Xerox Yazıcılar

Elektronik ortamdaki verileri kağıt üzerine aktarmaya yarayan yazıcılar, evde ve ofiste kullanılan önemli cihazlardan biridir. Farklı özellikler ve modellere sahip olan yazıcıları Xerox markasından bulabilir, yazıcı modelleri ile birlikte toner ve çeşitli aksesuarlara da ulaşabilirsiniz.

Xerox Yazıcı

Ofis makineleri üreten Xerox markasına ait yazıcı çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler bulunuyor. Renkli yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi işlevlerine sahip çok fonksiyonlu ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. 1200 x 2400 dpi görüntü kalitesine sahip makineleri tercih ederek, yüksek çözünürlüklü renkli sayfalar yazdırabilirsiniz. Farklı hızlarda yazdırma süresine sahip farklı model Xerox yazıcılar arasında, iş yoğunluğunuza bağlı olarak uygun ürünü seçebilirsiniz. Dakikada 20 sayfa basabilen yazıcı çeşitleri arasında, makinelerin renkli baskı hızlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Özellikle hızlı kurulan ve tek tuşla yazdırma imkanına sahip Xerox yazıcılar yoğun iş ortamları için uygun bir tercih oluyor.

Wi-fi desteğine sahip yazıcıların da bulunduğu markada, ağ bağlantısı için kablo kullanmadan telefonla veya tabletler ile farklı ortamlardan yazdırma işlemini yapabilirsiniz. Wi - Fi desteği bulunan ürünler arasında IP filtreleme özelliğine sahip ürünleri seçerek dokümanlarınızı istenmeyen alıcılardan koruyabilirsiniz. Xerox yazıcılar arasında kolay kartuş değişimi özelliğine sahip ürünler de bulunuyor. Hızlı ve kolay bir şekilde herhangi bir teknik bilgiye gerek kalmadan kartuşları değiştirebilirsiniz. Yazıcı çeşitleri arasında faks desteği sunan ürünlere de ulaşabilir, yazıcıların fonksiyonel özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Xerox Yazıcı Fiyatları

Farklı modellere sahip olan Xerox yazıcıların fiyatları fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak değişir. Siyah beyaz baskı yapan ve Wi - Fi desteği bulunan yazıcı çeşitleri oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Çeşitli performanslara sahip ürünler arasında baskı yapma hızını ve kapasitesini karşılaştırabilir, özellikle enerji tasarrufuna sahip olan ürünlere erişebilirsiniz.

Renkli baskı özelliği bulunan ve tarayıcı olarak da kullanılan modellerde ise farklı bütçelere hitap eden ürünleri inceleyebilirsiniz. Baskı kaliteleri farklı olan Xerox yazıcı çeşitlerinde, işinize uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Renkli toner bittiğinde, siyah baskı yapmaya devam eden ürünler işinizi kesintisiz yapmanıza imkan verir. Faks özelliği bulunan, renkli baskı yapan çok fonksiyonlu ürünler ise, farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Toner çeşitlerini de bulacağınız Xerox yazıcı çeşitleri arasında, tonerlerin fiyatları sayfa yazdırma kapasitesine bağlı olarak değişir. Siyah tonerlerde 1500 ila 30.000 sayfa kapasitesine sahip ürünleri bulabilirsiniz. Renkli toner çeşitlerini de temin edeceğiniz ürünler arasında, farklı yazıcı modellerine uygun tonerleri inceleyerek yazıcı modeline uygun toner çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Toner çeşitlerinin yanı sıra toner atık kutusu, bakım kiti ve lazer yazıcılar için fuser film çeşitlerine erişebilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Xerox Yazıcı Tavsiyeleri

Xerox yazıcı çeşitlerinde farklı modellerde ürünler bulunuyor. İşlevsel özellikleri birbirinden farklı olan yazıcılar arasında, farklı ofis tiplerine hitap eden modellere ulaşabilirsiniz. Renkli yazdırma özelliğine sahip olan yazıcı modelleri arasında hem Wi - Fi desteğine sahip olan hem de faks özelliği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Xerox yazıcılar arasında fotokopi özelliği, tarayıcı işlevi, çift taraflı yazdırma özelliği ve hızlı baskı özelliğine sahip modeller yoğun iş ortamları için başarılı bir kullanım sergiler.

Farklı modellerde yazıcılar arasında, ebatları da birbirinden farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Kompakt tasarıma sahip ürünler, özellikle dar çalışma ortamları için ideal bir tercih olur. Büyük ebatlı modellerde ise dayanıklılığı ile öne çıkan yazıcı çeşitleri, uzun yıllar güvenli bir kullanım sunar. LCD kullanıcı ekranında, toner seviyesi ve yazdırma bilgilerini gösteren modeller ise kolay kullanımı ile dikkat çeker.

Xerox Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

871 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Xerox
  2. BARKODSARF
  3. HP
  4. imagetech
  5. Canon
  6. ReTech
  7. Epson
  8. Toner Max®
  9. Teknosarf
  10. Neon
  11. İnkwell
  12. OKI
  13. Lexmark
  14. Kripto
  15. Ekoset
  16. EndlessPrint
  17. Samsung
  18. Brother
  19. Polytoner
  20. Elba
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Üretim Türü
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Xerox
DSACategoryId/2147483646/3013118
BAŞA DÖN