Aquael
Aquael Sphere 45 Siyah Fanus Akvaryum Lt

Aquael Sphere 45 Siyah Fanus Akvaryum Lt

Aquael
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483616/24001725/60000415/60002791

Aquael Sphere 45 Siyah Fanus Akvaryum Lt

Aquael Sphere 45 Siyah Fanus Akvaryum Lt

                                                         AMAÇ VE ÖZELLİKLERİ

Küçük küre akvaryum seyir zevki açısından evin her ortamında ideal olarak kullanılabilir.Akvaryum ideal bir nemlendirici  olan ilave flora ve fauna ile çekici birşekilde  atmosferi canlandırabilirsiniz.Doğanın bir parçası olan gözlem ile,sadece neşeli bir uğraşı değil aynı zamanda yorgun gözleri ve sinirleri yatıştırır.Küçük boyutları nedeniyle  özellikle daha küçük boyutlu odalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

KÜRE akvaryum için gerekli tüm aksesuarları ile donatılmıştır:

• Akvaryum ışık  bitkiler için gün ışığından desteklenerek hazırlanmıştır.

• Tanktan  atlayarak balıkların ölmesini engeller.

• Hızlı su buharlaşmasını önler.

• Filtre ve havalandırma ile akvaryum suyunu gazlama.

• Akvaryum suyunda balık sıcaklığını sabit ve optimal derecede korur - ± 1 ° C hassasiyetle.

Akvaryumun elektrikli parçaları sürekli çalışmaya uyarlanmıştır.

 

                                 GÜVENLİ KULLANIM KOŞULLARI

Satın aldığınız cihaz Avrupa Birliği'nin bölgede şu anda yürürlükte olan tüm güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Uzun ömürlü ve güvenli kullanım için aşağıdaki güvenlik koşullarını okuyun:

1. Cihaz hedefine göre sadece kapalı kullanım için tasarlanmıştır.

2. Cihazda belirtilen voltaj bir elektrik şebekesinden güç alabilir.

3. Pompa suyun dışında olduğu sırada elektrik şebekesine bağlı olmamalıdır.

4. Güç kaynağı kablosu değiştirilemez ,kablosu hasarlı ise, cihaz atılmalıdır.

5. Akvaryuma elinizi sokucağınız zaman tankta bulunan elektrikli cihazların tümünu fişten çıkarın.

6. Tank sadece  en az 15 mm mesafeye kadar suyla doldurulabilir.

7. Bu cihazı önceden tecrübesi olmayan kişiler sadece gözetim altında kullanmalıdır cihazın.Cihazı azalmış fiziksel ya da zihinsel engeli olan,yaşı en az sekizden küçük olmayan çocuklar tarafından çalıştırılabilir.Kullanan kişinin risklerin farkında olduğundan emin olun.Cihaz çocuk oyuncağı değildir. Çocukların cihazı temizlemesine ya da herhangi bir büyüğün gözetimi olmadan cihaz üzerinde bakım gerçekleştirmesine  izin vermeyin.

8. DİKKAT! Küre akvaryum setini taşırken, iki elinizle alt tarafından tankı tutun.Tankı sadece boşken taşıyın.Hiçbir durumda tank su ile dolduğunda taşımamak gerekir.Sadece temizlemek için yumuşak bir bez veya sünger kullanın. Bu önlemlere uyulmaması durumunda;

Tankta (çatlak veya çizikler) mekanik hasara neden olabilir ve garantiyi geçersiz bırakmasının yanı sıra yaralanmalara neden olabilir.

 

                                       MONTAJ, BAŞLANGIÇ VE YÖNETMELİK

Dikkatle akvaryumu ayarlamak için yer seçiniz:

• Yoğun ısı kaynaklarının yakınına koymayın, doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın;

• Akvaryum istikrarlı bir yerde yer almalıdır

• Akvaryumu mobilyaya doğrudan koymak mümkün değildir. Uygun madde kullanmak gereklidir: örneğin köpük, mantar ya da özel çerçeveler.

Akvaryum kurarken pet mağazalarında alınan talimatlara göre hareket edilmelidir.

İlk kapak ve bakım faaliyetleri kontrol sonrası cihazların start-up tuşu ile devreye sokun.

Bkz figure 4  • Aydınlatma modülü (13) ,(4) kelepçeler yüklenir.

• Pompa (14) sıkı bir şekilde damberi (14.5) yerleştirilmiş olan, kendi yerine çıkış regülatörü (14.4) yerleştirildiği, ve uzatma borusu (10) ve boru (9) ya da emme sepete (9a) eklenir filtrasyon odasının (5) (girişine üzerine) - bkz. 1 ve 2;

• Isıtıcı (12)  yerine eklenir 1. ısıtıcı tamamen dalgıç, su geçirmez ve şekilde belirtilen yerden yerleştirilebilir.Akvaryum her yerde sürekli ve yoğun su sirkülasyonunu sağlar. Isıtıcının akvaryum kapağında belirtilen su noktasının üzerinde olması gerekir. Isıtıcıya çakıl veya kum konulmamalıdır.

Akvaryum tankı çerçevenin alt kenarına yakın bir seviyeye kadar suyla doldurulmalıdır (1), pompa çıkışı (14), su içine daldırıldığı ve ısıtıcı (15) neredeyse başına kadar suya batırılır. Su seviyesi buharlaşıp yok olduğunda ve su ilave edilmelidir  böyle bir zorunluluk gerektiği unutulmamalıdır. Pompa (14) sokete kendi fişini takarak devreye girer.Derhal filtrasyon elde etmek için (7) ilk kez pompayı açtıktan sonra gözenekleri sünger kartuştaki havayı dışarıya basmanız tavsiye edilir.Pompalanan su çıkışı, pompa gövdesi (14.1) döndürülmesi ile ayarlanabilir. 1a. Süzme ortamı ile sepet tamamen akan suya batırılır ve böylece pompa çıkış ayarlanmalıdır ve aynı zamanda su arıtma bölmesinin (5) üst kenarı taşmaz.

   

                  LEDDY TÜP VE FİLTRASYON MEDYA, BAKIM VE DEĞİŞTİRME

Leddy TÜP lamba üzerinde o geçiş rağmen aydınlatıcı değil durumunda değiştirilmesi gerekir - şekil 6'ya bakınız. Leddy TÜP lamba üzerinde kaçak olduğu durumunda değiştirilmesi gerekir - şekil 6'ya bakınız.

YAYICI 350 + çok az bakım gerektirir, su geçirmez bir senkron motor tarafından yönetilir.

Pompa kapasitesi düştüğünde ya da başlamadığında şunlara dikkat etmelidir; Elektrik bağlantısını ve pompayı bağlantıdan kesin ve şekil göre kapa (2)ye göre.  figure 4 ve 1. çevirerek çıkış regülatörü (14.4) çıkarın, kendi koltuğundan pompayı çıkarıp - bkz. 2 - Pervane odasını (14.3) çıkarın. Pervaneyi (14.2) çıkarıp ince pompa gövdesinin (14.1) 'de çark ve çark kolunu temizleyin, sonra tersten yenileyin.Mil üzerine pervane (14.2) yerleştirdikten sonra herhangi bir direnç olmadan dönmelidir. Damper (14.5) çıkış regülatörü (14.4) koyarak kendi koltuğuna pompa geri yerleştirin. Isıtıcı sökülmemelidir.Korumak için yumuşak bir sünger ile periyodik olarak temizleyin.Bir ölçek birikimi varsa dikkatli bir ölçek kaldırma solüsyonu ile çıkarılmalıdır. Sonra temiz su ile iyice durulanmalıdır. Emme borusu (9) veya emme sepet (9a) büyük kirlilikler veya akvaryumda yüzen kirler ile tıkanmış ise onlar, dışarı alınır durulanır ve uzatma borusu (10) üzerine geri konulmalıdır. Zamanla filtrasyon kartuşları toplanan pisliklerle tıkanmış olur. Sonra içlerinden gitmezse su pompalanır, ancak süzülmeden geri emniyet kesme yoluyla akvaryuma akar. Bu nedenle sürekli su berraklığı korumak yada, temizlemek için düzenli filtrasyon kartuşlarını değiştirmeniz tavsiye edilir. Çıkarılabilir filtrasyon odası (5) ve filtrasyon sepetlerin temizliğini kolaylaştırır.Sepet (7)de bunun yanı sıra biyolojik filtrasyon yer almaktadır bakteri kültürlerinin son derece kolay gelişmesine yardımcı olarak mekanik filtrasyon sağlayan fenol içermeyen sünger içerir. BioCeraMix (8) kartuş bu bakteriler için ideal bir ortamdır, büyük gözenekli yüzeyi sayesinde biyolojik filtrasyon başlı vasıtadır. Kartuş klor içermeyen bir su ile yıkanır (örneğin akvaryumdan alınan) su her altı ayda bir yıl içinde yıkanmalıdır, kartuş yılda bir kez değiştirilmelidir. Diğer filtrasyon ortamı, örneğin Zeo Wonder - zeolit Carbomax - aktif kullanılabilir. Akvaryumun dış temizliği için yalnızca yumuşak bez ve deterjan içermeyen yumuşak temizleme maddesi kullanılması tavsiye edilir.

                                                       

 

                                                   SÖKME VE İMHA

Çöp kutusuna ,kullanılan elektrik ve elektrikli cihazların atılması yasaktır. Atıkların bu türlü atılması halinde bu ücretsiz birşekilde toplama noktasına kabul edilecektir sorumlu kişiler ürünü teslim etmekten sorumludur ve aynı zamanda doğal çevrenin kaynakların korunması yol açar. Ürünün satıcılarından bukonu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

             

                                                             GARANTİ ŞARTLARI

Üretici, satın alma tarihinden itibaren 24 ay garanti verir.Garanti ,üretici hatası yani kusurlu malzeme veya montaj hatalarından kaynaklanan kusurları kapsar. Yanlış cihaz kullanımı veya amaçları hedefine uyumsuz cihazı kullanarak kaynaklanan kullanıcının arıza nedeniyle hasarları kapsamaz.
DİKKAT: Normal kullanım ve bakımı dışında herhangi bir değişiklik ya da demontaj girişimi garanti geçersizliğine neden olur. Cihazın düzgün çalışmaması durumunda üretici veya distribütör adresine garanti kartı ile gönderin. Ürünün üzerinde damgalı yada üretim tarihinden geçerlidir garanti kartı olması garantisi için bir ön koşuldur. Garanti onarım  sadece bir birimin değiştirilmesi yada onarılmasıyla ile sınırlıdır ve sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasar canlı veya cansız nesneleri kapsamaz.


Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu PTMAR113443
Aquael Sphere 45 Siyah Fanus Akvaryum Lt Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN