Bahçe Oyuncakları

Bahçe Oyuncakları 

Bahçe oyuncakları, çocukların güvenli bir şekilde oyun oynamalarına olanak sağlayan ekipmanlardır. Kendi parkınızı çocuklarınız için kurabileceğiniz farklı bahçe oyuncakları seçenekler arasında yerini almaktadır. Dış mekan ve bahçelerde çocukların eğlenceli oyun alanlarında vakit geçirmeleri için rahatlıkla bahçe oyuncakları kullanılabilir. Çocuk ve bebek bahçe oyuncakları da bu yöndeki ihtiyaçlarınıza yön verecektir. Bebek ve çocukların zihinsel, bilişsel ve fiziksel becerilerine uygun olarak tasarlanmış bahçe oyuncakları farklı seçeneklere ayrılmaktadır. Açık havada çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesi, sağlık açısından da büyük bir gerekliliktir. 

Çocuk yaratıcılığını besleyen ve dikkat süresini uzatan ahşap bahçe oyuncakları, ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Son derece sağlıklı bir çocuk gelişimi için bahçe ortamına kuracağınız bahçe oyuncaklarıyla dilediğiniz kadar çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun evinizin bahçesinde vakit geçirirken eğlenmesi ve gelişmesi adına, çeşitli bahçe oyuncaklarından yararlanabilirsiniz. 

Bahçe Oyuncağı Modelleri

Plastik bahçe oyuncakları, genel olarak en sık tercih edilen dış mekan eğlence ekipmanlarıdır. Ancak farklı malzeme ve modellerde tasarlanan bahçe oyuncakları da bulunmaktadır. Bahçe ortamında çocuğunuzun fiziksel olarak gelişmesi adına, bahçe salıncağı, kaydırak, tahterevalli, yürüteç gibi oyuncak tasarımları yapılmıştır. Şişme bahçe oyuncakları da bu anlamda sık tercih edilen güvenli ekipmanlardan oluşur. Aynı zamanda, park bahçe oyuncakları da çocuğunuzun tek başına, arkadaşları ya da kardeşleriyle güvenle oynayabilecekleri tasarımlardır. Eğer çocuğunuz üç yaşından büyük ise tasarlanan anaokulu bahçe oyuncaklarını tercih edebilirsiniz. 

Genellikle, anaokulu bahçe oyuncakları plastik malzemelerden imal edilmiştir. Son derece güvenilir ve sağlam olan bu oyuncak türleri, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih ettiği ürünlerdir. Ahşap malzemeli bahçe oyuncakları ise plastik kullanmak istemeyen bireyler tarafından çok sık tercih edilir. Ebeveynler çocuklarının ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı türden bahçe oyuncaklarını tercih edebilirler. 

Yaza Uygun Bahçe Oyuncakları

Yaz aylarında sulu bahçe oyuncakları çok sık kullanılır. Çocukların yaz aylarında oynamaktan keyif alacakları, sulu oyuncaklar, beğeni toplamaktadır. Seçenekler arasında yerini alan sulu bahçe kaydırakları, çocukların suyla oynarken, ince motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu oyuncaklar, toprak ve suyla oynayan çocukların elektriğini de almaktadır. Gün boyu oyun oynarken, çocukların enerjilerini atabilecekleri farklı türden yaz bahçe oyuncakları seçenekler arasında yerini almaktadır. Kaba ve ince motor becerilerinin gelişimi için ise bu oyuncakların büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Suyla oynanacak oyuncak modellerinin yanı sıra, toprakla oynanabilecek oyuncak tasarımları da yapılmıştır. 

Her oyuncak türünün tasarım yapısı birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak, bahçe oyuncakları fiyatları de birbiri içinde değişkenlik göstermektedir. Farklı bir tasarım olan şişme oyuncaklar, genellikle havuz gibi sulu yerlerde kullanılabilecek tasarımlara sahiptir. Sıcak yaz günlerinde çocuğunuzun serinlerken eğlenmesi bu oyuncaklar ile mümkün olacaktır. Tasarlanan yazlık bahçe oyuncaklarının eğlenceli olmasının yanı sıra, son derece güvenli yapıları da vardır. Yetişkin gözetiminde kullanılabilecek bahçe oyuncakları, her ihtiyaca yön veren seçeneklere ayrılmaktadır. 

Okul Öncesi Bahçe Oyuncakları Nelerdir?

Anaokulu yaşında olan çocuklar için park oyuncakları sık sık kullanılmaktadır. Futbol kalesi, basketbol potası, masa tenisi gibi oyuncaklar, okul öncesi çocuklar için uygun olacaktır. Erkek ve kız çocukları için spora teşvik eden birçok oyuncak türü bulunmaktadır. 

Bahçe Oyuncaklarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tasarlanan bahçe oyuncaklarının malzemesi, tasarımı, teknik özellikleri ve benzeri unsurlar ürünlerin fiyat aralıklarını etkilemektedir. Aynı zamanda, sağlamlık unsurunun da fiyatlara etki edeceğini söyleyebiliriz. 

Bahçe Oyuncakları Arasındaki Tekerlekli Oyuncaklar Hangisi?

Bu yönde tasarlanan oyuncaklar, çocukların içine binerek sürebileceği pedallı ve pedalsız tasarlanan ürünlerdir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Oyuncakları & Havuzlu Kaydırak

3528 ürün listeleniyor
melekstore
NCK
Pilsan
Go İthalat
xPhone Store
Exectus
Zsykd
ZSHSKJ
King Kids
Dede
Dolu
Oser Dış Ticaret
Gujing
Balonevi
Angel Of Life
Strongart
Lebeigo
Soylu Grup
Çırak
Xsay
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 45 / 3528 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?