Yüzyılı aşkın süre önce Almanya'da kurulan teknoloji devi AEG, biçim ve işlev açısından mükemmelliğe önem veriyor. AEG üstün hizmet ve kalite anlayışıyla tasarladığı ürünler aracılığıyla Türkiye'nin birçok noktasında servis desteği sağlıyor. Yüksek soğutma gücü ve sunduğu fiyat avantajlarıyla öne çıkan AEG derin dondurucular uzun ömürlü kullanım vadediyor.  

AEG Derin Dondurucu Fiyatları

AEG derin dondurucular, tüketim seviyeleriyle enerji miktarını düzenleyerek fazla enerji kullanımının önüne geçiyor. Işıklı ve sesli uyarı sistemiyle yiyeceklerin belirlenen sıcaklık seviyesinde saklanmasına yardımcı oluyor. AEG soğutma sistemleri, hassas gıdaları muhafaza etmeyi kolaylaştıran özel çekmeceler sayesinde uzun süreli tazelik sunuyor. AEG derin dondurucu fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor.

A+ sınıfı enerji tüketimiyle bütçeyi koruyarak, tasarruf etmeye yardımcı olan AEG marka derin dondurucularla enerji tüketimi kontrol altında tutulabiliyor. Zengin ürün seçeneklerine bağlı olarak ürün fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan AEG, kaliteyi güvence altına alıyor. 

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan AEG dondurucular, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Alman AEG markası, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla iç yüzey temizliğini kolaylaştırıyor.

Üstün teknik donanım özellikleri sayesinde hızlı ve güvenilir saklama imkanı vadeden AEG, soğutma problemlerine en uygun çözüm imkanlarını üretiyor. Bunun yanı sıra AEG derin dondurucular, zamanlama moduyla istenen süreye kolayca ayarlanabiliyor. 

Akıllı modlarıyla enerji kullanımını düzenleyerek doğayı da koruyan AEG marka derin dondurucular, verimli soğutma kontrolü sağlıyor. Farklı çalışma modları ve turbo soğutma ayarı ile akıllı kullanım imkanı sunan AEG ile yiyecekler kolayca saklanabiliyor. Otomatik devreden çıkma özellikli şok dondurma fonksiyonu, fazla enerji tüketiminin önüne geçerek enerji tasarrufu sağlıyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken AEG marka derin dondurucu modelleri, fazla enerji kullanımının önüne geçerek doğayı zararlı atıklardan koruyor. 

AEG Derin Dondurucu Modelleri

AEG derin dondurucu modelleri, sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere farklı kategorilere ayrılıyor. Karlanma ve buzlanmayı %100 önleyen No Frost derin dondurucular, gıdaların daha uzun süre saklanmasına yardımcı oluyor. Çekmece aralarındaki soğutucu borularının gizlendiği AEG derin dondurucular, daha fazla iç hacim sağlıyor. Ayrıca AEG, manuel buz çözme özelliğiyle yiyecekleri kısa sürede istenen sıcaklığa getiriyor.

Çekmeceli AEG derin dondurucu modelleri, MaxiBox bölmelerle daha büyük boyutlu yiyecekler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu çekmeceler sayesinde, saklama alanı ihtiyaca göre en etkin şekilde düzenlenebiliyor. Değiştirilebilir kapı bağlantı yönüyle kullanım kolaylığı sunan çekmeceli derin dondurucular ile yiyeceklere kolayca ulaşılabiliyor.

SpaceSaver teknolojisi ile daha küçük boyutlarda donduruculara, daha geniş iç hacim sayesinde büyük gıdalar kolayca yerleştirilebiliyor. Bununla birlikte AEG derin dondurucular, SkinCondenser teknolojisiyle diğer soğutucu ürünlerle bitişik kullanılabiliyor. Parmak izi bırakmaz Inox görünümüyle mutfağa şıklık katan AEG derin dondurucular, diğer mutfak araç gereçleriyle görsel bir uyum yakalıyor. 

Elektronik soğutma sistemi FrostMatic, şok dondurma modu ile buz ve ezilebilen gıdalar için özel ince ekstra tepsi imkanı sunuyor. MaxiLoad özellikli AEG derin dondurucular, hacim ve kullanım olanaklarını en üst seviyeye taşıyor. AEG dondurucu modelleri, geliştirilmiş yalıtım sistemi ve göz dolduran tasarımıyla geniş iç hacim vadediyor.

AEG soğutucu modelleri buzlanmayı önleyerek performans kaybını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda düşük derecede sıcaklıklarda dahi soğutma fonksiyonuyla yiyeceklerin korunmasına yardımcı oluyor. AEG, manuel sıcaklık kontrolüyle olası ısı kaybı durumlarında yiyecekleri soğutmaya kaldığı yerden devam ediyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken AEG dondurucular aynı zamanda ayarlanabilir ön ayaklarıyla taşıma kolaylığı sunuyor.

AEG Derin Dondurucu Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. AEG
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Electrolux
  6. Şenocak
  7. Arçelik
  8. Sunny
  9. Hoover
  10. Simfer
  11. Regal
  12. Vestel
  13. Beko
  14. Delta
  15. Indesit
  16. Hotpoint Ariston
  17. Profilo
  18. Siemens
  19. Grundig
  20. Finlux
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt)
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka AEG
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN