Adeda Yayıncılık Dikkat & Zeka Güçlendirme Kitapları

Çocukların gerek okul hayatına gerek sosyal yaşama ayak uydurmaları için zekalarını güçlendirici ve odaklanmalarını sağlayıcı alıştırmalar yapması son derece önem taşıyor. Adeda Yayıncılık dikkat & zeka güçlendirme kitapları, içerdikleri görsel ve sayısal egzersizler, eğlenceli testler ve önerilerle çocukların dikkatlerini ölçmeye ve derslerindeki başarılarını yükseltmeye yardımcı oluyor. Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan ve yeni Neuro-Vira sistemi ile geliştirilen kitaplar, çocukların ders çalışırken konu hakimiyeti sağlamasını, etkin düşünerek yargıda bulunmasını, mantık yürüterek soru çözmesini ve gelişen algı seviyeleri sayesinde okuduklarını hızlı bir şekilde anlayıp yorumlamasını mümkün hale getiriyor.

Çocuklara Özel Dikkat ve Zeka Güçlendirme Kitapları

 • Doç. Dr. Osman Abalı önderliğinde Hasan Ay, Leyla Uğur Karaca, Burçin Acar, Hülya Abalı ve Niyazi Eröztürk gibi yazarlar ve komisyonlar tarafından Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan kitaplar, normal boy ve mini kitap seçenekleriyle çocuklara sunuluyor.
 • Set olarak sunulan yayınlar, birçok kitabı ve yüzlerce sayısal ve sözel egzersizi bir araya getiriyor.
 • Ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik dikkat ve zeka geliştirici kitaplar yayınlayan Adeda Yayıncılık’ın ürün yelpazesinde 3 - 6, 6 - 9, 7 - 12 yaş arası ve 9 yaş üstü tüm çocuklar için özel seçenekler bulunuyor.
 • Balina Baliba gibi eğlenceli ve sürükleyici kitap serileri, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazanma ve odaklanma konusunda yardımcı oluyor.
 • Görsel, işitsel ve dokunsal algı temelli yayınlar, çocukların Türkçe dilini okuma konusunda yaşadığı tüm zorlukları ortadan kaldırıyor.
 • Çocukların sınavlar için dikkat, yorumlama, mantık ve anlama becerilerini geliştirmelerine destek olan Adeda Yayıncılık dikkat & zeka güçlendirme kitapları, başarı yolunda bir rehbere dönüşüyor.

Görsel Hafıza, El ve Göz Koordinasyonu İçin Setler

Kitaplardan ve ahşap parçalardan meydana gelen dikkat güçlendirme setleri, çocuklara oyun oynayarak parçaları bir araya getirme şansı sunuyor. Parçaları şekillere, renklere ve karakterlere göre birleştiren çocukların görsel hafızaları, el ve göz koordinasyonları gelişiyor.

Meslekleri Tanıma ve Tehlikelerden Korunma Rehberi

 • Çocuklara meslekleri tanıtan ve gelecekte nasıl meslek seçimi yapmaları gerektiğine dair bilgi veren kitaplar, küçük yaşta hedef belirlemelerine ve eğitim hayatlarını bu hedefler doğrultusunda şekillendirmelerine olanak tanıyor.
 • Adeda Yayıncılık, sigaranın zararlarını ve kullanıcıların sigarayı nasıl bırakabileceklerini eğlenceli biçimde anlatan yayınları sayesinde çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutarken yetişkinleri de sağlıklı yaşamaya davet ediyor.
 • Yayınevinin çocuk hakkı kitapları, çocukları çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalmaları durumunda kendilerini koruyabilmeleri için nasıl hakları olduğu konusunda haberdar ederken aileleri de çocuk haklarına dair bilinçlendiriyor.
 • Sınav kaygısı ve çözüm yolları, ergenlik dönemi ve ruhsal yaklaşım ve yeni jenerasyon çocuklar için psikososyal etkileri anlatan yayınlar, çocukların yanı sıra ebeveynlere de rehberlik edecek oldukça önemli bilgiler içeriyor.
 • Davranış problemlerini çözüm için yol gösterici öneriler sunan kitaplar, ebeveynlerin çocuklarının sınav stresi ve ergenlik gibi nedenlerden dolayı yaşadıkları baskıları ve sergiledikleri olumsuz hareketleri aşmalarına yardımcı oluyor.

Okumayı ve El Yazısını Öğrenen Çocukların Yardımcısı

Adeda Yayıncılık dikkat & zeka güçlendirme kitapları ve setleri içerisinde okumayı ve el yazısını öğrenen çocuklara pratik yapma ve bilgilerini pekiştirme olanağı sağlayan çeşitli ürünler de yer alıyor. Ahşap malzemelerle üretilmiş olan okuma setleri, çocukların malzemelerin üzerinde yer alan harfleri, heceleri ve kelimeleri doğru bir şekilde okumaya çalışmasını sağlıyor. Çocukların el yazısı öğrenmeleri için üretilen setler ise, üzerinde el yazısıyla yazılmış karakterler olan parçaların birleştirilmesi ve tüm el yazısı karakterlerinin ezberlenmesi suretiyle kullanılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Adeda Yayıncılık Dikkat & Zeka Güçlendirme Kitapları

182 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 182 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80224072/80168006/adedayayincilik