Baseus iPhone Kablosu

iPhone kullanıcıları, telefonlarını şarj etmek ve telefonlarıyla bilgisayarları arasında veri aktarımı sağlamak için Lightning konnektörüne sahip kablolardan destek alıyor. Kimi durumlarda cihazla birlikte verilen kablolar uzun soluklu kullanımlar neticesinde çeşitli deformasyonlara uğrayarak ya kısmi olarak ya da tamamen arızalanabiliyor. Bu noktada teknoloji tutkunları, rutin kullanım senaryolarına ve zorlu çevre koşullarına dayanıklılık gösterebilecek iPhone kablolarına yönelebiliyor. Geliştirdiği akıllı cep telefonu ve tablet aksesuarlarıyla, dünyanın en önemli aksesuar üreticileri arasına katılan Baseus, sunduğu iPhone kablolarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Teknoloji tutkunlarının, telefonlarını kullanım alışkanlıklarına uygun şekilde farklılaşan konnektör uçları ve dayanıklı kaplamaya sahip kabloları, Baseus iPhone kablosu modellerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

iPhone, iPad ve iPod Modelleriyle Uyumlu Kablolar

Bir ucu 8-pin’li Lightning konnektörü, diğer ucu ise USB-A konnektörü şeklinde tasarlanan Baseus iPhone kablosu çeşitleri farklı fiziksel özelliklerde üretiliyor. Akıllı aygıtını şarj adaptörü veya bilgisayara bağladıktan sonra şarj ya da veri aktarımı esnasında cihazını konforlu şekilde kullanmak isteyenler için metrelerce uzunlukta kablolar üretebilen marka, daha kısa kablo beklentisi olanları da unutmuyor. Seçilen modele göre üzerinde, LED aydınlatma bulunan ve bağlı olduğu cihazı şarj ettiğini bu yolla kullanıcılara gösteren modellere imza atan Baseus, şarj ve veri aktarımı sırasında, daha kapsamlı bilgi edinmek isteyenler için ise mini LED ekranlı kablolar hazırlıyor. Şarj adaptöründen gelen akım, cihazın doluluk oranı ve benzeri bilgileri yansıtan ekranlı kablolar, işlevsellik noktasında beklentileri karşılıyor.

Hem Apple’ın klasik hâline gelen kablo renklerinde hem de Apple’ın geliştirdiği akıllı aygıtlarla ve müzik oynatıcılarla tarzını yansıtmayı amaçlayanların beğenecekleri farklı renklerde üretilen kablolar, tasarımları açısından birçok farklılık gösteriyor. Standart konnektörlü ürünlerden akıllı aygıta bağlanacak konnektör kısmı “L” ya da “U” şeklinde şekillendirilen modellere dek sayısız çözüm, Baseus’ın geniş ürün yelpazesinde yer alıyor.

Dönüştürücü Fonksiyonu Bulunan Kablolar Oldukça İşlevsel

Telefon aksesuarı konusundaki uzmanlığını her ürünüyle gözler önüne seren Baseus, teknoloji tutkunlarının modern ihtiyaçları doğrultusunda sıra dışı ve fonksiyonel iPhone kablolarına da hayat veriyor. Aynı anda birden fazla akıllı cihazı ve müzik oynatıcıyı şarj edebilecek şekilde çoklu konnektöre sahip kablolar, markanın en çok tercih edilen ürünleri içerisinde bulunuyor. Böylesi ürünler, diğer pek çok Baseus kablosunda olduğu gibi örgülü yapılarıyla kıvrılma ve kırılmalara karşı dayanıklı kılınıyor.

Dönüştürücü formundaki Baseus iPhone kablosu çeşitleri ise özel kulaklıklara sahip olan ve kulaklıklarını yeni nesil 3,5 mm portu bulunmayan akıllı aygıtlarıyla birlikte değerlendirmek isteyenlere sesleniyor. Yeterli uzunlukta bir kablo ve dönüştürücü bölümünden oluşan çözümler, Hi-Fi sınıfı kulaklıklar kullanan müzikseverlerin alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor. Üzerinde Lightning girişi ve çıkışı bulunan özel ürünler ise telefonunu şarj ederken Lightning portlu kulaklığıyla aynı zamanda müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmayı hedefleyenleri memnun ediyor.

Soru 1: Baseus’ın ürettiği kabloları Apple’ın hızlı şarj adaptörleriyle birlikte kullanabilir miyim?

Cevap 1: Markanın geliştirdiği kabloların tamamını hem standart hem de hızlı şarj özelliğine sahip adaptörlerle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Soru 2: Telefonumla çok sık oyun oynuyorum ve şarj esnasında telefona gelen konnektörün beni rahatsız etmesini istemiyorum. Baseus’ın hangi modellerini tercih edebilirim?

Cevap 2: Akıllı aygıtlara gelen konnektörü “U” şeklinde hazırlanan ve kullanım esnasında sizi rahatsız etmeyecek ürünlere yönelebilirsiniz.

Soru 3: Kullandığım iPhone modelinde 3,5 mm’lik kulaklık yuvası bulunmuyor, sahip olduğum 3,5 mm jack destekli kulaklığı telefonumla nasıl kullanabilirim?

Cevap 3: Baseus’ın ürettiği Lightning-3,5 mm dönüştürücü kablo modelleri sayesinde ilgili portla çalıştırabildiğiniz kulaklıkları akıllı aygıtınızla birlikte kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baseus iPhone Kablosu

270 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 270 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/29010123/80314033/baseus