Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı

Arvento
2.565,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/20024966

Arvento Treyki Auto Araç Takip Cihazı

Arvento Treyki Auto

Aracınızı akıllı telefonunuza bağlayın, aracınız ve sevdikleriniz ile bağlantıda kalın

Arvento Treyki Auto sayesinde aracınızı akıllı telefonunuza bağlayarak nerede olduğunu görebilir, bilginiz dışında hareket ettirilmesi halinde haberdar olabilir, sizin ve sevdiklerinizin araç kullanım alışkanlıklarıyla ilgili merak ettiklerinizi anlık ve geçmişe dönük olarak takip edebilirsiniz. Aracınızın OBD soketine kolayca takabileceğiniz Treyki Auto cihazı ve onunla bağlantılı çalışan Treyki mobil uygulaması sayesinde aracınızın seyahat geçmişini takip edebilir, ani hızlanma ve yavaşlama, hız ihlali bilgilerini görebilir ve bu sayede oluşturduğunuz “Güvenli Sürüş Puanı” ile sizin ve sevdiklerinizin araç kullanım alışkanlıklarını olumlu yönde degiştirebilirsiniz. Treyki Auto sunduğu özelliklerle aracınız ile ilişkinizi daha güvenli ve keyifli bir boyuta taşıyacak. 

Treyki Auto

Aracınızın OBD-II soketine kolayca takabileceğiniz Treyki Auto cihazı ve onunla bağlantılı çalışan Treyki mobil uygulaması sayesinde aracınızın seyahat geçmişini takip edebilir, ani hızlanma ve yavaşlama, hız ihlali bilgilerini görebilir ve bu sayede oluşturduğunuz "Güvenli Sürüş Puanı" ile sizin ve sevdiklerinizin araç kullanım alışkanlıklarını olumlu yönde değiştirebilirsiniz.Treyki Auto sunduğu özelliklerle aracınız ile ilişkinizi daha güvenli ve keyifli bir boyuta taşıyacak.

Arvento Treyki Auto’yu Yakından Tanıyın

Vale Modu

Aracınız valedeyken artık aklınız onda kalmayacak. Treyki Auto uygulaması ile aracınızı valeye verdiğiniz andan itibaren onu izleyebilir ve nereye park edildiğini görebilirsiniz.Aracınızın bilginiz dışında hareket ettirilmesi halinde anında alarm mesajı ile uyarılırsınız.Böylelikle rahatlıkla yemeğinizi yiyebilir ve aracınız için endişelenmeyi bir kenara bırakabilirsiniz.

Aracımı Bul

Aracınızı nereye park ettiğinizi unuttunuz mu? Neyseki Treyki Auto’nun “Aracımı Bul”özelliği var. Uygulamanın bu özelliği sayesinde vakit kaybetmeden aracınızın nerede olduğunu bulabilirsiniz*.

Park Modu

Park modu ile nerede olursanız olun gözünüz arkada kalmayacak. Aracınızın bilginiz dışında hareket ettirilmesi halinde uyarı mesajı alarak aracınızın nerede olduğunu anında uygulama üzerinden görebilirsiniz*.

Seyahat Geçmişi

Aracınızla yapılan bütün seyahatleri geçmişe dönük olarak uygulama üzerindengörebilirsiniz. Bu sayede aracınızın hangi gün, nerede kullanıldığını bilerek seyahat geçmişinizi takip edebilirsiniz.

Güvenli Alan

Aracınızın sadece belirlediğiniz alanlar ve bölgeler dahilinde kullanılmasını mı istiyorsunuz? “Güvenli Alan” özelliği ile aracınıza sınırlarını sizin belirleyeceğiniz bir bölge tanımlayabilir, aracınızın tanımladığınız bu bölgenin dışında çıkması halinde anında uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz.

Güvenli Sürüş Puanı

Aracınız gerektiği gibi güvenli kullanılıyor mu? Sizin ve sevdiklerinizin ani hızlanma,ani sağa ve sola dönüş, ani fren yapma gibi araç kullanım alışkanlıklarını takipedebilir ve güvenli sürüş puanınızı uygulama üzerinden görebilirsiniz. Bu sayede güvenli sürüş alışkanlıklarınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz.

Olası Kaza Alarmı

Güvenlik hepimiz için çok önemli. Sizin ya da sevdiklerinizin araç kullanırken riskli bir durum yaşaması ya da olası bir kaza durumunda anında uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz.

Servis Uyarısı

Aracınızın sağlığını servis modu ile takip edebilirsiniz. Akü ve motor arızası gibi durumlardan uyarı mesajı ile haberdar olursunuz. Periyodik bakımlarını takip edebilirsiniz. 

Çekilme Alarmı

Siz uzaktayken aklınız aracınızda kalmayacak. Aracınızın çekilmesi halinde uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Aracınızın nereye götürüldügünü anlık ya da geçmişe dönük olarak uygulama üzerinden izleyebilirsiniz*.

Hız İhlali

Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için aracınıza hız limiti tanımlayabilir, tanımladığınızhız limitinin aşılması halinde uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz.*Kapalı garaj, kapalı otopark gibi alanlarda bu özellik kullanılamamaktadır.

Treyki Auto Paket İçeriği

•Treyki Auto cihazı•Şarj cihazı

•Kurulum ve kullanım kılavuzları

•Yazılımlar

•Lisanslı Haritalar

•1 Yıllık Sunucu ve Abonelik Hizmeti (Abonelik süresince devam eden sınırsız garanti)

•7/24 Çağrı Merkezi

SIM kart dahildir (Bir yıllık M2M hat bedeli paket fiyatına dahildir)

Treyki Auto Uygulamasını İndirin

Yepyeni bir sürüş deneyimi için Treyki Auto cihazınızı aktive etmeden önce Treyki Auto uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek, sisteminizi kullanmaya başlayın.

5 Kısa Adımla Arvento Treyki Auto’yu Kurun

•SIM kartı cihazınıza takın

•Arvento Treyki uygulamasını indirin

•Uygulamadaki kurulum adımlarını takip edin

•Cihazınızı aracınızın OBD girişine takın

•Cihazın kalibrasyonunu yapın

Her şey tamam, Treyki Auto uygulamanızı keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu cihaz LPG'li araçlarda çalışmamaktadır
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WV81A
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön