En ucuz Orijinal ve Kaliteli 22 Ayar Bilezik Modelleri ve Fiyatları

22 Ayar Bilezik

Kullanan kadınlara lüks bir görünüm kazandıran 22 ayar bilezik modelleri aynı zamanda eşsiz tasarımları ile de dikkat çeker. Ziynet eşyaları arasında üst sıralarda bulunan altınlar, kadınların daima en özel takılarıdır. Altın tasarımların ve özellikle de bilezik modellerinin kendine has bir kullanıcı kitlesi bulunur ve bu doğrultuda altın bileziklere olan ilgi de her geçen gün artar.

Kadınlar arasında popülerliği her daim devam eden 22 ayar bilezik modelleri sahip oldukları güzel tasarımlar ile her ortamda kadınların şıklığına şıklık katar. Altın denildiğinde ilk akla gelen bilezik modelleri, 22 ayar modelleri ile ön plana çıkar. Göz alıcı modeller 7’den 70’e asırlar boyunca kadınlarda değerine değer katar. Hepsi birbirinden özel tasarımlara sahip 22 ayar bilezik modelleri sizin de hayatınızdaki kadına ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için güzel bir fırsat olabilir. 

22 Ayar Bilezik Çeşitleri

Altın bilezik modelleri kadınlar arasında her daim popülerliğini koruyan takılar arasında yer alır. 14, 22 ve 24 gibi birçok farklı ayarda üretilen bilezik modelleri arasında en fazla ürün seçeneği 22 ayar bilezikler arasındadır. 22 ayar aynı zamanda altının en saf halini temsil eder ve 22 ayar altın içerisinde herhangi bir değerli materyal karşımı bulunmaz. Doğal altın olan ve altının en güzel halini yansıtan 22 ayar bilezikler taşıdıkları özel işçilikler ile de ayrı bir değer kazanır. 

Estetik görünümleri ile kadınları cezbeden altın bilezik modelleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en özel hediyelerden bir tanesidir. Zarif bir ziynet eşyası almanız gerektiği durumlarda sevdiğinizin tarzını en iyi yansıtacak olan bilezik modeline karar vererek ileriye dönük oldukça doğru bir tercih yapabilirsiniz. 22 ayar bilezik fiyatları ve modelleri hakkında ihtiyacınız olacak her türlü bilgi kategoride sizlere sunuluyor. Ürünleri inceleyebilir ve ilginizi çeken 22 ayar bileziğin ürün özelliklerine göz atabilir ve hem ürün detayları hem de fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

22 Ayar Bilezik Modelleri 

22 ayar bilezik modelleri arasında her tarza uygun mutlaka bir model bulunur. Farklı gramaj seçeneklerine sahip olan bilezikler, sahip oldukları ağırlığa göre fiyatta değişiklik gösterir. 22 ayar bilezik kaç gram sorusuna birçok farlı şekilde yanıt verilebilir. Standart olarak 10 gram, 15 gram, 20 gram, 25 gram ve 30 gram gibi farklı gramajlar ile satışa sunulan bilezik modellerini, tercihinize ve bütçenize uygun daha farklı gramajlarda da tercih edebilirsiniz. Orta kalitede ve kendini gösterecek bir bilezik isterseniz, bu durumda 15 ile 30 gram arasında sunulan 22 ayar bilezik modellerine göz atabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı altın bilezikler ile bütçenize zarar vermeden değerli bir hediye almak isterseniz de aynı gösterişe ve ihtişama sahip 10 gram 22 ayar bilezik modellerine göz atabilirsiniz. 

Birçok bilezik modelinde aynı modelin farklı gramajları mevcuttur. Beğendiğiniz modele karar verdikten sonra bütçenize uyum sağlayacak şekilde size uygun gramaja karar vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 15 gram bilezik modelleri nelerdir ve 15 gram 22 ayar bilezik ne kadar gibi sorular hakkında daha net bilgiye sahip olabilmek için kategoride sizlere sunulan 15 gram bilezik modellerine göz atabilirsiniz. 

Bilezik modelleri sahip oldukları küçük detaylar ile her kadın tarafından beğenilir. Kadınlara kendini değerli göstermenin en iyi yolu olan altın tercihlerinizde siparişinizi 22 ayar bilezik modellerinden yana kullanarak akıllıca bir seçim yapmış olabilirsiniz. 

10 Gram Bilezik Modelleri

Altın, tarihten günümüze kadar en değerli yatırım aracı olarak kabul edilir ve altın yatırımında en fazla ilgi gören takı şüphesiz bileziklerdir. Her zevke hitap eden 10 gram bilezik modelleri sahip olduğu geniş ürün çeşitliliği ile hem kullanım hem de yatırım için sıkça tercih edilir. Zarif, şık ve naif tasarımlara sahip olan 10 gram 22 ayar bilezik modelleri kadınların her türlü beklentilerini karşılar. Günlük kullanım için de en iyi tercihlerden birisi olan 10 gram altın bilezik modelleri arasında en fazla ilgi gören modeller kibrit çöpü tasarımları veya biraz daha büyük detaya sahip olan ray bileziklerdir. Tercih edilecek olan 10 gram bilezik modelleri günlük hayatta tek başına aksesuar olarak kullanılabildiği gibi, özel günlerde de diğer takılar ile birlikte tamamlayıcı bir rol üstlenebilir. 

Hem işçilik hem tasarım hem de fiyat açısından en iyi altın bilezik tercihleri arasında bulunan 10 gram bilezikler ile siz de kendi tarzınıza en yakın aksesuara sahip olabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiklerinizi göz alıcı bir güzelliğe kavuşturmak için kategoride bulunan 10 gram altın bilezik modelleri arasından dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. 22 ayar bilezik 10 gram fiyatı hakkında daha net bilgi sahibi olmak için kategoride sunulan 10 gram bilezik modellerini inceleyebilirsiniz. 

20 Gram Bilezik Modelleri

20 gram 22 ayar bilezik modelleri elde bulunan nakit parayı değerlendirmenin en iyi yoludur. Sahip olduğunuz birikimi güvenli bir şekilde saklamanın ve değerlendirmenin en iyi yolu hazır olan miktarı altına yatırmaktır. Gramaj olarak orta ayarda kabul edilen 20 gram 22 ayar bilezikler yatırım için en iyi tercihlerden birisidir ve bununla birlikte kadınlarda günlük yaşamda da kullanılabilir. Yüksek bütçe altın yatırımı için uygun bütçeye sahipseniz, 22 ayar bilezik modelleri tam da size göre olabilir.

İşçiliği zevke göre değişen birçok farklı modele sahip 20 gram 22 ayar bilezik modelleri her tarza uygun modellere sahiptir. Takı konusunda her daim orijinal tercihler yapmayı seven kadınlar, 20 gram altın bilezik modelleri ile kendini özel hissedebilir. Tercihe göre fazla işlemli, yoğun desenli ve kalın tasarımlar ile kadınlar her ortamda ilgi çekici bir aksesuara sahip olabilir.

Düğün ve nişan gibi özel günlerde de kalıcı ve son derece değerli bir hediye olarak tercih edilebilecek 20 gram 22 ayar bilezik modelleri arasında kategoride oldukça geniş seçenekler sunulur. Ürünleri gözden geçirerek beğendiğiniz ürünü uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. 20 gram 22 ayar bilezik ne kadar sorusuna yanıt bulmak ve indirimli fiyat seçenekleri ile altın takılara sahip olmak için kategoride size sunulan ürünleri gözden geçirebilirsiniz. 

25 Gram Bilezik Modelleri

Altın bileziklerde fiyatları etkileyen birçok farklı unsurdan bahsetmek mümkündür. Fiyata doğrudan etki eden en önemli faktör altının gramajı ve ayarıdır. 25 gram bilezik modellerinde fiyat farkını altının ayarı ve sahip olduğu işçilik belirler. 25 gram bilezik modelleri 22 ayar bilezikler arasında en fazla tercih edilen ürünlere sahiptir. Klasik altının şıklığını en gösterişli hal ile tatmak ve uzun yıllar saklamak isteyenler için 25 gram altın bilezik modelleri en iyi tercihtir. 22 ayar bilezik 25 gram fiyatı ve modelleri hakkında ihtiyacınız olacak bilgi kategoride sunulan ürünler ile beğeninize sunulmaktadır. 

Altında bulunan ayar, altının içerisinde bulunan alaşım miktarına göre kendini belli eder. Altında en saf haller 22 ve 24 ayardır. Alaşım açısından saflığı ile değerine değer katan 22 ayar altın, en fazla bilezik hali ile aksesuar olarak tercih edilir. 25 gram 22 ayar bilezikler, sepet model tasarımlar, paftalı burma bilezikler, şarnelli modeller gibi birçok özgün tasarımlar içerir. Düğünler ve özellikle gelin adayları için tercih edilebilecek 25 gram altın bilezik modelleri, aynı zamanda yatırım için de son derece iyi bir tercih olarak ön plana çıkar. 25 gram 22 ayar bilezik ne kadar sorusuna yanıt bulabilmek için siz de kategoride yer alan ürünleri gözden geçirebilir ve işçilikleri ile ön plana çıkan 25 gram altın bilezik modelleri arasından tercihinize uygun modeli sipariş verebilirsiniz. 

30 Gram Bilezik Modelleri

30 gram bilezik modelleri çok eski dönemlerden beri en sevilen takılar arasında yer alır. Sahip olduğu tasarımlar ile hem zarafeti hem de şıklığı yansıtır. Her ortamda daima göz alıcı güzelliğe sahiptir ve gözleri üzerine çeker. En özel günlerin en değerli takısı olan 30 gram altın bilezik modelleri genelde birçok etkinlikte de hediye olarak satılır.

Sayısız farklı tasarımı bulunan 30 gram bilezikler genelde yatırım amaçlı olarak tercih edilir. Bu nedenle birçok 30 gram 22 ayar altın bilezik modelinde işçiliğin son derece az olduğu görülür. İşçilik her daim değerli bir çalışma olduğundan işçiliği fazla olan bilezikler satış esnasında yatırımcısına beklediği katkıyı sağlamaz. Eğer yatırım düşünceniz varsa bu anlamda 30 gram 22 ayar bilezik modelleri az işçilikleri ile tam size uygun bir tercih olabilir. 

Kaliteli yapısı ile tercih edilen 30 gram altın bilezikle hem modern hem de çağdaş çizgiler ile donatılmıştır. Lüksün en önemli simgesi olan 30 gram bilezikler en özel günlerde de her daim aksesuar olarak tercih edilebilir. Her takıyı muhteşem bir şekilde kombine eden 30 gram bilezikler arasında zevkinize uygun birçok farklı model bulunur. Tercihinize göre hem beyaz altın hem de sarı altın tasarımları arasından bütçenize en uygun olan altın bilezik siparişinizi kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. 30 gram 22 ayar bilezik ne kadar gibi sorularınıza yanıt bulabilmek için güncel altın fiyatlarını da takip edebilirsiniz.

90 Gram Bilezik Modelleri

90 gram altın bilezik modelleri arasında en ilgi gören model paftalı bilezik modelleridir. Tartışmasız yatırım için değerlendirilebilecek en iyi model olan bu modelde işçilik son derece azdır. Tercihe göre 30 gramlık 3 parça bilezik olarak da sipariş verilebilir. Sahip olduğu az işçiliğe rağmen oldukça şık bir görünüme sahip olan 90 gram bilezikler paha biçilemez bir değere sahiptir ve özel günlerde kullanıldığında adeta bütün dikkatleri üzerine çeker. Sıkı bir yatırımcı iseniz özelikle uzun vadede çok karlı çıkmak için 90 gram altın bilezik modelleri arasından sipariş verebilirsiniz. 90 gram 22 ayar bilezik ne kadar sorusuna yanıt bulabilmek ve size sunulan en özel tasarım modelleri gözden geçirmek için kategoriye göz atabilirsiniz. 

22 Ayar Bilezik Hesaplama

22 ayar bilezik hesaplama için öncelikle altında bulunan işçiliğe, altının gramına ve ayarına bakılır. Bununla birlikte hesaplama yapılacak zamanda anlık olarak belirlenen altının gram ağırlık değeri de önemlidir. Sürekli olarak değişkenlik gösteren 22 ayar bilezik gram fiyatı hakkında güncel fiyat bilgisine sahip olduktan sonra bilezikte bulunan işçilik miktarına bakılır. İşçilik ederi satış esnasında bilezik fiyatından düşülür. Alım ve satım esnasında altında bulunan 22 ayar ağırlığın yüksek olması her daim önem taşır.

Siz de 22 ayar bilezik satış ve alış fiyatını güncel gram fiyatı ile öğrenebilir ve gerek satın alma gerekse bozdurma anında ne kadar kazanç elde edebileceğinizi önceden tahmin edebilirsiniz. 22 ayar bilezik hesapla işlemi ile siz de alım satım öncesinde ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 22 ayar bilezik ne kadar sorusuna daha net cevap bulmak için size sunulan hesaplama yöntemini deneyebilir ve en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

22 Ayar Bilezik Ne Kadar?

22 ayar bilezik fiyatı günümüzde sürekli olarak değişiklik gösterir. Fiyat farkına ise birçok farklı etken neden olmaktadır. Altın günümüzde en değerli madenler arasında yer aldığı için sürekli olarak kur fiyatlarında bir değişiklik olur. Bu durum da altın fiyatlarının birçok zamanda anlık olarak değişkenlik göstermesini sağlar. Altın bilezik fiyatları birçok farklı finans sitesinden takip edilebilir. 22 ayar altın bileziklerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için ise kategoride sunulan ürünler gözden geçirilebilir. 22 ayar bilezik satış fiyat bilgisi genelde borsanın açılış saati itibari ile günlük olarak güncellenir. Ancak bazı durumlarda gün içerisinde de birçok kez fiyatların değiştiği görülür. Her geçen gün değerlendiğini düşündüğünüzde, zaman kaybetmeden almak isteyeceğiniz modeller için bütçenize en uygun modele karar vererek ürünü sepetinize ekleyebilir ve alışverişlerinizi güvenli koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. 

22 Ayar Bilezik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın almak her dönemde hem şıklık hem de yatırım için oldukça akıllı bir iş olarak kabul edilir. Ancak özellikle 22 ayar bilezik modeli satın alınırken dikkat edilmesi gereken durumlar mevcuttur. Şayet alınacak olan bilezikten zarar etmemek ve uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilmek için yatırımcıların bu durumlara dikkat etmesi gerekir.

Altın tercihlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli durum tercih edilecek olan alışveriş merkezi veya sitesinin güvenli olup olmadığıdır. Bir diğer durumda da satış yapılan yerin herhangi bir satış sertifikasına sahip olup olmadığıdır. 

Yatırımlarınız için güvenli siteyi tercih ettikten sonra yatırım için size uygun modeli tercih etme sürecinizde de birçok kritere dikkat etmeniz gerekir. Eğer tercihiniz yatırım amaçlı olacak ise bu durumda mümkün olabildiğince işlemesi az olan modellere yönelmeniz gerekir. Hediye için yapacağınız tercihlerde işçilik o kadar önemli bir etken olmayabilir ve bu durumda göze güzel görünen modelleri tercih edebilirsiniz. 

Tercih edeceğiniz 22 ayar bilezik modelinin beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayıp karşılamayacağı da önemli olan bir diğer kriterdir. Bu nedenle satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bütün ürünlere dikkatlice göz atmanız ve ihtiyacınıza en uygun olan modele acele etmeden karar vermeniz gerekir. Birçok durumda, bir kez alınan altın bilezik modeli çok gerek olmadıkça satılmayacak olan bir aksesuardır. Bu nedenle günü geldiğinde ihtiyacı da en iyi şekilde karşılayacak olması önem taşır. 22 ayar bilezik kaç TL sorusuna yanıt bulduktan sonra ihtiyacınıza da en uygun modele karar vererek güvenli koşularda altın bilezik satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

22 Ayar Altın Bilezik Ne Kadar?

22 ayar altın bilezik modelleri altının gram fiyatı göz önüne alınarak hesaplanır. Anlık olarak altın gram fiyatı hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra 22 ayar altın bilezikler hakkında da daha net fiyat bilgisine sahip olunabilir. 

22 Ayar Bilezik ile Yatırım Yapılır mı?

Altın, her dönemde değerli bir yatırım aracıdır ve günümüzde hem aksesuar hem de yatırım için tercih edilebilecek en iyi tercih altın bilezik modelleridir. Birçok farklı gramı bulunan bilezikler, hazır bulunan birikimi değerlendirmek için en iyi tercihtir. Yatırım için tercih edilecek modellerde eğer yatırımcılar en az işçiliğe sahip olan modelleri tercih ederse, gerekli olacak altın bilezik bozdurma durumunda herhangi bir zarar ile karşılaşmadan alışverişlerinden kar elde edebilirler. 

22 Ayar Bilezik Fiyatları Neye Göre Değişir?

22 ayar bileziklerde fiyatı etkileyen en temel unsur altının ağırlığıdır. Altının kaç gram olduğu belirlendikten sonra, altının sahip olduğu işçilik ve modeli hakkında da bilgi sahibi olunduktan sonra altın bilezik hakkında daha net fiyat bilgisine sahip olmak mümkün olabilir. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

22 Ayar Bilezik

2050 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 41 / 2050 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?