2000
150
 • piller bitik...
  (13.06.2018)

  ürünün içindeki piller bitik çıktı...

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • dişlerde son derece hassasiyet yapıyor
  (16.01.2018)

  Ürünü ek diş tabakası olmadan teslim aldım maalesef ve o şekilde denedim, gerçekten işe yarıyor ama daha ilk kullanımdan bir kaç saat sonra dişlerimde ciddi şekilde hassasiyet oluştu. Dişlerime daha önce hiçbir işlem yaptırmadım, bir dolgu bile yok. Sigara v.s de kullanmıyorum, neden hassas olduğunu bilmiyorum ama bunu kullandığım günden beri doğru dürüst bir yiyeceği çiğneyemedim. Hala da devam ediyor etkisi 3 gün oldu. Tavsiye edip etmeme konusunda kararsızım bu yüzden.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • ilk izlenim
  (08.01.2018)

  ilk kullanımda hassasiyet yapabiliyor , bizde öyle oldu. ayrıca diğer yorumlardaki gibi tükrük salgısını artırıyor, bunun için kullanmadan önce peçetenizi hazırlayın. ilerleyen günlerde etkisini görecez bakalım hadi hayırlısı

  - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • kullanmayı bilmeyenlere
  (15.11.2017)

  Ürün Kullanımı: Normalde olduğu gibi dişlerinizi fırçalayınız. İki jel tüpünü birbiriyle karıştırıp, diş tabakasının üst ve alt taraflarına( ortalama 4,6 cm genişliğinde ) sürünüz. Diş tabakasını dişinize yerleştirip, Işık kaynağını diş tabakasının üzerine yerleştirin. Dudaklarınızla ışık kaynağının dış kısmını tutunuz. Işık kaynağını açmak için güç tuşuna basınız. Işık kaynağı on dakika sonra işlemin bittiğini göstermek için kapanacaktır. Ek beyazlatma için 10 dakikalık ikinci seansı da yapabilir ve en iyi sonucu almak için seansı 3 defa tekrarlayabilirsiniz ( toplam 30 dk ). Yoğun beyazlatma için, bu beyazlatma ürününü 30 dk lık bir uzunlukta günde bir kez, beş gün kullanın. Her kullanımdan sonra diş tabakasını ve ışık kaynağını durulayınız. Bakım Talimatları: Işık kaynağını temizlemek için yumuşak sabunla yıkayınız. Işık kaynağını tam olarak suya batırmayınız. Işık kaynağını bulaşık makinesine koymayınız. Uyarılar: Bu sistem doğal dişleri beyazlatmak üzere tasarlanmıştır. Kaplama, takma dişler, dolgu ve köprüleri beyazlatmaz. Ürün tetrasilin kullanımında oluşan lekeleri temizlemez. Diş eti hastalığınız veya diş eti çekilmeniz varsa kullanmadan önce diş doktorunuza baş vurun. Önlemler: Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzak tutunuz. 16 yaşından küçükler kullanmadan önce diş doktoruna baş vurmaııdır. Hamile veya emziren kadınlar kullanmamalıdır. Diş tabakalarını uyurken kullanmayınız. beyler bende bir arastırma yaptım bu şekilde kullanılıyor

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • İyiye benziyor
  (04.02.2016)

  1 kez kullandım azda olsa etki etti gibi. 10 dkda durmuyor sizin süre tutmanız gerekiyor. Ağızda tükürük birikmesi fena. Buna çözüm için kağıt havlu koydum ağzımın içine. İki jeli kürkan ile karıştırarak ağızlığa ince tabaka şeklinde uyguladım. Diş hekimime danıştım içeriğinde asit var beyazlatma yapar ancak diş etlerinde geçici hassasiyet yapabilir dedi. Bende yapmadı ama yaparsada geçiciymiş. Bu asit çürük diş olursa veya çatlak olursa sıkıntı çıkarabilirmiş.

  SEYHAN - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (32) Hayır (5)

 • kesinlikle işe yarar bir ürün
  (02.05.2014)

  Ürünü bugün 30 ar dk olmak üzere arka arkaya 1 saat olarak kullandım.kullanma kılavuzunda 10 dk aralıkla söner dıyor ama sönmüyor.iki adet gelen jeli karıştırarak aparatın üzerıne ince tabaka halinde uyguladım.60 dk sonra gercektende en az 2 ton beyazladıgını gördüm.özellıkle her ınsanda köpek dişlerinin normal dişlere göre 2 ton koyu olduğu kesındır ki burada bile çok işe yaradı.sigara ve kahveyi çok tüketenlerın kesınlıkle kullanmasını tavsıye ederım.tek sorun jeller bitince ne olacağı

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (49) Hayır (0)

 • Diş beyazlığı sağlamak için ek yardımcı bir ürün.
  (24.02.2014)

  Ürün siparişimi verdikten sonraki gün elime geçti. Hepsiburada ya teşekkür ederim. Ürünün kutusundan çıkan iki jeli karıştırarak kullandım. İlk kullanımımdan sonra herhangi bir farklılık görmedim fakat ertesi gün kallandıktan sonra biraz beyazlama oldu sanıyorum. Bu tür beyazlatma işlemleri için dişçiye gitmek gerekli olduğunu düşünüyorum. Ama evde kullanımı ideal ve dişçiden daha az masraflı olduğu kesin. Alıp denemekte fayda var diye düşünüyorum.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (17)

 • Güzel
  (31.12.2012)

  Ürünü olumlu yorumlara bakarak aldım, öncelikle çok üst düzey birşey beklemeyin.Haftada 2-3 defa yapıldığında etkisini gösteriyor,dişlerin rengini açıyor.Yalnız işlemden sonra dişetlerimde kaşınma meydana geliyor,bu normal mi bilemiyorum.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (10)

 • İdare eder
  (02.12.2012)

  Kısa vadede etki göstermiyor uzun vadede sonuç güzel. yalnız jelleri nereden temin edicez bilmiyorum pisayada acura markası bu dalda iyi gibi duruyor

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (6)

 • güzel bir ürün
  (16.11.2012)

  Ürün güzel kullanmaya başladık Ürün işe yarıyor. fakat içerisinde iki tüp gözüküyor. ikiside açılmış ve yarım olarak geldi. herhangi bişey yapmayı düşünmüyorum, ürünü kullanacağız. hepsiburadadan sürekli alışveriş yapıyoruz ve teşekkür ediyoruz şimdiye kadar aldığımız hiç bir üründe başımızı ağrıtacak bir sorun olmadı.

  MERKEZ - Batman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (32)

 • kaliteli bir ürün.
  (14.11.2012)

  ürün jeliyle beraber gayet hijyenik. kısa günün karı diye de nitelendirebilirim. gerçekten de işe yarıyor. zaman bulamadığınız anlarda sabahları ya da istediğiniz herhangi bir saat dilimi içerisinde , görüşmelerde,toplantılarda, ya da özel günlerde kullanılabilecek pratik bir alet.

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (10)

 • mucize beklemeyin
  (23.10.2012)

  az bir miktar beyazlama oldu o da düzenli kullanım sonucu 2.tüp yedek rengi farklı fakat içerikleri aynı pazarlama taktiği sanırsam sonuçta bu tip ürünlerde hidrojen peroksit kullanılıyor beyazlatma amaçlı dişime pamukla oksijenli su bassam düzenli olarak aynı sonuca ulaşırdım zaten malzemeler kalitesiz özellikle led parça pil yuvası sağlam değil

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (6)

 • Acaba sağlığa zarar mıdır? Çünkü çok etkili
  (22.10.2012)

  Ürünü iki kere kullandım, dişlerimde kesinlikle gözle görünür bir fark oldu.İster istemez insan şüpheleniyor, bu kadar iyi fakat yine bu kadar yaygın değil. Sağlığa etkisi var mı, dişçime bu hafta soracağım.. Eksi oalrak verdiğim 10 dakikada sönecek ışık sönmüyor..Süreyi biraz siz tutuoyrsunuz..Bilginize..

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (5)

 • Fena Değil
  (19.07.2012)

  Öncelikle ürün çok amatör. kullanma kılavuzu çok yetersiz. yine amatörce hazırlanmiş. Nekadar jel sürülecek belirtilmiyor. 2 farklı renkte jel geliyor bunlar karıştırılacak mı yoksa biri alt bölüme digeri üst bölümemi sürülecek belirtilmiyor. Dişi beyazlatır veya beyazlatmaz ayrı konu ama bana oldukça amatör bir ürün gibi geldi. biraz daha para verip başka ürünleri denemek daha mantıklı olabilir açıkcası.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (3)

 • ilginç
  (23.03.2012)

  dişlerim parladı parlamadı değil ama bunda sigarayı bırakmamında etkisi var bence öyle günde 1paket sıgara ıcıp kahve cay sonra disleri fırcalamadan parlama beklemeyin düzenli kullanınca işe yarıyor ağızda tükürük biriktiriyor 10 dakika dan fazla kullanamadım ben tüpleri ise yarısı hava =) en fazla idareli kullansan 10 seferlik macun çıkar icinden ..

  MERKEZ - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Fena değil
  (17.02.2012)

  Arkadaş öncelikle Çokkk fazla türük bırakıyor peçete kullanmayı ağzınızın içine koymayı unutmayın dişlerinizi dıçalayıp düzenli bir şekilde kullanırsanız biraz farklılık oluyor ama öyle mükemmel sonuçlar bekleyenler için üzgünüm o kadar iyi değil fena değil yani

  - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • IYI
  (01.01.2012)

  Urunu uzun sureli kullanirsaniz cok etkili oluyor.Uzun surede sonuc verecek bir urun almanizi tavsiye ederim.Cok etkili oldugunu soyleyemem ama uzun surede etkili oluyor . Bu fiyata bu urun cok iyi bence.

  BAŞAKŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • öneririm
  (06.11.2010)

  ürünü heriki jeli karıştırarak kullandım ve faydasını gördüm anacak 10 dakikalık kullanım sırasında ağız içinde aşırı tükürük birikiyo ve çoK rahatsız ediyordu bunu önlemek için ağız içine uygulama öncesi KAğıt peçete koyarsanız çok rahat kullanabilirsiniz tavsiye ederim

  Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (70) Hayır (27)

 • İş Yapar
  (08.03.2010)

  Kullanıldığında tesiri olduğu kesin..Tabi kendi dişlerinizin durumuna göre tesiri var..Kullanım kılavuzu yetersiz.Jellerin ayrı ayrımı karışıkmı kullanılacağı belli değil..Birazda sabır işi diyebilirim..

  MERKEZ - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (5)

 • olumsuz...
  (30.11.2009)

  ben diş hekimiyim. sırf denemek için aldığım bu ürünle iyi sonuç aldığımı söyleyemem. her şeyden önce ağzınızda tükürük birikiyor. varolan jel yutkunmanızı önlüyor. tavsiye etmiyorum.

  MUDANYA - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (144) Hayır (44)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN