Altis
Altis SD 5000 Plus 3 hp Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Altis SD 5000 Plus 3 hp Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Altis
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
siparişimi verdim.. (24.09.2010)
bende herkes gibi koşu bandı alırken uzun bir araştırma sürecine girdim. forumları okudum. üç özelliğim belirleyici olduğuna karar verdim. bunlardan bir tanesi motor gücü, ikincisi otomatik eğim ve en önemlisi ise servis ağı. bu süreçte izmirdeki barçın sporu ziyaret ettim. dunlop ve voit markaları üzerine çalışıyorlardı. herkese öncelikli tavsiyem alacakları yada almayı planladıkları koşu bandını mutlaka görmeleri. örneğin dunlop markasının family ürünü yaklaşık 6 ay önce piyasa çıkmış bir ürünü. t9 ise yeni çıkan ürünü. zeminleri arasında gözle görülür bir fark var. t9 çok daha güzel bir zemine sahip. bunu görmeden anlayamazsınız. tabi her satıcı kendi sattığı ürünleri ön plana çkarıyor. altis markasının ürünlerini beğenmemin yanında servis açısından şüphelerim vardı. yine bu araştırma sürecimde şans eseri altis markasının izmir müdürü ile karşılaştım. servis açısından sıkıntı olmayacağını, türkiyenin her yerinde servisinin olduğunu ve izmirde de 4 tane bulunduğunu söyleyince içim rahatladı. sd5000 ürününü showroomda gördüm. onun yerine plusu tercih etmemin ise 3 neden bulunuyor. 1. beygir gücü, 2. otomatik eğim 3. ise piyasaya son çıkan bir ürün olması. araba markaları gibi koşu bandı üreticileri de son çıkan ürünlerinde bir öncekine nazaran bazı özelliklerini makyajlıyorlar. ürün elime ulaştıktan sonra size resimlerini de yükleyeceğim. kış gelirken fiyatlar daha artacaktır. almak isteyenler yaz döneminin sonunda yapılan bu kampanyaları kaçırmasınlar. özellikle hepsiburadanın fiyatları dışarıya göre oldukça uygun ve yanindaki hediyeleri de cabası. hepinize iyi alışverişler.... devamını göster devamını gizle
HÜSEYİN HÜSNÜ KAYIKÇIOĞLU (42) BORNOVA - İzmir - Türkiye Tüm Yorumlar (1456)
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249

Altis SD 5000 Plus 3 hp Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

‘Kata taşınmaktadır’Ürün Adı :ALTİS SD 5000 PLUS - MASAJ + MEKİK + MP3 GİRİŞLİ + OTOMATİK EĞİMLİ + HOPARLÖR FONKSİYONLU 3 HP MOTORLU KOŞU BANDI

Cihaz Özellikleri:

 • Motor Gücü Sürekli : 3 hp Sürekli DC Motor
 • Motor Gücü Maximum : 5 hp DC Motor
 • Hız Minimum : 1 km/saat
 • Hız Maksimum : 18 km/saat
 • Koşu Alanı : 43 cm * 124 cm muadillerine göre uzun ve geniş bir alanda daha rahat bir alanda spor yapmanızı sağlar.
 • Taşıma Kapasitesi : 130 kg.
 • Eğim : 0-20% otomatik eğim.
 • Gürültü Düzeyi : En yüksek hızda 50-55 db
 • Katlanma ve Taşıma : Katlanır ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınır.
 • Programlar : 1 Manuel - 24 Hazır Program vardır.
 • Tutma Kolları : Tutma kollarında hız artırma ve azaltma tuşları bulunmaktadır.
 • Ürünün Üstün Özelliği : Bu üründe koşu, yürüyüş, mekik, ağırlık çalışması ve masaj gibi 6 farklı spor arzunuzu yerine getirme keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.

  Konsol Özellikleri:

 • Gösterge Tipi : 3 Pencereli kadranlı LED ekran
 • Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, Body fat ,nabız, program.
 • Elden Nabız Ölçme : Ekran altından arzu ettiğiniz her an nabzınızı ölçebilirsiniz.
 • Emniyet Anahtarı : Emniyet anahtarı sayesinde herhangi bir tehlike ya da acil durum anında otomatik olarak durur.
 • LCD Ekran : Mavi ışıklı LCD ekran gün ışığında net okunma sağlar.
 • Masaj Cihazı : Vücut yağlarını ve selülitleri parçalayarak eritmenizde yardımcı olacak masaj cihazı koşu bandının önüne monte edilmiştir.
 • Anti-Selülit Kemer : Masaj cihazının üzerinde özel anti-selülit kemeri bulunmaktadır.
 • Mekik : Karın kaslarınızı güçlendirmek için mekik aparatı cihazın ön alt kısmına monte edilmiştir.
 • Hedef Girme : Nabız, mesafe, kalori ve zaman hedefleri girilebilir.

  Ölçü ve Ağırlıklar:

 • Net & Brüt Ağırlık : Net : 70 kg , Brüt : 80 kg.
 • Koli Ebatları : 173 cm x 74 cm x 35 cm

EFS Sistemi

Tüm koşu bantlarımızda kullanıcıların güvenliği düşünülerek geliştirilen emniyetli yavaş açılma sistemi ürünü hem katlarken hem de açarken maximum düzeyde güvenliğinizi sağlamaktadır. Özellikle ürün kullanıma hazır hale getirilmek için açılırken yavaşça inerek zemininize zarar vermez. Ürünlerimiz kendi kendine yavaşça zemine inerek el ve ayağınızı koşu bandının herhangi bir yerine sıkıştırmanızı engeller.

Motor Cooling System

Motor soğutma sistemi ile çalışma halindeyken motorda oluşabilecek herhangi bir baskı ya da ısınmanın engellenmesi sağlanıyor. Böylelikle ürünümüzü uzun yıllar kullanabilmenize olanak veriyor.

Safety System

Koşu bandınızı seçerken ne kadar güvenli olduğunu düşünmüyor musunuz ? Geliştirmiş olduğumuz Safety System ile tüm kondisyon cihazlarımızda insan sağlığını en ön plana koyuyoruz. Voltaj akımını düzenli olarak test eden cihazlarımız herhangi bir olumsuzluk durumunda hata kodu vermektedir. Bu sistem diğer kondisyon cihazlarında karşılaşabileceğiniz elektrik çarpmalarını önler.

Comformite Europeenne Standartları

Kondisyon Cihazları CE (Comformite Europeenne) standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bununla birlikte tüm kondisyon ürünlerimizin üretiminde RoHS (Restriction of Hazardous Substances) (Zararlı madde kullanımının sınırlandırılması) vardır. Kondisyon cihazlarında kurşun, elektrikli ve elektronik ekipmanlarda kullanılan potansiyel zararlı maddeler kullanılmamıştır. Kondisyon Cihazları ve aksesuarları doğa dostudur. İnsan ve çevre sağlığına uygun olarak üretilmiştir.

Air Shock

Air Shock sistem tüm dünyada kabul gören ve bir çok kullanıcının dikkat etmesi gereken önemli bir zemin türüdür.Enerji geri dönüşümü ve yastıklama özelliği sayesinde bacak kaslarında, özellikle dizlerde ve diz arkası kirişlerinde oluşan yıpranma ve gerginliği diğer koşu bantlarına göre minimuma indirir.Böylece, Air Shock sistemi daha ileri iten benzersiz bir enerji dalgası yaratarak keyifle spor yapmanızı sağlar.

Silent Belt Transmission Bu sitem evinizde ya da ofisinizde spor yaparken komşularınıza veya yakınınızdaki diğer kişilere rahatsız edici seslerin ulaşmasını engeller. Böylece spor yaparken etrafınızdaki kişileri düşünmeden keyifle ALTİS SD 5000 PLUS (+) Koşu Bandı ile düzenli antrenman yaparak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz! Koşu Bandı Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Koşu Bandınızı Doğru Kullanın

Uzmanlar, koşu bantlarında yapılan koşu esnasında uygun ayakkabı seçmeniz ya da çorapla koşmayı denerseniz,bu durumun ayak bileğinizden dizinize kadar tedavisi son derece zor sorunlara yol açabileceği uyarısında bulunuyor.

Ayakkabısız Koşmayın !

Bu durumun en önemli nedenlerinden biri, evde bir yürüyüş aleti olmasına rağmen koşu bandında iyi bir ayakkabının kullanılmaması, bandın üzerinde basit ayakkabılarla hatta çorapla koşulmasıdır.

Bandın Seçimi Önemli

Koşu bandının seçimi de çok önemlidir. Son yıllarda koşu bantlarında teknolojik gelişmeler çok fazla ama yine de günümüzde satılan koşu bantlarının bir kısmı yumuşatıcısı yani tartanı olmayan bantlardır. Bu durumda siz yere ayağınızı koyduğunuz anda verilen güç aynı şiddette ayak bileğine, dize ve kalçaya gelir. Bu da eklemdeki kıkırdaklar üzerine aşırı yük getirir. Belli bir süre sonra da ağrıya neden olur. Bu yüzden koşu bandı seçerken mutlaka yumuşatıcısı olan bantlı koşu cihazlarını seçmek gerekir. Bu yumuşatıcıların sıfırdan 8'e kadar modelleri bulunur. Bunları kendi ritminize ve vücut yapınıza göre ayarlayabilirsiniz. Özellikle yürüyüşlerin dışında yapılan koşularda bu bantların gerçekten son derece önemlidir.

Süreyi Abartmayın

Ayrıca koşu bantlarının kullanım sisteminde de bazı hatalar yapılıyor. Spor yapmanın çok faydalı olduğu düşünülerek her gün 45 dakika banda çıkanlar var. Üstelik bu 45 dakikanın son 20 dakikası koşu tarzında yapılıyor. Bu kadar yoğun bir tempo eklemlere aşırı yük getirerek ağrı yaratır, sonra da kıkırdak hücrelerini etkileyerek kayba yol açar. İdeal olanı iki günde bir yarım saati geçmeyen yürüyüşler ve koşular yapmaktır. Özellikle ağrı başladıktan sonra mutlaka bir doktor kontrolünden geçmek ve koşu bandı kullanım programı almak gerekir. Bu tip ağrıları olan kişilerin yürüyüşlerini özellikle toprak zeminde veya tartan zeminde (halı sahalarda kullanılan madde) yapmalarını öneririm. Eğer illa yürüme bandında yürüyüş yapılacaksa 4- 4,5 hızı geçmeyecek şekilde 20 dakika ile 30 dakika arasında yürüyüş yapılabilir. Ancak özellikle koşulmasını öneriyorum.

Spordan Önce Isının

Spor yaparken oluşan sakatlıkların, ısınmadan spora başlandığı hallerde artırdığı söylenmektedir. Spor öncesinde yapılan germe ve ısınma hareketleri yanlış spor yapıldığı takdirde sakatlanma oranını azaltmaz. Sadece sizi spora hazırlar. Ayrıca spora çabuk yoğunlaşma açısından fayda da sağlar.

Kaç dakika egzersiz ?

Aletlerin sayısına göre her alette geçirilecek süre de faklıdır. Yürüme bandı için 20–30 dakika, bisiklet için 15 dakika idealdir. Adale çalıştırıcılarda özellikle de bacak adalelerini çalıştıran aletlerde 10 defadan iki set, üst grubu çalıştıran aletlerde düşük ağırlıklarla 10 defadan iki set yapılabilir. Ay yürüyüşü denilen alette ise direnci sıfırdan başlatıp yavaş yavaş artırarak yaklaşık 15 dakikalık egzersizi öneririm. Egzersizin başında ve sonunda vücudu esnetici egzersizler yapmak da son derece faydalıdır. Bunun iki yararını göreceksiniz. Birincisi adale ve tendonlarınızı spora hazırlarsınız. İkincisi ise adale ısısını artırarak konsantrasyonunuzu yükseltirsiniz. Öte yandan aletten alete geçiş sırasında bir-iki dakikalık molalar son derece yararlıdır. Çok uzun süreli ara vermekten ise kaçınmalısınız. Spor sırasında kişilerin kalp ritimlerini ve tansiyonlarını mutlaka kontrol ettirmeleri gerekir. Sağlıklı kişilerin de, normal kiloya sahip olanların da yapacakları egzersiz tiplerine göre kalp ritimlerini ve tansiyonlarını kontrol ettirme zorunlulukları vardır. Aksi takdirde çeşitli sağlık sorunlarının yaşanma ihtimali doğacaktır.

Not: Antrenman programını uygulamadan önce doktorunuza danışınız.

ALTİS SD 5000 PLUS (+) Koşu Bandını uzun ömürlü kullanmak için neler yapmalıyım?

Koşu bandının yağlanması (Slikonlanması) : Koşu bandının ömrünü azami seviyeye çıkarmak için belirli aralıklarda yağlanması gerekmektedir. Haftada 3-4 gün ve her defasında ortalama 30 dakika çalışma yapan tek kullanıcı için tavsiye edilen yağlama periyodu 10 gündür.

Koşu bandının nasıl yağlanacağı temsilen aşağıdaki resimde gösterilmiştir.

Temizleme ve Bakım : Antrenman sonrasında gösterge ve bant yüzeyine damlayan terler silinmelidir. Koşu bandınızı haftada bir kere su ile nemlendirilmiş yumuşak bir bez ile silmelisiniz. Elektronik aksama zarar vermemesi için ekran panelinde aşırı nem olmamasına dikkat edilmelidir. Her temizlik esnasında, cihazla beraber verilen anahtar ve tornavidalar vasıtasıyla cihazın montajında kullanılan cıvata ve somunların sıkılıkları kontrol edilmelidir.


Kullanım Talimatı : ALTİS SD 5000 Koşu bandını çalıştırmadan önce yan çıtalara basınız. Koşu bandını çalıştırdıktan sonra yaklaşık 2km - 2,5km hızda bandın üzerine çıkmanız tavsiye edilir. Bandın üzerindeyken koşu bandını çalıştırmanız durumunda, motor ilk hareketi sağlamak için, üzerindeki kullanıcının ağırlığının da etkisiyle, çok fazla akım çeker ve motorun çabuk yıpranmasına sebebiyet verir.
Koşu bandını durduracağınız zaman da ilk önce, hızı en yavaş hıza düşürmeniz ve yan ç��talara basmanız, ardından koşu bandını durdurmanız tavsiye edilir.
Bu iki işlem sayesinde motor ömrü uzayacaktır.

Neden ALTİS SD 5000 PLUS Koşu bandını tercih etmeliyim?

 • Çünkü ALTİS bir Dünya Markasıdır.

 • Spor salonlarına yüksek aidatlar ödemek yerine daha ekonomik bir şekilde spor yapabilirsiniz.

 • Sevdiğiniz diziyi kaçırmadan evinizin konforunda egzersiz yapabilirsiniz.

 • Yağmurlu, soğuk havalarda ya da yoğun bir iş gününden sonra dışarıya çıkmadan evinizin rahatlığında spor yapabilirsiniz.

 • Hediyeleri ile birlikte evinizde mini spor salonuna sahip olabilir, tüm ailenizle birlikte spor yapmanın keyfine varabilirsiniz.

 • Muadillerine göre daha az elektrik tüketerek enerji tasarrufu sağlar. 1 saatte yaklaşık olarak 2,25 kW elektrik enerjisi tüketir, yaklaşık 1,25 TL'ye tekabül etmektedir( farkı bölgelere göre değişebilir).

 • Sessiz çalışır. Apartmanlarda kullanmak için idealdir.

 • Biyomekanik olarak eklemleri destekleyen zemin sistemi sayesinde eklemlerde oluşabilecek baskıyı minimize eder, ağrıların oluşmasını engeller.

 • Katlanabilir ve kolayca taşınabilir. Bu sayede evinizin herhangi bir köşesinde, az yer kaplayarak muhafaza edebilirsiniz.

Kurulum: ALTİS SD 5000 Koşu bandı elinize geçtiğinde dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz.
Ürünü kendiniz kurmanız durumunda Garanti Dışına Çıkmaz.

Eğer kuramazsanız, en yakın servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Ücretsiz montaj talepleriniz için 0850 495 52 12 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Adımsayar Yok
Ağırlık 70 kg
Bant Ebatları 43 x 124 cm
Çalışma Tipi Motorlu
Dokunmatik Ekran Yok
Ebatlar 173 x 74 x 35 cm
Eğim Derecesi 5 kademeli
Eğim Otomatik
Gürültü 50-55 db
Katlanabilme Var
Masaj Var
Max.Hız 0 - 18 km/s
Motor Gücü 3 hp
Mp3 Çalar Var
Nabız Ölçme Sistemi Var
Program Sayısı 25
Program Var
Taşıma Kapasitesi 130 kg
Vücut Yağ Oranı Ölçme Var
Zemin Türü Tartan Zemin
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORALTIS552
Altis SD 5000 Plus 3 hp Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı Yorumları
Tüm yorumları gör (1456)
 • Sipariş verdim

  Ürünü bugün aldım bakalım ne Zaman gelicek aslında çok araştırdım ama bu ürüne yapılan o kadar olumlu yazılar var ki bende buradaki herkese güvenip alıyorum inşllah pişman olmam bakalım geldiğinde görücem ????

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • bilgi

  Bu üründen memnun olmayan varmı acaba

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • Dört Yıldız

  Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı . Evde spor yapacaklar için ideal bir ürün.. Sesi çok fazla yok ,kemeri ve masajı da güzel kurulumu da gayet kolay tesekkurler

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • SÜPER ÜRÜN

  ürünü yorumlardan yola çıkarak aldım. gerçekten çok memnun kaldım. ayrıca ücretsiz kurulumu yapan teknik servis yetkilisi Mustafa Bey de çok bilgili ve saygılıydı. kısaca kesinlikle tavsiye ederim. sesi, gücü görüntüsü evde kullanım için ideal. hepsi burada ya çok teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • süper

  tavsiye ederim.evde spor yapacaklar için ideal.kurulumu kolay sessiz.hızlı bir şekilde geldi.apartman daireleri için tercih edilebilir.fiyatı piyasaya göre uygun.silikon yağ yetersiz sadece.tavsiye ederim.

  - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • ÇOK ÇABUK TESLİMAT

  Merhaba, almış olduğum ürünlerin siparişini 19 ocakta verdim en geç 29 ocakta kargoya verileceği beyan edilmesine rağmen 22 ocakta kargoya verildi ve 23 ocakta teslim aldım Hepsiburada.com u bu hızından dolayı tebrik ederim. koşu bandını liseye giden oğluma almıştım ve yarıyıl tatilinde olmasını çok istiyordu istediğide oldu teşekkürler hepsiburada.com. zaten internetten sipariş etmem gereken bir şey olursa hepsiburada.com dan şaşmıyorum ciddi, güvenilir ve hızlı.............

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Harika bir ürün

  Ben bir haftadır kullanıyorum çok memnunum. Eşimle 20dk da kurduk oldukça kolaydı. Yüksek seviyede bile koşulduğunda rahatsız edecek düzeyde bir gürültü çıkmıyor. Güzel bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Ev İçin Kesinlikle Yeterli

  Ürünün teslimi 1 hafta içinde gerçekleşiyor. Paketlemeyi oldukça sağlam yapmışlar hiç bir şekilde eksik malzeme ya da hasarlı kısım bulunmuyor. Kurulumu gayet kolay ki kurulum CDsi de kutuyla birlikte geliyor. Fazla ses çıkarmadan çalışıyor. Katlanması ve taşınması (tekerlekleri sayesinde) çok kolay. Masaj aleti de oldukça kullanışlı. Ürünle birlikte gelen Slikon Yağı biraz küçük, o yüzden siparişinize bir de slikon yağı eklerseniz iyi olur. 12 tane hazır programı var onlar da gayet başarılı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Zamanında geldiği için teşekkür ederim

  Servis elmanın bulamadıgımdan kendim kurdum zaten spor antrenörüyüm şimdilik sorun yok ayrıca basamaklı olan stepir alet yoktu içinde Bilginize iyi çalışmalar dilerim

  SÖKE - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Oldukça Kaliteli Bir Ürün

  Siparişim zamanında ve ürün detaylarında tarif edildiği haliyle elime ulaştı. Ev tipi bir koşu bandı olarak gayet yeterli, koşu bandı uzunluğu ve genişliği tatminkar. Tavsiye ederim.

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (1456)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN