AVVA Polo Yaka T-Shirt

Avva polo yaka t-shirt modelleriyle yaza uyum sağlayabilirsiniz. Yaz stiline uygun şekilde tasarlanan tişörtler farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Desenli tişörtler şık görünümleriyle giyiminizi zarafet katar. Palmiye ağacı yaparkalarını içeren illüstrasyonlarla tasarlanan tişörtleri yaz tatillerinizde giyebilirsiniz. Çiçek desenleriyle tasarlanan polo yaka tişörtler oldukça sevimli bir görünüme sahiptir. Herhangi bir deseni içermeyen sade tişörtler de vardır. Yalın bir tarz oluşturmak için tek renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Avva'nın tasarladığı polo yaka tişörtler biçimli görünümleriyle kullanıcılarını memnun eder. Kırışmaya karşı dayanıklı olan yakalar tişörtünüzün estetik görünüşünü korur. Boğaz kısmında düğmelere yer veren tişörtleri kullanarak yakalarınızı sabitleyebilirsiniz. Serinlemek istediğinizde tişörtünüzün düğmelerini açarak rahat bir giyim gerçekleştirebilirsiniz. Polo yaka tişörtlerde yer alan düğmeler oldukça şık ve kullanışlıdır.

Güneş Işınlarına Dayanıklı Kumaşlarla Üretilen Tişörtler

Güneşten etkilenmeyen yazlık tişörtler sayesinde sıcak havalarda konforlu bir giyim deneyimi elde edebilirsiniz. Renklerini güneş ışınlarına karşı koruyan tişörtlerle yaz günlerini keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.Serin gecelerde giyebilmeniz için üretilen uzun kollu tişörtler de vardır. Avva'nın tasarladığı tişörtler bedeninize tam oturan kalıplarıyla beğeninizi kazanır. Standart kesim tişörtler vücudunuzu uygun şekilde sarar. Dar kesimli tişörtler bedeninizi standart kalıplı modellere göre daha sıkı sarar. Dar kalıplı polo yaka tişörtleri kullanarak vücut hatlarınızı vurgulayabilirsiniz. Bol kesimli tişörtler rahatlığa önem veren kişiler için iyi bir seçenektir. Bol kesim özelliği sayesinde tişörtünüz kolayca hareket edebilmenize de yardımcı olur. Avva'nın kullandığı iplikler pamuk, polyester, viskoz gibi maddeleri içerir. Tişörtleri üretim malzemelerine bağlı olarak sipariş edebilirsiniz. İpliklerin yırtılmaya karşı dayanıklı olması sayesinde güvenli bir giyim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hava Alabilen Tişörtleri Kullanarak Terleme Sorununu Önleyin

Avva'nın dizayn ettiği polo yaka tişörtler hava alabilen kumaşlarla üretilir. Yaz giyimi için uygun özellikler taşıyan tişörtler sayesinde sıcak hava koşullarına uyum gösterebilirsiniz. Nefes alabilen tişörtler terleme sorunu yaşamanızı önleyerek kuru kalmanıza yardım eder. Tişörtlerin sağladığı hava geçirgenliği kendinizi daha ferah hissetmenizi sağlar. Kol kısmı daraltılarak tasarlanmış olan tişörtler vücudunuzu sarar. Geniş kollara sahip olan tişörtler kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlar. Baskılı tişörtler de üreten Avva ile beğenilerinize hitap eden ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Polo yaka tişörtlerin tasarımlarında yer alan baskılar solmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Baskıların zarar görmemesi adına ürününüzü çamaşır makinenize ters halde yerleştirebilirsiniz. Tişört modellerini yaz giyiminizde kullandığınız şort ve kapri çeşitleriyle beraber giyebilirsiniz. Kısa kollu tişörtleri kısa şortlarla kombinleyerek yazın ruhuna uygun bir tarz oluşturabilirsiniz.

Polo yaka tişört modellerinin sahip olduğu özellikler nelerdir?

Yaka detayıyla öne çıkan tişörtler giyiminize estetik bir görünüm katmayı başarır. Düğmeli tişörtler biçimli tasarımlarıyla giyiminizi zenginleştirir. Uzun kollu ve kısa kollu tişörtleri hava şartlarına bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Polo yaka tişörtler esnek bir yapıya sahip olduğu için günlük yaşamınızda size hareket kolaylığı sağlar.

Tişörtler nasıl kombinlenir?

Tişörtünüzü kombinlemek için pantolon ve kapri gibi alt giyim ürünlerini kullanabilirsiniz. Tişörtünüzle uyumlu desenlere ve renklere sahip olan ayakkabıları kullanarak giyiminizi tamamlayabilirsiniz. Polo yaka tişörtler arasındaki tek renkli modellerle yalın bir tarz oluşturabilirsiniz. Renkli ve desenli modelleri dikkat çekici bir stil yaratmak için kullanabilirsiniz.

Polo yaka tişörtler nasıl yıkanır?

Avva polo yaka tişörtleri çamaşır makinenizde temizleyebilirsiniz. Temizlik işleminden önce tişörtünüzün etiketini inceleyerek yıkama önerilerine göz atmalısınız. Uygun yıkama sıcaklığını kullanmanız, tişörtünüzün zarar görmemesi için önemlidir. Yıkamanın ardından ürününüzü kurutup ütüleyebilirsiniz. Baskılı kısımları tersten ütülemeniz baskı yüzeyinde oluşabilecek sorunları önler.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

AVVA Polo Yaka T-Shirt

Beden
Toplam 24 / 205 ürün
DSACategoryId/60004641/12087279/2147483636/12087177/60000746/avva