Üretim yolculuğuna sünger üretmekle başlayan Yataş, daha sonra yatak üretimine geçiş yapmış ve bu sayede Türkiye'nin en önemli yatak firmalarından biri haline gelmiştir. 1976 yılında, Türkiye'deki ilk sünger fabrikasını kuran Yataş, dünyanın ileri yatak teknolojilerini üretimine dahil ederek, her geçen gün büyüyen önemli bir marka olarak yükseliyor.

Yataş Yatak Modelleri

Yataş, dünyanın en ünlü yatak teknolojilerinden Woolmark ve Dacron markalı malzemeleri kullanıyor. Bu bağlamda Türkiye'de bu malzemeleri kullanan tek ürün olma özelliği taşıyor. Konfor, kalite ve estetiğin bir arada buluştuğu Yataş yatak modelleri, her ihtiyaca cevap verebilen üstün nitelikli ürünler üretmeyi hedefliyor.

Yatak, baza, başlık grubunda çok çeşitli ürün yelpazesine sahip bulunan Yataş yatak, her geçen gün ürün gamına yeni ürünler ilave ediyor. Sağlıklı uyku için ürettiği, yüksek teknolojiye sahip ürünlerden medikal seri iyileşme sürecine destek veren medikal ürünlerden biri olma özelliği taşıyor. Omurgayı destekleyen, vücut tipine göre şekillenen yatak modelleri vücutta oluşan ya da oluşabilecek uyku bozukluklarına bağlı rahatsızlıkların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Almanya'da yapılan bir çalışma sonucu, sadece yüksek kalite standartlarına sahip ürünlere verilen DINEN 1957-8/00LGA ergonomi sertifikasına sahip olan Yataş yatak, dünya standartlarındaki yenilikçi ve teknolojik tasarımları ile marka adını önemli yerlere taşıyor.

Yeni doğan bebekler için üretilen ve omurga sistemini tam destekleyen sert süngerli yatak serileri, bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu uyuması için büyük katkı sağlıyor. Hassas ve alerjik cildine uygun kumaşlarla desteklenmiş, ortopedik yaylı yataklar, bebekler için kusursuz bir uyku ortamı hazırlıyor. 3-6 yaş grubu çocuklar için kuş tüyü ve yumuşak süngerden üretilen Yataş yatak modelleri, çocuğunuzun fiziksel gelişimini tam destekleyen, ortopedik tasarıma sahip bir ürün olma özelliği taşıyor. Uyku bozukluklarının ortaya çıkardığı fiziksel ve ruhsal problemler Yataş yatak tarafından üretilen, üstün teknolojik özellikli yataklar sayesinde ortadan kalkıyor.

Sade tasarımlı, kaliteli ve ergonomik yatak olma özelliği taşıyan modeller rahat uykunun en yalın hali olarak ürün gamında yerini belirliyor. Sade, rahat ve işlevsel olan Yataş yatak modelleri deformasyonu engelleyen DHT yay teknolojisi ile üretiliyor. Yataş yatak modelleri uzun yıllar deforme olmadan ilk günkü performansını sürdürüyor. Vücut şekline tam uyum sağlayan yatağın her iki tarafı da aynı konforda kullanılırken, hiçbir deformasyon yaşanmıyor.Dilerseniz tek tek bez kumaş içerisinde bulunan bir sisteme sahip Pocket yay sistemini bulunduran yatak modellerinden tercihinizi yapabilir, sağlıklı ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yataş Yatak Fiyatları

En geniş tüketici kitlesine ulaşmayı hedef alan Yataş yatak fiyatları ile de aynı istikrarı amaçlıyor. Kalite, çeşitlilik ve fiyat dengesinde kullanıcıların büyük çoğunluğuna ulaşmayı başaran Yataş yatak, Türkiye'de en çok tercih edilen yatak markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her kesimden müşteri taleplerine cevap verecek ürün çeşitliliği, Yataş yatak markasını ilk tercihler arasına yerleştiriyor. Proje bazında da ürünler üreten firma ev dışı işletme, okul, hastane konseptlerinde de başarılı sonuçlar elde ediyor.

Yerli sermayenin en başarılı örneklerinden biri olan Yataş yatak, yurt çapındaki mağazalarında dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini marka üzerinde yoğunlaştırmayı başarıyor. Kampanyalar kapsamında, çeşitli indirimler ve alışveriş seçenekleri ile ulaştığı geniş hedef kitlesi bu avantajlardan yararlanma imkanı buluyor. Dünya standartlarındaki malzemelerle üretilmiş Yataş yatak ürünleri, Yataş fiyatlarının cazibesi sayesinde, müşterileri ile buluşuyor. Lüks, sağlıklı ve ergonomik Yataş yatak modelleri, ulaşılabilir fiyatları ile seçkin zevkinizi yansıtmanıza imkan tanıyor.

Yataş Yatak Fiyatları

17 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yataş
  2. Bera Yatak
  3. Minar
  4. Heyner
  5. Sanatde
  6. Kaybed
  7. Opalın
  8. Monessa
  9. Dgs Comfort
  10. WellMatt
  11. Pony Yatak
  12. Bed Marine
  13. Merinos
  14. Mattrest
  15. MopaTeks
  16. Visco-Pro
  17. Therapy Bedding
  18. Padişah
  19. Comfortline
  20. Visco Power
  21. Bed-Mart
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ebatlar A-Z
 5. Satıcı
 • Marka Yataş
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123
BAŞA DÖN