Asus
Asus X99-DELUXE U3.1 Intel X99 3200Mhz(OC) DDR4 Soket 2011-V3 ATX Anakart

Asus X99-DELUXE U3.1 Intel X99 3200Mhz(OC) DDR4 Soket 2011-V3 ATX Anakart

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/8/152

Asus X99-DELUXE U3.1 Intel X99 3200Mhz(OC) DDR4 Soket 2011-V3 ATX Anakart

 

ASUS - EN İ.Y.İ. Anakart Markası

EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı


Muhteşem bir X99 deneyimi için, 3x3 802.11ac Wi-Fi, ultra hızlı USB 3.1 Tip-A Kart (Çift) ve ekstra fan genişletme kartı ile rakipsiz performans

 • Kolay takılan 10Gb/s USB 3.1 Tip-A Kart (Çift) pakete dahil.
 • Patent Bekleyen OC Soket – CPU ve DDR4 performasını beklentilerin ötesine taşıyın!
 • Dual Intelligent Processors 5 ile 5-Yönlü Optimizasyon – Tek tıklama ile hız aşırtma ve ekstra soğutma!
 • 3x3(3T3R) 802.11ac Wi-Fi - 1300Mb/s' e kadar en hızlı bütünleşik kablosuz deneyimi!
 • Fan Genişletme Kartı - Rahat kurulum ve detaylı kontrol ile güçlü soğutma
 • Çift 32Gb/s ultra hızlı M.2 x4 (bütünleşik ve PCIE ek kartı)

X99-Deluxe/U3.1 Ürününe Yakın Bakış


Amiral Gemisi Düzeyinde Performans

8 çekirdekli İşlemci ve DDR4 performansı tüm beklentileri aşıyor!

Patent Bekleyen ASUS'a özgü OC Soketi

ASUS'un patent bekleyen soket tasarımı, yeni 8 çekirdekli işlemci ve DDR4 belleklerin hız aşırtma performansını doruk noktasına çıkarıyor. Yeni işlemci tasarımı için özel olarak geliştirilen ekstra pinler sayesinde ASUS, en iyi bant genişliği için işlemci, önbellek ve bellek frekanslarını maksimuma çıkararak kararlı bir voltaj düzeyi ile işlemci işlevlerinde en üstün performansın elde etmenizi sağlıyor. En yeni bariyerleri bile aşın ve hiç olmadığı kadar yüksek performans düzeylerine ulaşın!


Benzersiz Arabellek Veriyolu Voltaj Ayarlaması

CPU çekirdekleri, DDR4 Bellek Kontolcüleri ve paylaşılan L3 Arabelleği gibi alanları arabellek veriyolu bağlar. CPU altsistemi için bu keşisim noktası çok önemlidir. Daha yüksek arabellek veriyolu frekansı, direkt olarak daha hızlı altsistem performansı vermektedir. ASUS OC Socket, özel olarak ayarlanabilen bir arabellek veriyolu voltajı sunarak daha yüksek arabellek veriyolu frekanslarına ulaşılmasına olanak tanır

.


Üstün DDR4 hız aşırtma performansı

Tam yüklü 8 DIMM ile belleği DDR4 3200 (O.C.)'ye çıkarın! ASUS'a özgü T-Topology tasarımı, gürültü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü ortaya çıkarmanızı sağlayan bellek hızı aşırtma yeteneği sunar. İşlemciye eşit mesafede yer alan yenilikçi bellek kanalları ile en dengeli kontrol yeteneğini ve en güçlü hız aşırtma uyumluluğunu sağlar.


Hız aşırtma ve soğutma tek tıkla tamam!

Sağlam hız aşırtma, enerji tasarrufu, dijital güç, özelleştirilmiş fan kontrolü, uyarlanmış ağ bağlantısı ve ses ayarları elde edin

Tüm karmaşık ayarları tek tıkla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız çok daha akıllı. Sisteminizin temel yönlerini gerçek zamanlı kullanıma göre dinamik olarak optimize eder; böylece üstün işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu son derece kararlı dijital güç, sessiz ve serin fanlar ve hatta kullandığınız uygulamalara göre özelleştirilmiş ağ trafiği ve ses ayarları elde edersiniz. Kısacası, 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız oyun, eğlence, üretkenlik ve diğer her şey için mükemmel hale gelir!

 • Oyunlar yüksek performans, öncelikli bant genişliği ve net seslerle hızlı ve kusursuz biçimde çalışır
 • Fanlar günlük bilgisayar işlemlerinde fısıltı kadar sessiz çalışır, oyun oynarken ise olağanüstü soğutma sağlarlar
 • Profesyonel uygulamalarda ve ağır yük altında asla takılma yapmaz
 • Fan Genişletme Kartı - Rahat kurulum ve detaylı kontrol ile güçlü soğutma
 • Enerji israfı azaldığından para tasarrufu sağlarsınız

İşlemci Performansı arttırma

TPU

İki aşamalı basit bir dahili anahtar veya ASUS AI Suite 3 aracı ile bilgisayarınızın performansını zincirlerinden kurtarın! Turbo İşlem Birimi (TPU) hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş sistem takibi sağlar, optimum performans sağlamak ve ekran kartınızın potansiyelinden sonuna kadar faydalanmak için işlemci frekansları ve oranlarını değiştirebilme özgürlüğü sunar


Bütünüyle enerji tasarrufu

EPU

Enerji İşleme Birimi (Energy Processing Unit - EPU) ile kart üzerinde yer alan basit bir düğme ya da AI Suite 3 aracılığıyla sistem çapında gerçek zamanlı güç tasarrufundan faydalanabilirsiniz. EPU, güç tüketimini otomatik olarak algılar ve bilgisayarın ihtiyacına göre ayarlar. Ayrıca işlemci voltajını belirlenen bir düzeye indirebilir ya da Away (Uzakta) Modu ile daha da fazla tasarruf sağlayabilir. Away (Uzakta) Modu, siz bilgisayar başında değilken kullanılmayan ekstra giriş-çıkış kumandalarını kapatır ve ekran kartının güç düzeyini azaltır, böylece bilgisayar ihtiyacı olan enerjiden bir damla bile fazlasını tüketmez!


Üstün soğutma ve sessizlik için gelişmiş fan kontrolleri

Fan Xpert 3

Fan Xpert 3, 4-pinli/3-pinli işlemci ve kasa fanı kontrollerini bir araya toplar. Fanların özelliklerini tarayarak her biri için termal sensörler tarafından algılanan alanlara özel sıcaklılara dayanan özel ayarlar sağlar. Böylece tüm fanların en üstün soğutma performansı ve düşük gürültü dengesi sağlanmış olur. Fan Xpert 3, hem işlemci hem de kasa fanları için donanım seviyesinde PWM/DC kombo modunu destekler. Üstelik düşük yük durumunda ekstra sessiz ve enerji tasarruflu çalışma performansı sağlamak için işlemci fanı hızını varsayılan minimum değerin altına indirebilir.


Hassas Dijital Güç Kontrolü

DIGI+ Güç Kontrolü

Güç kontrollerii anakart tasarımlarının en temel bileşenlerindendir. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü ile akıllı işlemci güç çekişi algılama, Intel® VRD12.5 koşullarına da tam uyum sağlayan, endüstrinin öncülerinden yenilikçi bir teknolojidir. DIGI+ Güç Kontrolü, üstün esnekliği ve hassas kontrolü ile hız aşırtma potansiyelini, sistem kararlılığını ve enerji verimliliğini arttırır.


Profesyoneller ve oyunseverler için uygulamaya özel optimizasyon

Turbo App

ASUS'a özgü Turbo App ile oyunseverler ve profesyoneller uygulamaya özel optimizasyon seçeneklerinden yararlanabilirler. Sezgisel ayar paneli çeşitli donanım iyileştirmeleri sunar; otomatik olarak işlemcinize hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı ayarlayabilir, ağ verilerinize öncelik atayabilir ve ses ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.


Üst Düzey Yükseltme Alanı

Fan Genişletme Kartı

Esnek kurulum ve ayrıntılı kontrol olanaklarına sahip güçlü soğutma

Maksimum dokuz fan olacak şekilde (Dahili 4 kasa fanı ve 2 CPU fanı dahil), her biri UEFI BIOS ya da AI Suite 3 aracılığıyla bağımsız olarak kontrol edilebilen üç ekstra fan daha takın. Her fan 12W'a kadar olabilir. Suyla soğutulan veya aşırı hava akımı olan yüksek performanslı sistemler için idealdir


HYPER M.2 x 4

PCIE yuvasının sunduğu esneklik ile ultra yüksek hız

Emsalsiz bir performans elde etmek için PCI-Express 4x eklenti kartını bilgisayarınızın yapılandırmasına uygun herhangi bir yuvaya takarak M.2 performansını 32Gbit/s'ye kadar çıkarın. 2230 ila tam boy 22110'a kadar tüm M.2 kartları desteklendiğinden yükseltme yaparken limitlere takılmazsınız.


3x3 (3T3R) 802.11ac Wi-Fi

1300Mb/s'ye varan en hızlı dahili Wi-Fi

3x3 çift bant 2.5/5GHz antenler dahildir. 1300Mb/s** aktarım hızı ile 802.11ac* Wi-Fi


Ünlü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.


Ultra Hızlı Aktarım

Kolay takılan 10Gb/s USB 3.1 Tip-A Kart Pakete Dahil

 • Dünyanın ilk USB 3.1 Tip-A genişleme kartı
 • 10Gb/s veri aktarım hızı – USB 3.0'ın iki katı kadar hızlı
 • Her PCIe x4, x8, x16 slotuna uyar
 • Dahili ASUS USB 3.1 Boost uygulamasıyla daha da hızlı USB 3.1 aktarımları

Ultra hızlı aktarım

SATA Express ile depolama hızınızı geliştirin

SATA Express, iki adet PCIE 2.0 hattından 10Gb/s veri aktarım hızı sağlayarak yakın gelecekte ihtiyaç duyulacak olan daha yüksek bant genişliği sorununu çözer. Mevcut SSD'ler, 550MB/s tüketim yaparlar, bu SATA 6Gb/s bağlantıları için doyum noktasına yakındır. İki SATA sürücüsüne kadar geriye dönük uyumluluk sunan SATA Express, yeni nesil bağlantı standardıdır. Sisteminizle birlikte geride kalmanızı önler.


GDahili M.2 ile sisteminizi 32Gb/s'ye kadar hızlandırın

4 x PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2 32Gb/s'ye varan veri aktarım hızını destekler. Bilgisayarınızın ve profesyonel uygulamalarınızın mümkün olduğunca hızlı çalışmalarını sağladığından işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir.


Profesyoneller ve oyunseverler için uygulamaya özel optimizasyon

Profesyoneller ve oyunseverler için uygulamaya özel optimizasyon

ASUS'a özgü Turbo App ile oyunseverler ve profesyoneller uygulamaya özel optimizasyon seçeneklerinden yararlanabilirler. Sezgisel ayar paneli çeşitli donanım iyileştirmeleri sunar; otomatik olarak işlemcinize hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı ayarlayabilir, ağ verilerinize öncelik atayabilir ve ses ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.


Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı

Crystal Sound 2

Crystal Sound 2 oyun oynamanız, sohbet etmeniz, film seyretmeniz veya sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için gereken ses ayarlarını bir çırpıda optimize eder. Dahili fiziksel koruma, profesyonelce geliştirilmiş tasarım ve Japon yapımı ses kapasitörleri ile operasyonel amplifikatörleri (op-amp) de içeren birinci sınıf bileşenler sayesinde olağanüstü netlikte ve doğrulukta ses çıkış�� elde edilir. Üstün seslerden oluşan yepyeni bir dünyayı keşfedin ve ona hükmetmeye hazır olun!


Oyuncular için çifte zafer!

Yenilgi ile zaferi birbirlerinden ayıran an, milisaniyeler ile ölçülebilir. Bu yüzden ASUS anakartlar size bağlantı önceliği sağlayan son teknoloji ürünü ağ teknolojisi ile donatıldı!


Turbo LAN

cFosSpeed trafik biçimlendirme teknolojisine sahip Turbo LAN, sezgisel arayüzü ile gecikmeleri daha da azaltıyor. Gecikme oranını hiçbir özel bilgiye gerek duymadan 1,45 kata kadar azaltmanızı sağlıyor! İnce ayar yapmayı seviyorsanız daha uzman düzeyinde kontroller için Advanced (Gelişmiş) Modu kullanabilirsiniz.


Intel® Gigabit Ethernet — oyunlar için işlemciniz ile daha da hızlanan en iyi seçim

Daima daha hızlı ve sorunsuz oyun performansı. Intel® Gigabit Ethernet, hem işlemciler ile doğrudan iletişim kurarak hem de yüksek TCP ve UDP işlem hacmi sunarak çifte avantaj sağlıyor. Bu, işlemcinin iş yükü önemli ölçüde azalttığından oyununuz için size daha fazla güç kalıyor.

 

Anakart Boyutu ATX
Bluetooth Yok
Chipset Intel X99
İşlemci Soket Tipi 2011-v3 Pin
Overclock (Hız Aşırtma) Var
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
PCI-E x1 Slot 2 Adet
PCI-E x16 Slot 5 Adet
Ram Kapasitesi 64 GB
Ram Slotu 8 Adet
Ram Tipi DDR4
SATA 2 Yok
SATA 3 8 Adet
SATA Express Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu BD803500
Asus X99-DELUXE U3.1 Intel X99 3200Mhz(OC) DDR4 Soket 2011-V3 ATX Anakart Yorumları
Tüm yorumları gör (5)
 • Fena bir anakart

  Anakart gayet güzel i7 5820k ile güzel performans veriyor 16gb 2133mhz oc ile 3000mhz de kullanıyorum ayrıca bu tip anakartlara üst seviye ekran kartı takılmalı Gtx 980 veya 1080 gibi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (4)

 • Super

  256 gb Ram Kullanıyom 12 gb ekran kartı 128 bit 8 tb hardisk taktım en iyi pc oldu intel core i7 3 nesil taktım ve bir savaş oyunu yaptım gta 5 crysis 3 arma 3 call of duty 7 oynuyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (47)

 • ÇOK İYİ

  5820K /ZALMAN CNPS20LQ SIVI SOĞUTMA / MSI GTX 970/ RAMPAGE 77 KASA/X99 DELUXE ANAKART./ POWERIM XIGMATEK 700 W ESKİ YILLARDIR BOZULMUYOR YENİSİNİ ALAMIYORUM :) ALIRSAMDA YİNE XIGMATEK ALICAM 7 YAŞINA GİRİYOR DİLE KOLAY. 8 GB 3000 MHZ RAM 1TB HDD VAR .YAKIN ZAMANDA DA SSD ALACAM İNŞ.SSD DIŞINDA ÇOK İYİ SİSTEM OLDU ALDIĞIM PARCALARIN HEPSİ FİYAT PERFORMANS TAVSİYE EDERİM HEPSİBURADA DA FİYAT PERFORMANS TEŞEKKÜRLER.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (20)

 • Hepsi burada Mükemmel!

  Hepsi Burada olmazsa olmaz. En yeni ürünler , en kaliteli ürünler, en uygun fiyatlarla hep yanı başımızda. Site çok güzel. Bazı ürünlerde indirimlerin olması da çok güzel .Asus X99-DELUXE/U3.1 Intel X99 3200Mhz(OC) DDR4 Soket 2011-V3 ATX Anakartı indirimli aldım. Böyle indirimlerin olması biz teknoloji severler için çok önemli. Teşekkürler.

  GAZİPAŞA - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (17)

 • Harika

  Ben i7 5930K ile birlikte kullanıyorum, eğer iyi bir işlemci alacaksanız tartışmasız bir ürün...

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (12)

 • Tüm yorumları gör (5)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN