Gün içindeki fiziksel ve zihinsel aktiviteleriniz için gerekli olan enerjiyi sağlamanın en önemli yollarından biri sağlıklı bir gece uykusuna sahip olmaktan geçiyor. Sık sık bölünen, rahatsız bir uyku vücudunuzun stresle yüklenmesine neden oluyor. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizin zayıflamasına ve konsantrasyon eksikliği hissetmenize de sebep olabiliyor.

Yataş’ın 1996 yılından bu yana kullanıcıların beğenisine sunduğu Selena yatakları, uygun fiyatları ve kaliteyi bir arada sunan ürün skalasıyla huzurlu bir uykunun kapısını aralıyor. TSE standartlarında üretilen, sırt, bel ve boyun sağlığını ön planda tutan tasarımlara sahip olan Yataş Selena yatak modelleri kaliteli hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile Yataş güvencesini bir arada sunuyor.

Yataş Selena Yatak Modelleri

Sağlıklı bir yatağın özellikleri arasında yer alan bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgelerini destekleme özelliklerinin ön planda tutulduğu Yataş Selena yatak modelleri, konforlu bir uyku uyumanız için gerekli olan tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Yataş'ın yenilikçi anlayışıyla üretilen Selena yataklarının yüzde 100 saf yünden Woolmark yapısı, su buharını hızla emip buharlaştırma özelliği sayesinde yatağınızın iklimini kontrol ediyor ve size konforlu bir uyku deneyimi sunuyor. Antialerjik özellikli Yataş Selena yataklar, protein özlü yapısı aracılığıyla oluşabilecek kötü kokuları yok ederek nefes alıyor. Antistatik yapısı sayesinde de kalp atışlarınızın rahatlamasına yardımcı oluyor. Selena yatakların ön plana çıkan özelliklerinden bir diğeri üç boyutlu Spacer kumaşları olarak göze çarpıyor. Hava dolaşımını sağlamaya yarayan bu kumaşla birlikte, yatağın yapısında önemli bir yer tutan lifler ise yatak basıncının azalmasına olanak tanıyor.

Bir yatağın en önemli özelliklerinden biri de ortopedik niteliklere sahip olması olarak değerlendiriliyor. Sinirleriniz, kaslarınız ve damarlarınız üzerinde basınç oluşmasına neden olan yanlış yatak seçimi, bel ve sırt ağrılarının oluşumuna davetiye çıkarıyor. Bu doğrultuda, omuriliğinizin sağlığı düşünülerek Viscoelastik hafızalı sünger teknolojisi ile üretilen Yataş Selena yatak modelleri, değişken sıcaklık ve ağırlık değerlerine göre bedeninizin şeklini alıyor. Yataş Selena yatak omurganızı desteklerken doğal omurga eğrinizle uyumlu bir şekil alıyor. Vücudunuzun tüm noktalarının desteklenmesini sağlayan bu özellik, belinizde ve sırtınızda oluşabilecek ağrıları azaltarak kan dolaşımınızın düzenlenmesine yardımcı oluyor. Yataş Selena yatakların konforunuzu artıracak bir diğer özelliği ise tasarımında yer verilen pocket yay sistemi olarak görülüyor. Birbirinden bağımsız şekilde hareket eden, teke tek paketlenmiş, özel üretim bu yaylar sayesinde vücudunuzun farklı ağırlığa sahip bölgeleri doğru oranlarda desteklenmiş oluyor. Selena yataklarında bulunan DHT yay sistemi, vücut ağırlığınızın tüm yüzeye dengeli bir şekilde dağılmasına yardımcı olurken, orta sertliğe sahip bu modeller ortopedik ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunuyor.

Yataş Selena Yatak Fiyatları

Vücut ısınızı koruyarak uyku kalitenizi en üst seviyeye taşımak için yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı yüzü bulunan Yataş Selena yatak modelleri çift taraflı olarak kullanılıyor. Yazın serin, kışın sıcacık bir uyku uyumak için sıcaklıkların yükseldiği yaz aylarında yatağınızın pamuklu olan tarafını, kış aylarında ise yünlü kısmını kullanmanız gerekiyor.

Yataş markasının huzurlu ve mutlu bir uykunun bütün niteliklerine sahip Selena yatak modelleri fiyatları ile de kullanıcısından tam puan alıyor. Yataş Selena yatak fiyatları model, ebat ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile ön plana çıkan Selena yataklarına Yataş markasının güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Sağlıklı ve kesintisiz bir uykunun vazgeçilmez unsurlarından biri olan ortopedik yatak modelini Yataş Selena yatak çeşitleri arasından tercih edebilirsiniz.

Yataş Selena Yatak Fiyatları

17 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Yataş Selena
  2. Bera Yatak
  3. Minar
  4. Heyner
  5. Sanatde
  6. Kaybed
  7. Monessa
  8. Opalın
  9. Dgs Comfort
  10. WellMatt
  11. Merinos
  12. Pony Yatak
  13. Bed Marine
  14. Derman Yatak
  15. Mattrest
  16. Visco-Pro
  17. MopaTeks
  18. Therapy Bedding
  19. Comfortline
  20. Visco Power
  21. Bed-Mart
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar A-Z
 6. Satıcı
 • Marka Yataş Selena
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123
BAŞA DÖN