Topuklu ayakkabılar, kadınlar için bit tutku konumunda. Sağladıkları kadınsı duruş, şık görünüm ve kıyafet kombinlerine kattıkları olağan üstü tarz bu tutkunun nedenlerinden sadece bir kaçı. En şık davetlerin, düğün organizasyonlarının veya en önemli iş görüşmelerinin vazgeçilmezi topuklu ayakkabılar, kadınlar için her ortamda kendilerini ifade etmede ve tarzlarına yansıtmada vazgeçilmez birer obje olarak dikkat çekiyor. İnce topuktan kalın topuğa, rugandan deriye, siyahtan kırmızıya renk renk, model model topuklu ayakkabılar tarz sahibi her kadının gardırobunu süslüyor. Kullanımları her ne kadar zor ve dikkat isteyen bir yapıya sahip olsa da sağladıkları öz güven ve yarattıkları haz duygusu bu rahatsızlığı kadınlar için önemsiz bir detaya dönüştürüyor. Dünyaca ünlü birçok giyim markası, geniş ürün gruplarında topuklu ayakkabı segmentine mutlaka yer verirken, spesisfik olarak ayakkabı kategorisinde faaliyet gösteren firmaların da en önemli ürün gruplarından birini topuklu ayakkabılar oluşturuyor.

Ziya Bayan Topuklu Ayakkabılar

Ziya Mağazacılık 1982’de İstanbul Kadıköy’de kurulan bir marka. Başlarda sadece erkeklere özel ayakkabı koleksiyonlarıyla sektöre adım atan Ziya markası, 2005 yılında kadın ayakkabılarını da koleksiyonlarına ekleyerek ürün çeşitlerini genişletmiş oldu. Ayakkabıcılık alanında 30 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine hizmet veren Ziya markası, üretimini Türkiye’nin en iyi yan sanayi üreticilerinden sağlanan deri, kösele ve aksesuarlarını; ileri teknoloji ve üstün el işçiliği ile bir araya getirerek gerçekleştiriyor.

Müşterilerinin her zaman rahatça kullanacağı modern, şık ve konforlu ayakkabılar üretme amacıyla hareket eden Ziya markası; klasik, günlük ve spor ayakkabılardan oluşan koleksiyonlarıyla; casual giyimi benimseyen, trendleri ve modayı yakından takip eden ayakkabı severlerin büyük beğenisini kazanmış durumda.

Ziya bayan topuklu ayakkabılar, sağlam malzeme ve kaliteli işçiliğin birleşiminden oluşan yapılarıyla kullanıcılarına uzun yıllar sürecek, sağlıklı bir ürün deneyimi vaat ediyor. Günümüz ayakkabı modasının son trendlerini yansıtan şık çizgileriyle de oldukça davetkar bir görüntü sergileyen modeller, ayakkabı severlerin dikkatini çekmeye yetiyor. Her segmentten kullanıcının kullanım amacına uygun birer ürün bulabilecekleri Ziya bayan topuklu ayakkabılar, geniş ürün yelpazesiyle alternatifli model seçeneklerini tüketicilerin beğenisine sunuyor. İçerdiği malzeme, üretim teknolojisi ve usta işçiliğiyle çevreye duyarlı ve insana saygılı ürünlerden oluşan Ziya topukla ayakkabılar, hem bugünün modasına hem de yarının dünyasına katkıda bulunuyor. Her sınıftan tüketiciye uygun ekonomik modelleri ve makul bir fiyat skalasıyla sunulan Ziya bayan topuklu ayakkabılar, dijitalden geleneksele geniş dağıtım ve satış ağlarıyla da kolay ulaşılabilir bir ürün karakteri sergiliyor.

Topuklu ayakkabı seçiminde ise ön plana çıkan en önemli nokta her şeyden önce sağlığımızı tehdit etmeyecek ürünleri tercih etmek. Bu bağlamda vücut şeklimizi bozmayacak, omurgamızı zorlamayacak ve ayak sağlığımızı tehdit etmeyecek ürünleri seçmek sağlığımız açısından önemli detaylar olarak belirtiliyor. Özellikle çok yüksek topuklu ve dar ürünlerde platform topuklu modelleri tercih etmek bir nebze daha rahat ve sağılıklı bir kullanım sunuyor. Günlük kullanım için tercih edilecek ürünlerin topuk uzunluklarının 3-7 santimi geçememesi de ayrıca öneriliyor ve bu rakamların üzerine çıkan topuk yüksekliklerinin ayaklara binen ağırlığı 7 katına çıkarabileceği önemle vurgulanıyor. Geniş ökçeli ürünleri tercih etmek de rahat bir kullanım açısından öneriliyor. Ayrıca kullanım amacımıza uygun ürünlere yönelmek de bir başka önemli nokta. Bu yüzden ürünü hangi ortamlarda ve ne şekilde kullanacağımız, uzun süre ayakta durmak veya yürümek zorunda kalıp kalmayacağımız gibi detaylar özellikle uzun veya kısa topuklar arasındaki tercihlerimizi yaparken önemli birer karar mekanizması olarak göze çarpıyor.

Ziya Topuklu Ayakkabı Modelleri

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ziya
  2. EsModa Line
  3. Marjin
  4. İnce Topuk
  5. Mecrea Exclusive
  6. Loggalin
  7. Mammamia
  8. Derigo
  9. Elle
  10. Los Ojo
  11. Polaris
  12. Primo Passo
  13. Cabani
  14. Pedro Camino
  15. Despina Vandi
  16. Shoepink
  17. Steymı
  18. Pierre Cardin
  19. U.S. Polo Assn.
  20. Lacoste
  21. Koton
 3. Numara
 4. Renk
  1. Beyaz
  2. Kahverengi
  3. Kirmizi
  4. Mavi
  5. Siyah
 5. Ürün Puanı
 6. Fiyat Aralığı
  -
 • Marka Ziya
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869
BAŞA DÖN