Baharat Setleri

Baharatları kapalı olarak muhafaza etmek ve pratik şekilde kullanmak için tasarlanan baharat takımı modelleri, mutfaklarda sıklıkla yararlanılan gereçler arasında yer alıyor. Farklı baharatları düzenli biçimde bir arada tutmaya yardımcı olan baharat takımları, mutfakta yaşanan karışıklıklara ve ihtiyaç duyulan malzemenin bulunamaması problemine son veriyor. Paketleri açıldıktan sonra kullanım ömürleri tamamlanana kadar bozulmadan saklanması istenen baharatlar, baharatlıklara yerleştirilmek suretiyle ideal şartlarda muhafaza edilebiliyor. Yemek ve tatlı çeşitleri hazırlarken lezzet dengesi sağlayabilmek için tariflerde yer alacak baharat oranına dikkat etmek son derece önem taşıyor. Kullanıcılar, tasarımları gereği istenen miktarda baharat kullanımına olanak sağlayan baharat takımları sayesinde tarifleri rahat ve sorunsuz şekilde uygulama şansı yakalıyor.

Tasarımlarıyla Pratik Bir Kullanım Olanağı Yaratan Ürünler

 • Baharat takımı çeşitleri arasında kullanım pratikliği yaratan tasarım detaylarıyla dikkat çeken ürün seçenekleri de yer alıyor.
 • Döndürülebilir kapak dizaynına sahip olan baharatlık modelleri, kullanıcılara deliklerden akan baharatı gereksinim duydukları oranda azaltma ya da çoğaltma olanağı sunuyor.
 • Parça adedi bakımından zengin baharat takımları içerisinde baharatların yanı sıra çay, kahve ve şeker gibi toz durumdaki gıdaların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılan çeşitli saklama kapları da bulunuyor.
 • Tuz, karabiber ve pul biber gibi serpilerek tüketilebilen baharat çeşitlerinin yerleştirildiği baharatlık modelleri, kullanıcılara tek elle kullanım kolaylığı yaratıyor.
 • Renk ve estetik detaylar bakımından son derece geniş bir model yelpazesiyle kullanıcıların tercihine sunulan baharat takımları, dekoratif kriterlere göre ürün tercihi yapma fırsatı sağlıyor.
 • Üzerinde baharat isimleri yazan parçalardan meydana gelen takım seçenekleri, aranan baharata hızlı şekilde ulaşılmasını ve görsel olarak benzer baharatların birbirine karıştırılmamasını mümkün hale getiriyor.

Kullanım Rahatlığı Sağlayan Mıknatıslı Baharat Takımı Modelleri

Baharat takımları içerisinde yer alan mıknatıslı modeller, yarattıkları kullanım rahatlığı nedeniyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Mıknatısları sayesinde herhangi bir metal yüzeye kolayca tutturulabilen baharatlık çeşitleri, alan darlığı ve karışıklık yaşanan durumlarda baharatların sabit ve güvenli biçimde muhafazası için çözüm sağlıyor. Pratik ürünler, fırın çerçevesi ve buzdolabı kapağı gibi metal yüzeye sahip olan ve genelde değerlendirilmeyen mutfak alanlarının verimli bir şekilde kullanılmasına da olanak tanıyor.

Çok Katlı Raf Sistemiyle Sunulan Baharat Setleri

Çok katlı raf ya da stant sistemiyle dizayn edilen baharat setleri, baharat kullanımının yoğun olduğu mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek tüm alternatiflerin tek bir alanda tutulmasını mümkün hale getiriyor. Baharatların organize edilmesinin yanı sıra mutfak düzenlemesine de katkı sağlayan stantlı baharat setleri, evlerin dışında profesyonel ortamlarda da tercih ediliyor. Model tasarımı gereği her sette yer alan baharatlık adedi farklı olmakla beraber katlı raf sistemlerinde adet bakımından daha fazla baharatlığa yer veriliyor.

Adet ve Hacim Bakımından Zengin Model Çeşitliliği

Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları baharatlık adedine göre tekli ürün ya da baharatlık takımı alma tercihi yapabiliyor. Tekli baharatlık modelleri, baharat takımı olan ama adet olarak yetersiz kalan ya da takımından parça eksilen kullanıcıların imdadına yetişiyor. Farklı adette ve hacimde parçalar içeren baharat takımı modelleri ise kullanıcılara tüketim miktarı ve şekillerine göre seçim yapma şansı sunuyor. Büyük hacimli baharatlık çeşitleri, tuz ve baharat depolamaya yardımcı oldukları için de tercih ediliyor. Ürün alternatifleri arasında konik, oval, daire, kare, dikdörtgen ve üçgen biçimli baharatlık modellerinin yanı sıra asimetrik şekilli seçenekler de bulunuyor.

Profesyonel Kullanıma Yönelik Baharat Takımı Seçenekleri

Restoran, kafeterya ve otel gibi işletmelerin günlük yüzlerce porsiyon yemek pişirilen mutfaklarında yoğun şekilde baharat kullanılıyor. Hızlı üretimin, lezzet dengesinin ve sunum kalitesinin fazlasıyla önem taşıdığı işletmelerde baharat düzenini sağlamak adına baharat takımlarından faydalanılıyor. Mutfakların haricinde servis yapılan masalarda da müşterilerin temel baharat gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak baharat takımlarına yer veriliyor. Profesyonel kullanım amacıyla tasarlanan modellerde müşterilere kaliteli bir servis sunabilmek için baharatlıkların yanında yağdanlık, limonluk, sirkelik, sosluk, reçellik, çerezlik, kuru yemişlik, peçetelik, şekerlik ve kürdanlık gibi parçalara da rastlamak mümkün oluyor.

Servis ve Sunumlara Yönelik Yağdanlık, Sirkelik ve Sosluklar

Sunum ve servise dayalı baharatlık setleri içerisinde yer alan yağdanlık, sirkelik ve sosluk gibi ürünler, arzu edildiği takdirde tek olarak da temin edilebiliyor. Özellikle salata, kızartma ve sandviç servisi yapılan sofralarda sıkça kullanılan ürünler, zeytinyağı, sirke ve sos çeşitlerinin şık bir şekilde sunulmasına olanak tanıyor. Şişe şeklindeki ürünlerin, başta cam, porselen ve plastik olmak üzere çeşitli malzemelerden üretilmiş model alternatifleri bulunuyor. Ürünler, kullanıcılara farklı hacim seçenekleriyle sunuluyor. Hızlı dökülmeyi ve sıçramayı önleyen ağız tasarımları, kontrolsüz yağ, sirke ve sos kullanımının önüne geçilmesini sağlıyor. Ölçeği bulunan yağdanlık ve sirkelik modelleri, tariflere belirtilen oranlarda yağ ve sirke ilave edilmesini mümkün kılıyor. Sosluklar, haznelerine ketçap, mayonez, hardal ve barbekü sosu gibi farklı kıvamda sos çeşitleri konularak kullanılıyor. Vakumlu sosluk modellerinin kullanımları, gövdelerine uygulanan baskı şiddetiyle kullanıcılar tarafından belirlenebiliyor.

Çok Yönlü Kullanım İçin Ekstra Aksesuar Desteği

Her baharat türü aynı biçimde tüketilmiyor. Toz halindeki baharatlar, doğrudan baharatlıktan serpilerek ya da kaşıkla alınarak kullanılıyor. Tane durumdaki baharatların ise çekilerek veya parçalanarak kullanılması gerekiyor. Baharat takımları içerisinde çok yönlü kullanıma olanak sunan ekstra aksesuar destekli modeller de bulunuyor. Kürek ve baharat kaşığı, baharatların miktara göre aktarımını ve kullanımını kolay hale getiriyor. Havan ve tokmak gibi aksesuarlar içeren takımlar, baharatların rahatça parçalanmasına ve ezilmesine olanak tanıyor.

Baharat, Tuz ve Kahve Çekmek İçin Değirmenler

Yoğun ve taze bir aroma hissi sağlamak için karabiber ve yenibahar gibi tane baharatların, kaya ve deniz tuzlarının, kakao ve kahve çekirdeklerinin kullanım sırasında çekilmesi ya da öğütülmesi tercih ediliyor. Ağız bölümü döndürülerek ya da düğmesine basılarak hareket ettirilen değirmen çeşitleri, içerisine yerleştirilen baharat, tuz, kakao veya kahvenin toz durumuna getirilmesini sağlıyor. Sadece öğütme işlemi için tasarlanmış değirmen modellerinin yanı sıra hem baharatlık hem de değirmen olarak kullanılabilen ürünler de bulunuyor. Kalem pille çalışan baharat değirmen modelleri, sadece tek tuşa basmak suretiyle baharat çekme işlemini hızlı ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleştiriyor.

Baharat Takımlarında Malzeme ve İşçilik Detayları

Baharat takımları, plastik, ahşap, cam, porselen, çelik, bakır ve bambu gibi malzemeler kullanılarak üretiliyor. Her üretim malzemesinin özelliği ve kullanım ömrü farklılık gösteriyor. Dolayısıyla kullanıcıların baharat takımı seçerken malzeme kalitesini de göz önünde bulundurması oldukça önem arz ediyor. Model tasarımlarında geleneksel motiflerden çiniye, metal işçiliğinden kabartmaya kadar birçok detay göze çarpıyor. Ürün seçimi gerçekleştirirken görselliğe de dikkat eden kullanıcılar, zengin model alternatifleri arasından tercihte bulunabiliyor.

Şeffaf ve Yapışmaz Camlı Baharat Takımı Alternatifleri

Bardaktan tabağa, kaseden saklama kabına kadar birçok mutfak gerecinde kullanılan cam, baharat takımı modellerinde de sık tercih edilen bir malzeme oluyor. Camlı baharat takımı alternatifleri, kullanıcılara fayda sağlayan çeşitli özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. Baharatlık modelleri, kaygan iç yüzeyleri sayesinde baharatın yapışmasını engelliyor. Şeffaf olmaları nedeniyle kullanıcıların aradıkları baharatı görerek bulmaları ve doluluk kontrolü yapmaları kolay hale geliyor.

Baharat Takımı Bambu Kapaklı ve Stantlı

Ürün tercihlerini doğal malzemelerden yana yapan kullanıcılar, baharat takımı seçimi gerçekleştirirken bambu ve ahşap malzemeli ürünlere yönelebiliyor. Birçok baharat takımı bambu ve ahşap kapaklı model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Baharatlıkların yerleştirildiği stant modellerinde de bambu ve ahşap malzeme kullanımına rastlanıyor. Model çeşitleri arasında tamamen ahşap malzemeden üretilen baharatlık modelleri de yer alıyor. Takımlarda kullanılan ahşap malzemeler, zımparalandıktan sonra bitkisel yağ ile kaplanarak dış faktörlere karşı dayanıklı duruma getiriliyor.

Kararma Yapmaz ve Paslanmaz Çelik Malzeme

Mutfaklarında metal ürünler tercih etmelerine karşın kararma ve paslanma gibi sorunlar nedeniyle mağdur olan kullanıcılar, aralarında baharat takımlarının da yer aldığı paslanmaz çelik malzemeli mutfak gereçleri sayesinde çözüm sağlıyor. Kaygan ve yapışkan yüzeyleriyle baharatlar için uygun saklama koşulları meydana getiren paslanmaz çelik baharatlık takımları, metaller üzerinde olumsuz etkileri bulunan tüm dış faktörleri devre dışı bırakıyor. Paslanmaz çelik ürünler, uzun kullanım ömürleri nedeniyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Cam ve Metali Bir Araya Getiren Giydirme Tekniği

Modern ve yenilikçi anlayışla tasarlanan baharat takımı modellerinde farklı özelliklere sahip malzemeler bir araya geliyor. Baharat takımı modelleri, mutfak gereçleri üretiminde en çok tercih edilen malzemeler arasında bulunmalarına karşın tek üründe bir arada kullanılmaları zor olan cam ve metali, giydirme tekniği sayesinde buluşturmayı başarıyor. Giydirme tekniğiyle üretilen baharatlıklarda baharat haznesi cam malzemeden dizayn edilirken dış yüzeyi oluşturan koruyucu nitelikteki metal çerçeve ise cama giydiriliyor. Özel teknik sayesinde kullanıcılar, cam ve metal estetiğini birlikte yaşama şansı elde ediyor.

Asılabilen veya Duvara Sabitlenebilen Baharat Takımları

Zengin baharat takımı seçenekleri içerisinde asılarak ya da duvara sabitlenerek kullanılabilen modeller de yer alıyor. Stantlarında askı bulunan baharatlık takımları, tespit edilen alanlara takılmak suretiyle sabit şekilde yerleştirilebiliyor. Vida ve dübel aracılığıyla doğrudan duvara monte edilebilen model alternatifleri, mutfaklarda alan tasarrufu sağlamaları nedeniyle tercih ediliyor. Montaj işlemiyle baharat takımlarının stant bölümleri duvara sabitlenirken baharatlıklar ise ihtiyaç duyulduğu zaman stant üzerinden alınıp rahat biçimde kullanılabiliyor.

Kuru Gıda ve Baharat Öğütme Makineleri

Kuru gıdaları ve baharat çeşitlerini parçalamaya ve öğütmeye yarayan öğütme makineleri, mutfaklara pratiklik katıyor. Öğütme makinelerini kullanarak kuru yemiş çeşitlerinden tarhanaya, karabiberden çörek otuna, zencefilden haşhaşa, zerdeçaldan kekiğe, susamdan tarçına kadar birçok ürünü istenen irilikte öğütmek mümkün oluyor. Son derece etkili şekilde çalışan öğütme makineleri, sertlik seviyesi yüksek kuru gıdaları bile saniyeler içerisinde başarılı şekilde toz haline getirebiliyor. Profesyonel amaçlı kullanım için de uygunluk arz eden öğütme makineleri, kolay kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Parçalama ve öğütme işlemi için sadece makinelerin öğütme haznelerine kuru gıda veya baharatları yerleştirmek ve makineyi çalıştırmak gerekiyor.

İşletmelere Yönelik Çekmeceli ve Hazneli Baharatlık Çeşitleri

Baharat satışı yapılan işletmelerde de baharatlık çeşitlerinden faydalanılıyor. Boyutları ve kullanım şekilleri, ev tipi ürünlere göre farklı olan baharatlık modellerinin pratik şekilde açılıp kapanması ve rahat baharat aktarımına olanak sunması son derece önem taşıyor. Dolayısıyla modellerin hızlı biçimde kaşık ve kürek kullanımı için uygun olması gerekiyor. Çekmeceli ya da hazneli olarak tasarlanan geniş hacimli baharatlık çeşitleri, sık aralıklarla açıp kapama yapmaya elverişli yapıları nedeniyle işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Kuru Gıda Stoklamak İçin Uygun Saklama Kapları

Saklama kapları, aralarında baharatların da yer aldığı kuru gıda ürünlerini uzun soluklu biçimde stoklamak için kullanılıyor. Kapaklı olan ve genel olarak kapalı şekilde tutulan saklama kapları, baharatlıklara baharat ya da kavanozlara kuru gıda dolumu yaparken açılıyor. Hacim bakımından geniş model seçenekleri bulunan saklama kapları, düzenli stoklama yapmaya olanak sağlıyor. Hava ve nem geçirmeyen yapıları sayesinde kuru gıdaların bozulmasını ve bayatlamasını engelliyor. Cazip bir muhafaza gereci olan saklama kapları, mutfaklarda ekstra kullanım alanı yaratmaya yardımcı oluyor.

Vakumlu Kapak Teknolojisi Sayesinde Uzun Ömürlü Kullanım

Vakumlu kapak teknolojisine sahip olan baharat takımı modelleri, baharatları bozulmadan saklamaya olanak tanıyor. Baharatlar, baharatlıkların içerisine hava girmesini engelleyen vakumlu kapaklar sayesinde tazeliklerini korumayı başarıyor. İsrafın da önüne geçen vakumlu kapak teknolojisi, baharatların kullanım ömürlerinin son gününe kadar sorun yaşamadan muhafaza edilmesini mümkün kılıyor. Doğru saklanmadıkları takdirde hızlı biçimde kuruyabilen ve çürüyebilen baharat çeşitleri problem olmaktan çıkıyor.

Mutfakta Kokuların Birbirine Karışması Sorununa Radikal Çözüm

Kapakları sayesinde tamamen kapatılabilen baharatlık modelleri, mutfaklarda yaşanan koku sorununa da radikal şekilde çözüm sağlıyor. Baharatlıklar, kokuyu içeride hapsederek güçlü baharatların aromasının ortama hakim olmasını ya da dışarıda bulunan diğer kokularla karışmasını engelliyor. Sadece baharatların kokusunu içeride hapsetmekle kalmayan baharatlık modelleri, dışarıda bulunan kokuların baharatlık içerisine girmesine de izin vermiyor. Böylelikle baharatların aroması, kullanım ömürlerinin son gününe kadar korunmaya devam ediyor.

Birbirinden Sevimli, Yaratıcı ve İlgi Çekici Tasarımlar

Baharat takımları arasında birbirinden sevimli, yaratıcı ve ilgi çekici model alternatifleri bulunuyor. Eğlenceli tasarımlarıyla öne çıkan baharat takımı çeşitleri, mutfaklara ve sofralara renk katıyor. Hayvan figürleriyle dizayn edilen baharatlık modellerinde kirpi, koyun, inek, civciv, ördek ve horoz gibi sevimli hayvanlara rastlamak mümkün oluyor. Model seçenekleri içerisinde çam ağacı, kaktüs, çörek, kahve fincanı, gülen yüz, deney tüpü, fıçı, mantar, mısır, yumurta ve enginar şeklinde üretilmiş tuzluk ve baharatlıklar da yer alıyor.

El Yapımı Olarak Üretilen Baharatlık ve Tuzluklar

Ahşap ve demir işçiliğinin, geleneksel el sanatlarının ve bakır dövme gibi özel tekniklerin yaşatılmaya devam edildiği atölyelerde görsellikleriyle kullanıcıları büyülemeyi başaran baharat takımı modellerine de imza atılıyor. El işi ustalarının tüm hünerlerini sergileyerek tamamen el yapımı olarak ürettikleri ürünlerde dikkat çekici renkler, desenler ve işlemeler yer alıyor. Tarihi yüzlerce yıl öncesine kadar uzanan çini sanatı, mutfakları ve sofraları süsleyecek baharatlık ve tuzluk çeşitlerinde yaşamaya devam ediyor.

Şık Sofralara Estetik Katan Özel Desenler

Misafir ağırlanan şık sofralarda tercih edilen baharat takımı modellerinin estetik görünmesine özen gösteriliyor. Çeşitli temalarla üretilen ve görsellikleriyle beğeni kazanan baharat takımlarında özel desenlere yer veriliyor. Sofralara zenginlik katan ürünlerde geleneksel motiflerden mermer ve ahşap desenlere kadar birçok göz kamaştırıcı ayrıntı bulunuyor. Şehir temalı baharat takımı modelleri, İstanbul, Paris ve Roma gibi şehirlere dair görseller içeriyor. Ürün alternatifleri arasında Eyfel Kulesi gibi eserlerden ilham alınarak tasarlanmış tuzluk ve baharatlıklara da rastlanabiliyor.

Evlenen Çiftlere ve Yeni Ev Alanlara Hoş Bir Hediye

Ziyaretçiler, evlenen çiftleri ya da yeni ev alan kişileri ilk kez ziyaret ettiklerinde genel olarak yanlarında hoş bir hediye götürüyor. Aile oluşturan bir çifte veya yeni eve sahip olmuş bir kişiye hem güzel hem de ihtiyaç görecek bir hediye sunmak son derece önem taşıyor. Günlük şekilde kullanılan mutfak gereçleri olmalarının yanı sıra dekoratif yapılarıyla mutfak ve sofralara zarafet katan baharat takımı modelleri, ideal bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Ev alarak veya aile kurarak elde edilen büyük mutluluk, şık bir baharat takımı hediyesiyle taçlandırılmış oluyor.

Yüksek Kalite Standartlarına Uygun Şekilde Üretim

Temel işlevleri kuru gıda muhafazası sağlamak olan baharatlık takımları, insan sağlığı göz önünde bulundurularak çeşitli kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. Üretim sırasında antibakteriyel özellikli malzemeler kullanılıyor. Yüzeylerinde boya yer alan baharatlık modelleri, statik boyama yöntemiyle boyandıkları için baharatların boyalı yüzeyle teması herhangi bir soruna neden olmuyor. Uluslararası geçerliliği bulunan kalite yönetim sistemi ISO 9001 standartlarına göre imal edilen ürünler, malzeme kalitesi ve üretim standardı bakımından kullanıcılara güven veriyor.

Sofra, Servis & Sunum İçin Mutfak Gereçleri

 • Çeşitli yerli ve yabancı mutfak gereci üreticisi marka tarafından tasarlanan baharat takımı modelleri, sofra, servis & sunum için gerekli ürünler içerisinde bulunuyor.
 • Döner mekanizmalı baharat takımı modelleri, kullanıcılara istedikleri baharatı mekanizmayı döndürerek rahat şekilde alma fırsatı sunduğu için özellikle geniş masalarda tercih ediliyor.
 • Yemek hazırlarken ve servis yaparken kullanılan baharat takımı çeşitleri, çeyiz setlerine dahil edilen mutfak gereçleri arasında yer alıyor.
 • Kapağı sayesinde dışarıya baharat dökülmesini engelleyen ve küçük hacimli olması sayesinde rahatça çantada taşınabilen baharatlık modellerinden, piknik ve kamp gibi aktiviteler sırasında yararlanılabiliyor.
 • Baharat takımları kategorisinde bulunan fondü setleri, sıcak tatlı çeşitlerinin sunumunu yapmak ve servis etmek için kullanılıyor.

Model Özelinde Değişkenlik Gösteren Baharat Takımı Fiyatları

Marka, model, parça sayısı, üretim malzemesi, ürün hacmi ve ilave aksesuarlar gibi birçok değişken, baharat takımı fiyatları üzerinde doğrudan etkili oluyor. Geniş bir fiyat aralığı içerisinde farklı bütçelere hitap eden baharat takımı alternatifleri yer alıyor. Baharat takımı gereksinimlerini belirleyen kullanıcılar, bütçelerine uygun modeller arasından ürün tercihi gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar arzu ettikleri takdirde tekil baharatlık modelleri edinerek kendi baharat takımlarını meydana getirebiliyor.

 Baharat Takımı Tercihi Yaparken Göz Önünde Bulundurulması Gereken Detaylar Nelerdir?

 Kullanıcıların baharat takımı tercihi yaparken öncelikli olarak nasıl baharatlıklara ihtiyaç duyduklarına karar vermeleri gerekiyor. Sadece model tasarımını beğenerek hareket etmek ve diğer ayrıntıları incelememek, ürün adedi ve hacmi bakımından yetersiz bulunabilecek sonuçlar doğurabiliyor. Dolayısıyla kullanıcıların baharat takımı seçimi yaparken hata yapmamak için ürün ayrıntılarını incelemeleri, kendilerine hitap eden modelleri belirlemeleri ve bu alternatifler arasından kişisel zevklerine uygun olan ürüne karar kılmaları öneriliyor.

 Baharatlık Modelleri Tüm Baharat Türleri İçin Uygun mudur?

 Onlarca farklı baharat türü söz konusu olduğu için kullanım şekilleri değişkenlik gösteriyor. Toz şeklindeki tuz ve baharatlar, delikli kapağa sahip baharatlıklara yerleştirilerek kullanılıyor. Yaprak, çekirdek ya da iri taneli baharatlar için farklı baharatlık modellerine gereksinim duyuluyor. Kapaklarındaki delik büyüklüğü ayarlanabilen baharatlık modelleri, kekik ve pul biber gibi iri baharat parçalarının geçişi için uygunluk arz ediyor. Parçalanarak tüketilen tuz çeşitleri ve tane baharatlar için değirmenli baharatlık modelleri öne çıkıyor. Defne yaprağı gibi parçalanmadan kullanılan baharat çeşitleri ise kavanoz tipindeki kapaklı baharatlıklarda saklanıyor.

 Baharat Takımlarının Temizliği Nasıl Yapılır?

 Üretim malzemelerinin farklı olması nedeniyle her baharat takımı modelinin temizliği aynı şekilde yapılamıyor. Temizlik sırasında baharat takımlarını meydana getiren baharatlık, kapak ve stant gibi parçaların da farklı malzemelerden üretilmiş olabileceğini göz ardı etmemek gerekiyor. Porselen ve cam ürünler rahatlıkla bulaşık makinesinde ya da elde yıkanarak temizlenebiliyor. Ahşap ve bakır gibi ürünlerin ise yıkanmaması, sadece nemli bezle silinip kurulanarak temizlenmesi tavsiye ediliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baharat Setleri ve Takımları

7532 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Paket İçi Adet
Toplam 48 / 7532 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?