ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bayer Blattanex Karınca granulu 80 gr Değerlendirmeleri

Ürün detayına git
Ürün detayına git
Bayer Blattanex Karınca granulu 80 gr
Çok İyi
(271)
Çok İyi (271)
%75
İyi
(33)
İyi (33)
%9
Ne İyi / Ne Kötü
(14)
Ne İyi / Ne Kötü (14)
%4
Kötü
(12)
Kötü (12)
%3
Çok Kötü
(32)
Çok Kötü (32)
%9
Ortalama Puan
4,4
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (353)
Fotoğraflı değerlendirmeler (4)
Bu ürün ile ilgili 362 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 362 değerlendirme var.
|
Evin her yerini saran karıncalara yapmadığım kullanmadığım ilaç kalmadı eczaneden aldığım granul yuvalarının olduğu yerlere azar azar döktüm biraz kapaginla granulleri ezdim küçük karıncalar daha rahat taşısın diye 😀 döktüğüm gibi karıncalar etrafına dolandı ve sırtlarına alıp yuvalarina götürdü ise yaramaz diye tahmin ettim fakat sabah kalktigimda direk yanlarına gittim sadece granullerin bazıları kalmıştı çoğunu taşımışlar ve bazı bölgelerde ölülerini gördüm ben memnun kaldım 👌 ürünü 4 odaya banyo mutfak ve balkonda kullandım kutusu küçük gelebilir gözünüze ama yarısından fazlası hala duruyo 2 hafta sonra tamamen yok olmaları için kullanacağım
Bu değerlendirme faydalı mı?
7
0

Teşekkür Ederiz.
VB
VB
|
- İstanbul
Açıkcası pek emin değildim. Çünkü yorumların bir kısmında karıncalar için aldırış etmediler vs gibi yazılar vardı. Denemek istedim ve sonuç harika ötesi. Not: Ürün karıncaları öldürüyor ve etki süresi yaklaşık 30dk ile 60dk. Bu yüzden yuvaya yakın yerlere serpiştirin. Yuvaya götürdüklerinde zaten toplu bir şekilde ne yazık ki ölüyorlar.
Kullanıcı bu ürünü DEPODEM satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
9
1

Teşekkür Ederiz.
OB
OB
|
(30) - Aydın
Evin bahçesine çim ekmemle başladı her şey , toprağı belledim uğraştım didindim toprak taşıdım yeni toprak aldım ,3 gün uğraştım çim ektim, aradan 1 saat geçti benim tohumları sırtlamışlar götürüyorlar .. 3 gün boyunca taşıyınca çim kalmadı. 4. Gün bunu döktüm. Sonuç koloni yok oldu.
Kullanıcı bu ürünü PharmaZero satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
1

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
|
(31) - Diyarbakır
Sipariş verdiğim akşamın hemen ertesi günü kargoya verildi ve iki gün içinde sorunsuzca teslim aldım, hizmet çok iyi. Mutfağı adeta istila etmişlerdi, öldürmeyin falan dendi ama inanın sabır mabır kalmamıştı, içimdeki sonsuz merhameti bile yok ettiler, yemek yapasım bile yoktu artık, iştahım kesilmişti yahu yok böyle bir eziyet. Çok pratik kullanımı, giriş/çıkış noktalarına, güzergahlarına, toplamda 7-8 yere serptim (bazılarını çok hafifçe ezdim), hemen sırtlanıp sırtlanıp yuvalara taşımaya başladılar, birkaç saat sürdü bu nakliyat. Bu sabah baktığımda etrafta 4-5 karıncadan fazlası yok, birkaç güne onlar da gider diye tahmin ediyorum, kalsalar bile başım gözüm üstüne, o derece mutluyum :) Karıncadan dertli arkadaşlar hiç düşünmeden deneyin bu ürünü, Bayer’e, satıcıya çok teşekkür ederim, çaresiz derdime çare oldular, var olun.
Kullanıcı bu ürünü VipClass satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
19
4

Teşekkür Ederiz.
İE
İE
|
(30) - Balıkesir
Evimizde sağdan soldan karıncalar çıkmaya başlamıştı, nerelerden geldiklerini anlayana kadar yaklaşık bir ay geçti. Doğal yöntemleri denedikten sonra işe yaramayınca internette araştırdım ve bu ürünü buldum. Yeterli gelmez diye 2 adet aldım. Karınca yuvalarının önüne sadece bir kere serpiştirdim, yuvadan içeri sokabilmeleri için de sert bir cisimle ufaladım. 1-2 gün sonra yuvalardaki hareketlilik bitti ve karıncaların yenileri de bir daha çıkmadı. Aslında üzücü bir durum, ama karıncalar çoğalıp bütün evi sardıktan sonra müdahale etmekten çok daha az üzücü, yapacak bir şey yok. Ürün işini layıkıyla yapıyor, mükemmel.
Kullanıcı bu ürünü zegpet satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
TY
TY
|
(34) - Diyarbakır
1 aydır evi resmen karıncalar istilâ etmişti. İnanın evde üzerimizde cirit atıyorlardı. Eczaneye gittim buradaki fiyatın 2 katı dediler almadım. Buradaki yorumlara baktım aldım. Bugün teslim aldım. 4 saat önce kullandık abartmıyorum yüzlerce karınca biranda hücum etti yuvalarına taşımaya başladı tabi bu sayede parke ile duvarın bitisignde yuvaları olduğunu fark ettik. 4 saatte sonuç yüzlerce karınca dan sıfır karınca. Gece düşünemiyorum bile. Kesinlikle tavsiye ederim hiç düşünmeden alın kurtulun bu iletten. Satıcıya ve markaya ayrıca teşekkürler. Herşey mükemmel 5 yıldızı ve olumlu yorumları hakediyor.
Kullanıcı bu ürünü hedefithalat satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
3

Teşekkür Ederiz.
ÖÖ
ÖÖ
|
- Gaziantep
Tatilden dönünce balkon kat bahçemde karınca yuvaları gördüm. Her yerde siyah karıncalar vardı. Evin her odasında tek tük gördük. Bebeğimiz var diye hemen kurtulmamız gerekiyordu. Granülden önce Bayerin başka bir ilacını kullandık, karınca dışında bahçedeki diğer böcekleri öldürdü, istemeden onlardan da kurtuldum ama karıncaya etki etmedi. Sonra bu ürünü deneyelim dedik, ilk günden etki etti. Oralet gibi yapısı var. Tuzluk gibi delikli kutusu, rahat dökülüyor. Karınca olan yerlere azar azar döktük. Hemen hepsi birer birer alıp gitti. Her gün bir sürü karınca ölüsü oluyor balkonda. Evin içinde bitti çok şükür ama dışarıda başka bir kaynaktan geliyorlar sanırım, sonu gelmedi. 2 hafta sürermiş bitmesi. Yemin azaldığı yerlere dökmeye devam ediyoruz, sürekli yiyorlar ve ölüyorlar. 1 hafta oldu, 1 hafta sonra biter inşallah.
Kullanıcı bu ürünü hedefithalat satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
1

Teşekkür Ederiz.
FC
FC
|
(38) - Yalova
Bir aya yakın bir süredir karıncayla mücadele ediyorduk mutfakta yemek yapmaktan da yemekten de iğrenmiştim artık.Denemediğimiz ilaç kalmadı diyordum ki geçen hafta bu ilaca rastladım yorumlar olumlu olunca çok da beklentiye girmeden sipariş ettim. Geldiği gün tek bir noktaya çok çok az deneme amaçlı döktüm geldiler koloni halinde götürdüler yaklaşık 3 gün oldu tek bir karınca yok inanılmaz inanılmaz şiddetle ama şiddetle tavsiye edilir. Teşekkürler
Kullanıcı bu ürünü Repel satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
1

Teşekkür Ederiz.
|
- İstanbul
Bu ürünü ikinci kez alışım. Bir kaç gün sonra etkisini görüyorsunuz. Bir ara evde nereyi tikasam karıncalar girdikleri duvarın başka bir yerinden çıkıyorlardı. En son prizin kenarından çıkmaya başladılar. Prizi çıkarttım, arkasına epey bol döktüm. Sonra prizi yerine taktım. İki gün sonra karınca kalmadı hiç. Sonra ne olur ne olmaz diye tatile cikarken dolap arkası, kapının arka köşesi, ayakkabiligin koseleri gibi yerlere de döktüm. Tatil dönüşü her yerde ölü böcekler, örümcekler vardı. Bazı böcekler tabiri caizse yavaş yavaş yürüyerek ya da hareketsiz kalmışlardı. Evdeki tüm böcekleri bir şekilde bitirdi, bu sebeple ikinci kutuyu aldım.
Kullanıcı bu ürünü hasereler satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
GS
GS
|
(43) - Muğla
Bahçede sebzelerime bit getiren siyah karıncalardan ve evde duvarların içinden gelip kedilerin tabaklarına üşüşen sarı karıncalardan dertliyim yıllardır. Neler denedim, her türlü sebze, baharat, kireç, kül, sabun, sirke vs. ve başka marka bir granül; hiç birinin zerre faydası olmamıştı. Bu granülü yorumlara bakarak aldım, yalnız şeker seven karıncalarda etkili oldu. Granülleri taşıyıp götüren koloniler bir daha görünmedi. Karınca olmadığı için uğur böcekleri çoğaldı bitleri rahatça yiyorlar, bahçeyi kurtarmış oldum. Yalnız, evdeki sarı karıncalar granüllerle hiç ilgilenmiyor, onlar protein peşinde. Granülleri ezip toz haline getirdim, kaynattığım ciğerle iyice karıştırıp lapa yaptım. Tabakta ne varsa götürüyorlar, iki hafta oldu ama hiç azalma yok.
Kullanıcı bu ürünü hasereler satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
YS
YS
|
(48) - Antalya
Yerli bir markanın granülünü denedim. Karıncalar granüller üstünde köşe kapmaca oynuyordu. En ufak bir taşıma yuvaya götürme görmedim. Ardından bu ürünü yorumlara bakarak aldım. Bizdeki karıncalar küçük olduğundan, ürünün kutusunu sert bir şekilde sallayınca ufalandı onu döktüm. Döker dökmez hazine bulmuş gibi oldular. Yuvadan çıkan yeme hücum etti. Karıncalar çoğaldıkça çoğaldı. Ertesi gün çok az karınca vardı etrafta, sonraki gün hiç bir karınca yoktu.
Kullanıcı bu ürünü Agizbakimdoktoru satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
10
1

Teşekkür Ederiz.
|
- Konya
Öncelikle evimiz son zamanlar karınca istilasına ugradı cok sey denedik. Silikon , salatalık , limon vs. bircok durum denedim.Daha sonra bu ürünü buldum. Yorumları okuyarak mucizevi ürünü aldım. Evde karıncaların çok gezindigi bölgelere serptim . Taneler biraz büyük olunca ,plastik yardım biraz ufaladım. Karıncalar çok memnun kaldı . Tüm koloni parça almak için geldiler. Hiç bir müdahale etmedim . Yuvalara götürsünler diyerekten. Sabah uyandıgımda koymus oldugum parçalar cok cok azalms. Ortalıkta karıncadan eser kalmamıştır. Samimiyetimle söylüyorum 24 saat demeden etki gösterdi.Herkese tavsiye ederim .
Kullanıcı bu ürünü UğurYapı satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
9
1

Teşekkür Ederiz.
SU
SU
|
- Ankara
Mutfağımda çok fazla karınca vardi. Ne yaptiysam gitmediler.Yorumlari okuyarak Bayer granulu aldim.Çok az miktarda çiktiklari yere döktüm. Bi kaçtanesi öldü ve bütün karincalar evimizi terketti. Ara ara bi iki tane geliyo geri gidiyo. Kargo hızlıydi.Tesekkürler
Kullanıcı bu ürünü yilmaz satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
OY
OY
|
(42) - İzmir
Satıcı hedefithalat ileri tarih görünmesine rağmen hemen kargoladı tşk ederim ürüne gelecek olursak evi yüzlerce karınca basmıştı bildiğiniz simsiyah bir alandı hiç istemeyerek de olsa mecburen üzülerek uyguladım ve bir gecede 15/20 tane karınca kaldı ürün işini tam yapıyor
Kullanıcı bu ürünü hedefithalat satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
KK
KK
|
(37) - Konya
Ürün normal zaman da geldi. Paketleme de güzel. Mutfakta rafın üstünü ekmek dolabını karınca basmıştı. Tarçın, limon kabuğu,şekerli karbonat, bütün internette karıncaya zarar vermeyecek şeyleri denedim sirke dahil. Sabah kalktığımda limonun üzerinde geziyorlardı en son bu ürünü aldım üzülerek de olsa kullandım. 1 tane bile karınca yok mutfakta şuanda...
Kullanıcı bu ürünü yilmaz satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
EG
EG
|
- İstanbul
Ürün mükemmel. Bu ürüne kadar ne denediysem işe yaramamış çok etkili sonuç mükemmel çok az miktarda kullandım evde tek bir karınca kalmadı.
Kullanıcı bu ürünü doganay tarım market satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
BB
BB
|
(33) - Kocaeli
Şaşırtıcı yavaş yavaş kayboldular. Aslında bu ilaç öncesinde doğal olarak mücadele etmeye çalıştım 2 kere deliklerini tıkadım çekomastik ile ancak farklı yerden yine açtılar. Bu ürünü kullandım sorunum bir iki haftada çözüldü. Yaza tekrarlamaz inşallah.
Kullanıcı bu ürünü DamlaYapı satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
UY
UY
|
(31) - İstanbul
Tek kelime ile ''MÜKEMMEL'' Gece bir kaç parça bıraktık evi istila eden karıncalar yok oldu gitti ben böyle bir ilaç görmedim. Teşekkürler.
Kullanıcı bu ürünü DEPODEM satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
EB
EB
|
(24) - Ankara
Küçük şeker yiyen, pirecik yapan karıncalarda Çok etkili. Evi istila etmişlerdi ertesi gün hepsi kayboldu. Toz sipariş etmiştim jel olanı geldi. Jel daha iyi galiba. Dha önce marketten D ile başlayan başka marknın karınca yemini iki katı fiyata aldım hiç etki etmedi. Bayer zehir işini çözmüş.
Kullanıcı bu ürünü PharmaZero satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
|
(33) - İzmir
Ürün kısa zamandan ve hasarsız elime ulaştı. Eski evimde herhangi bir sıkıntım yoktu. Yeni eve taşındım. Orman içinde diyebilirim ve küçük sarı karıncalarla başım dertte. Bir çok ekolojik yolu denemedim (nane, tarçın vs.) ama çözüm olmadılar. Deneyip işe yarayıp yaramadığını göreceğiz. Tekrar buradan yazarım sonuçları.
Kullanıcı bu ürünü hasereler satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ...
  • 19
1 / 19
Başa dön