Özel tasarım vantilatörleri ile tanınan Alf markası geliştirdiği teknolojiler sayesinde yazı serin geçirmenize yardımcı oluyor. Bunaltıcı sıcaklarla baş etmenize yardımcı olan Alf vantilatörler, iyonizer ve soğuk buhar gibi hava kalitesini arttıran özel teknolojilerle sağlığınıza olumlu katkılarda da bulunuyor. Serinlerken şehir havasının sağlıksız ve kirlenmiş havasının yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için tercih edebileceğiniz gibi artan hava kalitesi ile birlikte stres, yorgunluk ve depresyon gibi etkilerle savaşabilirsiniz. 

Alf Vantilatör Modelleri

Ortamı ferahlatmak için iyon üflemesi yapan Alf vantilatör modelleri, farklı hız ve yönlerde üfleme seçenekleriyle serinleme ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor. Etkili serinleme sunmak adına geniş fan kullanılarak üretilen modeller, ihtiyaçlarınıza cevap verecek özel yetenekleriyle beğeninize sunuluyor. Yazın sinek ve böceklerden şikayetçiyseniz sinek kovucu özellikteki modellere yönelebilir, soğuk buhar salınımıyla daha fazla serinlemek için nemlendirici haznesi bulunan modellere göz atabilirsiniz. 

Alf vantilatör modelleri içerisinde klasik fanlı modeller ve kule vantilatör modelleri bulunuyor. Aşırı ısınmaya karşı motoru koruyan özel bir mekanizma içeren cihazlar uzun ömürleriyle de dikkat çekiyor. Uzaktan kumandayla kontrol edebileceğiniz cihazlar arasında zamanlayıcı mekanizması ya da LED ekranı bulunan modeller de yer alıyor. Farklı saat aralıklarında programlama özelliği bulunan modeller ile cihazı önceden planlayarak kullanabilirsiniz.

Farklı güçlerle çalışan Alf vantilatörler, farklı şiddetlerde serinletme özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Mekanik serinlemeyle yetinmek istemeyenler için soğuk hava üflemesi yapabilen modeller de bulunuyor. Kompakt ve hafif yapıları sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşınabiliyor, kademeli olarak boy ayarlayabilme özellikleri sayesinde ise ideal konuma yerleştirilebiliyor. 

Hava teknolojilerinde yenilikçi çözümleriyle tanınan Alf, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi analiz ederek ürün gamına yeni vantilatör çeşitleri eklemeye devam ediyor. İyonizer ve hava nemlendirme teknolojileri başta olmak üzere pek çok yeni teknolojiyle tanışabileceğiniz Alf ürünleri, bunaltıcı sıcaklardan sağlıklı bir şekilde kaçmanın yolunu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Üstelik modern çizgilere sahip tasarımlarıyla farklı zevklerle döşenmiş evlere uyum sağlıyor. Alf vantilatörleri sağlıklarından ödün vermeden güçlü serinleme etkisi arayan herkesten tam puan alıyor. 

Alf Vantilatör Fiyatları

Geniş fan çapına sahip Alf vantilatör modelleri, maksimum serinlik etkisine kolayca kavuşmanızı sağlıyor. Sağ ve sola salınımlı üfleme yapabilen vantilatörler daha geniş bir alanda serinlik etkisi yaşayabilmenize yardımcı oluyor. Yenilikçi iyon teknolojisi ile zenginleştirilen Alf vantilatörleri, havayı temizleyerek kalitesini önemli ölçüde arttırıyor.

İnsan metabolizmasını olumsuz etkileyen kirli hava küçük çocuklar, yaşlılar ve bağışıklık sistemi zayıf olan diğer insanı çok daha fazla etkiliyor. Yenilikçi hava teknolojileri arasında yer alan iyonizer teknolojilerini kullanan Alf vantilatör modelleri, hava vitaminleri olarak adlandırılan negatif iyon yüklerinin sayısını arttırıyor. Güçlü temizleyiciler olarak adlandırılan negatif yüklü iyonlar, havada dolaşan küf, mantar, bakteri, virüs, alerjen, toz ve sigara dumanı gibi zararlı partikülleri etkisiz hale getiriyor. Bu sayede başta astım gibi solunum yolu hastalıklarından muzdarip olanlar olmak üzerine migren gibi problemler yaşayan kişilerin hayat kalitelerini arttıyor, daha kaliteli bir uyku sunarak çok daha huzurlu ve dinç olmanıza yardımcı oluyor. 

Alf vantilatör fiyatları, sunduğu üstün serinlik ve havayı temizleyici özellikleriyle oldukça makul rakamlara denk geliyor. Zarif ve sade tasarımlarıyla dekorasyonunuzun şık bir tamamlayıcısı olacak cihazlar, yüksek verimlilik sunacak şekilde tasarlandıkları için önemli ölçüde enerji tasarrufu yapabilmenize de olanak tanıyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen vantilatör çeşitleri, kullanım ömrünü uzatan özellikleriyle de göz dolduruyor. Uzun vadede kazançlı çıkacağınız cihazları tercih ederek sağlığınıza yatırım yapabilir, evinize temiz havayı davet edebilirsiniz. 

Alf Vantilatör Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Alf
  2. Raks
  3. Rubenis
  4. Skytech
  5. Airking
  6. Master
  7. Vals
  8. Goldmaster
  9. Dündar
  10. Premier
  11. Rowenta
  12. Trotec
  13. Fakir
  14. Güçtay
  15. Simfer
  16. Bahçıvan
  17. King
  18. Buses
  19. Dijitsu
  20. Kumtel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Alf
DSACategoryId/2147483638/161876/17412
BAŞA DÖN