Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Görüntülü Dershane
A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Eğitim Seti

A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Eğitim Seti

Görüntülü Dershane
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196011/1506216
A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Eğitim Seti A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Eğitim Seti

"Herkese Eğitim, Her Yerde Eğitim" sloganı ile hazırlanan eğitim setlerini ister cep telefonunda, ister pc de, ister laptopta, ister playstation da, isterseniz de arabirim kabloları ile tv de izleme imkanı kısacası internetin olduğu tüm ortamlarda eğitiminizi sürdürebilme imkanı sağlamaktadır.
 

Sınavlara çalışmak için bütün imkan ve araçları iyi kullanmak gerekmektedir. Derslerde ve sınavlarda başarılı olmak için sadece çalışmak yetmez bir de yeterli, düzenli çalışmak gerekir.İşte eğitim setlerimiz bunun için hazırlanmıştır. Teknoloji Çağında Sınav için en doğru meteryal olarak kullanıp girmek istediğiniz sınava eğitim setlerimiz ile hazırlanarak başarı olabilirsiniz.
 

Güncel sınav müfredatına göre hazırlanmıştır.

A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Online Görüntülü Eğitim seti hazırlanırken öncelikle sınavın son güncel hali baz alındı. Alanında Uzman Öğretmenler tarafından SMMM Staja Başlama konuları ele alınarak sınavda sınav adayının çok rahat bir şekilde geçmesi için detaylandırılarak sorular üzerinden konu anlatılarak hazırlanmıştır. Bu şekilde SMMM Staja Başlama sınavına hazırlanan ada karmaşık konu ve sorulardan arındırılarak daha sade ve anlaşılır bir teknikle sınava çok rahat bir şekilde hazırlanabilir ve yüksek bir puan elde edebilmektedir. SMMM Staja başlama setini izleyen sınav adayları online sorular ile de kendisini sınayabilmektedir. A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama online eğitim setimiz hazırlanırken her derse ait rehberlik videoları çekilmiştir. Örneğin SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri dersi anlatıldıktan sonra o derse nasıl çalışılması gerektiği ile ilgili sorular sorularak rehberlik çalışması hazırlanmış olunuyor. Örnek videolar aşağıda yer almaktadır.

- A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Görüntülü Eğitim Seti

- A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Deneme Sınavları HEDİYE! ( Konuları izledikten sonra konular ile ilgili online sınavlara girerek kendinizi sınama imkanı sağlıyoruz...)

Pratik A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Görüntülü Eğitim Seti Avantajları;

Eğitim Videoları: Online A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Videoları Konu konu izleme sistemi.

Online Sınavlar: Online Sınav Sistemi (A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Derslerinin tamamı ile ilgili kendinizi sınayabileceğiniz sınavlar)

Uzman Sorularım: Videoyu izlerken aklınıza takılan soruları anında uzman öğretmene sorabilme imkanı sağlayan sistemdir.

Kariyer Planlama: Edineceğiniz meslekler ile ilgili bilgiler, iş ve alanlar ile ilgili sorularınızı uzman rehber öğretmenine soracağınız bölümdür.

Kişisel Başarı Raporu: Bu kısımda sistemde izlediğiniz videolar, çözmüş olduğunuz sınavlar ve sistemdeki genel durumunuzun raporlandığı kısımdır. Bura izlediğiniz videoları kaç dakika izlemişsiniz kaç dakika kalmış sistem size burada detaylı döküm sağlamaktadır. İzlemiş olduğunuz ve izlemediğiniz videoların takibini yapabileceğiniz kısım.

Çıkmış Sınav Soruları: Türmob sitesine veya başka bir yere girmeden tüm çıkmış soruları görüntüleyebileceğiniz bölümdür. Dilerseniz indirebilir yazıcıdan çıktı alabilirsiniz veya sistem üzerinden çözme imkanınız yer almaktadır.

Makaleler: Bu bölümde sistemde uzman öğretmen ve alanında ün yapmış yazarlar tarafından hazırlanmış makaleler yer almaktadır. Örneğin: Sol beyin nasıl çalıştırılır, başarının sırları, ders çalışma sistemleri vb.

Güncel Haberler: Güncel sınav haberlerinin ve sınavlar ile ilgili bilgilerin yer aldığı alandır. Tüm haberleri bu kısımdan takip etme olanağı yer almaktadır.

Yardım Merkezi: Bu alanda sistem ile ilgili takıldığınız noktalar ile ilgili bilgi alabileceğiniz bölümdür.

Pratik A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Online Eğitim Seti Çalışma Ortamları: (İnternetin Olduğu Tüm Ortamlarda Çalışma İmkanı)
- Cep Telefonları
- PC
- Laptop
- Playstation
- Akıllı TV

Pratik A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Eğitim Setinde Dersler Nasıl Anlatılmıştır:
Pratik A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Online Eğitim Seti alanında uzman öğretmenler tarafından Görüntülü Akademi Stüdyolarında HD Kameralar ve TV Teknolojisi alt yapısı ile çekilmiştir. Konular Adım Adım sorular üzerinden anlatılarak sizleri hem gereksiz konu karmaşası, hem de karmaşık sorulardan arındırarak direk derse odaklanmanızı ve sorulara hakim olmanızı sağlamaktadır. Kısacası soru çözme teknikleri ile sınavlarınıza daha rahat hazırlanacaksınız.

Pratik A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Görüntülü Eğitim Seti

- SMMM Staja Başlama Hukuk Grubu Çıkmış Soru Çözümleri
- SMMM Staja Başlama Ekonomi-Maliye Çıkmış Soru Çözümleri
- SMMM Staja Başlama Muhasebe Grubu Çıkmış Soru Çözümleri
- SMMM Staja Başlama Matematik Çıkmış Soru Çözümleri
- SMMM staja Başlama Türkçe Çıkmış Soru Çözümleri
- SMMM Staja Başlama Tarih Çıkmış Soru Çözümleri
- A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Çıkmış Soru Çözümleri Online Deneme Sınavları Hediye!

A'dan Z'ye SMMM Staja Başlama Online Eğitim Seti Demo Videoları: (SMMM Staja Başlama Online Eğitim Seti İle Güncel SMMM Müfredatına Uygun Eğitimler Sizler İçin Hazırlandı)

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön