İnsan vücudu gün içerisinde maruz kaldığı kir, toz, güneş ışığı gibi etkenlerden dolayı zamanla kirlenir ve yıpranır. Bu yıpranmalar en çok saçları ve cildi etkiler. Doğru bakım yapılmayan ya da fazla kimyasala maruz kalan saçlar çeşitli zararlar görebilir. Bu zararlar sonucunda saçlar güçsüzleşir ve kolay kırılmaya başlar bu da saç dökülmelerine ve kelliğe kadar gidebilir. Cilt de kolayca zarar görebilir. Fazla sıcak ya da soğuk havalarda bu zararlar daha da artar. Cilt kuruluğu bu zararların başında gelir. Kuruluktan sonra deri dökümü, cildin zayıflamasından dolayı kolay yaralanmalar ve cilt kanseri daha ciddi hastalıklar olarak insan karşısına çıkar. Bu tür cilt ve saç sorunlardan kurtulmak amacıyla çeşitli ürünler üretilir ve insanlar tarafından kullanılır. Aveda markası da bu tür kişisel bakım ürünlerini üretir. Birbirinden farklı ürünü bulunan Aveda sayesinde daha sağlıklı cilt ve saçlara sahip olmanız mümkündür.

Aveda Şampuan Ürünleri

Saçlar yapısı sebebiyle düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların yapılmaması ya da doğru yapılmaması sonucunda saçlarınız zarar görür. Kimyasal ürün kullanımı da saçlarınıza zarar veren etmenlerden birisidir. Saç kırılmaları, solmaları, dökülmelerini engellemek amacıyla farklı ürünler geliştirilir. Aveda saç ürünleri bu konuda size yardımcı olur. İlk olarak Aveda şampuan ürünleri saçlar için önemlidir. Bu şampuanlar kimyasal maddelerden arındırılarak saçlarınız için özenle hazırlanır. Yıpranmış saçlarınızı besleyerek daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan doğal Aveda şampuan ürünlerinin saçlarınıza da herhangi bir zararı olmaz. Aveda şampuan kullananlar kendi ihtiyaçlarına göre bir ürün seçmelidir, çünkü bu ürünlerin birçok farklı amaç doğrultusunda hazırlanan çeşidi bulunur. Dökülme karşıtı şampuanlar bunlardan birisidir. Saçlarınız kolay dökülüyorsa Aveda dökülme karşıtı şampuan ile bunun önüne geçebilirsiniz. Saç diplerinize nüfuz ederek saçları köklerini güçlendirir böylelikle daha sağlıklı bir uzama ve daha az saç dökülmesini sağlar. Aveda kepek şampuanı bu ürünlerden bir diğeridir. Kepekler yanlış şampuan ve saç kremi seçimi, özensiz bakım ve dış etkenlerden dolayı oluşabilir. Bunları engellemek de doğru ürünler kullanarak gerçekleşir. Bu ürünlerin formülünde kepek engelleyici maddeler bulunur. Siz de saçınızda kepek oluşması halinde bu ürünü kullanabilirsiniz. Saçınızın fazla yağlanmasından şikayetçiyseniz Aveda bu soruna da bir çözüm geliştirmiştir. Aveda yağlı saçlar için şampuan ürünü yağlanma sorunları için üretilir. Bu şampuan sayesinde saçınızda oluşan yağlanmalar azalır. Erkek ve kadın saç yapılarında farklılıklar bulunur. Bu sebeple şampuanlar içerisinde kullanılan ürünler de buna göre değişiklik gösterir. Bunun sonucunda da Aveda erkek şampuan ürünlerinin sadece erkek bireyler tarafından kullanılması tavsiye edilir. Kullanım amacı dışında şampuanlar renklerine göre de farklılık gösterebilir. Aveda şampuanlarında da farklı renklerde seçenekler bulunur. Aveda mor şampuan bu renklerden birisidir ve daha canlı bir şampuan rengi ile saçlarınızı yıkamak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Mor şampuan kullanım amacı sarı boyalı saçlarda oluşan turunculaşma sorununun önüne geçmektir.

Aveda ile Saç Bakımı

Aveda saç bakım ürünlerinin şampuanlar dışında daha birçok çeşidi bulunur. Örneğin saç boyası son zamanlarda tercih edilen bakım ürünlerinden birisidir. Saç yıpranmalarını ve beyazlıklarını ortadan kaldırmak için saç boyaları kullanılır. Yeni bir görünüme kavuşarak saçları ile girdiği her ortamda dikkat çekmek isteyenler için saç boyaları vazgeçilmez ürünlerdir. Saçlara ışıltı, dombre gibi çeşitli şekillerin yapılması da yine saç boyaları sayesinde gerçekleşir. Aveda saç boyası farklı renkte saçlara sahip olmanız için geliştirilmiş ürünlerdir. Saçlarınız ürünlerin içeriğindeki doğal maddeler sayesinde herhangi bir zarara uğramadan yeni renklerine kavuşur. Aveda boya sayesinde hem saç beyazlarınızı yok edersiniz hem de daha doğal ve güzel bir görünüme kavuşursunuz. Aveda saç kremi önemli bir diğer üründür. Aveda saç kremi tarafından sağlanan besleme ve güçlendirmeler sayesinde daha güçlü görünümlü saçlara sahip olursunuz. Ayrıca Aveda durulanmayan saç kremi sayesinde de daha kolay bir kullanım imkanınız bulunur. Aveda saç serumu da besleme ile daha güçlü bir görünüm kazanmalarına yardımcı olan bir üründür. Besleyici ve güzellik kazandırıcı ürünlerden birisi olan Aveda saç maskesi ile daha doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saç serumu, kremi ya da maskesi gibi ürünler saç hücrelerine etki ederek daha sağlıklı ve canlı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Aveda Markasının Kremleri

Aveda markasının farklı yapılar için farklı krem ürünleri de bulunur. Aveda krem ürünlerini kullanarak daha sağlıklı ve doğal ciltlere kavuşmanız oldukça kolaydır. Aveda yüz kremi bunlardan birisidir. Yüz fazla güneş ışığına maruz kalması sebebiyle çok fazla zarar görür. Aşırı sıcak ve soğuk havalarda çeşitli cilt sorunlar oluşur. Yüz bölgesinin kuruması en çok rastlanan sorunlardan birisidir. Yüz kremi sayesinde bu kurumanın önüne geçilir ve yüz nemlendirilir. Yüzün nemlendirilmesi ile daha parlak görünümler elde edilir. Ayrıca kurumanın ileri safhalarında yüz derisinde dökülmeler de meydana gelebilir. Bu dökülmelerin önüne geçmek için de yüz kremleri oldukça önemli ürünlerdir. Aveda ayak kremi ürünü de bir diğer önemli kremdir. Ayak gün içerisinde çok fazla kapalı alanda kalır. Bu sebeple yeterli temiz havayı alması kimi zaman mümkün olmaz. Ayrıca sıcak havalarda ayakkabı ya da çorap içerisinde terleme ve kokma gibi olumsuz durumlarla da karşılaşılabilir. Bu sorunları engellemek amacıyla ayak kremleri kullanılır. Ayağın yeterli havayı almamasından dolayı beslenmesi gerekir. Ayak kremleri içerdiği maddeler ile hücreleri besler. Kuruluğu gidererek daha yumuşak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. El kremleri de soğuk havalar karşısında elin nemli tutulmasında önemli ürünlerdir. Nemden yoksun kalan eller zamanla katılaşarak çatlar. Bu çatlakların giderilmesi için el kremleri kullanılır. Aveda el kremi ellerinizi besleyerek yumuşak ve sağlıklı cilde sahip olmanızda önemli bir rol üstlenir. Krem ürünlerinden bir diğeri de güneş kremidir. Güneş cildinize fazla temas ettiği zaman çok fazla zarara yol açabilir. Cilt lekeleri ve cilt kanseri bu zararlardandır. Bu fazla teması engellemek, güneş ışınlarının zararlarından kurtulmak için Aveda güneş kremi ürünlerini kullanmanızda fayda vardır.

Aveda Diğer Cilt Bakım Ürünleri

Vücutta kire ve toza en çok temas eden uzuvlardan cilt hassas yapısı ile dikkatli bakım gerektirir. Güneş ışığı sebebiyle de çok fazla zarar gören cilt için farklı ürünler üretilir. Bu ürünler kullanılacak cilt yapısına göre farklılık gösterir. Yüz için çeşitli maskeler, temizleme jelleri bulunurken ayak için ayak kremi üretilir. Yüzde de farklı organlar için çeşitli ürünler geliştirilir. Örneğin kaş serumu bu ürünlerden birisidir. Aveda kaş serumu kaşlarınızın beslenmesi ve güçlendirilmesinde çok önemli bir üründür. Serum sayesinde kaşlarınız çok daha parlak bir görünüme kavuşur. Ayrıca dökülme sebebiyle kötü görünüşe sahip olan kaşlarınız güçlendirilir ve dökülmeleri engellenir. Gün içerisinde çok fazla kirli havaya temas etmesinden dolayı yüz bölgeniz kolayca kirlenir. Bu kirlenmeleri gidermek amacıyla temizleme ürünleri üretilir. Aveda yüz temizleme jeli ile günlük temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca makyaj artıklarını da bu ürün ile kolayca giderebilirsiniz. Kremler dışında cilt nemlendirilmesi ve yumuşatılması için çeşitli bakım ürünleri de bulunur. Örneğin Aveda nemlendiriciler de aynı kremler gibi cildinizin nemlendirilmesine yardımcı olur. Yüzünüz için Aveda maskeleri besleyici özelliği ile daha sağlıklı ve doğal bir yüz cildinizin oluşumunu kolaylaştırır.

Aveda Ürünlerinin Özellikleri

Aveda bakım ürünleri tamamen doğal maddeler ile üretilir bu sebeple cildinize ve saçlarınıza zarar vermez. Çeşitli organik yağlar ve proteinlerin kullanılması sayesinde daha sağlıklı cilt ve saçlara sahip olursunuz. İçeriğindeki doğal besinler saç ve cildinizi besler. Güçlendirici maddeler sayesinde cildiniz tazelenir ve cilt hastalıklarının önüne geçilir. Saç kırılmaları ve dökülmeleri de bu besleyici ve güçlendirici ürünler ile engellenir. Aveda kullananlar çok daha güzel saç ve cilde sahip olur. Saç boyaları kimyasal içerik bakımından en çok edilmesi gereken ürünlerdendir. Aveda organik saç boyası sayesinde saç renginizi değiştirmek artık daha sağlıklı. Aveda markasında ister krem ürünlerini kullanın ister şampuan her ürün sağlık kriterleri dikkat edilerek hazırlanır. İçeriğinde bulunan organik proteinler, asitler saçlarınıza ve cildinize oldukça iyi gelen maddelerdir. Bu ürünleri kullanarak vücudunuzu güzelleştirirken daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Yorumlar sayesinde ürünlerin doğal besinlerden üretilip üretilmediğine emin olabilirsiniz. Daha sağlıklı bir cilde ve daha dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız Aveda saç ve cilt bakım ürünlerini satın alabilirsiniz.

Aveda Ürünlerinin Yorumları

Bir ürün satın almadan önce ürün yorumlarının incelenmesi gerekir. Yorumlar ürünlerin daha detaylı değerlendirilmesini öğrenmenizi ve bir ürünü alıp almama konusunda daha kolay karar vermenizi sağlar. Aveda yorumlar kısmında ürünü kullananlar çeşitli uyarılarda ya da önerilerde bulunur. Bu uyarı ve önerilere dikkat etmeniz gerekir. Özellikle cilt ve saç bakım ürünleri için bazı yan etkiler bulunabilir. İnsanların cildi ve saç yapısı birbirinden farklıdır bu sebeple bir bireye uyan bakım ürünü bir diğerine uymayabilir. Aveda ürünlerinin yorumlarını inceleyerek sizin için en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Bir şampuan almak istediğiniz zaman Aveda şampuan yorumlarını okuyarak şampuanın daha detaylı özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünün fiyat değerlendirmesi de önemli noktalardan birisidir. Ürünün fiyatının uygun olup olmadığı ancak tecrübeler sonucunda öğrenilebilir. Bu yüzden Aveda kullanıcı yorumlarında yer alan fiyat değerlendirmeleri sayesinde ürünün fiyat ve performansını karşılaştırabilirsiniz. Saç yapılarının birbirinden farklılık göstermesi sebebiyle kullanılan ürünler de değişiklik gösterir. Kullanım amacı doğrultusunda da seçimi yapılması gereken saç bakım ürünlerinde doğru seçim için yorumlar mutlaka değerlendirilmelidir. Aveda saç bakım ürünleri kullanıcı yorumları ile doğru seçimi yapmanız çok daha kolay olur. Saçlar için kullanılacak olan ürünlerin kimyasal madde içermemesi gerekir. Aksi takdirde saçlarınız zarar görür. Bu sebeple satın almadan önce ürünlerin doğal olup olmadığı belirlemeniz gerekir. Aveda şampuan fiyat ve yorumlarına dikkat ederek ürünleri satın almadan önceki değerlendirmelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aveda Saç Bakım Ürünlerinin İçeriğindeki Maddeler Nelerdir?

Aveda saç bakım ürünleri tamamen doğal maddeler ile üretilir. İçeriğinde çeşitli organik madde özlerinden oluşan asitler bulunur. Bergamut, palmarosa, zerdaçal, sardunya gibi birçok saf doğal bitki özü de ürünlerde kullanılır. Saçlar için önemi büyük olan argan yağı ve keratin gibi organik maddeler de saç boyası, kremi ya da şampuanı içeriğinde yer alır.

Aveda Bakım Ürünleri Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Aveda bakım ürünlerini öncelikle ihtiyaçlarınıza göre satın almanız gerekir. Örneğin yüz bakımınız için temizleme jeli ve maske gibi ürünler tercih edilmelidir. Bunun dışında yan etkileri varsa dikkat edilmeli ve sizin cildinize ya da saçınıza uygun olan ürünler alınmalıdır. Ürünlerin organik olması da sağlıklı bakım için şarttır.

Aveda Şampuan Türleri Nelerdir?

Aveda şampuanları cinsiyet, saç tipi ve amaç doğrultusunda farklı çeşitlerde hazırlanır. Erkek ya da kadın şampuanları olarak iki farklı kategori bulunabilir. Hassa saç tipleri için özel şampuanlar üretilir. Ayrıca dökülme karşıtı, kepek engelleyici ya da yağlı saçlar için de şampuanlar farklılık gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aveda Saç Bakım Ürünleri

9181 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Saç Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Şampuanlar
Şampuanlar
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Kremleri
Saç Kremleri
Saç Spreyleri
Saç Spreyleri
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Saç Köpükleri
Saç Köpükleri
Kuru Şampuanlar
Kuru Şampuanlar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Satıcı
Toplam 24 / 9181 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/aveda