Mont, giyim ürünleri kategorisinde bulunuyor. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. Özellikle de giyinmeyi seven kadınlar için mont seçimi oldukça önemli oluyor. Giyim ürünleri arasında yer alan beyaz kadın mont, çeşitleri hem günlük kullanım hemde özel günler için üretiliyor. Her türlü soğuk ve zorlu koşullar düşünülerek geliştiriliyor. Kış mevsimi yaklaşırken mont alışverişi söz konusu oluyor. Bulunduğunuz yerin iklimine uygun olan montları tercih etmek de oldukça önemli. Ilıman iklimde bulunanlar kısa ve ince dokuda mont tercihi yaparken soğuk iklim bölgesinde yaşayan kişiler kalın ve soğuktan koruyan montları tercih edebiliyor. Beyaz deri mont hafif dokusuyla dikkat çekerken şık bir görünümü de kullanıcılara sunuyor. Kadın mont modelleri farklı özelliklerde ve modellerde üretiliyor. Yazlık ve kışlık mont çeşitleri bulunuyor. Deri, kot, süet, şişme gibi etmenlerden elde edilerek kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcının mont içerisinde rahat etmesi, üşümemesi ve kendini iyi hissetmesi amaçlanıyor. 

Kadın kullanıcılar için farklı renk ve tasarımda üretilebiliyor. Beyaz kadın mont modelleri beyaz rengin farklı tonları ile de üretiliyor. Dışarıdaki soğuk havanın vücut ile temas etmesi engelleniyor. Hem şapkalı hem de şapkasız olarak üretilen modeller de markalar tarafından kullanıcılara sunuluyor. İsteğe göre kapşon kısmının çıkarılabileceği modeller de bulunuyor. Şişme ve ince yapılı mont modelleri isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor. Yapısı ince olan modeller bile en iyi şekilde sıcaklık sağlamayı amaçlar. Diğer önemli bir özellik ise montların su geçirmemeleri oluyor. Kar ya da yağmur yağdığı zaman kullanıcıya koruma sağlıyor. Aynı zamanda şiddetli rüzgâr gibi farklı hava koşullarına karşı da direnç sağlıyor. Her kıyafetiniz ile uyum sağlayabilecek tasarımda montlar bulunuyor. Mont uzunluklarında da kısa ve uzun modeller bulunuyor. Markalara ait montlar fermuarlı ya da çıtçıtlı yapıda olabilir. Genellikle fermuarlı ve yan cepli ürünler tercih ediliyor. Günlük yaşantınızda severek kullanabileceğiniz beyaz kadın mont çeşitlerini, doğa sporları ile ilgilenirken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çeşitli markaların ürettiği beyaz kadın mont modellerini detaylı bir şekilde Hepsiburada.com üzerinden inceleyebilir, özellik filtremelesi sağlayabilirsiniz.

Yazlık Beyaz Kadın Mont Modelleri

Yazlık montlar genellikle mevsim geçişlerinde giyilen ve hafif soğuklardan korunmak için giyilen kıyafetlerdir. Genellikle mevsim geçişlerinde ya da sonbahar ve ilkbahar aylarında kullanımı sağlanan yazlık montlar oldukça ince kumaşlardan elde ediliyor. Akşam saatlerinde dışarı çıkarken kullanımı sağlanan yazlık montlar ince yapılarıyla terletmez özelliklere sahip. Rahat ve pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün kullanıcıların dolaplarının vazgeçilmezi oluyor. Hafif ve ince malzemeden oluştuklarında dolayı dışarı çıkarken yanınıza rahatlıkla alabiliyorsunuz. Yazlık mont modelleri oldukça farklı tasarımlar içeriyor. Renkler, tarzları, desenleri ve ölçüleri bakımından birbirinden ayrılan yazlık mont modelleri bulunuyor. Bu modellerle farklı kombinler yaparak tarzınıza farklılık katabiliyorsunuz. Yazlık montlara yazlık denmesinin sebebi oldukça ince ve hafif malzemelerden meydana gelmeleri oluyor. Bazı yaz akşamlarında hava serinleyebiliyor ve hafif rüzgarlı olabiliyor. Bu durumlar için üretimi sağlanan yazlık montlar oldukça doğru tercih oluyor. Yazlık mont modellerinin arasında özellikle motorcular için tasarlanan modeller de ön plana çıkıyor. Farklı model ve markalarla oldukça farklı tarzlara hitap eden yazlık mont çeşitlerini Hepsiburada’dan bulmanız mümkün.

Kapüşonlu Beyaz Kadın Mont Modelleri

Kapüşonlu montlar hem rahatına hem de tarzına düşkün olan kullanıcılar için ideal bir giyim ürünü oluyor. Jean, polar, denim, keten, spor ya da yağmurluk şeklinde kapüşonlu mont çeşitleri bulunuyor. Şapkası sayesinde; yağmurdan, rüzgardan, soğuk havadan, kardan korunabiliyorsunuz. Mevsime göre farklı kumaş yapıları ile üretilen bu ürünlerde farklı tasarım ve renk seçenekleri bulunuyor. Her mevsime uygunluk gösterebilecek yapıya sahip oluyor. Spor ve günlük kullanımda tercih edebileceğiniz kapüşonlu montlar dışında şık ve estetik görünüme sahip olan modeller de mevcut. Her mevsim rahatlıkla giyebileceğiniz kapüşonlu denim montların içerisine yünlü kumaş dokuları eklenebiliyor. Bu sayede soğuk havalarda dahi üşümeden kullanabiliyorsunuz. Farklı işlemeleri ve canlı renkleri ile de dikkat çeken modeller bulunuyor. Bazılarının yaka kısmında, bazılarının kapüşon bazılarının da kol kısmında farklı detaylar olabiliyor. Kapüşonlu mont kadın modellerinde genellikle bu detaylara rastlanıyor. Böylece özel günlerde ya da işe giderken de giyilebiliyor. Birden fazla renk skalasından oluşan modeller tasarım yapılarına göre değişebiliyor. Kış mevsimine uygun olarak üretilen modellerde polyester kumaş kullanılıyor. Bunun sebebi ise soğuğu içeri geçirmemesi oluyor.

Diğer Beyaz Kadın Mont Modelleri

Beyaz mont kadın modelleri birbirinden güzel tasarımlar ile kullanıcılara sunuluyor. Kaliteli kumaşlardan üretilen montlar leke tutmayan özelliklere sahip oluyor. Bu mont çeşitleri daha uzun süreli kullanım sağlıyor. Karşılaşılan lekeler yıkayarak ya da kuru temizleme ile çıkabiliyor. Böylece montlarınızı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Beyaz kadın mont modelleri her kullanıcı zevkine uyum sağlayabilecek şekilde üretiliyor. Ayrıca kış günlerinde koyu renklerden sıkılan kişiler beyaz rengi ile daha ferah ve iç açıcı bir görselliğe kavuşabiliyor. Kullanıcılar kendi zevkinize göre dilediği modelde ve kalınlıkta beyaz mont ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyor. Hepsiburada.com üzerinden uzun, kısa, midi boy gibi seçeneklerdeki montlara filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz. Montlar için yaka stili belirleyebilirsiniz. Hem yazlık hem de kışlık mont seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Beyaz rengi şişme mont kadın ürünleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri oluyor. Şişme mont seçenekleri özellikle yağmurlu günlerde büyük avantaj sağlıyor. Beyaz kaşe kaban kadın modelleri ise son derece sıcak tutan modeller arasında yer alıyor. Şık ve estetik bir görünüm sağlıyor. Beyaz kaşe mont modelleri özel günlerde rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Şişme Beyaz Kadın Mont Modelleri

İnsanlar soğuktan korunmak ve zorlu hava koşullarına karşı tedbirli olmak için çeşitli giyim ürünlerine ihtiyaç duyuyor. Yaz ve kış aylarında kıyafet tercihi buna bağlı olarak değişir. Özellikle, kış aylarında soğuktan ve doğa olaylarından korunmak için kalın giyinmek gerekiyor. Bu durum sağlık açısından oldukça önemli. Soğuk zamanlarda kaliteli ve sıcak tutan montlar tercih etmek sizlere büyük avantaj sağlar. Özellikle kadınların bu konuya fazlasıyla dikkat etmesi gerekir. Pek çok sağlık sorununa karşı tedbir olarak kaliteli markalar tarafından üretilen kadın beyaz şişme montlar tercih edilebilir. Farklı zevklere hitap edebilmesi ve çeşitli kıyafetlerle kombin yapılabilmesi açısından birçok model vardır. Gerek renkleri gerek tasarımları gerekse boyutları bakımından farklılık gösteren şişme montlar, pek çok kadın tarafından sevilerek kullanılıyor. Hem kış aylarında hem de mevsim geçişlerinde pratiklik sağlar. Kış aylarında soğuk havalara karşı etkili bir koruma sağlaması amacıyla uzun montlar sıkça tercih ediliyor. Bacakları kapatabilen kadın beyaz uzun şişme montlar sayesinde hem şık görünebilir hem de üşümekten kurtulabilirsiniz. Bu modeller tesettür giyim tercih eden kadınlar için de oldukça kullanışlı oluyor. Mevsim geçişlerinde insanlar ne giyecekleri konusunda kararsız kalabilir. Hali hazırda giyilen kıyafetler insanları bu dönemlerde terletebilir veya üşütebilir. Bu sebeple mevsim geçişlerinde oldukça kullanışlı olan kadın beyaz kısa şişme mont tercih edilebilir. Çeşitli hava koşullarına uyum sağlayan kısa modeller oldukça şık ve kaliteli durur. Her biri farklı kıyafetlerle ve farklı ortamlarda kullanılabilmesi için uygun formda üretiliyor. Çoğu zaman kurtarıcı olan bu montlar sayesinde farklı hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli doğa olaylarına karşı tedbirli hale gelebilirsiniz. Hem şık duran hem de kullanışlı olan kadın şişme montlara Hepsiburada.com’u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Tesettür Beyaz Kadın Mont Modelleri

Tesettür giyim ürünleri arasında dış giyimin bir parçası olan feraceler de yer alıyor. Feraceler mont olarak da tercih ediliyor. Tesettür giyim mont modelleri kullanıcıların zevklerine uygun şekilde üretiliyor. Ferace mont modelleri spor ve şık tasarımlar ile kullanıcıya sunuluyor. Ürünler arasında farklı renk ve kumaş seçenekleri de yer alıyor. Klasik tesettür mont modellerinin yaka ve kol detaylarında çeşitli işlemeler de bulunuyor. Yaz mevsimi için ince kumaş kış mevsimi için ise kalın kumaştan üretilen ferace modelleri üretiliyor. Tesettür mont modelleri arasında; siyah, kahverengi, mavi, koyu yeşil gibi renk seçenekleri olduğu gibi beyaz renk de sıkça tercih ediliyor. Günlük kullanıma uygun olan modeller gibi şık ve özel davetlerde de kullanılacak tesettür mont modelleri markaların ürün yelpazesinde yer alıyor.

Montlarda Kumaş Seçimi Nasıl Olmalı?

Kadın mont tercihlerinde özellikleri, yapıları ve üzerinde nasıl durduğu kadar yapıldığı materyal de önemli bir konu oluyor. Kumaş seçimi kullanıcının kendini en rahat şekilde hissetmesini ve giydiği monttan mutlu olmasını da sağlıyor. Kullanıcıları terletmeyen, nefes alabilen hava kapsülleri bulunan, hava akışı sağlayan kumaşlar kullanıcı için daha ideal oluyor. Aynı zamanda çevre dostu olmak için de doğal yapıda bulunan kumaşları tercih edebilirsiniz. Montlarda kumaş seçimi için farklı seçenekler bulunuyor. Kumaş seçiminde önemli olan hem rahatlık ve konfor hem de montun duruşu oluyor. Kaşıntı yapmayan, alerjik reaksiyonlara sebep olmayan, terletmeyen ve kolay temizlenebilir kumaş yapılarındaki montlar daha ideal ve doğru sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Aynı zamanda kumaş seçimi yaparken desenleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Kendi kilo ve boy ölçülerinizi dikkate alarak seçim yapmalısınız. Bunlara ek olarak hava koşullarına uygun üşütmeyen ve sıcak tutan montlar içinde kumaş yapılarının incelenmesi öneriliyor.

Montlar Nasıl Temizlenmeli?

Günün her anında kıyafetleriniz farklı noktalar ile temas edebiliyor. Bilmeden birçok bakteri ve kiri üzerinizde taşıyor olabilirsiniz. Bu sebeple hijyenleri ve temizlikleri konusuna özen gösterilmeli. Yapılan temizlik kadar kıyafet temizliğinin doğru bir şekilde yapılması da oldukça önemli oluyor. Montların çekmemesi, renklerinin değişmemesi, yapılarının bozulmaması ve uzun ömürlü kullanımlar sağlanması için montlar nasıl temizlenmeli sorusu önemli bir konu oluyor. Öncelikler ürünlerin etiketlerinde belirtilen talimatlara dikkat edilmesi gerekiyor. Her kıyafetin yıkama derecesi ve yıkama programı kumaş yapısına göre değişebiliyor. Kadın montların renklerinin atmaması, boylarının çekmemesi, yaka ve kol yapılarının bozulmaması için çamaşır deterjanı seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Çamaşır makinelerinde montları yıkamadan hangi programda yıkanabileceklerini etiketlerinden incelemelisiniz. Bu da ürünlerin kumaş yapılarına bağlı olarak değişiyor. Ayrıca ürünlerin daha hoş kokuda olmaları ve kırışıklıklarının azalması için yıkma esnasında yumuşatıcı ilavesi de yapabilirsiniz.

Doğru Mont Seçiminin Püf Noktaları Nelerdir?

Bedeninize ve tarzınıza uygun olacak doğru mont seçiminde püf noktaların bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. Montunuzun su geçirmez olmasına dikkat etmelisiniz. Seçim yaparken montun üretim materyalini iyice incelemelisiniz. Çok yağmurlu bir bölgede yaşıyorsanız, yün ve deri montlar yalıtımı olmadığı için aradığınız bu özelliği size sunmayabilir. Doğru yalıtım türünü seçmelisiniz. Kuş tüyü, sentetik veya havlı kumaşlar montlarda kullanılan yalıtım türleri olarak listelenebilir. Sizi soğuk kış aylarında sımsıcak tutacak yalıtım materyalinden yapılmış montları tercih etmelisiniz. Bu materyallerin kendine has dezavantajlarını bilerek tercih etmeniz de gerekir. Fermuarlara ve kollarındaki kelepçelere dikkat edebilirsiniz. Kışlık mont seçiminde bu tarz küçük detaylar size fonksiyonellik ve konfor sağlayacaktır. Kaliteli bir fermuar uzun süreli kullanımda ilk günkü performansı ile hizmet verir. Kol ağızlarının yapısı ve kelepçesi sizi soğuk hava, yağmur ve kardan güvenle korur. Bedeninize uygun modelleri seçmelisiniz. Beden yapınıza uygun montlar rahat kullanım için önemli oluyor. Mesela, sürekli klasik ceket giyiyorsanız mont seçiminde daha bol modelleri tercih etmeniz uygun olur.

Beyaz Kadın Mont İndirim ve Kampanyaları

Beyaz kadın mont ürünleri birbirinden farklı alternatif içeriyor. Kullanıcılar farklı markalara ait ürünleri satın alma işlemlerinden önce ürünlerin fiyat ve özellik karşılaştırması yapıyor. Her giyim ürününde olduğu gibi mont ürünlerinde de indirim ve kampanyalar için fiyat araştırması yapılırken farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Yılın belli zamanlarında, özel günlerde, yılbaşı ya da sezon sonu indirimlerinde ürünler üzerinden farklı indirim ve kampanyalar yapılabiliyor. Online alışveriş sitelerinin alt yapısında bulunan “Süper Fiyat, Süper Teklif” bölümünden satın alacağınız ürüne ait herhangi bir indirim ve kampanya var mı inceleyebilirsiniz. Kullanıcı satın almak istediği giyim ürünleri için olabilecek indirim veya kampanyaları değerlendirerek bütçesinden tasarruf edebiliyor. Buna ek olarak incelediği ürüne fiyat alarmı kurabiliyor. Bu sayede sonrasında oluşabilecek indirimlerden haberdar olabiliyor.

Beyaz Kadın Mont Yorumları

Beyaz kadın mont yorumları alacağınız ürün hakkında sizlere birçok konuda yardımcı olabiliyor. Farklı markalara ait ürünleri kullanan diğer kullanıcıların deneyimledikleri şeyler satın almadan önce bir yol gösterici oluyor. Geniş beden aralığı sunan modeller arasında kararsız kaldığınız durumlarda fikir edinebiliyorsunuz. Daha önce online alışveriş ile mont almadıysanız, denemeden almak konusunda tereddütleriniz varsa kullanıcı yorumlarına bakarak yardım alabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmeler incelendiği zaman; marka bilgisi, ürün kalitesi, ürünlerin yapısı, konforu, rahat olup olmadığı, nasıl kombinlenebileceği gibi birçok değerlendirme ile karşılaşabilirsiniz. Elde ettiğiniz bu sonuçlar alışveriş sürecinizde size yardımcı olabilir. Bunlara ek olarak sizde herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra ürün ile ilgili belirtmek istediklerinizi yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Beyaz Kadın Mont Fiyatları

Beyaz kadın mont modellerinin özellikleri ve yapıları kadar fiyatları da önemli bir husus oluyor. Kullanıcılar fiyat performans açısından bütçelerine uygun ürünler almak istiyor. Beyaz kadın mont fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Öncelikle ürünün ne olduğu, yapıldığı malzeme, renk seçeneği, kullanım alanları, dayanıklılıkları olarak listelenebiliyor. Farklı markalar mont konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Beyaz kadın montlarda deri, kot, keten, yağmurluk gibi birçok farklı model bulunuyor. Beden ve renk seçenekleri artarken tasarımlarda değişebiliyor. Bu durumda ürünlerin fiyatlarında değişime sebep olabiliyor. Fiyat skalasını oluşturan etmenler arasında kullanılan kıyafet teknolojileri de yer alıyor. Hava akışı sağlayabilmek, terlemeyi önleyici olmak ürünleri ön planla tutabilecek etmenlerden oluyor. Tüm kullanıcıların bütçesine ve beden aralıklarına hitap edebilecek ürünler bulunuyor. Hepsiburada ile online alışveriş size birçok avantaj sağlıyor. Ürünler ile ilgili yapılan filtrelemelerden sonra bütçenize uygun bir fiyat aralığı girebilirsiniz. Sonrasında listelenen ürünleri azdan çoka ya da çoktan aza şeklinde sıralayabilirsiniz. Böylece daha düzenli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Kadın Mont

300 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 300 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/60000721/60000721