Modaya bağlı olarak her yıl değişen tasarımlara sahip olan ayakkabılar, kıyafeti tamamlayan önemli bir parçadır. Kadınların yanı sıra erkekler için de önemli bir aksesuar olan ayakkabı modelleri, değişik ortamlarda giyilmek için farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle erkeklerin vazgeçilmez modellerinden biri olan sivri burunlu klasik ayakkabılar her yaştan erkeğin gardırobunda bulunur. Klasik modeller dışında rahatlığı ile öne çıkan günlük ayakkabılar, yazlık loafer modelleri ve soğuk kış aylarına uygun bot çeşitleri farklı tasarımlar ile erkeklere sunulur. Farklı özelliklere sahip ayakkabı modellerini ayakkabı üreten çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Ziya Erkek Ayakkabı

1982 yılında İstanbul’da kurulan ve erkek ayakkabı koleksiyonu ile piyasaya giren Ziya; günümüzde kadın ve erkeklere yönelik ayakkabı üretimi yapar. El işçiliği ile orijinal deri kullanarak ayakkabılar üreten marka, özellikle rahat ayakkabıları ile kullanıcının ilgisini çeker. Kullandığı yan malzemelerde ise en kaliteli malzemeleri seçen marka, tecrübe ile geliştirdiği üretim anlayışı ile hareket eder.

Günümüz koşullarında ise kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile birlikte modaya da uygun tasarımları kullanıcılarına sunan marka, kendi tarzından ödün vermez. Ağırlıklı olarak klasik ayakkabılar üreten Ziya markasının erkek ayakkabıları arasında günlük kullanıma uygun ayakkabılar, kışlık botlar, dört mevsim giyilmeye uygun ayakkabılar ve spor tasarıma sahip ayakkabılar bulunur. Şık modelleri ile dikkat çeken farklı çeşitlere sahip ayakkabılar arasında her dönem kullanılabilen olgun tasarımlar, markanın tarzını ortaya çıkarır. Olgun ve ciddi moda anlayışını spor modellere de yansıtan Ziya, her yaş grubuna hitap eden ayakkabı modeline sahiptir.

Ziya Erkek Ayakkabı Modelleri

Ziya erkek ayakkabılar arasında ofis ortamında kullanılan klasik modeller ve günlük kullanıma uygun sportif modeller bulunur. Klasik ayakkabılarda sivri uzun burunlu, kısa bağcıklı ayakkabı çeşitleri öne çıkar. Rugan deri ayakkabılarda bağcıklı ve bağcıksız modellere ulaşabilir, termo tabana sahip ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz. Sivri burunlu ayakkabılar arasında dikkat çeken diğer bir ürün ise normal ayakkabıdan daha uzun bilek hizasında modellerdir. Yuvarlak burunlu klasik ayakkabılarda farklı renk derilerin birlikte kullanıldığı ayakkabılar da bulunur. Burun kısmında, ön kısmında ve arka topuk kısmında kahverengi, bordo ve lacivert gibi farklı renklerde nubuk deri kesitlerin kullanıldığı ürünleri inceleyebilirsiniz. Modeli ile iş yaşamında, resmi toplantılarda ve çeşitli davetlerde rahatlıkla kullanılabilen ayakkabılar, çeşitli takım elbiseler ile kolayca kombine edilebilir.

Taban modelleri de değişen ürünlerde yüksek ve dişli tabana sahip rugan ayakkabı modelleri de yer alır. Rahat bir kullanım sunan kalın tabanlı ayakkabılarda farklı renklerin birlikte kullanıldığı termo tabana sahip ürünler modaya uygun tasarımı ile dikkat çeker. Rugan deri ayakkabılarda öne çıkan diğer bir nokta ise sportif bağcıklı düz taban ürünlerdir. Sivri burunlu tasarımının yanında yandan sportif kesitleri ve ile dikkat çeken modeller renkli tabanları ile farklı zevklere hitap eder.

Ziya erkek ayakkabılar arasında mokasen çeşitleri de bulunur. Koyu renkler ile kullanıcıya sunulan mokasen çeşitleri klasik tasarımlara sahiptir. Günlük kullanıma uygun spor erkek ayakkabı modellerinde ise sade dış yüzeyi olan ürünler yer alır. Trekking ayakkabı modellerine benzer bağcık tasarımına ve taban dizaynına sahip modeller de Ziya erkek ayakkabılar arasında bulunur.

Ziya bot çeşitlerinde ise kibar tasarıma sahip modeller mevcuttur. Mat deriden dış yüzeyleri ve kısa bağcıkları ile dikkat çeken modeller hem iş yaşamında hem de günlük yaşamda rahatça kullanılabilir. Bot modelleri arasında uzun bağcıklara ve düz tabana sahip modeller özellikle gençlere hitap eder. Klasik botlarda ise sade tasarıma sahip ürünler kullanıcıya sunulur.

Ziya Erkek Ayakkabı Modelleri

88 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Elle
  2. Pierre Cardin
  3. Beta
  4. Gön
  5. Ziya
  6. Polaris
  7. Cabani
  8. Shumix
  9. Wolfland
  10. Sail Lakers
  11. Kinetix
  12. Nike
  13. Pedro Camino
  14. Adidas
  15. Dockers
  16. Jump
  17. Lumberjack
  18. New Balance
  19. Puma
  20. Marcomen
 3. Numara
 4. Renk
  1. Gri
  2. Kahverengi
  3. Kirmizi
  4. Mavi
  5. Siyah
 5. Ürün Puanı
 6. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Ziya
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117
BAŞA DÖN