Yolculuk yapanların eşyalarını yanlarında taşımaları sebebiyle, bavul çantalar seyahat edenlerin önemli yardımcılarından biri oluyor. Bavullar, bir yandan eşyaları korurken, bir yandan da taşımaya yardımcı oluyor. Sürekli gezgin olanlar, evlerini adeta valizlerinde taşıyor. Bu da bavulların önemini arttırıyor. Günümüzde birbirinden şık markaları ve modelleri ile hazırlanan valizler, tarzları, renkleri ve tasarımlarıyla modayı da takip ediyor. Ulaşım kolaylaştıkça, bavullara olan rağbet de artıyor. Bavul modası güncel şekilde takip ediliyor. Bu sebeple de birbirinden ünlü markalar, çeşitlilik sunmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Bavul Çanta

Bavul çanta kategorisindeki ürünler, taşıdıkları farklı özelliklerle, farklı amaçlara ve tarzlara uyum sağlıyor. Dünyaca bilinen markalardan Eastpak’e ait bazı modellerde olduğu gibi ayarlı çantalar, istenildiği zaman büyük, istenildiği zaman küçük boyda kullanılarak ayrı bir pratiklik sağlıyor. Bu sayede aynı yolculukta hem küçük çanta hem büyük çanta kullanılabiliniyor. Bigdesign’ın özenle hazırlanan desenli çantaları da, oluşturdukları imajla ayrı bir akım oluşturuyor. Pierre Cardin şıklık ve kaliteyi bir arada sunarken, Esta Rubon pratikliği ve özel tasarımları bir araya getiriyor. Esta Rubon’un sunduğu darbeye dayanıklı makyaj çantaları da, makyaj malzemelerini yanında taşımayı seven kadınları mutlu ediyor. Çoklu bavul setleri, farklı boylarda çantalara sık sık ihtiyaç duyanların yardımına koşuyor. Kabin boyu çantalar, uçuşlarda değerli eşyalarınızı yanınızda taşımanızı sağlıyor. Elde taşınan, saplı, kumaş çantalar da küçük seyahatlerde, her an yanınızda bulundurabileceğiniz ürünler olarak sunuluyor. Sahip oldukları kaliteli tekerlek, fermuar ve çekçek detaylarıyla mevcut modeller, yolculukları daha da keyifli hale getiriyor.

Bavul Çanta Modelleri

Kumaş, plastik, polikarbon malzemeden üretilen farklı renklerdeki modeller, her kesime hitap ediyor. Körüklü çanta modelleri, ihtiyaç halinde çantanın daha fazla eşya almasını sağlıyor. Renkli desenli çantalar, çocukları, gençleri ve ruhu genç kalanları etkisi altına alıyor. Su geçirmez valizlerse, etkileyici bir koruma sağlıyor. Tekerlekleri ve çekçekleri yardımıyla taşıma kolaylığı sunan çantalar, en ağır valizlerin bile kolayca taşınabilmesine olanak tanıyor. Öte yandan kendi etrafında 360 derece dönebilen tekerlekler, bavulların düz zeminde hareket etmesini daha da kolaylaştırıyor. Sert yapılarıyla eşyaları zor şartlarda bile koruyan bavulların yanı sıra, kırılmaz özellikli bavullar dayanıklılıklarıyla sınırları zorluyor. Darbelere dayanıklı bu valizler, güvenli yolculuklar sağlamaları sebebiyle tercih ediliyor. Özellikle aktarmalı uçak yolculuklarında, valizlerin aldığı darbe miktarı arttığı için, çok daha fazla rağbet görüyor. Hafif ve ultra hafif valizler, daha rahat taşınma özelliklerinin yanı sıra, özellikle uçuşlarda karşılaşılan ağırlık limiti probleminden kurtarıyor. Tekerlekli sırt çantaları da ayrı bir tarz sergiliyor. Kimi zaman sırtta taşınarak, kimi zaman yerden çekilerek bulunduğunuz konuma göre uyum sağlıyor.

Bavul Çanta Fiyatları

Sunulan farklı markalara ait zengin model yelpazesi herkese hitap ediyor. Klasik tarza sahip olanlar da, spor tarzda yaşayanlar da, aradıkları valiz modellerine yüksek kaliteye sahip seçeneklerle ulaşıyor. Bavul çantalar, kaliteleri kadar, sahip oldukları performansla da ilgi çekiyor. Ürünler, geniş fiyat aralıklarıyla yolculuk yapan her kesime hitap edebiliyor, yolculukları daha dinamik, daha renkli ve daha pratik hale getiriyor. Yüksek performans sahibi ürünler, dayanıklılıklarıyla olduğu kadar şık duruşlarıyla da dikkatleri çekiyor. Bavul çanta modelleri, fiyat - performans analizi yapıldığında uygun bir skalada yer alıyor. Mevcut marka modelleri, her ortama ve her stile uygun çeşidi sunuyor. Tekerlekli sırt çantaları ile geniş düz mekanlarda ürünü yerden çekerek hareket ettirebilir, acele işiniz olduğunda sırtınıza takıp koşabilirsiniz. Performans, şıklık, pratiklik sunan bavul çanta modelleri, sahip olduklar zenginlik sebebiyle herkesin ilgisini çekebiliyor. Yolculuklarınızda şık valizlerle tarzınızı gösterebilir, valizlerin sunduğu özelliklerle, eşyalarınızı güven içinde taşıyabilirsiniz.

Bavul

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN