Görüntülü Dershane
A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD

A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD

Görüntülü Dershane
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Tavsiye (17.12.2016)
İlk CDden sonrasına bakmadım...Başlangıç seviyesinde olmama rağmen en baştaki yanlışı farkettim... Sonrasında yanlış öğrenmemem için devam etmedim. Kutusunda duruyor. Sonra Elit Eğitim Japonca Eğitim Seti'ni aldım ve çok memnunum... Hocası harika...Konulara hakim...Tavsiyemdir...İki seti de hepsiburada.com dan aldım... devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164

A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD


A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVDKurslara gidiliyor, özel hocalar tutuluyor, yurt dışı imkanları zorlanıyor... Ama bir türlü yabancı dil öğrenilemiyor. İşte size öğrenmenin püf noktaları...Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD + Yabancı Dil Öğrenme Metodları Kitabı

- Japonca Başlangıç Düzeyi
- Japonca Orta Düzey
- Japonca İleri DüzeyJaponca Eğitim Seti 26 DVD Türkçe AnlatımA'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım:- Japonca'yı öğrenmek isteyen herkes için hazırlanmıştır (çocuklar, yetişkinler...)
- Japonca'yı Hiç Bilmeyenler veya Japonca'yı belli bir düzeye kadar bilenler için hazırlanmıştır.
- Görüntülü Japonca Eğitim Seti başlangıç, orta düzey, ileri düzeye kadar tüm konular adım adım anlatılmıştır.
- Her konu ile ilgili alıştırmalar yapılarak konular pekiştirilmiştir.
- Görsel objeler yardımı ile hafızanızda kalacak kelimeler verilmiştir.
- Japonca'yı size çok kısa zamanda öğretmeyi hedeflemiştir.
- Anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleme imkanı sağlamıştır.
- Dil bilgisi, okuma parçası, örnekler, sorularla kurs ve kitap gereksinimine ihtiyaç bırakmamıştır.A'dan Z'ye Görüntülü Japonca Eğitim Setindeki Anlatımlar Nasıldır:- Uzman Dil öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır.
- Giriş, Orta, İleri Düzey seviyelerini Hocalarımız Anlatmıştır.
- Konuların anlatımı sorular, alıştırmalar, örnekler, ve slaytlarla zenginleştirilmiş olup Türkiye'deki ilk geniş içerikli ve öğretme odaklı eğitim setidir.
- Çok kısa sürede Japonca Öğrenme Garantisi veren Tek Settir.
- Video Kalitesi 1280x720 HD Çekimlerden oluşmaktadır.
- Sadece siz değil siz ve sizden sonra gelecek kişilerinde kullanabileceği önemli bir kaynaktır.


Adan Zye Görüntülü Japonca Eğitim SetiÖncelikle belirtmek isterim ki Japonca Türkçeye çok benzeyen bir dildir. Japonca hece sistemine dayalı bir dildir. Başka milletlerin Japoncayı öğrenmesi belki zor olabilir. Ama Türkçe ve Japonca aynı dil ailesinden olduğu için bizim Japoncayı öğrenmemiz hiç de zor olmayacaktır. Çünkü cümle yapısı da Türkçenin cümle yapısına çok benziyor.

Mesela: 1. ?????—?????????
İsutanburu wa utsukushii machi desu.
İstanbul güzel şedirdir.

2. ???? ?? 6-? ? ???? ?
Watashi wa asa 6 ji ni okimasu.
Ben sabah 6’da uyanıyorum.

Örnekten de gördüğümüz gibi cümlede cümle öğelerinin yeri değişmedi, yani Türkçeyle aynıdır.
Japoncayı daha kolay öğrenmenin yollarından biri Anime izlemektir. Japoncada günlük konuşma tarzı vardır ve Anime’lerde daha çok günlük konuşma tarzına rastlayabilirsiniz. Japonca öğrendiğiniz gramer kurallarına Anime’lerde rastlamasanız hiç şaşırmayınız. Çünkü Japonların günlük hayatta kullandıkları dille normal dil kurallarına uyan Japonca farklıdır. Ama yeni kelimeler öğrenmek için Anime’ler çok daha kolay yoldur. Ve bir de Japonlar yabancılarla daha çok dil kuralları çerçevesinde konuşuyorlar.
Japoncayı kolay öğrenmek için vasıtalardan biri de daha çok Manga okumaktır. Manga kitapları genelde resimli sayfaları olan masal kitaplarına benzeyen kitaplardır. Her sayfada anlatılan hikâyeyle ilgili aynı zamanda olayların resimleri de veriliyor. Bu da dili yeni öğrenmek isteyen kişi için kitaptaki olayları daha kolay anlamayı sağlıyor.
Japonca 3 esas alfabeden oluşan bir dildir: Hiragana, Katakana ve Kanji alfabeleri. Ama Japonca her hangi bir sözün veya cümlenin Latince okunuşunu anlamak için Romaji denilen alfabe kullanılıyor. Hiragana denilen alfabe daha yaygın bir alfabedir. Katakana yabancı kökenli kelimeleri yazmak için kullanılan bir alfabedir

Mesela: tuvalet -??? – toire veya ?????—? – dondurma - aysu kuriimuu ice-cream sözünden alınmıştır.

Ve Hiragana alfabesindeki harflerle Katakana alfabesindeki harflerin sayı aynıdır.
Japoncada Hiragana ve Katakana alfabesini öğrenmek ne kadar kolaysa Kanji alfabesini öğrenmek bir o kadar da zordur. Kanji alfabesinde harfler değil Çin dilinden gelme karakterler kullanılıyor. Kanji alfabesini Hiragana alfabesiyle de yaza ve gösterebiliriz. Çünkü öğrenilmesi zorunlu olan yaklaşık iki bin tane kanji vardır. Bunları Japonlar anaokulu yıllarından öğrenmeye başlıyorlar ki ilkokulu bitirdiklerinde bir Japon çocuk yaklaşık 750 tane kanji öğrenmiş oluyor ve Japonlar kendi alfabelerini, yani Kanji’yi üniversitede bile öğrenmeye devam ediyorlar. Ve doğal olarak bir yabancının bu kadar kanjiyi kısa sürede öğrenmesi zaten kolay değildir. Ama kanjileri öğrenmek için önce daha kolay olanlarından başlamak lazım. Kanjiler de yazılışlarına göre farklıdırlar. Yani şekli kanjiler vardır ki mesela aşağıdaki örnekte görebilirsiniz:

? ‘hi’ yani güneş
Resminden de gözüktüğü gibi bu kanji daha çok güneş resmini yansıtıyor. Ve bir de ideogrofik, yani fikri kanjiler vardır. Bunlar daha zor kanjilerdir. Kanjilerin mühim rolü şudur ki iki aynı okunuşu olan sözün birbirinden farklaşması için kanjiyle yazıyoruz. Ve bu zaman ayrı ayrı kanjiler kullanılıyor. Tabi yine söylediğimiz gibi kanjileri kısa zamanda öğrenmek mümkün değildir ve her branşın kendine özgü kanjileri olabilir. Mesela edebiyatla uğraşan, yada fizikle uğraşan insan kendi branşının terminlerinin farklı kanjilerini öğrenmek zorundadır. Ve doğal olarak da Japonların kendisi de kitap, gazete veya da magazin okuduklarında sözlük kullanıyorlar.

Japoncayı kolay öğrenmek için doğal olarak Japon televizyonlarını izlemek de çok faydalıdır. Bir dili iyi öğrenebilmek için o dilde ne kadar çok TV program izlersen ve konuşma dilini ne kadar çok duymuş olursan o kadar da işine yarar. Lakin Japonca yazı dilimizi iyileştirmek istiyorsak o zaman Japon arkadaşlarımızla daha çok iletişim kurmalıyız. Veya da Japoncayı öğrenmek isteyen bir sürü yabancılar var ki onlar konuşma sitelerinde Japonca dillerinin seviyesini ilerletiyorlar.
Japoncanın başlangıç seviyesini öğrenmek için ‘Let’s learn Japanese’ kitabından da yararlanabilirsiniz. Daha sonraki seviyeler için ‘Nikkei Nigongo’ kitablarından yararlanabilirsiniz.
Esas bir dili öğrenmek için heves, istek ve maksat çok önemlidir. Eğer gerçekten öğrenmeye maksatlıysanız bu sizin daha kolay ve hızlı şekilde öğrenmenizi mutlaka sağlayacaktır. Ve bir de unutmayınız ki bir dili öğrenmek için o dilin ait olduğu kültürü de öğrenmek şarttır. Japoncanızda başarılar diliyoruz!


A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD Bazı Konu Başlıkları:

Görüntülü Japonca Eğitim Seti Başlangıç Düzeyi

- Japonca Hakkında Bilmediklerimiz
- Japoncada Alfabe
- Alfabe Kullanım Kuralları
- Cümlenin Öğeleri
- Olumlu Olumsuz Cümleler
- Sıfatlarda Olumsuz Formlar
- İlgeçler Konusu
- Yeni Sözler
- Sıfatlkarda Geçmiş Zaman Şekli
- Fiillerde Geçmiş Zaman Şekli
- Japoncada Hitap Etme Kuralları
- Günlük Konuşmadaki Hitaplar
- Ka Soru Sözcüğü
- Sayılar Ve Sayaçlar
- Kodasi
- Kureru
- Murau Sözcüklerinin Kullanım Şekli
- Emir Eki
- Yeterlilik Ve Beceri İfadeleri
- Koşullu İfadeler
- Yapılması Ve Yapılmaması Gereken Hareketlerdeki İfadeler
- Arzu Ve Öneri İafdeleri
- To İlgecinin Cümlede Kullanımı
- Deneme
- İnceleme
- Teşebbüs Belirteçleri
- Edilgen
- Ettirgen Eylamler
- Yüceltme
- Konuşma Tarzı
- İstemeden Yapılan Hareketlerdeki Gramer Şekilleri
- Özel İfadeler
- Yeni İlgeçler
- Tahmin Yürütme Sözcükleri
- Eylemlerde Olumsuz Şekiller
- Eş Zamanlı Eylemler
- Tahmin Yürütme Sözcükler
- Yeni Sözler
- Alıştırmalar ve Soru Çözümleri

Görüntülü Japonca Eğitim Seti Orta Düzey

- Yeni Sözler
- Fiilerin Soru Şekli
- Sade Fiillerin Kullanımı
- Eylemlerin Cümlede Kullanım Şekilleri
- Yeni Gramer Forumlar
- Sık Kullanılan Eylemler Ve Onların Cümlelerde Kullanılması
- ‘Te’ Ve ‘Tte’ Şekilli Eylem Sonluklarının Kullanım Şekli
- Yeni Sözler Ve İfadeler
- ‘Youni’, ‘Mitai’, ‘Toshite’, ‘Ni Shitara’, ‘Ba…Hodo’ Ve Diğer Sonlukların Kullanılması Kuralları
- Yeni Sözler Ve İfadeler
- Alıştırmalar ve Soru Çözümleri

Görüntülü Japonca Eğitim Seti İleri Düzey
- ‘Wake’, ‘Wake Ga Aru’, ‘İppoi’ Ve Diğer İfadelerinin Kullanımı
- ‘Sankei’ Seviyesi İçin Gramer İfadeleri Ve Onların Kullanımı
- Yeni Sözler Ve İfadeler
- Alıştırmalar ve Soru Çözümleri

A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD Demo Videoları:
Ders Türkçe
Yayın Evi GÖRÜNTÜLÜ DERSHANE
Yayın Tarihi 2013
Diğer
Yurtdışına Satış Var
Stok kodu KINTERAKTIF69478
A'dan Z'ye Japonca Görüntülü Eğitim Seti Türkçe Anlatım 26 DVD Yorumları
Tüm yorumları gör (1)
  • Tavsiye

    İlk CDden sonrasına bakmadım...Başlangıç seviyesinde olmama rağmen en baştaki yanlışı farkettim... Sonrasında yanlış öğrenmemem için devam etmedim. Kutusunda duruyor. Sonra Elit Eğitim Japonca Eğitim Seti'ni aldım ve çok memnunum... Hocası harika...Konulara hakim...Tavsiyemdir...İki seti de hepsiburada.com dan aldım...

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

    Evet (0) Hayır (2)

  • Tüm yorumları gör (1)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN