ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Awox
Awox PAN-3282 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd LED Tv

Awox PAN-3282 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd LED Tv

Awox
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
Awox PAN-3282 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd LED Tv

Ürün Detayları

Awox PAN-3282 32" HD LED TV

 


Üstün Ekran Özellikleri

Monitör ve LED TV olarak kullanım özelliği sunan ekranı, 81 cm genişliğindedir. HD görüntü kalitesiyle, medyaların yüksek çözünürlükte görüntülenmesini sağlamaktadır. 32 inç genişliğindeki ekranı, her rengin ustaca yansımasını sağlamaktadır. Ekran çözünürlüğü 1366x768 boyutlarındadır. Saniyelik ekran yenileme hızı, 50 Hz boyutundadır.

Kaliteli Ses Çıkış Fonksiyonu

Birden fazla ses çözümlendiricisini destekleyen stereo hoparlörleri, toplamda 18 Watt gücünde ses çıkışı sağlamaktadır. Tüm multimedya içeriklerinin ve televizyon içeriklerinin, kusursuzca seslendirilmesini sağlayacaktır.


Enerji Tasarrufu Yapan Özel Sistem

A sınıfı enerji kullanımıyla, elektrik kullanımını minimum seviyede tutmaktadır. Çalışma süresine bağlı olarak, kullanılan enerji miktarı değişecektir.


Bağlantı Seçenekleriyle Çoklu Kullanım İmkânı

HDMI bağlantı seçeneğiyle ister bilgisayar ekranı ister televizyon olarak kullanılmaktadır. HDMI özelliğiyle, yüksek boyut ve çözünürlükteki verilerin, herhangi bir eksilme yaşanmadan bilgisayara aktarılması sağlanır.


USB Girişiyle Çoklu Kullanım

USB bellek girişiyle, istenen cihazlarla bağlantı kurulabilir. USB flash belleklerdeki verilerin ekrana aktarılması, film ve medyaların açılması ya da iki cihaz arasında bağlantı kurulması için gerekli desteklemeyi yapmaktadır. Klavye, kulaklık, hoparlör ve farklı yönetim aygıtlarının yanında, telefon bağlantısı için de idealdir. USB girişi için 2 ayrı portu bulunmaktadır.


Ergonomik Tasarımla Çift Yönlü Kullanım

İki ayaklı standı, masa üstü kullanımlar için idealdir. Ayaklı stant olmadığında, duvara monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır..

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön