Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Abc Yayınları
Abc Yayınları Çek Öğren Vücudumuz Eğitici Kartlar

Abc Yayınları Çek Öğren Vücudumuz Eğitici Kartlar

Abc Yayınları
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/23031884/80123020/60002385
Abc Yayınları Çek Öğren Vücudumuz Eğitici Kartlar

Çek Öğren Vücudumuz ile çocuğunuz okul öncesi İngilizce eğitimine eğlenceli bir başlangıç yapıyor.

Erken yaşta başlayan eğitim, çocuğunuzun ileri yaşlardaki eğitim hayatına çok büyük faydalar sağlamaktadır. Vücudumuz kartları sayesinde çocuğunuzun eğitimine şimdiden yatırım yapabilirsiniz.

Vücudumuz, 15 adet hareketli karttan oluşan harika bir eğitim setidir. Bu kartlarda vücudumuzun 30 farklı kısmının renkli resimleri bulunmaktadır. Kartları çektiğinizde içinden çıkan bölmede ise bu kısımların Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer almaktadır. Vücudumuz seti ile çocuğunuz hem vücudunu tanıyacak, hem sözcük haznesini geliştirecek hem de erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlayacak.

Vücudumuz seti, alanında uzman kişiler tarafından titizlikle hazırlanmış bir eğitim setidir. Vücudumuz kartları çocuğunuzun vücudunu tanıması, ne için kullanıldıklarını öğrenmesi, okuma becerisi ve resim sözcük ilişkisi gibi konulardaki gelişimi için son derece faydalıdır. Vücudumuz kartları ayrıca kullanım şekli sebebiyle çocuğunuzun motor gelişimini de desteklemektedir.

Vücudumuz kartlarının yanında yararlı bilgiler içeren bir kılavuz bulunmaktadır. Bu kılavuzda ailelere Vücudumuz kartlarının nasıl kullanılması gerektiği anlatılmaktadır. Bu kılavuzdaki oyun fikirlerinden yola çıkarak siz de kendi oyunlarınızı yaratabilir, çocuğunuzla eğlenceli ve faydalı zaman geçirebilirsiniz.

Çek Öğren Vücudumuz dışında “Hayvanlar”, “Sayılar”, “Karşıtlar” ve “Renkler ve Şekiller” başlıkları altında toplamda 5 eğitim seti bulunmaktadır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön