkarıyor. Sıcak yazıyor ancak ilk çalıştıktan 10 dakika sonra oda sıcaklığında bir ısı veriyor, ısıyı hissedemiyorsunuz. Buhar debisini 3 farklı kademede ayarlayabiliyorsunuz. Nem yoğunluğunun 45-90 arasında 5 er 5 er arttırarak ayarlayabiliyorsunuz. Ayarladığınız nem yoğunluğuna ulaşınca kendi kapanıyor. Örneğin nem oranını 55'e ayarladığınız. Odanızın nemini 55 e getirinceye kadar çalışıyor ve duruyor. Nem oranı 54 olunca tekrar çalışıyor. Veya zamanlayıcısını 1-12 saat aralığında ayarlayabiliyorsunuz, bu süre içerisinde çalışıyor. Diğer markaların ürünlerine göre biraz daha iri duruyor ancak tasarımı şık, kaba durmuyor. Su haznesinini içinde seramik misket büyüklüğünde özel haznesinde toplar var. Ben HB içerisindeki bir mağazadan indirimdeyken aldım ürünü. Sorunsuz ve çok hızlı teslim edildi. HB sistemi teslimat öncesinde ve sonrasında sürekli e-posta ve mesajlarla beni bilgilendirdi ve yönledirdi. Tavsiye edebileceğim bir ürün.

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (2)

 • TAVSİYE EDERİM
  (07.11.2016)

  Ürün oldukça kaliteli. Belki fiyatı biraz pahalı gelebilir ama kesinlikle bu fiyata değer.Biz ürünü kendimiz için aldık,özellikle uyurken boğaz kuruluğu olması sebebi ile. Hem eşim hem ben çok memnun kaldık.Rahatça uyuyabiliyor, gece boğaz kuruluğu veya rahatsızlığı ile uyanmıyorsunuz.Ayarladığınız nem oranını kendisi takip ediyor, nem oranı düşerse yeniden çalışıyor, süre ayarlamış iseniz süresi dolunca kendiliğinden duruyor.Üstelik dijital olması odadaki sıcaklık ve nem oranını takip etmeniz için müthiş bir kolaylık.Su haznesi de geniş olduğu için takip etmek zorunda kalmıyorsunuz.Su akıtmıyor. Sesi sizi rahatsız etmiyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Bir Yıldız
  (04.11.2016)

  ürün basit,sessiz ama şu soğuk-sıcak buhar derken sıcağı sallamışsınız,sıcak buhar diye birşey yok sadece biraz ılık o kadar .biraz hayal kırıklığı var ,aldığıma pişman mıyım evet pişmanım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (6)

 • Soğuk ve Ilık Olarak Değerlendirin
  (26.10.2016)

  Ürün, satıcı ve teslimat kısmında problem yok. Yalnızca sıcak buhar diye bir şey yok. Aradım sordum buharı ılık üflermiş... Aynen bu şekilde söylediler. Ilık üflüyor ama sıcak diye satılıyor. Ürünü kullanmaya devam edeceğim. Galiba soğuk ve ılık üfleyen en iyi ürün bu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN