ASUS, ödüllü ana kartlar, grafik kartları ve her yıl piyasaya sürülen düzenli bir akışla bilgisayar donanım pazarındaki en aktif markalardan biridir. Çevre birimleri ve bilgisayar yardımcı ekipmanları alanlarında çok sayıda ürün çeşidine sahip olması sayesinde daha fazla kullanıcıya erişim imkânı vardır ve talepleri karşılama konusunda daha fazla avantaj sahibidir.

Konfor ve Kullanım Kolaylığına Erişin

Asus’un oyuncu kulaklıkları, Windows'ı anında tanıyan ve denetleyiciye gerek duymayan ses sistemi olarak kurulum anlamında herhangi bir yapılandırma gerektirmez. Kulaklığın USB kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza olan bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. Bu andan sonra stereo modda dinlemek yerine kontrolördeki düğmeye (standart olanı 7.1) dokunarak Surround kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Aynı şekilde, başka bir kaynağa geçmek istiyorsanız, sadece bir düğmeye dokunarak, çevirme dengeleme sistemini çalıştırabilir ve birkaç dakikadan fazla bir süre içinde kurulum yapmaya hazır hale gelebilirsiniz. Ayrıca, doğru dengeyi bulmak için esnek kafa bandına güvenen bir ayarlama aracı da önemli bir eklemedir. Kafa bandı yalnızca doğru dengeyi bulmaz aynı zamanda uzun süreli kullanımdan sonra bile herhangi bir şekilde baş ağrısı gibi bir durum ile karşılaşmanıza engel olur. Dolgu ve kafa bandı oldukça yumuşaktır, bu nedenle herhangi bir basınç noktasından rahatsızlık hissetmezsiniz. Geniş iç hacim kapasitesi, kulaklarınızın rahatsız edici boyutlarda terlememesi anlamına da gelir.

Konfor açısından, kafa bandı tasarımı, kulaklarınızı bütünüyle çevrelemek için tasarlanır. Kulaklıklar ağırlık anlamında nispeten ortalamanın üzerinde olduğu için, ani bir hareket yapmanız durumunda kolay kolay kafanızdan ayrılmaz. Kafa bandının otomatik ayarlı olması, küçük ya da büyük fark etmeksizin her kafa boyutu için uygunluk göstereceği anlamına gelir.

Ses Kalitesi / Performansının Analizi

Bass, bir oyuncu kulaklığı için beklentileri karşılayacak şekilde yüksektir ve bu ayrı alt sürücüler sayesinde bir derinlik söz konusudur.  Genel ses kalitesi başlı başına ideal çizgi içerisinde kalırken, surround ses teknolojisinin varlığı Asus oyuncu kulaklıklarının mevcut seviyesini daha yukarılara çekmesini sağlar. Sesler etrafınızda dans ederken filmler çok daha sürükleyici hale gelir. Ayrıca oyunculara farklı bir rekabet üstünlüğü verilirken, oyun sırasında seslerin geldiği yönü belirlemek daha kolay hale gelir. Gürültü önleyici mikrofonlara gelince, temiz ve net ses vererek başarılı bir iş çıkarır. Özellikle ihtiyaç duyulan her pozisyona kolayca bükülebilen mikrofon, daha esnek bir kullanım fırsatı sağlar.

Ses Kalitesinin Daha İyi Olması İçin Her Şey Düşünülmüş

 • Yüksek ses seviyelerinde pürüzsüz performans
 • USB denetleyicisi çok yönlüdür ve kullanımı kolaydır
 • Bilgisayar ve HDMI girişleri arasında kolayca geçiş fırsatı
 • Gerçek surround ses teknolojisi
 • Çıkarılabilir mikrofon
 • Ayarlanabilir hoparlör dengeleme imkânı
 • Ayrıntılı ve net ses kalitesi
 • Surround seste menzil ve derinlik avantajı
 • Kulaklık başına çoklu sürücü farkı
 • Düşük gecikmeli kablosuz bağlantı
 • Daha iyi ve daha kararlı ses iletimi için çift anten tasarımı
 • Sonic Studio ile tam ses kontrolü
 • Oyun konsolları, PC'ler, Mac ve mobil cihazlarla geniş uyumluluk
 • Kesintisiz maraton oyunları için saatlerce (modele göre değişir) süren pil ömrü

Kablosuz Modellerle Daha Rahat Kullanın

Kablosuz teknolojisi, saatlerce süren pil ömrü, çoklu format desteği ve sanal surround ses sunabilen güçlü sürücülerle donatılmış olan Asus Wireless oyuncu kulaklıkları, oyun ve multimedya kullanımı için doğru bir hedef olabilir.

Asus Wireless destekli oyuncu kulaklıkları, anlık ses iletimi için Bluetooth kulaklıklardan daha düşük gecikme süresi bağlantısı sağlayan kablosuz teknolojiye sahip oyun kulaklıklarıdır. Bu modellerle bilgisayarınızdan belirli bir uzaklıkta olsanız bile oyun içi her ses kulaklarınıza anında ulaşır. Böylece asla aksiyonun arkasında kalmamanızı sağlar. Wireless destekli modellerin teknolojisi daha az güç tüketir, böylece şarj süreleri arasında önemli bir fark oluşur. Böylelikle ortaya çıkan daha fazla zamandan dolayı kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Wireless destekli oyuncu kulaklıkları, karmaşık Wi-Fi ortamlarında bile dengeli bir bağlantı sağlamak için otomatik parazit önleme mekanizmasına sahip çift antenli bir tasarıma sahiptir.

Bu modellerin ürün kutusunda, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi, kulaklıklı mikrofon seti, şarj kablosu, ses kabloları Y-bölünmüş kablo, çıkarılabilir mikrofon ve tüm olağan belgeleri bulabilirsiniz.

Kulaklığı kablosuz modda kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınızda kullanırken tak ve çalıştır gibi basit bir yolu destekleyen küçük bir USB dongle da vardır. EQ profillerinden ve kulaklıklı mikrofon setinin sunduğu diğer ince ayarlardan tam olarak yararlanmak istiyorsanız, indirilebilir bir yazılım yer alır.

Kafa ve Kulak Bölgelerinin Rahat Ettirilmesi Planlandı

Asus oyuncu kulaklıkları, elastik ve yastıklı bir deri bandın iskeletini oluşturan hafif bir alüminyum kafa bandının altına oturduğu asılı bir kafa bandı tasarımı kullanarak ağırlığı başın üstünden alır. Elastik bandın her iki tarafı boyunca vurgulu renkte dikiş görülür. Kafa bandının tabanının her iki tarafında, her kulaklık için mat plastik temellere tutturulmuş ve logoyu taşıyan alüminyum bir cıvatayla tamamlanmış daha fazla marka yer alır.

Kulaklıklar, parmak izlerini ve diğer işaretleri üzerinde toplamayan mat(bazı modellerde plastik) malzemeden yapılır. Kulaklıklardaki başka bir tasarım detayı, arka kısımda ses tekerleği, sessiz mikrofon ve güç düğmesinin bulunmasıdır. Ses seviyesi tekerleği kademelidir, bu nedenle serbest ayar kontrolünden daha hassas ayarlamalar yapmak biraz daha çaba gerektirir. Ancak anın sıcağında, yanlışlıkla sesi maksimuma çıkarmanız durumunda kulak zarlarınıza zarar verme anlamında büyük bir problem oluşturmaz.

İçeri doğru hareket eden kulak yastıkları, teorik olarak daha iyi ses yalıtımı için bir deri iç ile mikrofiber bir bezle bitirilmiş şekilde yumuşak yapıya sahiptir. Kulaklıklarda bir dereceye kadar yanal ve dikey büküm ayarı vardır; bununla birlikte, seyahat veya depolama için profillerini azaltmak amacıyla bunları içe doğru katlayabilirsiniz. Wireless destekli Asus oyuncu kulaklıklarını taktığınızda duyduğunuz tek ses, yapı kalitesinin ve kullanılan malzemelerin çoğunu anlatan esnek bant sesi olacaktır. Çıkarılabilir mikrofonu, asimetrik bir jak yoluyla içeri girer, bu nedenle içeri ve dışarı doğru kolayca açılır ve kullandığınız zaman gereksiz bir patlama veya çatlama olmaz.

Akıllı Telefon Ses Sistemlerine Olan Uyumu

Asus oyuncu kulaklıklarının güçlü olduğu noktalardan biri akıllı telefon ses sistemlerine olan uyumudur. Bir akıllı telefon ile birlikte bir çift USB kulaklık olarak kullanarak çeşitli akış kaynaklarını dinlerken verimli dakikalar geçirebilirsiniz. Asus oyuncu kulaklıklarını modern müzik basıyla dinlerken, elde edeceğiniz deneyim beklediğinizden çok daha ilgi çekici gelebilir. Dâhili DAC, kayıpsız dosyalarla (özellikle 48 ve 96 kHz örnekleme hızına sahip olanlar) daha iyi verim sağlarken, düşük kaliteli içeriği keyifli hale getirmek için daha fazla çaba gerektirir.

Bu ürünler genel olarak müzik ve akıllı telefon sesi için geçerlilik gösterir, ancak bu ürünlerin temelde bir oyuncu kulaklığı olduğunu unutmamak gerekir. Üst düzey bir ESS DAC uygulaması, başlangıçtan beri dijital müzik için bir hi-fi kulaklık alternatifi olarak kullanılmasını teşvik etse de, bu modeller surround ses teknolojisi, özel ses profilleri ve efektleriyle oyun oynamak için tasarlandılar.

Asus Armory Yazılımının Katkıları

Her şeyden önce yazılımın indirilmesi ve yüklenmesi için sistemin yeniden başlatılması gerekir. Yüklenen yazılımın arayüzü kimilerine göre karışık gelse de işlevsellik anlamında yol gösterici bir görev üstlenir. Yazılım, 'ses hakkında şimdi bilgi sahibi olan' son kullanıcı tarafından bile kolayca anlaşılabilecek adil işlevsellik özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte, EQ ve 'Ses Optimizasyonu' özelliklerini yazılımın yol göstericiliği ile tercih ettiğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yazılım, basit bir geçiş alanı kullanarak sanal surround ses sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Asus Oyuncu Kulaklıkları

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Asus Oyuncu Kulaklıkları
  2. SteelSeries Oyuncu Kulaklıkları
  3. Logitech Oyuncu Kulaklıkları
  4. Razer Oyuncu Kulaklıkları
  5. MF Product Oyuncu Kulaklıkları
  6. GAMEMAX Oyuncu Kulaklıkları
  7. GameBooster Oyuncu Kulaklıkları
  8. HP Oyuncu Kulaklıkları
  9. Sennheiser Oyuncu Kulaklıkları
  10. MSI Oyuncu Kulaklıkları
  11. Bloody Oyuncu Kulaklıkları
  12. Classone Oyuncu Kulaklıkları
  13. Gamepower Oyuncu Kulaklıkları
  14. Thermaltake Oyuncu Kulaklıkları
  15. Trust Oyuncu Kulaklıkları
  16. HyperX Oyuncu Kulaklıkları
  17. Pusat Oyuncu Kulaklıkları
  18. Redragon Oyuncu Kulaklıkları
  19. Turtle Beach Oyuncu Kulaklıkları
 4. Kullanım Tipi
 5. Mikrofon
 6. Kullanım Alanı
 7. Renk
 8. Kulaklık Modeli
 9. Kablo Uzunluğu
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/86008/499/1196/asus
Başa dön