Spor tarzdan vazgeçemeyenler için Adidas güneş gözlüğü dikkat çekici kombinler yaratma imkânı sunuyor. Spor rahatlığını ve şıklığını yansıtan Adidas güneş gözlükleri, yazın en güneşli günlerinde bile göz sağlığını koruyucu yapısı ve kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Güneşli havanın tadını doyasıya çıkarmak ve gözleri güneşin zararlı etkilerinden şıklıktan taviz vermeden koruyabilmek için gözlüklerin belirli standartlara uygun ve kalite belgesine sahip olmasına dikkat etmek gerekiyor. Güneş gözlükleri her ne kadar sadece yaz ve bahar aylarında kullanılan bir aksesuar gibi görünse de gözleri koruyan yegâne araç olduğunu unutmamak önem arz ediyor. Etrafı farklı tonlarda göstermesi bir güneş gözlüğünün gözü koruduğu anlamına gelmediği gibi, gözlük seçerken standartlara uygun üretilen gözlüklerin de kendi içerinde farklı koruma sınıflarına sahip olduklarını göz önünde bulundurmak oldukça önemli bir detay. Bu noktada Adidas güneş gözlükleri, gözlere zararlı ultraviyole ışınlarını minimize eden ve gözler için maksimum koruma sağlayan yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Adidas’ın kalitesi ve şıklığı, dünyanın önde gelen gözlük üreticilerinden biri olan Avusturyalı Silhouette firmasında can buluyor. Adidas için gözlüklerin üretimini Silhouette gerçekleştirirken, iki dev markanın ortak çalışması olan gözlükler sporcular için de oldukça kullanışlı seçenekler sunuyor.

Adidas Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadın ve erkek olarak ayrılan Adidas güneş gözlüğü modelleri kullanılan malzeme, teknoloji ve yansıttığı tarz bakımından ön plana çıkıyor. Gözlükler çerçeveli, yarı çerçeveli, çerçevesiz ve farklı renk/çerçeve modeli seçenekleriyle kullanıcıya sunuluyor.

Adidas’ın bazı modellerinde, vidasız üretilen saplar sayesinde gözlük ve camlar birbirlerinden ayrılabiliyor. Olası bir kaza durumunda bu modellerin kullanıcıya zarar vermemesi için esnek malzeme ve mekanizma kullanılıyor. Adidas güneş gözlüğü modellerinde kullanıcılara rahat bir kullanım ve konfor sunulması da hedefleniyor. Modellerde kullanılan ClimaCool teknolojisi barındırdığı hava delikleriyle terlemeyi önlerken, Anti-fog teknolojisi ise camlarda buğulanmayı önlüyor.

Adidas güneş gözlüklerini rakipleri arasında farklı kılan bir özelliği de markanın tüm spor gözlük sevenleri düşünerek modellerini çeşitlendirmesi. Numaralı gözlük kullananlar düşünülerek üretilen bazı Adidas güneş gözlüğü modelleri, gözlüğün içine takılan bir aparat sayesinde rahat bir görüş imkânı sunuyor. Her geçen gün modellerinde kullanılan teknolojiyi de geliştiren Adidas, şıklık ve konfordan ödün vermeyen onlarca modeli ile görücüye çıkıyor.

Modayı yakından takip ederek her yıl yenilenen Adidas güneş gözlüğü modelleri, spor gözlük sevenlere detaylı bir seçim imkânı sunuyor. İhtiyacınıza göre Adidas’ın spor güneş gözlüğü koleksiyonunun yanı sıra spor optik gözlük koleksiyonu veya kayak gözlük koleksiyonu arasında seçim yapabilirsiniz. Farklı koleksiyonlar arasından, onlarca renk ve teknolojik özellikli kombinlerle hayat bulmuş gözlükler içinde sizi kendine çeken bir model bulabilirsiniz.

Adidas Güneş Gözlüğü Fiyatları

Teknoloji, moda ve kaliteyi bir araya getiren Adidas güneş gözlüğü fiyatları ile de cazip seçenekler sunuyor. Tümü Avusturya’da üretilen gözlükler, yüksek bombeli cam kullanılmış olsa dahi %100 görüş elde edilmesini sağlıyor. Özellikle spor optik koleksiyonu, göz bozukluklarında özel üretim pahalı bir gözlük camı kullanımına ihtiyaç duyulmamasını sağlayarak ekonomik bir çözüm sunuyor. Göz numarası sık değişenler için, uzak-yakın bir arada camlarla bile rahatlıkla kullanılan gözlüklerin artı olarak ekonomik bir seçenek olduğunu belirtmek gerekiyor. Yüksek astigmat sorunu yaşasanız bile bir optik gözlük kadar net görüş sağlayan Adidas güneş gözlükleri geniş bir fiyat yelpazesi ile sunuluyor. Tercihiniz ister güneş gözlüğü koleksiyonu, ister spor optik güneş gözlüğü koleksiyonu olsun, Adidas’ta her yaşa ve bütçeye uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Adidas 2018 Güneş Gözlüğü Modelleri

30 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. Osse
  3. Angel Eyes
  4. Silvio Monetti
  5. POLO55
  6. Ray-Ban
  7. Dicaprio
  8. Blueberry
  9. Eagle Eyes
  10. De Valentini
  11. Exess
  12. Juliano
  13. Daniel Klein
  14. Mustang
  15. Max Polo
  16. Hawk
  17. Swing
  18. Infiniti Design
  19. Xloop
  20. Aqua Di Polo 1987
  21. Belletti
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Cam Rengi
 5. Çerçeve Tipi
 6. Çerçeve Rengi
 7. Ekartman
 8. Satıcı
 • Marka Adidas

Güneş Gözlüğü Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN