AKG
AKG N200 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

AKG N200 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

AKG
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Beş Yıldız 09 Temmuz 2019, Salı
Verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. kulaküstü sevmeyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum devamını göster devamını gizle
G***** S***** Tüm Yorumlar (3)
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

AKG N200 Kablosuz Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

Samsung AKG N200 Kablosuz Kulaklık

 

Samsung ürünleri arasında çok sık kullanılan kablosuz kulaklık modelleri, pürüzsüz ses kalitesi sağlıyor. Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık modelleri, müziğin içindeki en küçük tınıya kadar tüm detayları kesintisiz iletiyor. Müzik kaynağına bağlanırken kablo kullanılmaması da sınırsız hareket imkânı sağlıyor. Samsung AKN kablosuz kulaklıkla müzik dinlerken gözlerinizi kapatıp kendinizi müziğin tam ortasında hissedebiliyorsunuz. Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık modelleri, Hepsiburada avantajları ve ödeme kolaylıkları ile sunuluyor. Örgü kabloları ile profesyonel sportif bir görünüme sahip olan Samsung kablosuz kulaklıklar ile müziği dinlerken hareket kısıtlaması yaşamıyorsunuz.

Hareket Kısıtlaması Olmadan Yüksek Kaliteli Ses

Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık özellikleri arasında sesi kaliteli ve berrak şekilde iletmesi öne çıkıyor. Müzik dinlerken gelen telefonlara yanıt verebileceğiniz ve konuşmanız bitince kaldığınız yerden devam edebileceğiniz kumandası ile Samsung kablosuz kulaklık, hareket özgürlüğü tanıyor. Bluetooth özelliği ile bağlanan kulaklık ile güvenli ve pürüzsüz müzik dinleme keyfini yaşayabiliyorsunuz.

Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık, müzik dinlerken olduğu gibi telefon konuşmalarında da zengin bir ses deneyimi sunuyor. Ses iletim teknolojisi konusunda üstün bir marka olan AKG ile yaptığı iş birliği ile Samsung, kulaklıklarda ses performansını daha da ileri götürüyor.

 • Kusursuz ses dengesi ile tüm alt tonları rahatlıkla duyma özelliği sağlarken, detaylı iletim teknolojisi ile tüm ses katmanlarını en iyi şekilde algılamanızı sağlıyor. Müziği, yaratıcısının zihninden notalara aktığı gibi dinlerken kendinizi orada hayal etme imkânına sahip oluyorsunuz.
 • Kablolar olmadığı için herhangi bir dolanma ya da kopma yaşamadan rahatlıkla kullanım imkânı sağlıyor. N200 kulaklıkların birbirine bağlanan kabloları ise kumaştan yapıldığı için dolaşmadan saklanabilme olanağı veriyor. Küçük kulaklık boyutları ile çantada ve cepte kolaylıkla taşınabilen Samsung kablosuz kulaklık, kablosu ile boynunuza astığınızda boynunuzun ön tarafında birbirine yapışan tomurcukları sayesinde taşıma kolaylığını üst düzey performansla size sunuyor.
 • Manyetik metal kulaklıklar, teknolojisinde olduğu gibi tasarımda da birinci sınıf olma özelliğini taşıyor. Kumaş kabloların ucundaki manyetik kulaklıklar ile taşımada ve saklamada problem yaşamanız önleniyor.
 • Bluetooth bağlantısı ile sınırsız hareket özgürlüğü tanıyan Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık ile geniş Bluetooth kapsama alanı içinde müzik dinleyebildiğiniz gibi telefon görüşmelerinizi de berrak bir şekilde yapabiliyorsunuz.
 • Her kulak ölçüsüne göre kullanılabilen üç ayrı boydaki silikon kulaklıklar ile sevdiğiniz şarkıyı, tüm ses kirliliğinden arınmış şekilde dinleyebiliyorsunuz.

Müzik Samsung Teknolojisi ile Buluştu

Hızlı şarj özelliği ve uzun pil ömrü ile Samsung AKG N200 kulaklıklar, müziği gün boyu yanınızda dilediğiniz her yere götürmenizi sağlıyor. Samsung AKG N200 kablosuz kulaklığı 10 dakika şarj ettiğinizde 1 saat çalma süresi elde etmiş oluyorsunuz. Bunun için kulaklıkla birlikte gelen şarj cihazını kullanmanız önem taşıyor. Gelişmiş ses teknolojisinin yanı sıra ergonomik tasarımı ile de kullanım kolaylığı imkânı tanıyor.

Kulak içi tip olduğu için, sesi dış seslerin etkisinden kurtararak işitme kanalınıza direkt iletiyor. Böylelikle pürüzsüz şekilde dinleyebilme avantajına sahip oluyorsunuz. Kulaklarınıza zarar vermemek için özel olarak tasarlanmış kulak içi kulaklıklar, kulak içinde hava alışverişini de engellemiyor. Kompakt tasarım kulaklık tipi ile sınırsız eğlenceniz, siz istemediğiniz sürece kesintiye uğramıyor.

 • 16 Ohm’luk empedansıyla çıkışı uyan tüm cihazlarla birlikte kullanılabilen Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık, kaliteli ses iletebilen özellik taşıyor. Samsung kulaklık kullanırken müzik kaynağının kaliteli ses veriyor olmasına odaklanabiliyorsunuz.
 • 116 desibele kadar yükselen ses hassasiyeti ile katmanlı müzik parçalarının tamamını duyabilme imkânı tanıyor
 • Samsung kulaklıklarda kullanılan bluetooth 4.1 sürümü, kalitesinin yanında, güvenlik ve gizlilik üzerine odaklanıyor. Böylelikle dinlediğiniz müzik sadece size özel kalıyor.
 • Lityum-ion pili 15 dakikada şarj edilebiliyor, tam şarj edildiğinde 8 saat boyunca kullanılabiliyor.

Müzik Profesyonellerinin Tercihi Samsung AKG N200

Kulaklıkların detaylı incelenmesinde baz seslerde düşük frekanslı uzatma (LFE) 10 Hz olarak ölçülüyor ve bu ölçüm, uzmanlarca çok iyi performans olarak nitelendiriliyor. Vokaller ve öncü enstrümanların çoğalması esnasında süren aralık boyunca performansı sabit olarak ölçülüyor. Enstrümanların yükselişi esnasında 2dB’lik bir derinlik hissediliyor. Bu derinlik, vokal karışımının arka müzikle birleşmesini sağlıyor. N200’ün tiz performansları ile ilgili sonuçları da pozitif olarak yorumlanıyor. 5 KHz’ten önce sürekli stabil gelen tiz ses, 5 KHz’ten sonra şekil değiştiriyor. 10 KHz civarı tiz seslerde sertlik hissediliyor. Bu da kulağa zarar veren yüksek sesin dengelenmesini sağlıyor.

Teknolojinin Keyfe Hizmet Ettiği Marka: Samsung

Akıllı telefon ve ev eşyaları ürünleri arasında lider konumdaki markalardan Samsung, kaliteyi teknoloji ile buluşturuyor. “Geleceği Şekillendir” mottosuyla sürekli güncellenen teknolojisini kullanarak ürettiği elektronik ev aletleri ve küçük aletlerde kolaylığı ön plana alıyor. Yenilikçi üretimleri ile dünyayı daha iyi yaşanabilecek bir yer hâline getirmeyi amaç edinmiş Samsung, tüm tasarımlarında teknoloji ve kullanım kolaylığını ön planda ele alıyor. Ergonomik, pratik ve hızlı çözüm sağlayan ürünleri ile yaşamı kolaylaştıran Samsung, kablosuz kulaklık üretiminde de kullanıcılarına keyifli deneyimler sunmayı vadediyor.

Spor Yaparken Varlığını Hissetmeyeceğiniz Kulaklık Sistemi

Özellikle sporcuların kullandığı Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık, terleme nedeni ile oluşabilecek nemden etkilenmediği için kulak içinde huzursuzluk yaratmıyor. Kulak içine yerleştirildiği zaman kulaklıkların düşmesini önlemeye yarayan yüzgeçler devreye giriyor. Kulak içine sabitlenmesi, yüzgeçleri sayesinde kolaylaşıyor. Kulaklık, ısıyı kulak kanalınız içine hapsetmediğinden uzun süreli dinlemelerden sonra bile rahatsızlık yaratmıyor. Spor yaparken tercih edilmesinin en önemli nedeni, spor yaparken normalden daha fazla terleyen kişilerin, kulaklık nedeniyle rahatsızlık hissetmemesinin sağlanması olarak açıklanıyor. Kulaklığın kablolu kısmı, kulaklık ile kablo yönetimini gerçekleştiriyor.

Samsung AKG N200 ile Sınırsız Eğlence

Kablosuz kulaklık çeşitleri arasında tercih edilen ürünlerden birisi olan Samsung AKG N200 ile uzun süreli müzik dinleyerek sınırsız eğlenceye ulaşabiliyorsunuz. Samsung AKG N200 kulaklıklar, 15,6 g ağırlıkları ile taşıma kolaylığı da sağlıyor. Kulaklığın kablosu üzerinde bulunan 3 ayrı düğmeli kumanda ile müziğinizi kontrol edebiliyorsunuz. Gelen aramaları kumandadan yönetebilirken, aynı yerden ses ayarını da yapabiliyorsunuz. Çok fonksiyonlu düğmeye çift basarak akıllı telefonunuzdaki asistanınızla konuşma imkânına erişiyorsunuz.

Samsung AKG N200 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Samsung ürünlerinin kalitesi, üretimindeki sınırsız teknolojik ve tasarımsal detaylar ile artırılıyor. Samsung AKG N200 kablosuz kulaklık fiyatları, aynı segmentteki kulaklıklara nazaran cep dostu olarak yorumlanıyor. Kullanım kolaylığı, dayanıklı oluşu, hafifliği ve tek kumanda ile aramaları ve müziği yönetme özellikleri ile Samsung kablosuz kulaklık, ürünü satın alan kişiye avantaj kazandırıyor.

Üstün Samsung Teknolojisi ile Aksesuarlar da Kaliteli

Samsung AKN N200 kablosuz kulaklığı satın aldığınızda, markanın üstün teknolojisini aksesuarlarda da bulabiliyorsunuz. Kulaklık ile birlikte USB şarj kablosu, kulaklığınızı koyabileceğiniz koruyucu kılıf, kulak ölçüsüne göre “small, medium, large” kulaklık silikonu ve temizlik fırçası da sizlere sunuluyor. Samsung ürününü, diğer şarj cihazları ile birlikte kullanmak pil ömrünü azaltacağından, ürünle birlikte satın aldığınız şarj cihazını kullanmanız öneriliyor. Dikkat çekici tasarıma sahip Samsung kulaklık ve aksesuarlarının kalitesi, dış görünüşüyle bile kendini gösteriyor. Kaliteli bir kulaklık sahibi olmak için hemem siparişinizi oluşturabilir; Hepsiburada'nın sunduğu ayrıcalıklı alışveriş deneyiminden faydalanabilirsiniz.

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 4.1
Çift Telefon Desteği Yok
Kulaklık Tipi Stereo
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000K11B4
 • MA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Fiyatı performansını karşılamıyor

  Bass sesleri ciddi anlamda düşük, beklenilen ses performansını bu yüzden vermiyor. ağırlıkta olan tiz bir süre sonra baş ağrıtıyor. Ama genel olarak müzik kalitesi ve sesin berraklığı gayet iyi.

  YENİMAHALLE - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • HK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  sakın alıp paranızı heba etmeyin

  aldım kullandım kutusuna geri koydum bu paraya bu kadar kötü bir kulaklık yapılamaz kınıyorum akg yi bir sürü kulaklık kullandım bukadar kötüsünü görmedim galaxy buds 10 basar buna

  YENİMAHALLE - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • GS
  Beş Yıldız

  Verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. kulaküstü sevmeyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (4)

 • Tüm yorumları gör (3)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık
TWS i12 Bluetooth 5.0 Kulaklık - Şarj Üniteli
Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili)
Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık Kırmızı
%6
299,00 TL 279,90 TL
Sepette %39 indirimli fiyat
169,90 TL
%61
149,90 TL 57,90 TL
%1
1.099,00 TL 1.089,90 TL
Sepette %11 indirimli fiyat
969,90 TL
%43
299,00 TL 169,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Pazarda Moda 9,7
Hepsiburada
Hepsiburada
Yorumlar
(365)
(47)
(87)
(252)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var Yok Yok Yok
Bluetooth Versiyon 5.0 5.0 5.0 4.1
Çift Telefon Desteği Yok Yok Yok Var
Suya & Tere Dayanıklı Hayır Hayır Hayır Evet
BAŞA DÖN