Pek çok insan için günün belki de en keyifli saatleri evde geçirilen saatlerdir. Dilerseniz dinlenebileceğiniz, dilerseniz aileniz ya da arkadaşlarınızla vakit geçirebildiğiniz bütünüyle size ait olan zamanlardır. Günün büyük kısmını ev dışında, rahat olmayan giysiler içerisinde ve yoğun tempoda geçiren insanların ev yaşamından en büyük beklentisi en az şıklık kadar rahatlık ve konfordur. Bu yüzden ev tekstilinde ve ev giyiminde şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz ürünler, ev yaşamının olmazsa olmazlarındandır. Bu yüzden, ayağını sıcak tutmayı seven kadınlar için ev giyiminde ilk akla gelen ev ayakkabıları bayan patikleridir.

Bayan Patikleri

Kadınlar için giyim; giysileri ile uyumlu aksesuarları ve ayakkabılardan oluşan bir bütündür. Bu yüzden şıklığını tamamladığına inandığı parçaları konforlu olmasa da tercih edebilir. Özellikle ayakkabı, zaman zaman şıklık ve konfor arasında seçim yapmak zorunda bırakan bir tercihtir. Bazen kişisel tercih ile bazen de iş hayatının ya da sosyal hayatın bir gerekliliği olarak yorucu ve rahat olmayan ayakkabılar içerisinde bütün gününü geçiren kadınlar için rahat ve şık ev patikleri ev giyiminin en sevilen parçasıdır. Rahatlatan tabanları ve yumuşak dokularının verdiği rahatlığın yanında ayağı çorap ve terliklerden çok daha sıcak tuttukları için özellikle kış aylarında ayaklarını üşütmemeye özen gösteren kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Siz de ayağında rahatlığı ve sıcaklığı arayanlardansanız, sizi memnun edecek bir ürünü kolayca bulabilir ve patikli kadınlar dünyasına adım atabilirsiniz.

Bayan Patik Modelleri

Öncelikle tanınmış ayakkabı markaları olmak üzere, ev giyimi ve ev tekstilinde imzası bulunan çok sayıda markanın pek çok model, renk ve desende patiklerini reyonlarda bulabilmek mümkün. Patikler, farklı tarzlara sahip de olsalar tüm kadınların zevkine ve beğenisine hitap edebilecek çeşitlilikte tasarlanıyor. Hayvan ya da çizgi karakter figürlü, sportif, desenli, düz renkli ve klasik tarza sahip modeller bayanların beğenisine sunuluyor. Bazı modeller çocuk ruhlu kadınların kendinden bir şeyler bulabileceği türden, bazı modeller ise naif fakat klasik giyinmeyi seven kadınların ev giysileri ile kolaylıkla kombinleyebileceği türden tasarlanıyor. Renklerde ise canlı renklerden koyu ve pastel tonlara kadar oldukça geniş bir yelpazeden seçiliyor ve bu modeller aynı zamanda bilekli, bileksiz, şişkin ve ayağı saran gibi çok çeşitli patik kesimleri ile de kullanıcısının tercihine uygun şekilde sunuluyor.

Patikler tasarlanırken kullanıcıların kumaş tercihleri de göz önünde bulunduruluyor. Bütünüyle dokuma pamuk kumaş, kadife, penye, havlu, polar gibi malzemelerden yapılmış patiklerle birlikte içi, havlu ya da polar iken dışı kadife, penye ya da pamuk olarak tasarlanmış ürünler de düşünülüyor. Bu malzeme seçimlerinde patik ayağı sıcak ve yumuşak tutarken sağlıklı bir şekilde de nefes alabilmesini sağlayacak şekilde üretiliyor. Bununla birlikte yumuşak kumaşlardan üretilmiş bu ürünlerde kullanıcının konforu kadar güvenliği de göz önüne alınarak üretiliyor. Hemen her modelde patiklerin tabanına yerleştirilen silikon ve yapışkan noktalar, ayağın yürünen zemine tutunabilmesini sağlayarak zeminde kaymayı engellemeyi başarıyor. Siz de ev giyiminde tercih ettiğiniz stile ve zevkinize uygun bir patik bulmak için bayan patiklerine göz atabilirsiniz.

Bayan Patik Fiyatları

Evinde ayağını sıcak ve konforlu tutmak isteyen kadınlardansanız, çok sayıdaki kaliteli ve zevkli ürün tasarımı arasından seçim yapabilir, kendinize ve misafirlerinize uygun ürünler bulabilirsiniz. Çok sayıda markanın üretmiş olduğu ürünler arasında kalite ve fiyat değerlendirmesini rahatça yapabilirsiniz. Marka ve modellerin çeşitliliği ile doğru orantılı olarak geniş fiyat aralığında satışa sunulmuş ürünler arasında, kendinize ve bütçenize uygun fiyatlı ürünleri kolayca bulabilir ve dilerseniz hemen satın alabilirsiniz.

Patik

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN