Evlerin en önemli bölümlerinden olan yatak odalarında rahatlık kadar kullanışlılık da önemli bir unsur oluyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan Adore yatak odası takımları, kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Odanın büyüklüğü ve şekli yerleştirilecek eşyaların seçiminde oldukça etkili bir kriter oluyor. Eğer oda nispeten daha küçük bir boyuttaysa değerlendirilebilecek alanların fazla olması önem taşıyor. Bu bağlamda yatak altlarının kullanışlı olması ve bazı eşyaların bu bölümde saklanabilmesi önem kazanıyor. Bazalı modeller veya yerden yüksek olan yataklar, odada oluşabilecek dağınıklığı ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Kullanılmayan kışlık eşyalar veya daha az kullanılan çarşaflar hava almayan kutular içerisine konularak yatak altında muhafaza edilebiliyor. Böylece gardıroplarda daha fazla yere sahip olunabiliyor.

Adore yatak odası takımları içerisinden dilenirse kapaklı veya sürgülü gardırop modelleri tercih edilebiliyor. Alanın kısıtlı olduğu odalarda sürgülü gardırop modelleri kullanım açısından kolaylık sağlıyor. Kapaklı gardırop modelleri ise farklı boyutlarda seçilebiliyor. Çocuk veya genç odaları için 3 veya 4 kapaklı gardıroplar yeterli olabiliyor. Ebeveyn yatak odaları için ise bölme sayısı daha fazla olan 5 veya 6 kapaklı modeller tercih edilebiliyor. Tasarım ve çizgisi ile benzer modellere sahip olan Adore yatak odası takımları, ihtiyaç dahilinde modeller üzerinde değişiklik yapmayı da mümkün kılıyor. Çocuk odası için seçilen bir yatak veya gardırop, ilerleyen yıllarda aynı tarzda fakat daha büyük bir modelle rahatlıkla değiştirilebiliyor. Böylece yeni bir yatak odası takımı almaya gerek kalmadan tek bir parçayla değişen ihtiyaçlar karşılanabiliyor.

Adore Yatak Odası Takımları ve Modelleri  

Her zevke uyum sağlayabilecek farklı renklere sahip Adore yatak odası takımları ve modelleri, yaş kısıtlaması olmadan tercih edilebiliyor. Takım halinde bir bütün olarak edinilebilen modeller, parça olarak da satın alınabiliyor. Böylece istenirse şifonyer, komodin gibi parçalar ihtiyaca göre odalarda yerini alıyor. Dilendiği takdirde bu parçaların sayısı da arttırılabiliyor.

Farklı çekmece sayılarına sahip olan şifonyerler, tüm depolama ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Aynalı gardırop veya şifonyer modelleri de yatak odalarında tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Çocuk veya genç odaları için de uygunluk gösteren ürünler, kişinin zevkine göre seçilebiliyor.

Benzer çizgide, aynı veya farklı renklerde olan Adore yatak odası takımları ve modelleri sahip olduğu ürün çeşitliliği ile seçme avantajını kullanıcıya sunuyor. İstenildiği takdirde ebeveyn ve çocuk odaları benzer şekillerde dizayn edilebiliyor. Adore yatak odası takımları arasından istenilen parçalar seçilerek evdeki her odadaki ihtiyacı tam olarak karşılıyor. Ayrıca benzer şekilde dizayn edilen bu odalar arasında parçalar arasında da değişiklik yapılabiliyor. Çocuk odası için başta yeterli olduğu düşünülen komodinler, ilerleyen zamanlarda eşyaların artmasıyla şifonyerle değiştirilebiliyor.

Her açıdan kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Adore yatak odası takımları, sahip olduğu geniş fiyat yelpazesi açısından da bütçeyi zorlamıyor. Tek kişilik ve çift kişilik yataklar arasında makul bir fiyat farklı bulunurken, gardıroplar sahip oldukları bölme sayısı, çekmece veya ayna detayları ile de farklılık arz edebiliyor. Bir yatak odası için ihtiyaç duyulan tüm parçaları içerisinde bulunduran takımlar ise uygun fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Rahat, ferah ve düzenli bir yatak odasına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilen Adore yatak odası takımları, şık tasarımları ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Sadelik ve kullanışlılığı birleştirmeyi başaran modeller, tasarımcılarının ince dokunuşları ile asil bir havaya bürünmeyi başarıyor. Yeni evlenen veya evini yenilemek isteyenler için harika bir alternatif oluşturan Adore yatak odası takımları ve modelleri, uzun süreli kullanım avantajıyla sahiplerini bekliyor.

Adore Yatak Odası Takımları ve Modelleri

51 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Adore
  2. Hepsiburada Home
  3. Arte
  4. Masifart
  5. Ashley
  6. Sanal Mobilya
  7. Unimet
  8. ASEH
  9. Dessenti
  10. Pasific Home
  11. 3A Mobilya
  12. RomanoDizayn
  13. Metalia
  14. Evmanya Deco
  15. Minar
  16. Setay
  17. Prado
  18. Rabi
  19. DSM
  20. Mobusta
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Marka Adore
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301
BAŞA DÖN