Xiaomi Mi Band Akıllı Bileklik Siyah Yorumları

(105 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Beş Yıldız
  (06.02.2017)

  Aynı üründen bu 3. Siparisim anne babamın yürümelerini farklı sehırden takip edebiliyorum..uzun şarjda avantaj oluyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • gayet iyi
  (05.02.2017)

  şarjı 1 haftadır %80 e düştü

  SEYHAN - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (29.01.2017)

  ürün fiyatına göre gayet başarılı bir cihaz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tavsiye Olunur
  (25.01.2017)

  Evet arkadaşlar, ürünü bugün itibariyle 48 gündür kullanıyorum. Yorum yapmak için şarjın bitmesini bekledim ancak henüz şarjı bitmedi :) Ben de dayanamadım açıkçası. Şık, zarif bir ürün. O konuda hemen herkes hemfikir galiba. Diğer noktalara gelirsek eğer; ürün görevini ziyadesiyle yerine getiriyor. Adım sayması olsun, uyku takibi olsun sıkıntı yok. Ben ürünü yalnız bu iki işlevi için aldım ve o yönde kullanıyorum. Günde iki defa telefonla senkronize ediyorum ve şarjı görünüşe göre 60 gün civarında gidecek :) Almak isteyenlere bu bilgiler doğrultusunda tavsiye ediyorum ;)

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Kullanımı zor
  (24.01.2017)

  tavsiye etmiyorum daha kalitelisini alın alıcaksanız

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (6)

 • HARİKA
  (05.01.2017)

  Çok güzel bir ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • ÜRÜN GÜZEL, TSKKRLER HEPSI BURADA
  (04.01.2017)

  mrb. ürünü eksiksiz ve kutusunda teslim aldım. telefonum samsung A 8 bütün işlevlerini tam olarak yerine getiren bir cihaz.

  GEBZE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Başarılı
  (28.12.2016)

  Fiyat performans ürünü, ölçümleri gaye iyi arabadan çok etkilenmiyor. Uyku nasıl takip ettiğini anlayamadım ama gayet başarılı. Kargo hızlı geldi bu sefer

  - Samsun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (27.12.2016)

  ürün gayet güzel hoş.üzerinde saati yok alacak arkadaşlara duyurulur.titreşim özelliği yüksek,hissetmemeniz imkansız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (19.12.2016)

  Kullanımı kolay kolu saldikca adım sayıyor fazla hassas olduğundan fazla adımla karsilasiyosun titreşimi iyi teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • 12 Günlük İzlenim
  (12.12.2016)

  Arkadaşlar 12 günlük kullanım izlenimlerim şöyle.: -12 günlük yoğun kullanım sonucunda şu an bataryanın %63 'ü dolu. Bu da demek ki şarjı 1 aydan uzun gidecek. -Uygulaması çok kullanışlı. Benim için en kullanışlı özelliklerindem birisi alarm özelliği. 12 gündür kesinlikle şaşmadan uyandırdı beni. Titreşimi yeterli düzeyde, uyandırmadığı bir gün olmadı. -Adım sayma özelliğine gelirsek. Cihaz kol hareketinden adım saydığı için gün içinde yürümeden yaptığınız bazı hareketleri de adım atmışsınız gibi sayıyor fakat bu çok önemsenecek bir miktar değil.(%10 kadar bir fazlalık.) Ayrıca Fitbit kullanmış birisi olarak onda da adımı fazla gösterme mevcuttu. -Koşu yaptığım için benim için spor esnasındaki adım sayması çok daha önemli ve söyleyebilirim ki %100 doğru sonuç veriyor.(Gps üzerinden yaptığım denemeyle bunu gördüm.) -Ek olarak koşu esnasında yanımda telefon taşımak istemiyorum fakat en azından ne kadar koştuğumu bilmek istiyorum. Bunun için uygulama üzerinden ''my goals'' kısmından hedefimi, koşmak istediğim miktar kadar seçiyorum.''10000 adım'' gibi(7 km yapıyor.) Daha sonra koşuya başladığım zaman kaç adım attığımı görmek için kolumu aşağıya doğru sarkıtıp bir kaç sn bekliyor, daha sonra kolumu yukarı kaldırıp miband'ı dik biçimde tutuyorum. Miband üstündeki ışıklar yanarak bana koşum hakkında bilgi veriyor.(2 ışık yanarsa hedefimin 1/3-2/3 arasında bir mesafe koşmuşum gibi.) Böylece koşu esnasında yanıma cep telefonumu almama gerek kalmıyor. -Uyku özelliğine gelecek olursak, uykuya dalış ve uyanış süresini çok net gösteriyor. Hatta gece kalkıp kısa süreli su içme, tuvalet vb. aktiviteleri 1 dk bile olsa uyanık geçen süre olarak gösteriyor. Gerçekten çok hassas. Uyku özelliği ile ilgili anlayamadığım tek şey derin uyku tanımlaması. Bunu nasıl ölçüyor bilmiyorum ama şu zamana kadar hiç 2 saatin üstünde derin uyuduğum olmadı. -Dizayn konusunda zaten ödüllü bir cihaz. -Tam bir f/p ürünü diyebilirim. İsteklerimi fazlasıyla karşıladı. Umarım uzun ömürlü olur.

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (0)

 • Kaargo
  (07.12.2016)

  Sadece Kargo Biraz Yavasti Ama Urunu Su an Super orginal

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (06.12.2016)

  Açıkçası çok işlevsel değil lambası tek ışık veriyor android sürümünüze dikkat ederek alın

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (25.11.2016)

  Bu fiyata güzel ürün bilekte şık duruyor pil ömrü gerçekten uzun adım sayar fazla gösteriyor uygulamasını beğenmedim

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Çok iyi
  (20.11.2016)

  Hem kolda şık duruyor hemde uzun süre şarj etmek zorunda kalmıyon hemde tüm bilgileri eksiksiz veriyor adam yapmış helal olsun bu fiyata

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (31.10.2016)

  Çok memnunum :)

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Ürün gayet başarılı
  (23.10.2016)

  İphone da kullanıyorum tüm özelliklerini yerine getiriyor bildirimler kendi üretimi olan mi telefonlarda çalışıyor bu yüzden bildirim de titremiyor iphone. Alarm uyku ölçümü arama titreşimi gayet düzgün. Bileğinize takarken geçirmek bayağı zor plastik sert :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Bu fiyata alınabilecek en mantıklı bileklik
  (10.10.2016)

  Uzun süre kullandım,bileklik kısmı kopup yeni bileklik alıncaya kadar. Sağolsun satan tüm kullanıcılar ikame ürümleri "orijinal" diye satabilecek türde olunca böyle olabiliyor. Neticede düştü kayboldu Alıcı ile ilgili olarak; Xiaomi bir Android merkezli üretici. TV'leri bile Android işletim sistemine sahip. iOS için ürün hazırlamıyorlardı. ve evet Android 4.4.2 ile birlikte iyi çalışıyor zira 4.4.2 üzerinde geliştirildi. Bunun altındaki sistemler için yapılmadı. Android telefon için olan uygulamaları resmi ve modifiyeli olarak ikiye ayrılıyor. Resmi uygulama düz basit bir arayüzle çalışan takip sistemine sahip. Geliştirilmiş uygulama ise Xiaomi Forum üyeleri tarafından geliştirildi. İlk eşleştirmenin resmi uygulamadan yapılması, bu yapıldıktan sonra o uygulamanın silinerek geliştirilmiş sürümün kullanılması tavsiye ediliyor. Ben direkt geliştirilmiş üzerinden işlemleri yaptım; zaman zaman telefon/bileklik eşleştirmelerinde sorunlar yaşadığım oldu ama çözebilen biri olarak sorun olmadı benim için. Geç bildirim yapıyor diyen kişiler için bilgi vereyim; bazı telefonların güç ayarlarında power tuşu ile aktif hale gelen ekran kapalıyken kapalı olan yani uyarı yapmasın türü durumlar olabiliyor. Bu durumda da ekran aktifleşinde uyarılar geliyor. Yoksa bu durum bileklik ile ilgili değil, bilgiyi iletmesi gereken telefon ile ilgili. Adım sayar çok başarılı değil, ne beklenti içindedir insan merak ediyorum. Bu konuda en az hata yapan marka Fitbit. Fitbit'in fiyatını bilmeyenler ve Mi'nin adım saymasında şikayet edenlere insaf demek gerekir. Bu kadar adım saymaya ihtiyacı olanlara "pedometre" almasını tavsiye ederim. Mesaj/Çağrı uyarıları genelde çok başarlı; ben eski sürümü kullanan şanslılardanım. O sürümde renkli led yapısı vardı. Örneğin çağrı gelinde ortadaki led sürekli mavi yanardı. Diğer uyarılar için uygulamadan değişiklik yapabilirdiniz. Güncel bileklik sadece 3x parlak beyaz led ile donatılmış durumda. Tek avantajı güneşli havalarda görünebilmesi.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • Beş Yıldız
  (05.10.2016)

  Teslimat oldukça hızlı. Ürün güzel beklentileri karşılıyor, tavsiye ederim

  KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • çok iyi
  (02.10.2016)

  harika olmuş memnun oldum 5 yıldız

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (7)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN