Evcil dostlarınız ile aranızdaki bağları güçlendirmek için tasarlanan agility malzemeleri, rekabetçi sporlara ve özel eğitim programlarına hazırlanmak amacıyla kullanılabiliyor. Köpeklerin vücut dengesini geliştiren ve onları egzersiz yapmaya teşvik eden çeviklik ekipmanları, özel hazırlanmış dikkat artırıcı birtakım engeller içeriyor. Örgü halatları, fileler, halkalar, sırıklar, itaat engelleri, tüneller, kanallar, direkler, yürüyüş parkurları ve çeşitli sıçrama noktaları; çeviklik eğitimi için kullanılan başlıca ekipmanlar arasında yer alıyor. Evcil dostlarınızın sportif başarılarına katkıda bulunan agility malzemeleri, tekli olarak veya takım hâlinde temin edilebiliyor. Zorluk seviyesine göre düzenlenen özel parkurlar, temel çeviklik ekipmanlarını bir arada kullanabilmenize de olanak tanıyor. Evcil hayvanların hem zihin hem de beden gelişimi için sunulan ürünler, köpeğinizin özel yeteneklerinin açığa çıkmasına yardımcı oluyor. Tercih edeceğiniz ürünler, portatif olarak açılıp kapanabiliyor ya da sabit düzenekler yardımıyla bahçe ve teras gibi alanlara kolaylıkla monte edilebiliyor.

Destekli tünel tarzındaki modeller, özel yapıları ve su geçirmez naylon içerikleri sayesinde yırtılmalara ve statik elektriklenmelere neden olmuyor. Çember, atlama çubuğu, tahterevalli, engel ve oluk gibi agility ürünleri; UV direncine sahip, hijyenik, hava koşullarına karşı dayanıklı, küf ve çürümeye karşı korumalı kaplamalar ile çevriliyor.

Destek halkaları, tünelin sağlam ve güvenli bir şekilde monte edilebilmesine olanak tanıyor. Bağlantı sekmeleri ve kazıklar, agility malzemelerinin sabitlenmesine yardımcı oluyor. Ahşap, naylon, kauçuk ve metal materyallerden imal edilen ürünler, uzun süreli kullanımlara uygun olarak hazırlanıyor. Aynı tür denge ve direnç ekipmanları, tekli olarak kullanılabildiği gibi peşi sıra dizilerek daha karmaşık parkurlar oluşturacak şekilde de tercih edilebiliyor. Parkurun zorluk derecesi ya da kullanım amacına uygun olan ürünleri farklı formlarda denemek, evcil dostlarınızın eğlenceli vakit geçirmesine ve daha sağlıklı olmasına destek sağlıyor.

Farklı renk, ebat ve özelliklere sahip olan eğitim tünellerini kullanmak, evcil hayvanlar ile etkileşim kurmak ve onları hızlıca eğitebilmek için tercih edebileceğiniz mantıklı yöntemler arasında bulunuyor. Dayanıklı örtü ve çemberlerden oluşan tüneller, köpeklerin "fitness" eğitimleri için sıklıkla kullanılıyor. Esnek naylon örtü içine yerleştirilen metal ya da plastik çemberler, tünelin hazırlanmasını kolaylaştırıyor. Çember alt noktasına eklenen bağlantı çubukları ise zemine rahatlıkla sabitlenebiliyor.

Agility eğitim sürecinin önemli ekipmanlarından biri olan mâni (yükseltilebilir düz çubuk), parkur içine kapalı tünelden önce veya sonra ilave edilebiliyor. Parkur zeminine doğrudan sabitlenebilen mâniyi, farklı yüksekliklere uygun olarak ayarlayabilmek de mümkün oluyor. Köpeğinizin cinsi, boyu, yetenekleri ve hızı gibi hususlara göre atlama çubuğu, rahatlıkla alçaltılıp yükseltilebiliyor. Köpeğinizi sağlıklı, dinç ve zinde tutan atlama çubukları, tempo ve hız belirlemek için de büyük önem arz ediyor.

Ayarlanabilir aralıklı direkler, agility eğitimine çeşitlilik katmak için tercih edebileceğiniz ideal ürünlerden bir diğeri olarak kabul ediliyor. Parkurun zorluk seviyesini ve tekdüze parkur donanımlarını zenginleştiren aralıklı direk ve çemberler, köpeğinizin karmaşık görevleri yerine getirebilmesine destek oluyor. Dik açıyla konumlandırılan sabit çubukların aralıkları, isteğe bağlı olarak yakınlaştırılıp uzaklaştırılabiliyor.

İki ayaklı merkez denge alanı ve düz bir tabla ile sağlamlaştırılan tahterevalli modelleri, sabit ya da hareketli olarak satın alınabiliyor. Sabit modeller; iniş-çıkış rampaları veya merdivenleri ile birlikte düz bir koşu alanından oluşuyor. Hareketli düz tahterevalli çeşitleri ise merkez ağırlık noktası sayesinde aşağı ve yukarı doğru hareket edebiliyor. Tek bir parkur içine hem hareketli hem de sabit platformlar eklenebiliyor. Frizbi, kemik, ödül topları, oyuncaklar ve çekme çubukları da eğitim sürecinde sizlere yardımcı olacak diğer ürünler arasında yer alıyor.

Agility Malzemeleri

20 ürün var
 1. Markalar
  1. Trixie
  2. PetZoom
  3. Hunter
  4. Georplast
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
DSACategoryId/2147483616/560000/561183/60006979
BAŞA DÖN