En Ucuz ve Kaliteli 4,5G Cep Telefonları

Uzun zamandır bir çok kişinin merakla beklediği 4.5Gteknolojisi yavaş yavaş cihazlarda yerini almaya başladı. Bu teknolojisayesinde normale oranla çok daha hızlı bir internet sizleri bekliyor. Eğermobil cihazınızın teknolojiyi takip eden, hızlı internete bağlanan bir cihazolmasını istiyorsanız mutlaka 4.5G cep telefonlarına göz atmalısınız.

Bir çok cihazda yüksek boyutlu videolar açtığınız zamaninternet hızının ve cep telefonu desteklediği hız imkanının kısıtlı olmasındandolayı, zaman zaman donmalar yaşarsınız. 4.5G teknolojisinin kullanılmayabaşlanması ile birlikte, operatörler daha hızlı internet sağlıyor olacaktır.Eğer sizin cihazın 4.5G teknolojisine sahipse bu hıza erişme imkanı eldeedeceksiniz. Yüksek hızlı internet sayesinde yepyeni bir mobil deneyim sizibekleyecektir.

3G ve 4.5G teknolojilerini karşılaştıracak olursak, 3G’yegöre çok daha hızlı internet kullanma imkanına sahip olacaksınız. 3G ilesaatlerce bekleyerek indirdiğiniz ortalama 2GB büyüklüğündeki bir film, 4.5Gteknolojisi sayesinde yaklaşık yarım dakika da cihazınıza inecektir. Bu denlibüyük bir hız farkını yaşamak için sizlere sunmuş olduğumuz 4.5G desteklemekteolan cihazlara bakabilirsiniz.

İndirme hızının yanı sıra internet hızının fazla olmasındandolayı, oynayacağınız online oyunlarda da geçmişte yaşadığınız kesintilerortadan kalkacaktır. Daha keyifli oyunlar size 4.5G’nin sağladıkları arasındayer almayı başarıyor.

3G teknolojisine geçiş 2009 yılında başlamıştı. Bu tarihtensonra internet bambaşka bir dünya haline gelmiş, ciddi hız farkları ortayaçıkmıştı. 4.5G ile 3G teknolojisinin hızı katlanırken, kararlılık konusunda daciddi farklar ortaya çıkacaktır.

Şu an da kullanmış olduğunuz 3G teknolojisinin internethızının size yeterli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte web sitelerinin de boyutları büyüyor. 4.5G gibi hızimkanınız varken, zamanla kullandığınız hız yeterli gelmemeye başlayacaktır.Yeni bir cihaz sipariş vereceğiniz esnada bunu göz önüne alarak, 4.5G destekleyentelefon satın alabilirsiniz.

Normal şartlarda mobil cihazınız ile kalabalık yerlerdevideo çekerek paylaşmak, sevdiklerinize fotoğraflar göndermek ya da filmindirmek büyük problemdir. Bunun en büyük sebebi 3G kapasitesinin bir noktadansonra yetersiz gelmesidir. Sürekli gelişen teknolojinin bir parçası olan 4.5Gsayesinde, bu konuda da rahatlama bekleniyor. 4.5G ile kapasitelerinartacağından dolayı, kalabalık noktalarda bile sevdiklerinizle görüntüler,sesler, videolar paylaşabileceksiniz. Bu paylaşımlarınızı saniyeler içerisindeyapacağınızdan dolayı da, hızın tadını varacaksınız.

Şu an da iPhone 5S, Samsung Galaxy Note 4, Huawei P8 Lite,Sony Xperia Z5 gibi bir çok cihaz 4.5G teknoojisini destekliyor. Hepsiburadaolarak sizlere 4.5G teknolojisine sahip cihazları ayrı bir noktada sunarak,saatlerce 4.5G destekleyen cihaz arama derdinizin de önüne geçiyoruz.

Apple, Samsung, LG gibi 4.5G teknolojisine sahip çeşitlimarkalardan seçeceğiniz cihazlar sayesinde, kat ve kat hızlı internet deneyimisizleri bekliyor.

4,5G Uyumlu Telefonlar

544 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Samsung
  3. Huawei
  4. Xiaomi
  5. Honor
  6. Meizu
  7. Oneplus
  8. Asus
  9. LG
  10. Lenovo
  11. Vestel
  12. Nokia
  13. General Mobile
  14. Sony
  15. HTC
  16. Casper
  17. Alcatel
  18. BlackBerry
  19. TP-LINK
  20. ZTE
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Garanti Tipi
 6. Ekran Boyutu A-Z
 7. Kamera Çözünürlüğü A-Z
 8. İşletim Türü
 9. Dahili Hafıza A-Z
 10. Ön (Selfie) Kamera A-Z
 11. Arttırılabilir Hafıza A-Z
 12. Çift Hatlı
 13. Wi-Fi
 14. Mobil Bağlantı Hızı
 15. Renk A-Z
 16. İşlemci Kapasitesi A-Z
 17. RAM Kapasitesi A-Z
 18. Kapasite
 19. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 20. Göz Taraması
 21. Pil Gücü A-Z
 22. Hafıza Kartı Tipi
 23. Satıcı A-Z
 24. Kablosuz Şarj
DSACategoryId/2147483642/371965/60007094
BAŞA DÖN