Bebekleri için hep en iyisini isteyen anne ve babaların onayını alan Hibboux Lateks Yatak Modelleri, miniklerin konforu için özel olarak üretilmiştir. Yeni doğan bebeklerin vakitlerinin büyük bir kısmını uyuyarak geçirdiğini düşünürsek yatak seçiminin çok önemli bir konu olduğu bilinmektedir. Bebeklerin omurgasının henüz tam olarak gelişmediğini göz önüne aldığımızda, bebeğiniz için alacağınız yatağın bebek omurga sistemi için özel olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. ''Pocket Yay Teknolojisi'' ile üretilmiş olan Hibboux yataklar, bebeğinizin omurgasına olması gereken desteği sağlamaktadır. Torba Yay sistemi olarak da isimlendirilen bu özel  teknoloji, ayrı ayrı üretilen yayların, kumaş torbaların içine yerleştirilmesi ve birbirine bağlanmasıyla elde edilmiştir. Her biri birbirinden bağımsız olarak hareket edebilen yaylar, bebeğinizin vücuduna ihtiyacı olan desteği vermektedir. Vücutta bel kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı bir destek ihtiyacı duymaktadır. Bu sistem bu özel denge dağılımını sağlamak üzere üretilmiştir. Bebeğiniz uyurken farklı pozisyonlar alsa bile yatak, omurgasının doğal eğriliğini korumakta ve vücuduna gerekli desteği sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem oldukça sessiz olduğundan minik bebeğinizin uykusunu asla bölmemektedir.

Hibboux Lateks Yatak Fiyatları

Bebeklerin omurga sağlığı kadar hassas cildine de önem veren Hibboux yataklarda, ham madde olarak okaliptüs ağacı kullanmaktadır. TENCEL elyaf ve TENCEL yatak kumaşı ile hazırlanan yataklar, çevreye dost olacak şekilde üretilmiştir. Bitkilerin dünyasından gelen mucize olarak tanımlanan TENCEL elyafı tamamen doğal olarak elde edilerek, daha sağlıklı ve rahat bir uyku ortamı için tasarlanmıştır. TENCEL Elyaf üretimi, kapalı döngü sistemi sayesinde elde edilmektedir. Bu üretim doğaya duyarlı olarak gerçekleşmektedir. Bu sebeptendir ki bu özel üretim teknolojisi ile Avrupa Çevre Ödülü sahibidir. ''Doğal olanı sunarken, doğalı da koruyoruz'' sloganı ile yola çıkan Hibboux, tüm ürünlerinde ağaç liflerinden üretilen geri dönüştürülebilir viskon kumaş kullanmaktadır.

Bebeklerin hassas cildine bu denli özen gösteren Hibboux lateks yataklar, aynı zamanda hijyenik açıdan da anne ve babalardan tam not almaktadır. TENCEL elyafının yapısı gereği, kimyasal katkı maddesine ihtiyaç duymadan doğal yoldan bakteri oluşumu engellenmektedir. Sentetik elyaflarda ise bakteri sayısı bunun 2000 katına kadar çıkabilmektedir. Bu sebeple kolay temizlenebilir olması ve bakteri oluşumunu engellemesi ebeveynlerin beğenisini toplamaktadır.

OEKO-TEX sertifikalı kumaşlar kullanan Hibboux, yataklarında hiçbir kimyasal madde bulundurmamaktadır. Bu sayede de hem doğayı hem de sizlerin sağlığını korumaktadır. OEKO-TEX uluslararası platformda kabul görmüş ve en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Ayrıca OEKO-TEX sertifikalı kumaşlar sağlığa zararlı ve kanserojen madde içermemektedir. Tüm bu özelliklere bakıldığında Hibboux Lateks Yatak fiyatları kullanıcılar için ulaşılabilir rakamlarda seyretmektedir.

Hibboux Lateks Yatak Modelleri

Hibboux yataklarda bulunan patentli PROTEX teknolojisi sayesinde, yatakların içinde zamanla oluşan ve bebeklerin bağışıklık sitemini olumsuz etkileyen alerjenleri azaltarak daha hijyenik ve sağlıklı bir uyku vaat edilmektedir. Çünkü yatağınızın içinde bulunan bu toz akarları ve alerjenler, bebeğinizin uykusunu olumsuz yönde etkilemektedir. Hibboux yataklar, PROTEX teknolojisi sayesinde, hiçbir kimyasal kullanmadan tamamen doğal probiyotiklerle bu temizliği sağlamaktadır. Bu sayede hem uykunuzun kalitesini artırmaktadır hem de bebeğinizin sağlığını korumaktadır.

Tasarım ödüllü Adaptive teknolojisi sayesinde, yatağınızın kumaşında bulunan akıllı malzemeler, nem dengesini eşsiz şekilde dağıtarak uyku kalitesini artırmaktadır. Bu teknoloji, adeta bir klima gibi davranarak nemi optimum düzeylerde tutmaktadır. Bu şekilde yatağınızın gereğinden fazla ısınmasını engellemektedir ve terlemeyi önlemektedir. Bu teknoloji, kişiye özel uyku sıcaklığı vaat etmektedir. Yani kişiler farklı vücut sıcaklıklarına bile sahip olsalar, aynı yatakta, kendi optimum ısılarında uyumaya devam edebilmektedirler.

Hem uyku kalitesi hem de uyku sağlığı dikkate alındığında Hibboux lateks yataklar, yüksek uyku kalitesi için en doğru seçimlerden biri olarak dikkat çeken ve tercih edilen ürünlerdir.

Hibboux Lateks Yatak Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hibboux
  2. WellMatt
  3. Fillego
  4. Opalın
  5. İdaş
  6. Gelişim Yatak
  7. Pukka Home
  8. Sleep People
  9. Visco Power
  10. Dr. Mattress
  11. Heyner
  12. Pony Yatak
  13. Yataş Bedding
 2. Türü
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar
 7. Satıcı
 • Marka Hibboux
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/511294/Hibboux
BAŞA DÖN