ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Aerocool
Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

Aerocool
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Ultra Sessiz. 17 Haziran 2020, Çarşamba
Bundan önce 550W lık ürününü kullanıyordum 8 yıl sorunsuz bir şekilde kullandığım için ve Donanım ihtiyacı nedeniyle yine aynı marka olmasını tercih ettim. Kesinlikle çok sessiz. Çevremdeki aynı wat farklı marka kullana arkadaşların fanlar ötüyor resmen. İhtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.
S***** A***** (26) MERKEZ - Erzincan Tüm Yorumlar (10)
DSACategoryId/2147483646/8/1012

Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)

AeroCool Strike-X 1100W 80Plus Gold Sertifikalı Modüler Single Rail Güç Kaynağı
AeroCool Verimli, Karizmatik, Kaliteli Güç Kaynağı Serisi STRIKE-X'i Sizlerle Buluşturuyor!

AeroCool'dan
80Plus Gold 1100W Güç Kaynağı ile Bilgisayarınızı Kanatlandırın!
AeroCool Strike-X 1100W gerçek gücü ve %90'yı aşan yüksek verimiyle bilgisayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Ekran kartı, işlemci başta olmak üzere tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması için Strike X kaliteli bileşenlerden kurulu, stabil bir güç kaynağıdır. Tek ve güçlü 90A'lik 12V kanal yapısı, altı adet 6+2-pin PCI-Express güç bağlantısı, toplam 27 güç çıkışı, 80Plus Gold sertifikası, kırmızı siyah çift renkli kasası, modüler yapısı ve 14cm'lik sessiz fanı ile güç, çekicilik ve verimlilik Strike X PSU'da buluşuyor.

Tek Kanal Tasarımı ile Gücü Tükenmez
Aerocool Strike X serisi oyuncuların ve oyun kartlarının ihtiyaç duyduğu gücü kolayca verebilmek için tek kanal tasarımına sahiptir. Pek çok güç kaynağının aksine tüm gücünün %98'ini (90A / 1080W ) 12V kanalından verebilir. Bu sayede işlemciniz, ekran kartınız güce ihtiyaç duyduğunda işiniz yarım kalmaz, sisteminiz daima stabil çalışır!

Verimliliği Gerçek 80Plus Gold Sertifikalı!
Aerocool Strike X serisi ile PSU dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Strike X 1100W, dünyanın saygın, Amerika Hükümet onaylı güç kaynağı sertifika programı 80PLUS.org'ta test edilmiş ve onaylanmıştır. %90.06 verimlilik değeri ile hem cebinizi hem de ülke ekonomisini korur, boşa elektrik harcamaz!
*Test raporu için tıklayınModüler Kablo ile Daha Pratik
Kasanızın içerisindeki hava akışını kusursuz hale getirmek için Aerocool Strike X serisi 1100W güç kaynağı tamamı kılıflı, modüler yapıda güç kablolarına sahiptir. Bu sayede kullanmadığınız kabloları takmayarak kasa içerisinde ekstra alan kazanır, dağınıklığı önleyebilirsiniz.Sand-Blast Dış Yüzey Kaplaması
AeroCool Strike-X sağladığı stabil yüksek gücün yanısıra dış tasarımı ile de etkileyicidir. Dış kasası benzersiz dokulu, Sand-Blast kaplamaya sahiptir.


Çift Renkli, Ateşli Dış Tasarım!
Kışkırtıcı X detaylı fan mazgalı, özel logosu, kırmızı / siyah çift renkli tasarımı ile sıradışı bir görünüme sahiptir. Alüminyum Strike X logosu, bal beteği ızgaraları, açma kapatma düğmesi gibi detaylarla bütünleşen ateşli tasarımı ile bilgisayarınıza hava katacak!

"Fuzzy Logic" Akıllı Devir Kontrollü 14cm Fan
Bilgisayarınızın sessizliğini sağlamasının temelinde güç kaynağı yatar. Aerocool mühendisleri Strike X serisine "Fuzzy Logic" akıllı fan kontrolü ekleyerek sessizliği kontrol altına aldılar. Hem sıcaklık hem de yüke bağlı olarak 140mm'lik fanın devri kontrol edilmektedir. Geleneksel güç kaynaklarının aksine Aerocool Strike X'in açılı aralıklara sahip ızgara tasarımı, fandan gelen havanın dışarı atılmasını kolaylaştırmakta ve güç kaynağı içerisindeki bileşenlerin daha etkili bir biçimde soğutulmasını sağlamaktadır. Maksimum 16 dBA ses seviyesi ile Aerocool Strike X PSU'nun ancak fısıltısını duyabilirsiniz.6 X PCI-EX Dahil 27 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
Strike-X 1100W, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 8 x SATA , 8 x IDE , 4 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 1 x 4+4pin / 1 x 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Strike-X 1100W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar.Üst Düzey Ekran Kartınız İçin Aradığınız Güç Strike X'de!
AeroCool Strike-X, yüksek güçlü 12V kanalı ve altı PCI-Express güç bağlantısı sayesinde Nvidia GeForce GTX 590, ATI Radeon HD 6990 gibi enerji ve performans canavarı ekran kartlarını zorlanmadan çalıştırabilecek kadar iddialıdır. Üst sevive ekran kartları ile 3'lü SLI / Cross-Fire konfigürasyonları kurabilirsiniz. Yüksek performanslı oyun sistemlerinin anahtarına Strike-X 1100W ile sahip olacaksınız!

L Tipi Alüminyum Soğutucu Bloklar
Strike-X serisi güç kaynaklarının içindeki entegre devreler ve regülatörler L şeklinde girintili çıkıntılı hatlara sahip alüminyum soğutucular tarafından soğutulmaktadır. Bu tasarımın sunduğu maksimum yüzey alanı sayesinde çipler çok etkili bir biçimde yüksek ısıdan arındırılır.Kılıflı Kablolar
Bilgisayarınızın kasasının içindeki hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için Aerocool Strike-X güç kaynağı kılıflı kablolar ile donatılmıştır.Paranızı Geri Kazandıran Güç Kaynağı!
Bir güç kaynağının verimliliği doğrudan elektrik faturanızı etkiler. Verimlilik ürettiği güç için ne kadar fazla ve boş elektrik harcadığının göstergesidir. Bir sertifikası olmayan, sadece yazı ile yazılmış, test edilmemiş verimlilik gerçek değildir! AeroCool Strike-X 1100W, tüm dünyada bilinen saygın Amerikan Test Enstitüsü 80PLUS.org tarafından test edilmiş ve verimliliğinin %90'nın üzerinde olduğu Gold sertifikası ile tescillenmiştir. Piyasada satılan ortalama %65 verimliliğe sahip standart güç kaynaklarına göre 1100W güç tüketiminde %39daha cimridir! Strike X ile paranız cebinizde kalır!DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan Aerocool'un tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.
Türkiye Şartlarına Uygun, 5 Koruma Devresi
Aerocool Strike-X 1100W Türkiye'nin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 5 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Aktif PFC ile Stabil Güç!
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan Strike-X 1100W 80Plus Gold güç kaynağı, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.

AeroCool Strike-X Ürün Ailesi Eğlenceye Hazır, Ya Siz?
X şeklinde kışkırtıcı hatlara sahip Aerocool Strike-X ürün ailesiyle eğlenceli diyarlara yelken açmaya hazırlanın! Agresif görünümlü oyuncu kasaları, güçlü, stabil ve maksimum performanslı güç kaynakları ile sisteminizin ana omurgasını oluşturabileceksiniz. Üstelik Strike-X oyuncu fare ve fare altlıklarından güç alarak, oyunlarda attığınızı vuracak ve her an kontrolü elinizde tutabileceksiniz!

Teknik Özellikler:

 • Güç Değeri: 1100W
 • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Gold (%90 üzeri)
 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 14cm değişken hızlı fan
 • Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 66A +5V: 24A , +3.3V: 24A
 • Güç Çıkışları: : 8 x SATA / 8 x IDE / 6 x 6+2 PIN PCI-Ex / 1 x FDD / 1 x 4+4 Pin / 1 x 8 Pin / 1 x 20+4 Pin
 • Ürün Kodu: AE-STRIKEX-PSU1100

Aerocool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, ön panelde büyük türbin tipi fan bulunan AeroEngine serisiyle ün yapmıştır. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasaları ile Türkiye pazarında önemli bir yer edinmiştir. 2011 yılında pazara sunduğu Big Tower segmentindeki Xpredator kasa serisi ile modcuların gönlünü fetheden Aerocool; kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad, kulaklık ürünlerinden oluşan Strike X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur.

Overclock (Hız Aşırtma) Var
Power Supply 1100 W
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD101348
Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100) YorumlarıTüm yorumları gör (10)
Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold Sertifikalı Single Rail Power Supply (AE-STRIKEX-PSU-1100)
Çok İyi
(7)
Çok İyi (7)
%70
İyi
(2)
İyi (2)
%20
Ne İyi / Ne Kötü
(1)
Ne İyi / Ne Kötü (1)
%10
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,6
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (5)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 10 yorum var.
Sırala
SA
SA
Ultra Sessiz.Bundan önce 550W lık ürününü kullanıyordum 8 yıl sorunsuz bir şekilde kullandığım için ve Donanım ihtiyacı nedeniyle yine aynı marka olmasını tercih ettim. Kesinlikle çok sessiz. Çevremdeki aynı wat farklı marka kullana arkadaşların fanlar ötüyor resmen. İhtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.
Satıcı Hepsiburada
(26) MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
Fiyat Performans ürünüDaha önce yine Aerocool ancak 800 Watt 80 Bronze model güç kaynağım vardı 1080ti SLI yapmak için aldım. Sessizliği ve mantıklı güç kablo dağıtımı sayesinde kasada baya rahatlama sağlıyor ve güç konusunda da oldukça iyi durumda.
Satıcı Teknobiyotik
(39) GÖLBAŞI - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÇG
ÇG
kaliteliMalzemesi gayet başarılı. 8 pin 6 pin 4+4 pin 3 ekran kartına çok rahat çift kablo takılacak kadar kablo giriş çıkışı var. Fanı gayet sesiz çalışıyor.
Satıcı Hepsiburada
(44) MERKEZ - Çorum
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UA
UA
Beş YıldızÜrünü aldım. Denildiği tarihte elime ulaştı. Güzel kutulama yapılmış herhangi bir yerinde hasar ve herhangi bir kablosunda eksiklik yok. Pc ye rahatlıkla montajını yaptım gayet memnunum. Teşekkürler.
Satıcı Teknobiyotik
(32) NİLÜFER - Bursa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TA
TA
GüzelSatın aldım,1100 W Mükemmel. Herkese tavsiye ederim!
Satıcı Hepsiburada
(45) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
Kaliteli. 1100 W6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem çıkartmadı . Yenilediğim sistemle 4770K işlemci, Asus Z87-Plus Anakart, Corsair 8Gb 1600 mhz Ram, 120Gb Corsair Ssd, Asus Dvd rom, Asus Nvidia Gtx 560, Aerocool Strike x Gt Black Kasa, Windows 7/8 x64 bileşimlerinde gayet Sessiz ve stabil çalışıyor düşünenlere tavsiye ederim arkadaşlar.
(37)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
canavarMüthiş bir power.Mükemmel dizaynı ve görüntüsü kablolar harika, fan süper, çok sessiz haberiniz bile olmuyor biraz pahalı ama performans isteyenler için birebir.
(45)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MemnunumAreoCool çok yeterli bir ürün, 1000W üstü güç kaynakları olunca fiyatlar uçuyor, hesaplı fiyata 1000W üstü bilgisayar güç kaynağı arayanlar için uygun bir üründür.
(44)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SG
SG
Kalitelibu üründen 1 adet aldım bayağı ağır kalıtesını bellı edıyor dızaynı çok hos performansına gelınce cf lı bılgısayarıma taktım sorunsuz calısıyor tavsıye ederım.
(37)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
Fiyata göre performans iyi.Ses duyulamayacak derecede,1100w için fiyat uygun ve performansıda yeterli.Slı düşünenler için uygun bir ürün.Şuan için bu ürünle ilgili hiçbir sıkıntı yok,aldığım için memnunum.
(63)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Sharkoon SHP650 V2  650W 80+ 120 mm Fanlı ATX Güç Kaynağı
Platoon Pl-9259 Power Supply 400W Kaliteli
Cooler Master MWE 700W 80+ 2xEPS, Aktif PFC, 120mm Fanlı PSU (MPE-7001-ACABW-EU)
Platoon 600W 12Cm Fan+ 4 Sata Power Supply
%10
443,33 TL 399,00 TL
%27
149,90 TL 110,00 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
106,70 TL
%7
750,00 TL 696,99 TL
Sepette %4 indirimli fiyat
669,11 TL
%6
219,90 TL 206,90 TL
Sepette %3 indirimli fiyat
200,69 TL
Satıcı
Techburada 9,8
Teknopcsarf 9,8
Elmacık 9,6
Teknopcsarf 9,8
Yorumlar
(36)
(22)
(3)
(18)
Aydınlatma Yok Yok Yok -
Fan Çapı 12 cm 12 cm 12 cm -
Modüler Kablo Çıkışı Yok Yok Yok -
Power Supply 650 W 400 W 700 W -
Verimlilik (%) 80% Belirtilmemiş 85% -
Verimlilik Sertifikası 80+ Belirtilmemiş 80+ -
Başa dön