Zanussi Buzdolapları

Zanussi buzdolapları alışverişe daha az vakit ayırmanıza yardımcı olacak uzun süreli tazelik için özel olarak dizayn edilir. Karizmatik İtalyan stilini mutfaklara taşıyan Zanussi fonksiyonel iç tasarımı ile daha fazla yiyeceği, daha etkin tazelikle depolamanıza olanak tanır. Kolay soğutma için her zaman daha iyisini arayan Zanussi, en ileri teknolojinin peşine düşer. Üstelik tüm bunlara ek olarak çevre dostu ve tasarruflu çalışma prensibini benimser.

Zanussi Buzdolabı

Zanussi buzdolaplarının kusursuz İtalyan stili, hayallerdeki mutfağı tasarlama konusunda ilham veriyor. Sade olduğu kadar oldukça şık bir görünümü olan buzdolapları, her tip mutfak tasarımı ile mükemmel uyum gösteriyor. Zamandan tasarruf etmeniz için doğru değerlendirilmiş bir iç hacim tasarlayan Zanussi; sepetler, özel bölmeler ve raflarla her şeyin elinizin altında olmasını sağlıyor. Diğer taraftan ananas ve karpuz gibi oldukça büyük yiyecek maddelerinin bile zorlanmadan yerleştirilmesine olanak tanıyor.

Ayarlanabilir rafları ihtiyaç duyulan boş alanın kolayca kazanılmasını sağlıyor. Özel bölmeler sayesinde sarımsak ve taze otlar gibi özen isteyen sebze, meyve ve yeşil yapraklıları daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Kanca benzeri yapısı sayesinde ihtiyaç duymadığınızda alan açmak için çıkarabileceğiniz özel bölmeler, buzdolabınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize yardımcı oluyor. SuperFresh kutusu sayesinde et ve balıkları daha düşük sıcaklarda, daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Zanussi Buzdolabı Modelleri

Zanussi buzdolabı modelleri, genel olarak yüksek verim hedefi güdülerek üretiliyor. Marka, kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermek adına, mutfaklarda kullanabilecekleri farklı boyutlarda modellerin yanı sıra şık tasarıma sahip mini buzdolapları da üretiyor. Şık tasarıma sahip mini ürünleri ofiste kullanabileceğiniz gibi, her daim elinizin altında kusursuz soğukluk olsun diye evinizin diğer odalarında da değerlendirebilirsiniz.

TwinTech teknolojisi ile donatılan modeller, buzdolabı ve dondurucu bölmesinin birbirinden tamamıyla bağımsız halde çalışmasını sağlıyor. Bu sayede iki bölmede de uzun süren tazelik için, ideal nem ve soğukluk sağlanıyor. TwinTech özelliğinin kazandırdığı en büyük artı sebzelikte 2 günde kuruyan marul gibi hassas malzemelerin tarihe karışmasıdır. Diğer taraftan her bir model, buzlanma gibi problemlerle karşı karşıya kalınmaması için ideal programlarla çalışıyor. Yemeklerinizin tazeliğini maksimum süre korurken, buzdolabını boşaltmak, çözdürmek ve tekrar doldurmak gibi zaman harcayan işleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Zanussi Buzdolabı Fiyatları

A+ enerji sınıfı olarak piyasaya sürülen Zanussi buzdolabı fiyatları, temel olarak ürünlerin hacmine, büyüklüğüne, barındırdığı ekstra programlara ve ekstra ek parçalara göre değişkenlik gösteriyor. Pratik kullanımı ile evlere konforu taşıyan buzdolapları, kalitesi ve uzun dayanımı sayesinde oldukça uygun fiyat aralıkları arasında yer alıyor. Sağlamış olduğu yüksek enerji tasarrufu ve sunduğu uzun süreli tazelik nedeniyle, daha az alışveriş gibi artılarla birlikte Zanussi buzdolaplarını oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Enerjiden tasarruf sağlamanız adına oluşturulan programların arasında tatil modu da yer alıyor. Tatil modu sayesinde, uzun süreli buzdolabı kullanmayacağınız durumlarda, ürünü boşaltmanız ve fişini çekmeniz gerekmez. Buzdolabınız düşük enerji kullanımı ile siz gelene kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri korur.

Zanussi Buzdolapları Nasıldır?

Zanussi buzdolaplarının en önemli özelliklerinden biri, dinamik hava sistemi sayesinde buzdolabının her bölmesinde eşit ısı dağılımına olanak tanımasıdır. Bu teknolojinin bir diğer artısı da yiyecek kokularının birbirleri ile karışmamasıdır. Alışverişten geldikten ve buzdolabına yiyecekleri yerleştirdikten hemen sonra, buzluk ve normal soğutma bölmesi için tek tuşla hızlı soğutma teknolojisi, tazeliği anında kitlemenize yardımcı oluyor.

Zenussi buzdolaplarının içerisinde yer alan her bir parça rutin alışverişlerde alınacak malzemeler göz önüne alınarak tasarlanıyor. Bu sayede “Buzdolabına sığacak mı?” telaşı yaşamadan gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Zanussi Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Zanussi
  2. Liebherr
  3. Samsung
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Arçelik
  8. Beko
  9. Bosch
  10. LG
  11. Vestel
  12. Profilo
  13. Regal
  14. Electrolux
  15. Grundig
  16. Hitachi
  17. Sharp
  18. Indesit
  19. Franke
  20. Hoover
  21. Finlux
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 • Marka Zanussi
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN