Son zamanlarda otobüste, uçakta, trende ya da yolda yürürken ikonik “b” logosunu görmemek neredeyse imkansız. Beats kulaklıklarını pazarlamakta son derece başarılı olan ve büyük pazar cazibesi olan bir markadır. 2006 yılında Dr. Dre ve Jimmy Lovine tarafından kurulan Beats kulaklıkları ve hoparlörleriyle kullanıcılarına birinci sınıf ses eğlencesi olanakları tanıyan lider bir ses markasıdır. Kayıt stüdyosunda çalma enerjisini, duygusunu ve heyecanı tüm dünyadaki müzikseverlere yaşatmayı hedefleyen Beats “Önce Duyun” sloganıyla müzik dinleme deneyiminize katkıda bulunuyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri kablolu ve kablosuz seçenekleriyle Beats kulaklıklar düz, dolaşmayan kabloları ve hem iOS hem de Android tabanlı cihazlarla mükemmel uyumuyla da öne çıkıyor.

Profesyonel Ses Kalitesi Kulaklarınızda

Her kulaklık kullanıcısı için ses kalitesi ilk önceliktir. Beats kulaklık çeşitleri daha fazla netlik sunan saf ses kalitesi ve geliştirilmiş dinamik aralıkla birlikte tamamen yeniden tasarlanmış akustik paketiyle oldukça güçlü ve dengeli bir ses kalitesi sağlıyor. Beats kulaklıklar ergonomik tasarımları sayesinde kulaklarınıza tam olarak uyum sağlayarak mükemmel sese açılan kapıyı sizler için aralıyor. Ses yalıtımıyla da net ve doğal bir ses sunan marka kullanıcılara olağanüstü bir ses deneyimi sunuyor. Beats kulaklıklar net bir tiz ve distorsiyonsuz bas özelikleriyle hemen her müzik türünde en doğal tonlama için akustik tasarımından güç alıyor.

Kulak içi Kablosuz Kulaklıklarda Lider Marka

Beats tamamen kablosuz kulak içi kulaklık modeliyle fark yaratıyor. Özellikle sporcular için geliştirilen kulak içi kulaklıkta hareket kısıtlamasına neden olan herhangi bir kablo yoktur. Kulağınıza göre ayarlanabilen ve kulak içine tam olarak oturan kulak kancalarıyla Beats kullanıcıları en zorlu koşullarda bile kulaklığın yerinden çıkması endişesini taşımıyor. Teknolojiyi şık tasarım örnekleriyle birleştiren marka tere ve suya dayanıklı yapısı ve özelleştirilebilen çeşitli kulaklık ucu seçenekleriyle rakiplerinin önüne geçiyor. Dokuz saate kadar dinleme süresiyle birlikte dengeli ve güçlü bir ses kalitesi sunulan model özellikle aktif yaşamı benimseyen kullanıcılar için güçlü bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Hem sağ hem de sol kulaklıkta bulunan ses düzeyi ve parça kontrolleriyle müziği ayarlamak için herhangi bir cihaza gerek kalmıyor. Kulaklığın takıldığını anlayan hareket sensörleri kulaklığı çıkardığınızda uyku moduna geçerek şarjınızın daha uzun süre dayanmasına yardımcı oluyor. Kutusuyla birlikte 24 saatten uzun süre kullanabileceğiniz kulaklık çok zamanınız olmadığında beş dakikalık Fast Fuel şarjla 1.5 saatlik çalma süresiyle yarı yolda kalmak sorun olmaktan çıkıyor. Telefon görüşmelerinizde netlik sağlamak üzere gürültü filtreleme özelliğine sahip olan kulaklık size hareket özgürlüğü kazandırıyor.

Boynu Saran Kablosuz Kulaklık Modelleri

Sekiz saate kadar dayanan kablosuz kulaklık modelleriyle net ve doğal bir ses deneyimi sizleri bekliyor. Şık tasarımı, hafif ve kompakt kulaklıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz boynu saran kulaklık modellerinin RemoteTalk özelliğiyle telefon görüşmelerinizi yapabilir, dinlediğiniz müziğin ses ayarını yapabilirsiniz. Fast Fuel sayesinde beş dakikalık şarjla iki saatlik çalma süresi sağlayan kulaklıklar esnek Flex-Form kabloyla rahat bir kullanım deneyimi sağlar. Hem kulağınıza taktığınızda hem de boynunuzda taşıdığınızda şık bir aksesuar görüntüsü sergileyen kulaklıklar farklı kulaklık ucu seçenekleriyle kulaklığınızı özelleştirerek hayatınızın ritmine uyum sağlıyor. Tarz görünümüyle kadın ve erkek kullanıcıların ilk tercihlerinden biri oluyor. Hem kadın hem de erkekler için uygun olan kulaklık standart boyuttadır. Çalışma hayatlarında hareketli olanlar ve hafif ya da orta yoğunlukta fiziksel egzersiz yapan kullanıcılar Beats kablosuz kulaklıkların kullanım kolaylığıyla kendilerini sadece müziğe bırakabiliyor.

Müziğe Kesintisiz Bağlanın

Hem kulak içi hem de boynu saran Beats kablosuz kulaklık modelleri Bluetooth teknolojisiyle kesintisiz ve geniş bir erişim mesafesine olanak veriyor. Telefonla görüşürken ve müzik dinlerken hareket özgürlüğü sağlayan kablosuz bağlantı özelliğiyle kulaklığınızı akıllı cihazlarınızla eşleştirebiliyor ve hareket halindeyken kesintisiz müzik dinlemenizi sağlıyor.

Beats Kablolu Kulaklık Modelleriyle Müziği Derinleştirin

Beats kablolu kulaklık modelleri lightining konnektörlü ya da 3,5 mm jaklı modelleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor. Farklı akıllı cihazların bağlantı noktası seçeneklerine tasarlanan Beats kablolu kulaklıklar eksenel hizalı sürücü kullanılarak ince ayarlanmış akustik tasarımıyla mükemmel bir ses deneyiminin tadına varmanızı garanti altına alıyor. Tüm müzik türleri için optimum ses çıkışı sağlanan kulaklıklarda lazer aracığıyla açılan havalandırma delikleri tiz ve bas çıkışını mikro seviyede basınçla dengeliyor. Ergonomik ve akustik tasarımı doğal tınılarla birlikte senkronize ses olanağı sağlıyor. Kişiye özel bir kullanım olanağı veren değişik boyutlardaki kulaklık uçlarının gürültü yalıtımıyla kullanıcılar rahatlığın tadını çıkarıyor. Beats’e özel şık tasarım aynı zamanda hafif kulak içi kulaklık kısmıyla birlikte uzun süreli bir taşıma konforu sağlıyor. Düz kablosu düğüm olmuyor, manyetik kulaklık uçları kullanmadığınız zamanlarda kolayca sarılarak kompakt bir şekilde taşınabiliyor.

Beats Kablolu Kulaklık Modelleriyle Telefonu Elinizden Bırakın

Beats kablolu kulaklık modellerinde Remote Talk özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde tek bir düğme kullanarak dahili mikrofon aracılığıyla gelen aramaları yanıtlayabilir, müzik açabilir ve ses düzeyini kontrol edebilirsiniz. Şık, kullanışlı ve uzun ömürlü tasarımıyla in-line kontrolü rahatlıkla yapılabiliyor, telefonla yapabileceğiniz ses kontrollü tüm işlemler ahize kullanmadan gerçekleştirilebiliyor.

Beats Ayrıcalığını Keşfedin

Bir ses çipi firması olarak faaliyete başlayan Beats günümüzde kulalık ve hoparlör üretiminin yanı sıra büyük markalara ses çipleri üretimine de devam etmektedir. İkonik Beats markasının kurucusu aynı zamanda bir rap şarkıcısı ve bir prodüktör olan Dr. Dre'dir. Monster firmasıyla ortak olarak kurulan Beats zamanla yoluna tek başına devam etmeyi tercih ettiyse de faaliyetlerine 2014 yılından beri Apple Inc. bünyesinde devam ediyor.

  • Beats kulaklıklarında dahili ses çiplerinin bulunmasından dolayı kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.
  • Ses çipleri bas seslerin daha güçlü duyulmasını sağlarken tiz seslerin de netliğini artırıyor.
  • Beats kulaklıklarda bulunan dahili izolasyon dışarıya ses verilmesine engel olurken dışarıdan gelen sesleri de engelliyor.
  • Beats ürünleri 24 ay garanti süresiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
  • Şık ve tarz tasarımıyla hem kadın hem de erkeklere hitap eden Beats kulaklıklar renk çeşitleriyle de dikkat çekiyor.

Sadece ses kalitesi ve kullanım kolaylığıyla değil tasarım tarzının da etkisiyle piyasanın büyük çoğunluğunu elinde tutan Beats üst düzey ses deneyimi tercih edenlerin ve müzikle profesyonel olarak ilgilenenlerin aklına ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Evde, işte, sporda, seyahatte müzik dinlemekten vazgeçemeyenlerin en önemli aksesuarlarından biri olan Beats kulaklıklar kullanıcıların istedikleri anda istedikleri yerde kaliteli müziğin tadına varmasını sağlıyor. Malzeme kalitesiyle de öne çıkan Beats hem kablosuz hem de kablolu kullanımı tercih eden kullanıcılar için uzun süreli kullanım vaat ediyor. Kullanıcıları her açıdan düşünen marka kulak yapısına uygun olan tasarımlarıyla saatlerce rahatsız olmadan müzik dinlemenize imkan veriyor.

Ter ya da yağmurdan etkilenmemesi için geliştirilen marka her türlü hava koşulunda ve aktivitede müziğe doymanız, telefon görüşmelerinizi net bir şekilde yapabilmeniz için yeni teknolojiler üretip kendini geliştiriyor. Beats sizi de profesyonellerin dünyasına adım atmaya, sesin her tonunu duymaya, derinliğin tadına varmaya, Beats dünyasına adım atmaya davet ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beats Kulak içi Kulaklık

Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/beats