AEG Li On Akülü Vidalama Fiyatları ve Modelleri

Köklü teknoloji üreticisi AEG, aralarında akülü vidalama aletlerinin de yer aldığı ürün yelpazesiyle montaj, söküm ve sabitleme uygulamaları için etkili çözümler sunuyor. Markanın herhangi bir enerji noktasına ve kablo bağlantısına ihtiyaç duyulmadan istenen yerde kullanılabilen akülü vidalama aletleri, hareket özgürlüğü ve pratiklik sağlıyor. Vidalama ve delme uygulamalarında hız ve performans beklentileri yukarıda olan kullanıcıların tercihi, AEG akülü vidalama aletleri oluyor.

Yüksek Verimli AEG Akülü Vidalama Aletleri

 • AEG li-on akülü vidalama aletlerinin ağırlıkları, akü kapasiteleri, maksimum tork değerleri, yüksüz hızları, şarj olma süreleri, şarjlı kullanım süreleri ve delme derinlikleri model özelinde farklılık gösteriyor.
 • Darbeli ve darbesiz model seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunulan akülü vidalama aletleri, ahşap, metal ve beton gibi birçok farklı yüzeyde vidalama ve delme uygulaması gerçekleştirmek için kullanılabiliyor.
 • Vites sistemine sahip olan ve kademeli tork ayarı bulunan AEG akülü vidalama aletleri, kullanıcılara uygulama sırasında gücü ve hızı kontrol etme şansı sunuyor.
 • Hafif ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan aletler, uzun soluklu çalışmalarda bile kullanıcı konforunu üst seviyede tutmayı başarıyor.
 • Kömürsüz motor tasarımları sayesinde yüksek verimli bir kullanım sağlayan AEG akülü vidalama aletlerinin bireysel ve profesyonel kullanıcılara yönelik model seçenekleri bulunuyor.
 • Markanın akülü aletlerini bir arada alma fırsatı sunan özel setlerinin içerisinde darbeli ve darbesiz vidalama aletlerinin yanı sıra matkap, raspalama aleti, somun sıkma aleti, kılıç testere, sunta kesme aleti, fener, şarj cihazı, yedek akü ve taşıma çantası gibi alternatifler de yer alıyor.

Vidalama Uygulamalarını Pratik Hale Getiren Aksesuarlar

AEG akülü vidalama aletleri için üretilmiş aksesuarlar, vidalama ve delme uygulamalarının pratik şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Köşe matkap başlığı aparatı, açı ve darlık gibi nedenlerden dolayı ulaşılması güç noktalarda vidalama ve delme işlemi yapmaya olanak tanıyor. Akülü vidalama aletini kemere asma olanağı sunan kemer askı klipsi, kullanıcılara diledikleri anda ellerini serbest bırakabilme fırsatı sağlıyor. Rahat bir kullanım için dizayn edilmiş tutma kolu, özellikle darbeli uygulamalar sırasında titreşimin minimum seviyeye indirilmesine yardımcı oluyor.

Konforlu ve Güvenli Bir Kullanım Sağlayan Özellikler

 • AEG akülü vidalama aletlerinde yer alan elektronik akım koruma özelliği sayesinde makinenin motorunun ve aküsünün ani akım değişikliklerinden olumsuz etkilenmesi engelleniyor.
 • Akü göstergesi bulunan modeller, kullanıcılara vidalama aletinin ne kadar şarjı kaldığına dair bilgi sahibi olma şansı tanıyor.
 • Aydınlatma ışığı desteği sunan AEG akülü vidalama aletleri, karanlık ortamlarda montaj, söküm ya da delme uygulamaları gerçekleştirmeyi mümkün hale getiriyor.
 • Markanın vidalama aletlerinin yüksek verimlilikleriyle ve uzun kullanım ömürleriyle dikkat çeken lityum iyon aküleri, hızlı şekilde şarj oluyor ve uzun şarjlı kullanım olanağı sağlıyor.
 • Ürün özelinde değişkenlik gösteren teknik özellikler ve tasarım detayları nedeniyle AEG li on akülü vidalama fiyatları ve modelleri için belli bir standart bulunmuyor.

Çift akülü AEG vidalama aletlerinin avantajları nelerdir?

Çift akülü AEG vidalama aletlerinde ikinci akü, yedek akü durumundadır. Yedek akü, uygulama sırasında akü şarjı bittiğinde çalışmaya ara vermeden devam etmeye olanak tanır.

AEG akülü vidalama aletlerinin termal ve bireysel hücre izleme özellikleri ne işe yarar?

AEG akülü vidalama aletlerinin termal izleme özelliği, aşırı ısınmaya karşı koruma sağlar. Bireysel hücre izleme özelliği ise aleti yüksek ya da düşük şarjın olumsuz etkilerinden korur.

AEG akülü vidalama aletleri arasından seçim yaparken hangi detaylara dikkat edilmelidir?

AEG akülü vidalama aletleri arasından tercihte bulunurken gerçekleştirilecek uygulamaya, güç gereksinimine ve işlem yapılacak malzemeye göre hareket etmek gerekiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

AEG Li On Akülü Vidalama Fiyatları ve Modelleri

Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/60001147/aeg