Asus
Asus DSL-AC52U Dual-Band AC750 4Antenli Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G,DLNA ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Mo

Asus DSL-AC52U Dual-Band AC750 4Antenli Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G,DLNA ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Mo

Asus
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kaliteli ve kullanışlı (22.03.2017)
Güncel teknolojileri kullanmak isteyenler için tavsiye ederim. Gösterişli ve kullanışlı bir arayüz ile tüm ayarları sorunsuzca yapabiliyorsunuz. Sinyal gücü kıyaslamak için diğer iki marka modemleri ile sırayla bağladım bir tık dahi olsa en güçlü sinyale sahip. ASUS en iyi garanti şartlarını sunuyor, bundan sonra yerli/yabancı diğer markaları düşünmem bile. Hepsiburada fiyat ve hızlı teslimat ile zaten rakipsiz... devamını göster devamını gizle
Erkek (50) - Kırklareli - Türkiye Tüm Yorumlar (8)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/3009801

Asus DSL-AC52U Dual-Band AC750 4Antenli Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G,DLNA ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Mo

ASUS DSL-AC52U Çift Bant 802.11ac Kablosuz ADSL/VDSL Modem Router

 • Eşzamanlı Çift Bant: 5GHz üzerinde 433Mbps ve 2.4 GHz üzerinde 300Mbps
 • DSL ve Ethernet için iki WAN yuvası ile kablosuz router ve DSL modem olarak kullanma imkanı
 • VDSL2, ADSL2/2+, ADSL, fiber ve kablo servisleriyle tam uyumluluk
 • Gigabit Ethernet girişleriyle en hızlı ve en kararlı internet performansı
 • Çok amaçlı USB girişiyle dosya paylaşımı, yazıcı paylaşımı, medya yayını ve 3G/4G desteği
 • IPTV desteği için VDSL/ADSL WAN çoklu hizmeti
 • PPTP/Open VPN sunucu ve VPN istemci desteği
 • Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, istediğiniz yerden indirme ve yayın yapmanıza imkan tanır.
 • ASUS AiCloud, verilerinize istediğiniz yerden erişim, eşleme, paylaşım ve yayınlama imkanı sunar

Oyunun Profesyonelleri ASUS Gaming Network Çözümlerini Öneriyor


802.11ac kablosuz hızları ile geleceğe uyumlu

ASUS DSL-AC52U, 733Mbps kombine çift bant veri hızına sahip, ADSL/VDSL 802.11ac kablosuz modem router'dır. 5GHz bantında 802.11ac, size 433Mbps veri oranı sunarken, 2.4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps sunar. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablolu servisleriyle uyumludur.

ASUS AiRadar, kablosuz sinyalinin kararlılığını arttırır ve kapsama alanını %150'ye kadar yükseltir*. En önemlisi, evrensel beamforming teknolojisi, sadece 802.11ac istemcilerle değil, aynı zamanda 802.11a/b/g/n istemcilerle de çalışır. Güçlü donanımsal NAT hızlandırması ve dahili Gigabit Ethernet ile DSL-AC52U, size tam Gigabit internet performansını, WAN-to-LAN hızını 900Mbps'nin üstüne çıkararak sunar.

İki USB 2.0 girişiyle DSL-AC52U, ağ üzerinden yazıcı ve tarayıcıları paylaşabilir, harici bir depolama bağlandığında ise yüksek hızlı NAS (Ağa Bağlı Depolama) cihazı olarak çalışabilir. ullanımı kolay ASUSWRT görsel kullanıcı arayüzü, DSL-AC52U'nun gücünün kontrolünü kullanıcıya sağlar ve böylelikle ağınızı kolaylıkla optimize edebilirsiniz. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimiyle ağ konusunda başlangıç seviyesindeki kullanıcılar bile cihazın karmaşık görünen özelliklerini rahatça kullanabilirken, uzman kullanıcılar ise Download Master, IPv6 desteği, çoklu kablosuz SSID'leri ve güvenli VPN erişimi gibi özellikleri sevecekler.


Arttırılmış sinyal menzili ve kararlılığı

ASUS AiRadar akıllı bir şekilde kablosuz bağlantıları, ASUS'a özgü RF ince ayarıyla güçlendirir. Bu sayede geniş kapsama alanı, dinamik veri hız artışı ve geliştirilmiş kararlılığa sahip olursunuz.


DSL, Ethernet ya da 3G/4G LTE Internet bağlantılarıyla tam esneklik

DSL-AC52U'yla internete DSL, Ethernet ya da 3G/4G LTE* ile bağlanabilirsiniz. DSL-AC52U'nuzu bir DSL modem Kablosuz router ya da başlı başına bir Kablosuz router olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bağlantılardan biri koptuğunda anında diğerine geçme özelliğiyle (geri geldiğinde tekrar bağlanır) ya da daha fazla bant genişliği için birden fazla bağlantıyı birleştirerek, kararlı ve her zaman bağlı internete sahip olursunuz. *Uyumlu USB dongle gerektirir


Donanımsal NAT desteği ile gigabit internet bağlantısı

Güçlü donanımsal NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile DSL-AC52U, size tam Gigabit performansı sunar. Geleneksel yazılım tabanlı NAT Gigabit router'ların 4.5 katı olan 900Mbps WAN-LAN performansına sahiptir. Bu sayede hızlı internet bağlantıların yaşattığı darboğazı yaşatmaz.


Üstün USB hızı ve çok amaçlılık

USB portu sayesinde DSL-AC52U modem, dosya paylaşımı, video izleme/paylaşma ve 3G/4G model kullanımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise uzaktan erişim ve hızlı içerik oynatma olanağı sağlıyor.

 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilir, elektrik faturanızı düşürebilirsiniz. Üstelik Akıllı telefonunuzdan sadece birkaç saniyede torrent/dosya ekleyebilirsiniz.
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanabilir, USB yazıcıyı kullanmak için ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duymazsınız.
 • USB portuna takacağınız 3G/4G dongle ya da Akıllı telefonla sağladığınız interneti ağınızdaki diğer bilgisayarlarla paylaştırabilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız USB diskinize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için gereken DDNS alan adınızı cihazın arayüzünden birkaç saniyede ve ücretsiz edinebilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız diskinizdeki resimlerinizi ve videolarınızı ağ üzerindeki DLNA destekli televizyon vb cihazlardan kablosuz olarak oynatabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum

30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.


1. Adım: Tarayıcınızı açın.

2. Adım: Kullanıcı adı ve şifrenizi girin..

3. Adım: İşlem tamam!

AiCloud - Senkronize et, Paylaş, Oynat. İstediğinizde Dünya Karşınızda

 ASUS AiCloud, en eksiksiz, rahat erişilebilir ve güvenli bulut platformunu sunar. iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olan uygulama, tüm içeriklerinize herhangi bir noktadan erişerek kolaylıkla senkronize etmenizi, paylaşmanızı ve oynatmanızı sağlar. Evinizde kendi bulut sunucusunu oluşturur ve genel bulut sunucusuna sorunsuz bağlanır. E-posta, SMS veya diğer yöntemlerle gönderilebilen gizli bağlantılar ile içerik paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. ASUS AiCloud, hemen hemen her cihazdan ve konumdan esnek ve kolay bulut erişimi için başlangıç noktanız olacak. daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği

Virtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.
DSL-AC56U size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-AC56U'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-AC56U, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar 


İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın

Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden cihazınıza bağlı USB diskinizde yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlar. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.


Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturun

DSL-AC56U hem 5Ghz hem de 2,4GHz bandında üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.300.000'e kadar oturum desteği

300.000 Online oturuma kadar destek sağlayan cihaz, ağır trafik altında dahi akıcı, HD paylaşım ve oyun performansını yüksek seviyede sağlar.Ücretsiz DDNS desteği ve Uzaktan Erişim

ASUS tarafından cihazınıza özel, DDNS desteği mevcuttur. İnternet sağlayıcıdan sabit IP servisine ücret ödemenize gerek kalmaksızın, "belirlediğinizisim.asuscomm.com" adresinden ev ağınıza erişebilirsiniz. "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8080" adresinden modem arayüzüne ve VPN sunucusuna "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8081" adresinden download master uygulamasına erişebilirsiniz.


AiProtection ve Trend Micro™ ile Gelişmiş Güvenlik

Son teknoloji ürünü, üç ayaklı güvenlik sağlayan Trend Micro™ yazılımına sahip AiProtection ile evinizde kurumsal düzeyde güvenlik elde edersiniz, bu satın alabileceğiniz en güvenli router'lardan biridir! Ağınızın sağlık durumunu ve güvenliğini sürekli izleyerek içinizin rahat olmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Network Standard IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IPv4, IPv6
Ürün Kategorisi AC750 complete AC performance : 300+433 Mbps
Wi-Fi Veri Oranı 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 433 Mbps'a yükseltilebilir
xDSL Veri Hızı VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode
Support Annex A/B/I/J/L/M
Support all VDSL2 profiles -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a and 30a
VDSL2 interface compliance with ITU-T G.993.2
ITU-T G.992.1 (G.dmt), Annex A, and B Compliant
ITU-T G.992.2 (G.lite), Annex A, and B Compliant
ANSI T1.413 Compliant
ITU-T G.992.3 (ADSL2) Compliant, Annex A, B, L, and M
ITU-T G.992.5 (ADSL2+) Compliant, Supporting Annex A, B, and M
ITU-T G.993.2 Compliant, Annex A, B
ITU-T G.993.5 (Vectoring)
ITU-T G.998.4 (G.inp) Improved impulse noise protection
ATM and PTM (dual-priority)
VDSL2 Upstream: 150Mbps, Downstream: 200Mbps
ADSL2+ Upstream: 3.3Mbps, Downstream: 24Mbps
ADSL2 Upstream: 3.5Mbps, Downstream: 12Mbps
Özellikler DHCP server, firewall/NAT, DynDNS
VPN server(PPTP/OpenVPN)
VPN client(PPTP/L2TP/OpenVPN)
Dual WAN Fail over/Fail back/Load balance
Traffic monitor/Quality of Service (QoS)
DSL spectrum
IPTV(VDSL/ADSL WAN)
DSL feedback mechanism
Save/Resotre configuration file
WiFi Bandwidth Limiter
Anten Harici dBi anten x 4
LED Göstergesi Güç, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi, USB x 1
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi, Kablosuz Açık/kapalı Düğmesi
Portlar 4 x RJ45 10/100/Gigabit BaseT for LAN
1 x RJ45 10/100/Gigabit BaseT for WAN
1 x RJ11 for xDSL
USB Portları USB 2.0 x 1
USB Uygulamaları Yazıcı Sunucusu
FTP Sunucu
Download Master
3G/4G paylaşımı
Router Özellikleri 3G/4G veri paylaşımı, AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü
Çalışma Frekansı 2.4GHz
5GHz
Operasyon Kanalı 13 Europe (ETSI)
Bellek 128MB NAND flash/128MB DDR3
Güvenlik 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK
Yönetim Web tabanlı Grafiksel Arayüz(GUI) yapılandırması
Firmware yükseltme, yapılandırma verileri tarihleri, Web tabanlı GUI üzerinden indirilebilir
UPnP IGD 1.0
Otomotaik VPI/VCI algılama
Configuration backup and restore
Tanılama
Log & İzleme fonksiyonu
Yardımcı Yazılımlar - Download master:
.Support BT, NZB, HTTP, ED2K
.Support encryption, DHT, PEX and magnet link
.Upload and download bandwidth control
.Download scheduling

- Media server:
.Image: JPEG
.Audio: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
.Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov

- Printer Server:
.Multifunctional printer support(Windows only)
.LPR protocol support
VPN Desteği IPSec Pass-Throuth
PPTP Pass-Through
L2TP Pass-Through
PPTP Sunucusu
OpenVPN Sunucusu
PPTP İstemci
L2TP İstemci
OpenVPN İstemci
Güç Adaptörü AC Girişi : 110 ~240 V(50~60HZ)
DC Çıkışı : 12 V/1.5 A
Güç Tüketimi : 18 W Max.
Sertifikalar CE, Telepermit, RCM
Boyutlar 20.7 x 14.9 x 3.6 ~ cm (E x B x Y)
Ağırlık 360 g (Sadece Cihaz)
İşletim Sistemi Desteği Windows® 7
Windows® 10
Windows® Vista
Windows® 8.1
Windows® 2000
Windows® 8
Windows® XP
Mac OS X 10.4 ya da daha yüksek
Mac OS X 10.1
Mac OS X 10.5
Mac OS X 10.4
Mac OS X 10.6
Mac OS X 10.7
Mac OS X 10.8
Paket İçeriği ?DSL-AC52U Dual-band 802.11ac VDSL/ADSL Modem Router
?RJ-45 cable
?RJ-11 cable
?Support CD(User manual and utility)
?Power adapter
?Warranty card
?Quick start guide
?Splitter (varies with regions)
Garanti 3YIL, Arızalanması durumunda yenisi ile değişim garantisi


Asus garanti
3G/4G Desteği 3G
Anten Sayısı Dört Antenli
Modem Tipi ADSL Modem
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD804891
Asus DSL-AC52U Dual-Band AC750 4Antenli Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G,DLNA ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Mo Yorumları
Tüm yorumları gör (8)
 • 5 ghz sorunlu

  modemi 3 gündür kullanıyorum çekim gücü iyi kurulumu kolay. tek problem 5ghz aga bağlandığım zaman android telefonum uyku moduna geçtiği zaman wifi kopuyor. 2.4 ghz de kullandığımda sorun olmuyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (6)

 • Kaliteli ve kullanışlı

  Güncel teknolojileri kullanmak isteyenler için tavsiye ederim. Gösterişli ve kullanışlı bir arayüz ile tüm ayarları sorunsuzca yapabiliyorsunuz. Sinyal gücü kıyaslamak için diğer iki marka modemleri ile sırayla bağladım bir tık dahi olsa en güçlü sinyale sahip. ASUS en iyi garanti şartlarını sunuyor, bundan sonra yerli/yabancı diğer markaları düşünmem bile. Hepsiburada fiyat ve hızlı teslimat ile zaten rakipsiz...

  - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kullanışlı

  Bandwidth kontrolü özelliğine sahip olması gerçekten çok iyi.5ghz de kullanırsanız sinyal gücü zayıf kalabilir ama normali budur çekmiyo diyenlere bakmayın frekans arttıkça menzil düşer .5 ghz bütün modemlerin menzili aşağı yukarı aynıdır.2.4 ghz sinyal gücü çok iyi ben 2.4 ghz de kullanıyorum.Isınması normal,arayüzü mükemmel

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • idare eder

  indirimdeyken aldım eski modemime göre iyi ama yinede 3+1 bir evde iyi cekmiyor kopmada yaşıyorum bakalım baska bir yerde daha denıem aynısı oluyorsa tavsiye etmiyorum

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (5)

 • Mükemmel bir alış veriş

  Mükemmel bir alış veriş ile çok iyi bir modem sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim.

  MERKEZ - Çankırı - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • güçlü

  Birçok kullanıcının ihtiyacını aynı anda kaldırabilecek kadar güçlü işlemci ve rami var geleceğe yönelik AC destekli. 4 anten 2.4 ghz hem ve 5 ghz AC ağlarına atanmış,yani 4 anteni görünce hemen dağlara taşlara çekicek sanmayın. ve bilmeyenler için 5 ghz ağı teknolojisi gereği daha düşük çekim alanına sahiptir ama veri transfer hızı daha yüksektir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Hızlı

  Kaliteli hızlı 2.4 ghz menzili 2 kat aşşa kadar gidiyor ama 5 ghz modu en fazla 1 oda ileriye kadar iyi çekiyor 2 oda uzağa gidince sinyal azalıp kopuyor 4 antenli olduğuna bakmayın menzil durumu cok iyi deil ama bagli oldugunda cok verimli kopma falan yasamassiniz

  SARIYER - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (1)

 • hayal kırıklığı

  Üzerinde ki 4 anten sakın yanıltmasın, yan odada bile zor çekiyor. eğer benim gibi büyük bir evin sinyal problemini çözmek için alacaksanız bence bir kere daha düşünün, ürün sinyal gücü açısından tam bir hayal kırıklığı, bunun dışında hızı iyi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (5)

 • Tüm yorumları gör (8)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN