Zanussi Bulaşık Makineleri

Zanussi İtalyan stilini ve fonksiyonel kullanımı, ürettiği bulaşık makinelerinde birleştiriyor. Hayatı kolaylaştırmak ve zamandan büyük ölçüde tasarruf etmek için, özel olarak tasarladığı modellerinde geliştirilmiş özel raflı sistemlere yer veriyor. Bu sayede zaten oldukça geniş olan iç hacmi, farklı biçim ve hacimlerde çok sayıda bulaşığı rahatça alıyor. Raflı sistemlerin özel tasarımları sayesinde, sıkışık düzende yıkanmayan bulaşıklar çok daha temiz ve parlak çıkıyor.

Zanussi Bulaşık Makinesi

Electrolux markaları arasında yer alan Zanussi, tasarımlarında uyum ve şıklığı barındırıyor. Markanın herhangi bir mutfağa kolayca uyum sağlamasına yardımcı olan standart boyutlarda ve incelikteki kompakt dizaynı, sade bir şıklık sunuyor. Beyaz, siyah ve gümüş rengi modellerini bulabileceğiniz Zanussi bulaşık makineleri, farklı zevklere göre döşenmiş mutfaklara bile hitap ediyor.

Kolay kullanım imkanı sunan sade tasarımı sayesinde, karmaşık programlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel olarak hazırlanan otomatik programlar, hız ve konforu da beraberinde getiriyor. Diğer taraftan 24 saate kadar yıkama erteleme seçeneği tam ihtiyaç duyduğunuz anda pırıl pırıl bulaşıklara kavuşmanızı sağlıyor.

Zanussi Bulaşık Makinesi Fiyatları

Zanussi bulaşık makineleri; kesenizi ve dünyayı düşünecek şekilde tasarlanmıştır. Yüzde 100 orijinal Avrupa üretimi olan bulaşık makinelerinin iç yüzeylerinde paslanmaz çelik kullanılır. Uzun ömürlü olan makineler, hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarına oranla oldukça uygun fiyatlara sahiptir. A, A+ ve A++ modelleri ile sadece enerji ve sudan değil deterjandan da tasarruf yapmanızı sağlar. Zanussi’nin bulaşıklarla ilgili paylaştığı ipuçlarını takip ederek de, büyük oranda zaman kazanabilirsiniz.

Modellerdeki kir sensörü ile yarım doldurmada dahi tasarruflu çalıştırma imkanı, büyük ölçüde işlerinizi kolaylaştırır. Zanussi bulaşık makineleri kapalı konumdayken gerçekten kapalıdır ve hiçbir şekilde enerji harcamazlar. Yıkama programı bittikten 10 dakika sonra kendini kapalı moda alan makine sayesinde, gereksiz elektrik kullanımının önüne geçebilirsiniz. Özel sensörleri ile makine dolduktan sonra değil acil ihtiyaç duyduğunuz bulaşıkları yıkayarak da büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. Size uygun Zanussi bulaşık makinesini tercih ederek çevreye ve kesenize karşı daha özenli davranabilirsiniz.

Zanussi Bulaşık Makinesi Modelleri

Zanussi ihtiyaç duyduğunuz etkili temizliği uygun fiyatlardan alabilmeniz için her bir modelinde farklı program ve yıkama sıcaklıklarına yer vermiştir. Otomatik program yer alan özel modelleri tercih ederek, kusursuz temizliğin en kısa yolu ile tanışabilirsiniz. Özel hesaplanmış yıkama programlarını barındıran özelleşmiş makineler sayesinde, pırıl pırıl bulaşıklara zaman ve enerjiden büyük oranda tasarruf yaparak ulaşırsınız.

Size en uygun sepet dizaynı ve raf özellikli modelleri tercih ederek, bulaşık ihtiyacınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Yük ve kir sensörü barındıran Zanussi bulaşık makinesi modelleri, çalışırken çok az ses çıkarır ve bu sayede gürültü kirliğine de sebep olmaz.

Zanussi Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Mutfağınıza konforu getiren Zanussi bulaşık makinesi modelleri, en çok İtalyan stili ile birlikte harmanladığı Avrupai pratik kullanım ve fonksiyonel tasarımı ile çok seviliyor. Kir ve yük sensörleri ile bulaşıklarınızın az ya da çok olmasına aldırmadan her zaman tasarruf etmenizi amaçlar. En sevilen özellikleri arasında çok kirli bulaşıkları bile sadece 30 dakika içerisinde yıkanmış ve kurumuş olarak vermesi ön plana çıkıyor.

Zanussi bulaşık makineleri sayesinde, siz teknolojiye değil teknoloji size uyum sağlar. 24 saat ertelenebilir çalışma modu ile sabah kalktığınızda ya da akşam eve dönerken, yeni yıkanmış bulaşıklara kavuşabilirsiniz. Düşük ses salınımı sayesinde makinelerinin çalıştığını hissetmediklerini dile getiren kullanıcılar, kalitenin yanı sıra çevreyi ve kesenizi düşünen bulaşık makinesi için Zanussi’yi tercih etmenizi tavsiye ediyor.

Zanussi Bulaşık Makinesi Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Zanussi
  2. Siemens
  3. Samsung
  4. Electrolux
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Arçelik
  8. Bosch
  9. Profilo
  10. Regal
  11. Vestel
  12. Hoover
  13. Beko
  14. Grundig
  15. LG
  16. Finlux
  17. Indesit
  18. Miele
  19. AEG
  20. Silverline
  21. Teka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 • Marka Zanussi
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
BAŞA DÖN