Arte Group tecrübeli kadrosu ile otel, konut, özel proje, restaurant, kafe, hastane, ofis ve okul projeleri için mobilya tasarımı ve ince inşaat işleri yapan markalardan biridir. Son teknolojik makinelerle çalışan Arte Group, iskelet hane döşeme ve poliüteranı kendi bünyesinde bulundurması ile dikkat çeker. Farklı konseptlere uygun kaliteli mobilya ürünleri ile müşteri memnuniyetini merkeze alan marka uzun süre kullanım olanağına sahip mobilyalar ve göz alıcı mekânlar tasarlar. Farklı sektörleri kapsayan faaliyet alanı konunun uzmanı ekiplerce tasarlanır, projelendirilir ve tamamlanır. Tüm mobilya ve inşaat işleri özel fiyatlandırmalarla kullanıcıya sunulur. Arte markasını tercih ederek dizayn etmek istediğiniz alana uygun mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Otel ve Restaurant Mobilyaları

Oteller için üretilen mobilyalar kendi içerisinde farklı gruplara ayrılır ve çeşitlidir. Otel yatakları, oturma grupları, lobi tasarımları ve lobi grupları, resepsiyon mobilyaları, masa takımları, toplantı salonları farklı dizaynlar gerektirir. Arte Group tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak otel mobilyaları tasarlar. Dekore edilecek alanın fiziksel yapısı, tüketicinin beklentileri, oluşturulmak istenen tarz belirlendikten sonra tüm bunlara uygun mobilya üretim süreci başlar. Baza ve yatak başlıkları, koltuk ve kanepeler, ayna çerçeveleri ve daha pek çok eşya için uygun kombinasyon seçilerek süreç devam ettirilir.

Restoran mobilyaları modern, klasik ya da retro gibi farklı tarzlarda olabilir. Masa ve sandalyeler, ahşap döşemeler ve dekorasyon malzemeleri istenilen konsepte uygun biçimde tasarlanır. Söz konusu alan restoran olduğu için hijyen ve ferahlık esastır. Bunun için üretilen mobilyaların kir tutmaması ve kolay temizlenmesi avantaj sağlar. Arte Group ile arzu ettiğiniz konsepti en iyi biçimde yansıtan mobilyalara sahip olabilir ve yemek alanının şık bir görüntü ile müşterileri karşılamasını mümkün kılabilirsiniz.

Hareketli Mobilyalar

Mobilya sektörünün en fazla dikkat çeken ürünlerinden olan hareketli sandalyeler çok amaçlı kullanım, işlevsellik ve konfor vadeder. Arte markası ürettiği ergonomik yapılı ve zarif görünümlü hareketli mobilyalarla tüketicilere fayda sağlar. Hareketli mobilyalar küçük alanlarının daha konforlu ve işlevsel hâle gelmesini sağlar ve büyük alanlar için de yenilikçi bir dekorasyon tercihi teşkil eder. Tekli koltuklar, kanepeler ve L biçimli köşe koltukları özel tasarımlı tabanları, destek noktaları ve ayrılma – birleşme noktaları ile hem kullanım sırasında kolaylık sağlar hem de şık bir görüntü sunar. Arte Mobilya Markaları'nda birbirinden farklı dizaynlara sahip hareketli koltuklar farklı renk seçenekleri, dolgu malzemeleri, kumaş türleri ve kaplama materyalleri ile üretilir.

Poliüteran Sandalyeler

Poliüteran; cam, kauçuk yahut köpük görünüşündeki lastiğe benzer madde demektir. Salon ve yatak takımı gibi ev mobilyalarında kullanılan bu malzeme esnek bir yapı ve dayanıklı, destekleyici ve rahat bir kullanım sunar. Arte mobilyanın ürettiği poliüteran sandalyeler hem yer kaplamaz hem de konfor sağlar niteliktedir. Farklı renk seçenekleri bulunan bu ürünlerin tasarımları da çeşitlidir. Sırt destek alanı yüksekliği, kol destek bölümü, sandalye bacakları, geometrik yapısı ile geniş bir çeşitlilik sunan Arte poliüteran sandalyeler aynı zamanda farklı materyallerle harmanlanarak zarifliği ve dayanıklılığı artırır. Markanın sandalye çeşitleri kullanıcıların beklentilerini karşılamayı temel alarak üretilir. Modern bir görüntü talep edenler için de daha klasik ya da eskitme bir görünüm arzu edenler için de sandalye bulunur. Uzman kadrosu ve yenilikçi makineleri mobilya üretimini en iyi şekilde yapan firmalardan olan Arte mobilya, ürünlerini özel fiyatlandırmalarla tüketiciye sunar. Otellerden okullara değin geniş bir faaliyet alanı bulunan Arte Group’u tercih ederek zevkinize uygun alanı tasarlayabilirsiniz.

Arte Mobilya Markaları

460 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Arte
  2. Glam
  3. Hepsiburada Home
  4. Yıldız Mobilya
  5. RomanoDizayn
  6. Decoraktiv
  7. Evistro
  8. Sanal Mobilya
  9. Dekorister
  10. Modacanvas
  11. Masifart
  12. 3A Mobilya
  13. Allmode
  14. Narmodern
  15. Rani
  16. BMdekor
  17. Obut's Home
  18. Hepsi Home
  19. Agm Ahşap
  20. Kaliza Home
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Arte
DSACategoryId/60002028/18021299/arte
BAŞA DÖN