Angel Eye 6 Kişilik Kamp Çadırı 220X250x150 Cm - Ekonomik Yorumları

(26 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • OK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  mükemmel

  Çadır tek kelimeyle harika. Kurulumu, malzemesi genişliği mükemmel. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • KO
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Fiyatına göre iyi. Alınabilir, tavsiye ederim.

  Çadırın kurulumu son derece pratik. Çubukları birleştirip uygun yerlerden geçirdiğinizde 5 dk gibi kısa bir sürede kuruluyor.Bu kadarlık bir zamanda da toplanıyor.Toplu haldeki paketi (çantası) son derece ufak. Aracınızda yer kaplaması mümkün değil.Ürünün iç kısım net kullanım alanı 195x220 cm oluyor.Kurulumda daha fazla gerilirse yırtılma olabilir.Taban kumaşını yan kumaştan daha dayanıklı ve kalın beklerdim ancak değil.Tüm yüzeylerde kullanılan kumaş aynı kalınlıkta.Bu sebeple çadırı kuracağınız alanda tabana branda sermenizi öneririm.Taş,odun parçaları tabandan çadırı yırtmasın diye bir çeşit önlem olarak kullanılmalı.Ayrıca tabanın köşelerindeki dikişler daha sağlam olmalıydı.Gözle görünür milimetrik boşluklar var.Hafif bir yağış durumunda bu boşluklardan çadırın içine su girebilir.Tavandaki havalandırma gayet güzel. Çadırın dışından ayrıca takılan bir şapkası var.Yağış durumunda bu havalandırmadan su girmesi mümkün değil.Ancak tamamiyle kapatmakta mümkün değil.Gece serinliğinde üşüyebilirsiniz.Çadırın içinde telefon cüzdan vs koymak için herhangi bir cep yok.Tavana içeriden lamba asmak için bir kısım yok.Ancak fileler arasından ince bir ip geçirilerek lamba asabilirsiniz.Ben bu şekilde çözdüm.Çadırda 1 tane pencere var.Kapının tam karşısında yani çadırın arkasında. Kapı ve pencerenin kendinden tülleri var. Sinek böcek vs girme ihtimali yok.Kapı fermuarları dayanlıkllı. İçerden ve dışardan açılabiliyor.Dış kısımdan kilit katılıp gezmeye gidebilirsiniz.Çadırda 3 kişi rahatlıkla kalır.Ancak bana göre 4. için pek umut yok. Sıkışmanız durumunda tabiki mümkün. Çadırın içine 200x150 ebatlarında şişme yatak koydum.Rahatlıkla sığdı.Son olarak gelen ürün renk olarak görselle aynıydı.Bu ürün genel olarak alınabilir. Fiyat performans oranı yüksek.Ancak tabiki de daha iyi ve dayanıklı olan çadırlarda mevcut.Ortalama 3-4 misli fiyat ödemeyi göze alırsanız onları alın.Yılda bir kaç gün anca kullanırız derseniz bu ürünü alın. İyisiyle kötüsüyle ürünü anlattım.Karar sizlerin.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (2)

 • MP
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Bu paraya alinabilir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • İM
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  FİYATA GÖRE SÜPER...

  Çadırın ölçüleri içinden yaklaşık 230x200x150 ona göre yatak alın. 4 kişi rahat yatabilir. 6 kişi zorlarsanız olur :) bazı dikişleri kötü ama idare eder. gerisi fotoğraftaki gibi. öneririm...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Fiyatına göre gayet iyi.

  Çadıra altı kişi kürdan gibi yan yana dizilerek yatabilir ve bu da rahatsızlık verir.Bunu bildiğim için dört kişi kullanmak amacıyla bu çadırı aldım.Üç yetişkin bir çocuk rahatsız olmadan konaklayabilirsiniz.Malzemesi üst düzey olmamakla birlikte aşırı yağmura maruz kalmadığınız sürece işinizi görür.Çadırın taban kısmındaki malzeme daha kalın olacak diye tahmin ediyordum ve fakat ince olmasına rağmen çok dayanıksız değil.Çadır kurulacak zemini iyice temizledikten sonra taban sergisinin kalın olması bu tereddütü ortadan kaldırıyor.Dikiş yerleri fazla zorlanmamalı diye düşünüyorum.Sineklik,çadır şapkası,dört adet metal kazık ile birlikte siparişimden bir gün sonra ürün elime ulaştı.Kurulumu ve toparlaması kolay olan bu üründen beklentinizi yüksek tutmazsanız memnun kalabilirsiniz.;Mustafa Kemal İNCİ-Konya.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • Fiyatına göre performans normal, orta kalite bahar/yaz çadırı

  Ürün çok çabuk kuruluyor. 9 yaşındaki oğluma yardım ettim, 3 dakikada kurdu. Ayrıca çok hafif, taşıması çok kolay, yer de kaplamıyor. İçi çok geniş, ama yazdığı gibi 6 kişi için değil 3 kişi için. Siz diğer model/marka çadır kapasitelerini de 2 ye bölerek iskonto edin içinde rahat etmek isterseniz. Fiyatı çok iyi. Kancalar zayıf, ama iş görüyor. Sakın yağmurda yada kışta kullanmayı düşünmeyin. İyi havalardaki bahar yaz günlerinin eğlence çadırı bu. Çadır içeriden nemlenme yapıyor gece, sabaha doğruda su damlacıkları oluşabiliyor. Yağmurda test etmedim, ama etmeyi de düşünmem, o kalitede görünmüyor kumaşı. Tabandan yagmur suyunu içeri geçirebilir gibi alt kumaş da. Çadır içinde yan eşya bölmeleri, eşya koyacak gözler, fener asacak yer YOK. İçine king-size şişme yatak kolay sığdı ve çok rahat uyuduk, ayrıca tavsiye ederim, matlara göre daha rahat ve tabanda nemlenme oldu gece ama bize hiç yansıtıp rahatsızlık vermedi. 2,5 kişi rahat rahat uyuyabildik. Çadırın yanda bir açılabilir penceresi ve tepe havalandırması mevcut.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Güzel ürün

  Kurulumu biraz zor fakat içi çok geniş, her yatacak insan için 1.5 kişilik çadır alın dediklerine uyuyor. 4 kişi valizleriyle beraber rahat rahat kalır. Kalitesi şimdilik güzel görünüyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  fena deil

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • HB
  FİYAT PERFORMANS = ÇOK İYİ.

  Ürünü 9.03.2017 de sipariş verdim . ertesi gün elime ulaştı . Bu kdr çabuk gelmesi çok güzel . Ürün güzel fiyat performans açısından gayet iyi. Gayet yeterli gelecektir 4 kişiye. 6 kişi birlikte kullanabilir yanlız 6 kişi ebatlarında yani extradan valiz çantayı sıgmaz . 3-4 kişi için ideal .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • SK
  Fiyatına göre çok iyi

  Çadır 6 kişilik olarak satılıyor ama 4 yetişkinin rahat kalabileceği bir çadır (daha önce aldığım başka bir 6 kişilik çadır da aynıydı).Fiyatına göre çok iyi bir ürün.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • EU
  TEŞEKKÜRLER

  ÜRÜN GÜZEL FİYATINA GÖRE TAVSİYE EDERİM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • MK
  fena değil

  ürün elime 2 günde ulaştı urun genel olarak iyi görünüyor üstte sineklik var istediğiniz zaman 2. ortuyu ustune gecırım yagmurlu havalarda kullanabılırsınız nıspeten kötü yanı örtüleri çok ince hemen yırtılmaya musait genel olarak fiyatına göre fena değil

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • AN
  memnun kalmadık

  çadır 6 kişi deniyor ama 3 kişi zor sığdık. boylarımız 1,70 civarı. kafamız ve ayağımız uzanınca uçlara değiyor. 2 kişi ancak kullanır. 2.50 x 2.20 diyerek almayın biz aldık ordan biliyoruz :))

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (28) Hayır (4)

 • SC
  Angelina Eye 6 kişilik kamp cadiri

  Urun gayet iyi beklediğimizden çok iyi çıktı.Tereddutsuz alabilirsiniz

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (15)

 • Güzel ama..

  Rüzgara karşı dayanıksız.. Sürekli esen biryerde çadırı kuracaksanız ekstra önleminizi bantlarınızı vs yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Rüzgarlı biryerde 2. günümde kırıldı maalesef ama yinede idare etti sağolsun tek kişi kaldığım için problem olmadı. ürün onun dışında güzel klasik bir kurulumu var zaten

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (3)

 • HB
  yeterli

  fiyatinin hakkini veriyor gayet yeterli

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (5)

 • MD
  gayet iyiy

  toptan tv marrketten aldım ürün anlatıldığı gibi çok geniş 2ci gunde elimdeydi bu fiyata en fazla bukadar olur gayet güzel tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • ÖY
  fiyatına göre mükemmel

  bütün samimiyetimle söylüyorum; ürün gerçekten bu fiyata alınabilecek en iyilerden bir tanesi. kargo çok hızlıydı. Ve neredeyse bir oda genişliğinde. 5-6 kişi çok rahat yemek yiyebilir ve oturabilirsiniz. uyku için 4 kişi ideal. acayip kolay bir kurulumu var. en amatörü bile 5 dakikada çözer ve kurabilir. bu işlerde en büyük avantaj kurulum kolaylığı ve genişliğidir. hem fiyat hem genişlik... 5 yıldızı hak ettiler

  - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (8)

 • BF
  Devasa çadır

  Sipariş bir günde elime geçti. Çadır 50x8x8cm ebatlarında yarım kgdan hafif bir paket. Yani çook hafif ve portatif. Kurulumu çok kolay 5-10dkda çok rahat kurulabilir. Esas önemli oan gerçekten büyük bi çadır olması. Fermuarlı girişinde sineklik var. Ayrıca arka duvarında açılır şekilde bi pencere daha var. O direk kendinden sineklikli. Tavan tarafında da yine sineklikli küçük iki üçgen penceresi var. Malzeme çok kaliteli olmayabilir. Hassas davranılması gerekiyor aksi halde ufak bi takılmayla yırtılabilir. Teşekkürler.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (4)

 • MU
  kolay kurulum

  gayet geniş rahat 4 kisi +5 ufak çocuk olmak üzere yatılır sahil kenarı arabanı çekip çadırı kurup bi kisi arabada diğer 5 kisi çadır da O yatabilir iyi ürün başarılı

  İNEGÖL - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN