Bebeklerin hiç sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Baby Alive Oyuncak Bebek çeşitleri, miniklerin oyun dünyasında önemli yer tutmaya devam ediyor. Birçok farklı bebek çeşidi bulunan Baby Alive'ın oyuncak modelleri arasında miniklerin hayal dünyasını genişletecek oyuncak çeşitleri yer alıyor. İçi su ile doldurulan bebekler ile çocuklar oyuncakların yüzüne diledikleri makyajları yaparak kendi oyuncak bebeklerini yaratabiliyorlar. Baby Alive'ın en sevilen oyuncak modelleriyle minik kızlar tıpkı bir anne gibi bebeklerinin altını değiştirip biberon verebilecekler. Bunun yanında genişletilmiş kutuda biberon, stetoskop, elbise, bir adet, kulak ve göz muayene aletleri yer alıyor. Minikler bu sayede rahatlıkla doktorculuk oyununu oynayabiliyorlar. biberon, 1 bez, stetoskop, kulak ve göz muayene aletleri bulunuyor. 

Üç yaşın üzerindeki minikler arasında en çok tercih edilen Baby Alive oyuncaklarıyla kız çocukları oyuncak bebeği biberonla besleyip altını temizleyebiliyor. Minikler bu işlemden sonra yepyeni oyuncaklarıyla beraber verilen başlığı dönme özelliğine sahip oyuncak diş fırçası, oyuncak diş macunu ve bir adet bez sayesinde oyuncağın dişlerini fırçalayıp uyutabilecek. Baby Alive'ın en çok tercih edilen modelleri arasında Baby Alive'ın son teknoloji ile donanmış bu oyuncak normal bir bebek gibi hareket edebiliyor. Hem kendi kendine hem de yardım alarak yürüme kabiliyetine sahip oyuncaklarından bazıları, gıdıklandığını, ellerinden tutulduğunu ve düştüğünü anlayabiliyor ve bunu Türkçe kelimelerle ifade edebiliyor. Minik kızların yürürken düştüğünde normal insanı bandajlar gibi tedavi edebilecekleri  Baby Alive oyuncakları da yoğun ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Bu sayede minikler bebeklerin altı ıslandığında bezi değiştirilebiliyor. 

Baby Alive Oyuncak Bebek Çeşitleri

Minikler oyuncak bebeklerle oynarken en çok onları beslemeyi seviyor. Baby Alive oyuncağında da minikler bebeklerini dondurma ile besleyerek oynama imkanı buluyor. Gerçeğinden farksız bir oyuncak olan Baby Alive'ın bu modelini minikler dondurma kaşığı yardımıyla külaha dondurma koyuyormuş gibi yapabiliyorlar. Bu oyuncakla beraber oyuncak dondurma külahı, oyuncak şekerleme kutusu, oyuncak bebek ve giysisi, tarak ve önlük de hediye olarak veriliyor. Bu sayede minikler oyuncak bebekleri ile tekrar tekrar oynamanın zevkine varıyor. Baby Alive'ın miniklerin hayal güçlerinin sınırlarını zorlayan oyuncaklar da bulunuyor. Suyla doldurdukları peri çubuğuyla bebeklerinin suratını boyayan minikler diledikleri deseni oyuncaklarının üzerinde görebiliyorlar. Suyla yıkandıktan sonra eski haline gelen oyuncak bebeklerin yanında giydirip çıkarılabilen giysi, iki adet kanat, biberon, bebek bezi, bir su değneği de veriliyor. Gerçek bir insan gibi tepki veren oyuncakları da bulunan Baby Alive değişik kalıplara sokulup tekrar kullanılabilen mamalarla iki adet bez, bir adet oyuncak merdane, iki kutu snacks mama, bulunuyor. Baby Alive'ın bu modelinde yemek yedikten sonra altı değiştirilebiliyor. Ayrıca bu oyuncak otuzdan fazla Türkçe kelime konuşabiliyor. Baby Alive'ın bebeklerini biberonuyla besleme olanağına sahip çocuklar bezinde ışık yanan ve altının değişme zamanının geldiğini işaret eden oyuncaklarıyla gerçek bebeklerle oynarmış gibi oynayabiliyor. Türkçe ve İngilizce olmak üzere toplam yirmi kelime konuşabilen oyuncak bebek ile beraber oyuncak pişik kremi, ıslak mendil, temizleme mendili ve giysi de hediye veriliyor. 

Baby Alive Oyuncak Bebek çeşitlerinde sadece oyuncak bebekler değil aksesuarlar da büyük rağbet görüyor. Üç yaş ve üzeri minikler için tercih edilen aksesuarlar arasında bebekler tarafından ihtiyaç duyulan materyallere sahip olma imkanı bulunuyor. Bu aksesuar sayesinde çocuklar Baby Alive bebekleri ile gerçek bir çocuğun ihtiyacı olan her şeyi karşılayabilir ve sorumluluk duygusunu küçük yaşta edinmeye başlıyor. Annelerini rol model olarak alan çocuklar, kendi bebekleri ile en keyifli oyunları oynayabiliyor. 

Baby Alive Oyuncak Bebek Fiyatları

28 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Baby Alive
  2. Barbie
  3. Vardem
  4. Our Generation
  5. Sunman
  6. Winx Club
  7. Efe Oyuncak
  8. Can-Em Oyuncak
  9. Erpa
  10. Antonıo Juan
  11. Lorens
  12. Can Oyuncak
  13. Birlik Oyuncak
  14. Disney Frozen
  15. Enchantimals
  16. Lori
  17. Kızılkaya
  18. Mattel
  19. Kkd
  20. Karsan
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Karakter / Tema
 6. Cinsiyet
 7. Yaş Aralığı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Baby Alive
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184/babyalive
BAŞA DÖN